8 Найбільш сміливих функцій веб-хостингу

01.06.2020
Статті та більше ... '8 Найбільш сміливих функцій веб-хостингу
0 8 мин.

найбільш смішні веб-хостинг-функції


Веб-хостинг – це масивна галузь з дуже сильною конкуренцією. Компанії застосовують усілякі хитрощі та демонструють усілякі «переваги», щоб заманювати своїх клієнтів. Іноді вони роблять це з найсмішнішими та божевільнішими функціями, які змусять вас покласти руку на живіт та посміятися, якщо ви навіть трохи знаєте про Інтернет-технології.

Хостинг-компанії стали по-справжньому креативними в тому, як вони прагнуть залучити нових клієнтів. Для багатьох з них насправді не має значення, яким бізнесом вони займаються, поки заробляють на цьому гроші. Мета цих компаній – заманити в «ноуб», які буквально нічого не знають про веб-хостинг. Сумна правда полягає в тому, що вони роблять це, бо це насправді працює. Люди, які нічого не знають про Інтернет-технології, не вдруге здогадуються про це і роблять свій вибір на основі дуже обмеженої інформації.

Це означає, що вони виберуть хостинг-провайдера, який, здається, пропонує найбільш функцій або той, який “сумісний” з їх операційною системою. Вони також можуть потрапити на фальшиві додаткові послуги або “Безкоштовно Google Analytics” серед інших дурниць. В основному вони просто намагаються обдурити людей, які нічого не знають про те, що купують, і хочуть дістати якомога більше грошей з кишені. Тож варто бути обережним, кому ви віддаєте свої гроші.

Більшість хостинг-провайдерів, які пропонують такі нерозумні «функції», слід уникати, оскільки ймовірність отримання якісної послуги дуже низька. Я маю на увазі, давай, чого б ти очікував від компанії, яка намагається заманювати клієнтів таким дурним способом? Ніхто не любить бути дурнем, і я, напевно, вважаю. Тож настав час, коли ви знаєте, яка дурна хостинг – це ознака поганої хостингової компанії. Без зайвої прихильності, давайте перейдемо до цього!

Безкоштовна Google Analytics

Це дорогоцінний камінь глупості веб-хостингу, оскільки він прагне заманювати людей, які буквально нічого не знають про веб-сайти та веб-хостинг. Google Analytics – це безкоштовна послуга, пропонована Google, яка дозволяє відслідковувати ваш веб-сайт та його трафік. Однак ці компанії рекламують це як “безкоштовне”, як і в цьому, вам не доведеться платити за це. Начебто це була їхня особливість або спеціальна угода, яку вони уклали з Google саме для вас. Хоча насправді Google вимагає, щоб ви зареєструвались, і ви зможете використовувати всі програми за допомогою свого програмного забезпечення Analytics. Ця функція нагадує барну рекламу, що ви отримуєте безкоштовні склянки з водою, якщо входите. Це розумно дурно і навіть неповажно, якщо ви подумаєте, скільки людей, які не знають, вони могли б залучити.

Хоча це 2018 рік, я би не здивувався, якщо якась тіниста компанія, що займається веб-хостингом, все-таки спробує це зняти. Тож краще будьте обережні, коли ви купуєте вікна для веб-служб хостингу.

Підтримка Webalizer та Awstats

Наступний з наших дурних слідів – це підтримка Awstats та Webalizer. Це також програмне забезпечення для аналізу веб-сайтів, яке ви можете використовувати для моніторингу своїх сторінок. Але це фактично копалини, які багато років тому замінила Google Analytics. Тим не менш, там є компанії-хостинги, які мають намір рекламувати Awstats і Webalizer як чудові альтернативи Google Analytics, які дадуть вам перевагу перед вашою конкуренцією. Як приголомшливо це буде для вас!

Удачі всім, хто намагатиметься зробити це в Інтернеті із програмним забезпеченням, написаним у 2004 році, та мовою програмування C. Якщо ви трапляєтеся з Google Webalizer, то побачивши, скільки років йому, принесе сліз до ока. Отже, ще раз, слідкуйте за хостинговою компанією, яка пропонує це програмне забезпечення. Вони, ймовірно, шукають ідіотів з великою кількістю грошей.

24/7 Підтримка електронної пошти

Оце Так! Цей справді бере торт. Якщо ви випадково шукали хостинг-провайдера з-під скелі протягом останніх 10 років, ви не знатимете, що підтримка в реальному часі цілодобово є важливою для будь-якої поважаючої себе хостингової компанії. Однак насправді їх мало хто пропонує, але це вже інша історія. Що мене заважає, то деякі хостингові компанії готові піти досить далеко, щоб заявити, що вони дійсно пропонують підтримку цілодобово електронною поштою. Ця функція існує з самого світанку Інтернету. Молодці, щоб наздогнати хлопців 21 століття!

У будь-якій іншій компанії вам потрібна підтримка в реальному часі, підтримка в чаті, і вони навіть пропонують консультації щодо шлюбу, якщо вам це потрібно. Чим більше турботи компанія надає користувачеві після продажу своєї послуги, тим кращий досвід вони нададуть. Ніколи не зупиняйтесь на хостинговій компанії, яка не відповідає хостинговим послугам або рекламує такі абсурдні речі, як ця.

Підтримка JavaScript та DHTML

Тепер є наступний рівень дурних. Деякі хостингові компанії люблять використовувати вигадливі умови, які ніхто не розуміє, змушуючи людей думати, що вони насправді пропонують щось унікальне. Насправді вони просто використовують його для продажу тих самих основних послуг, які ви отримаєте від будь-якої іншої хостингової компанії, яка має свої сервери та працює..

DHTML – це парасольовий термін для ряду веб-технологій, який можна використовувати для створення динамічних веб-сайтів, використовуючи комбінацію мови статичної розмітки. Термін був введений у 1997 році з виходом Internet Explorer. Він був представлений у 90-х, і деякі хостингові компанії з гордістю рекламують його так, ніби це була особливість, унікальна для їх обслуговування! Це досить кручено.

99% гарантія часу

Впевнені, знаючи, що ваш веб-сайт буде працювати протягом декількох хвилин протягом року, це заспокоює. Але насправді це не менше, ніж ви могли б очікувати від хостинг-сервісу, за який ви платите хороші гроші. Все, що менше, є незадовільним, навіть незважаючи на те, що багато комерційних хостинг-провайдерів не вдається досягти позначки. Незважаючи на це, гордо рекламувати, що ваші сервери мають 99% часу безперервної роботи, є надзвичайно дурним, навіть якщо це робить майже кожна хостинг-компанія..

Основою будь-якого хостингового сервісу є той факт, що в компанії є сервери, що працюють протягом 99% року. Вони ненадовго знижуються, якщо трапляються несправності, саме там надходить решта 1%. Я не можу сказати, що це показовий знак поганої хостингової компанії, але все одно нерозумно, що вони використовують це основний факт у їхній рекламі.

Необмежена кількість пам’яті та пропускна здатність

Насправді немає такого поняття, як необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, оскільки є деякі фактичні фізичні обмеження, з якими вам доведеться зіткнутися. Хостинг вашого веб-сайту має фактичні витрати, їх багато. Рахунок за електроенергію компанії втрачає дах, і вони також повинні якомога ефективніше працювати з підключенням. Чим більше веб-сайтів у них, тим більше ресурсів вони використовують. Якщо вони насправді дадуть вам необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність, ви можете почати продавати свій власний хостинг-сервіс для решти світу. Що б ви ще зробили з необмеженими ресурсами?

Однак існує шалена кількість хостинг-компаній, які рекламують свої найменші пакети як такі, що забезпечують необмежений обсяг пам’яті та пропускну здатність. Насправді вони обмежують і те, і інформують вас про це лише після того, як ви досягнете певної межі. Якщо це зробити, це може навіть закінчити закриття вашого веб-сайту та всієї вашої служби. Отже, те, що вони так поводяться, насправді справді нерозумно. Єдина проблема полягає в тому, що хостинг-провайдери дійсно розпливаються щодо того, що означає їх необмежена пропускна здатність та простір для зберігання, тому вам доведеться зробити додаткові дослідження, щоб дізнатися.

Щоб не обдурити цю помилкову рекламу, завжди перевіряйте умови надання послуг. Таким чином, ви точно будете знати, скільки у вас дискового простору та пропускної здатності.

Підтримка файлів MIDI

Що з Божого слова – MIDI? Хто використовує файли MIDI і чому? Чи клієнти насправді шукають його? Насправді, MIDI-файл, як і будь-який інший тип файлів. У цьому немає нічого особливого, особливо якщо мова йде про компанії, що демонструють це як якусь особливість. Вони просто рекламують це людям, які думають, що найкращий хостинг-провайдер – це той, хто пропонує найбільше можливостей. Сюди входять функції, які повністю залежать від того, як клієнт використовує таку послугу, як Real Audio, Flash, Shockwave тощо..

Підтримка Windows, Linux та Mac

Ух ти. Ця особливість залишить вас без мови. Навіть прості ігри з картами більшість часу підтримують усі три основні операційні системи. Але яку операційну систему ви запускаєте, насправді взагалі не має значення. По-перше, ви можете відкрити кожен веб-сайт незалежно від того, яка у вас операційна система, оскільки кожна веб-сторінка передається у ваш браузер через протокол HTTP. Ось як сервер та веб-браузер говорять однією мовою. Отже, кожен веб-хост і веб-браузер розмовляють однією і тією ж мовою, і ви можете перенести свої файли на ваш хостинг-сервер через FTP (протокол передачі файлів).

Природно, кожен, хто є абсолютно новим у веб-хостингу та Інтернет-технологіях, ймовірно, скористається цією хитрістю. Вони думають, що вибирають гнучкий план хостингу, який безумовно спрацює для них без проблем. Отже, це зрозуміло, але коли вони прочитають кілька статей, ефект такої дурної реклами вилітає у вікно.

Висновок

Це майже приховує помилкові та дурні рекламні трюки, якими користується більшість хостинг-провайдерів. Маючи такі пропозиції, як необмежена пропускна здатність, простір для зберігання та 99% гарантії безперервного часу, насправді корисні, тому що вони б обдурили мене теж кілька років тому. Ці речі звучать занадто добре, щоб не залишатись у вашій рекламі, яка в основному спрямована на пересічного громадянина Інтернету. Однак такі речі, як безкоштовна служба Google Analytics, цілодобова підтримка електронної пошти, підтримка файлів MIDI та сумісність операційної системи – справді ганебні. Компанії, які демонструють такі підроблені функції, навіть не слід розглядати. Тому переконайтесь, що ви прочитали кілька статей, перш ніж переходити до придбання хостингових послуг, щоб переконатися, що знаєте, що робити, і не помиляйтеся, вибираючи хостинг-компанію.

Що ви думаєте про такі дурні риси, як ця? Чи є щось, що я забув згадати? Скажіть мені в коментарях нижче!

Сподіваюся, вам було весело читати цю статтю і що ми знову побачимось у наступній.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector