Чи корисний безкоштовний веб-хостинг для бізнесу?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Чи корисний безкоштовний веб-хостинг для бізнесу?
0 4 мин.

це безкоштовний хостинг, хороший для ділових веб-сайтів


Розробка веб-сайтів може бути величезною витратою для будь-якого бізнесу. З цієї причини багато власників малого бізнесу вирішили створити власний веб-сайт, використовуючи інструмент для створення веб-сайтів або систему управління контентом, наприклад WordPress, для економії витрат на веб-дизайн та розробку. Окрім витрат на створення веб-сайту, існують і інші витрати, такі як доменне ім’я та веб-хостинг, які є часткою витрат на фактичну розробку веб-сторінок. Наприклад, домен .com коштує близько 10 доларів на рік, а професійний хостинг-акаунт коштує близько 5 доларів на місяць, що виплачується заздалегідь протягом року. Однак є багато власників сайтів, які дешево виїжджають на хостинг і вирішують отримати безкоштовний хостинг, сподіваючись, що їм можна обійтись, придбавши лише домен. Це звучить чудово, можна зекономити багато грошей, але якою ціною? У цій статті я покажу вам декілька причин, чому вам слід уникати використання безкоштовного хостингу для веб-сайту вашого бізнесу.

Чому не слід обирати безкоштовного господаря?

Перш за все, слід зазначити, що запуск веб-сервера коштував понад 100 доларів на місяць. Навіщо дарувати комусь цю послугу безкоштовно? Ну, є багато переваг для компаній, які пропонують послугу безкоштовно, проте користувач може сильно страждати від цього. Безкоштовні провайдери хостингу намагаються залучити якомога більше веб-майстрів, щоб скористатися їх безкоштовним сервісом і в підсумку перейти на платну підписку. Це гарна маркетингова стратегія, однак вона не завжди окупається.

Основні проблеми безпеки безкоштовного хостингу

Оскільки сервери дуже дорогі для оренди та обслуговування, хостинг-провайдер, який надає безкоштовні плани хостингу, приділяє менше уваги безпеці безкоштовних акаунтів, тому що вони не приносять доходу, натомість це лише втрата грошей. Через низький рівень безпеки сервера дуже часто трапляється, що хакери зроблять компроміс із сервером, видалять веб-сайт і в підсумку викрадуть ідентифікацію користувачів.

Обмеження безкоштовного веб-хостингу

Якщо провайдер дозволяє додати ваш домен, ймовірно, ви знайшли дуже хорошого безкоштовного хоста, оскільки більшість з них дозволяють використовувати лише субдомени. Існують також різкі обмеження щодо веб-простору та пропускної здатності. Також можна виключити безліч типів файлів, тому якщо ви плануєте створити веб-сайт із контактною формою або завантажити деякі зображення, можливо, ви не зможете це зробити у вільному обліковому записі хостингу.

Безкоштовні хости постачаються з поганим обслуговуванням та підтримкою

Через велику кількість облікових записів користувачів, розміщених на одному сервері, це призведе до повільного завантаження веб-сайту та низької продуктивності. У години пік ви навіть не зможете отримати доступ до свого веб-сайту, як би ви розраховували отримати запит від потенційних клієнтів через ваш сайт? У випадку безкоштовного хостингу, підтримка дуже непрофесійна або не існує, тому ви залишаєтеся наодинці, щоб вирішити проблему, яку міг зробити лише системний адміністратор..

Примусова реклама на безкоштовних хостинг-акаунтах

Найпоширеніша практика серед безкоштовних хостингових провайдерів – примушувати рекламу на веб-сайтах користувачів. Позбутися цих оголошень неможливо, якщо ви не переходите на платну версію. Неспоріднені банери можуть призвести до трафіку веб-сайтів та втрати бізнесу, а також є ознакою непрофесіоналізму. Крім цього, це також може зашкодити рейтингу пошукових систем.

Втрата вашого веб-сайту та облікового запису

Якщо вищезазначені проблеми не є причиною уникнення безкоштовного хостингу, ймовірно, втрата вашого веб-сайту подасть вам попередження. Так, можливо, компанія припиняє надавати безкоштовну послугу без попереднього повідомлення. У цьому випадку неможливо відновити файли вашого сайту. Можливо, у вас була резервна копія, але це займе час, поки ви не отримаєте нового хостинг-провайдера та налаштуєте свій сайт знову.

Альтернатива безкоштовному хостингу

Я завжди кажу, що веб-хостинг – це база успішного веб-сайту. Якщо ви вибрали хороший та надійний сервіс хостингу, ви можете зосередитися на створенні свого інтернет-бізнесу і не турбуватися про технічні речі, які стоять за веб-хостингом. Якщо ви переймаєтесь своїм бізнесом і хочете досягти успіху, вам не варто отримувати скупість у веб-хостингу. Вибирайте дешевий платний хостинг, замість цього – безкоштовний. Об’єднайтеся з другом і поділіться витратами на хостинг, якщо це можливо, але не покладайтеся на безкоштовний хост. Наприклад, ви можете отримати необмежений хостинг всього за 2 долари на місяць на хостингу iPage.com; вам доведеться платити заздалегідь щонайменше 12 місяців, але взамін ви отримаєте професійну підтримку, чудову ефективність, можливість розміщення будь-якого типу веб-сайтів, включаючи розробника веб-сайтів, а також безкоштовний домен.

Тож якщо ви серйозно ставитесь до свого веб-сайту та хочете встановити сильну присутність в Інтернеті для свого бізнесу, перейдіть до платного веб-хостингу. Удачі!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector