Чи хороший вибір Joomla CMS для створення веб-сайту?

чому вибирати Joomla для створення веб-сайтів


Joomla – це платформа з відкритим кодом, запрограмована в 2005 р. На мові програмування PHP, яка зазвичай використовує MySQL або PostgreSQL, схожу з WordPress, і є другою за популярністю системою управління контентом в Інтернеті після WP, яка може керувати вмістом веб-сайту, або блогу, презентація того чи іншого типу.

Існує щонайменше 7 причин для того, щоб вибрати Joomla для свого веб-сайту, і це такі: низькі ціни, економія часу, відсутність або відсутність необхідних знань з програмування, висока сумісність, зручність у користуванні, покращена організація бекенда та потужний інструмент створення меню.

Створіть веб-сайт безкоштовно або з низькою ціною

Спочатку всі хочуть дізнатись, скільки коштує створення веб-сайту. Добре, що Joomla є абсолютно безкоштовним. Більшість шаблонів та розширень також безкоштовні, і ви можете вибрати, який встановити, залежно від ваших побажань та потреб, але є і деякі премії шаблони та розширення з цінами від 50 доларів порівняно з дизайном, створеним з початку, який коштував від 1000 до 2500 доларів.

Joomla пропонує можливість створювати, змінювати та видаляти власний контент, не наймаючи когось іншого для цього, а також вам не потрібно наймати веб-дизайнера та веб-програміста для встановлення Joomla на ваш сервер чи створення веб-сайту.

Почніть швидко та заощадите час

За допомогою цієї системи управління контентом ви можете зробити свій веб-сайт саме таким, яким ви хочете, не втрачаючи часу на телефон, розмовляючи з працівником, який повинен зрозуміти, чого ви хочете, а потім зробити те, що ви хочете, і не вплутуючись у програмування мови або інші технічні ІТ.

За кілька кліків і максимум 10 хвилин ви можете встановити Joomla разом зі своєю базою даних окремо, а за допомогою інших кількох клацань ви можете вибрати улюблений шаблон і розширення, що займають більше або менше, ніж інші 10 хвилин, залежно від того, наскільки ви вирішили щодо функцій та дизайну. веб-сайту.

Відсутність необхідних знань з програмування

З Joomla вам взагалі не потрібні знання з програмування, адже ви можете просто перейти на офіційний веб-сайт https://www.joomla.org/, завантажте Joomla або його найновішу версію Joomla 3, розпакуйте завантажений архів і завантажте нову папку через FTP з клієнтом протоколу передачі файлів, таким як Winscp, FireFTP або Filezilla, і врешті-решт ви просто зробите базу даних із Cpanel вашого хоста і збережете ім’я , ім’я користувача та пароль до файла конфігурації Joomla.

Існує навіть більш простий метод, коли ви можете встановити Joomla, не завантажуючи, не створюючи базу даних вручну або завантажуючи Joomla на FTP, за допомогою сценарію автоматичного встановлення Cpanel і Fantastico, який за 2 хвилини і 5 клацань може встановити будь-яку популярну платформу і сценарій, який ваш хост робить доступним, Joomla також доступний.

Joomla дуже сумісний

Joomla сумісний з Apache 2+, Nginx 1.1 та сервери Microsoft IIS 7 та будь-яка версія PHP, новіша за 5.3.10, підтримує такі бази даних: MySQL з підтримкою InnoDB 5.1+, SQL Server 10.50.1600.1+, Oracle та PostgreSQL 8.3.18+.

Joomla можна використовувати для створення корпоративних веб-сайтів, порталів, корпоративних інтрамереж та додаткових мереж, електронної комерції, онлайн-бронювання, інтернет-журналів, публікацій чи газет, державних додатків, порталів для громад, неприбуткових та організаційних веб-сайтів, малого бізнесу веб-сайти, веб-сайти шкіл чи церков, а також особисті або сімейні домашні сторінки.

Відвідувачі можуть отримати доступ до веб-сайту Joomla з будь-якого місця та в будь-яку операційну систему, наприклад, Linux, Windows, Mac та з будь-якого веб-браузера, наприклад Firefox, Internet Explorer, Chrome, Opera, якщо немає обмежень з боку сервера, так що відвідувач Ви можете легко переходити через ваш веб-сайт без проблем.

Joomla простий у використанні

Joomla дуже інтуїтивно зрозумілий, з дуже зручним інтерфейсом, на своїй панелі приладів меню, розміщене в заголовку, з такими кнопками: Система, Користувачі, Меню, Вміст, Компоненти, Розширення та Довідка, всі вони мають свої конкретні підкатегорії. . Тому дуже просто керувати користувачами веб-сайтів, які переходять до Користувачів, де ви можете додавати, змінювати або видаляти їх, меню з меню «Меню», сторінки із кнопки «Зміст», розширення з параметра «Розширення» тощо. Кнопка Довідка перенаправить вас на сторінку з посібниками та іншими корисними ресурсами для Joomla.

З Joomla ви можете писати текст так само, як ви пишете в Microsoft Word, або таблиці в Microsoft Excel, ви можете вибрати свій улюблений дизайн, як ви обираєте меблі для власного будинку, і ви можете вибрати розширення, як ви вибираєте, куди поїхати у відпустку , навіть підліток або людина старшого віку можуть використовувати Joomla для створення веб-сайту.

Joomla багатомовна, має легкі оновлення, інтегровану систему довідки, медіа-менеджер, управління банерами, управління контактами, вдосконалений пошук, керування вмістом, параметри тегів, вкладену категоризацію, фронтальне редагування, версію контенту, менеджер меню і добре підтримується більшістю компаній-хостингів, веб-програмісти, відвідувачі та спільнота.

Організація “Беккенд”

У той час як WordPress має складний та добре розроблений бек-енд, де ви можете створювати статті та сторінки, Joomla має ще кращий бекенд, де ви можете вибрати плагін для певної сторінки, що має вищу організацію бек-енду. За допомогою інформаційної панелі в Joomla ви можете класифікувати статті за категоріями, нове меню можна легко зробити, і ви можете легко вибрати певну сторінку, де ви хочете, щоб ваш вміст відображався без клопоту і без написання вихідного коду.

Таким же чином ви легко можете вибрати шаблони та розширення, як ви обираєте статтю, всі вони добре організовані після різних фільтрів, різних конструкцій та функцій. Joomla має менш складну інформаційну панель, ніж Drupal, більш складну, ніж WordPress, і краще організовану, ніж обидві..

Joomla пропонує через свій бекенд можливість створити платформу спільноти з потужними функціями соціальних мереж, в той час як WordPress пропонує можливість створити блог, а якщо ви хочете більше, вам потрібно встановити додаткові плагіни.

Потужний інструмент створення меню

Joomla є найвідомішим, оскільки він надзвичайно простий у використанні меню, не потребуючи навичок програмування, за допомогою яких ви можете створювати спеціальні меню набагато краще, ніж ті, що в WordPress, де ви можете просто записати кнопки і вибрати, де будуть розміщуватися меню..

Завдяки потужному та простому інструменту створення меню, Joomla може створювати ієрархічні меню, що складаються з різних пунктів меню, що вказують на різні місця всередині та зовні, а також вибираючи розташування меню та інші функції.

Joomla CMS – це дуже хороший вибір для інтернет-маркетингу та для створення веб-сайту, особливо для досвідчених користувачів, які знають, що хочуть, а також знають весь потенціал цієї веб-платформи.

Підсумок – чи хороший вибір Joomla?

Його популярність свідчить про те, що Joomla є хорошим вибором для створення веб-сайту: його завантажували понад 50 мільйонів разів та працювали понад 3% усіх інтернет-сайтів у 2014 році. Щоб мати успішний веб-сайт Joomla, вам також знадобиться надійний хостинг-сервіс . Ми рекомендуємо хостинг InMotion для ваших проектів Joomla, оскільки вони забезпечують надійну та оптимізовану службу хостингу, оптимізовану Joomla, навчену підтримку для вирішення проблем, пов’язаних з Joomla, та багато інших функцій, забезпечених гарантією повернення грошей на 90 днів.

Отримайте надійний хостинг для свого веб-сайту Joomla

Отримайте надійний та високоефективний хостинговий сервіс для свого веб-сайту Joomla від InMotion Hosting. Ця компанія пропонує оптимізований хостинг Joomla за дуже вигідною ціною.

Розпочати зараз! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map