Чи справді блоги справді мертві? Що слід робити замість цього?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Чи справді блоги справді мертві? Що слід робити замість цього?
0 5 мин.

блоги мертві


Кожна так часто живучість ведення блогів ставиться під сумнів. “Кінець ведення блогів” або “блогінг мертвий” – це терміни, присвячені судовому дню, які були оточуючи професію блогу в останні роки. Але чи веде блог по-справжньому вмирає, і 2018 рік, який нарешті подарує блогів поцілунок смерті?

The перший блог була створена в 1994 році, і з тих пір блоги були одним із ключових фрагментів інтернет-контенту. Але сьогоднішні блоги та блогери сильно відрізняються порівняно з блогіми минулого року. Для початківців сьогодні конкуренція в блогосфері набагато жорстокіша, ніж раніше.

Платформи, такі як WordPress, Tumblr, Reddit або Squarespace, зробили ведення блогів доступними для всіх, дозволяючи з’являтися сотні мільйонів блогів, охоплюючи всілякі інтереси та професії.

Отже, звідки походить страх, що блоги мертві?

Фаталісти люблять пояснювати це тим, що вказують на той факт, що інший цифровий контент – наприклад, відеоконтент – залучає все більшу та велику натовп на шкоду текстовому контенту. Крім того, пошук в Google Trend виявляє значне падіння останніх років для пошуку таких термінів, як “блог” та “блогінг”.

Але ось нова ідея: що робити, якщо блогінг не вмирає, а – як у всьому – просто змінюється?

Для чого ведеться ведення блогів?

Якщо ви тільки починаєте з ведення блогів або ви є професійним блогером, все це розмови про майбутню приреченість, що нависає над блогів, можуть вас зневажити, але ми тут, щоб запевнити, що хороший блог незабаром не вирушить до катастрофи..

Дійсно, пошук Google за термінами “блог” або “блогінг” в останні роки спостерігається занепадом, але варто задатись питанням, чи це спричинено в основному тому, що цей термін вже став відомим і поширеним поняттям, і шукає “що таке блог “або” значення блогу “стали непотрібними, отже, оберт у пошуках. З іншого боку, пошуки таких термінів, як “як створити блог”, “найкращі платформи для блогів” або “безкоштовні платформи для ведення блогів”, безумовно, відчули зростання..

Отже, якщо ведення блогів просто змінюється, що в ньому відрізняється, і що потрібно робити, щоб бути в курсі цих змін?

Ролл з часом

Завжди з’являться нові тенденції в індустрії блогів, деякі з яких будуть згасати, а інші будуть триматися так само, як і будь-що інше.

Як блогер, вам доведеться бачити, якими трендами ви можете скористатися, щоб збільшити свою читацьку чи клієнтську базу, але ретельно вступайте в ланцюг і не впроваджуйте жодних серйозних змін, поки ви не переконаєте себе, що ці тенденції працюють для вас або тут залишитися. Навіть великі бренди, як відомо, не вдається: Хоча платформа соціальних медіа Facebook злетіла, Google+ заграв.

Щоб не стріляти собі в ногу, зробіть дослідження, як ваші читачі споживають вміст, і налаштуйте стратегію ведення блогів, щоб вона працювала для ваших читачів..

Торкніться значка мультиварки

Хоча 20 років тому текст був єдиним вмістом, яким можна було розважити своїх читачів, сьогоднішня реальність полягає в тому, що контент набуває багатьох форм – відео, інфографіки, gif-файлів, подкастів, електронних книг тощо. Ведення блогів все більше перетворюється на відео-блоги чи влоггінг, YouTube є одним із бажаних каналів для доставки цих відео.

Але це не означає, що текстовий контент робиться і пішов. Статті дуже важливі для отримання цінності вашим читачам та для рейтингового ранжирування в пошукових системах. Тільки, що статті та публікації слід урізноманітнити і з іншими видами вмісту.

Не бійтеся ввімкнути вміст мультивалю, щоб розгорнути свій блог із кількома видами вмісту, що надходить на різні канали.

Якщо говорити про канали доставки вмісту, ваш блог не повинен бути єдиним каналом, де ваші читачі можуть споживати ваш вміст. Окрім допису до відеовмісту та YouTube, вам слід також запускати списки розсилки та розсилки. Електронна пошта все ще є сильною і стабільною платформою для спілкування зі своїми читачами та доставки їх персоналізованого контенту.

Переконайтеся, що ви приділяєте час для розширення списків розсилки та збільшуєте швидкість відкриття електронної пошти за допомогою інструментів, які відстежують показники маркетингу електронної пошти, такі як частота відкриття електронної пошти, частота кліків, помірні відмови, жорсткі відмови, скасування підписки тощо. Ці параметри можуть допомогти вам краще створити ваш електронні листи та внести необхідні корективи.

Стати гуру соціальних медіа

Подобається це чи ні, соціальні медіа трапляються. Платформи, такі як Facebook, Reddit, Instagram, Twitter, Tumblr або Pinterest – віртуальні місця зустрічей мільярдів людей у ​​всьому світі. Згідно з Statista, Очікується, що потужність соціальних мереж зросте до 2,96 млрд. користувачів у всьому світі до 2020 року. Згідно з тими ж оцінками, глобальні інтернати проводять в середньому 109 хвилин щодня в соціальних мережах.

Якщо ви ще не користуєтесь платформами соціальних медіа, радимо скористатись швидкістю роботи з різними каналами соціальних медіа, які працюють у вашій ніші, і розробити стратегію соціальних медіа, яка може залучати до вашого блогу більше клієнтів чи читачів..

Платформи соціальних медіа можуть допомогти підвищити поінформованість про бренд та взаємодію з вашими клієнтами, і ви можете отримувати відгуки в реальному часі про свій вміст, вимірюючи лайки, спільні коментарі та інші параметри.

Будьте готові до мобільних пристроїв

Мобільний пошук став провідним пошуком у пошукових системах. Все більше людей споживають вміст на мобільних пристроях і роблять покупки в Інтернеті на своїх телефонах. Google помітив цей перехід у мобільний світ і відповів, оголосивши про своє перше індексування мобільних пристроїв у 2017 році.

Якщо ваш блог не має чуйного дизайну і він не працює добре на мобільних пристроях, ви можете побачити, що рейтинг вашої пошукової системи зменшується та зростає..

Наявність блогу, який добре виглядає на мобільних пристроях, гарантує, що ви не пропустите трафік, який отримує мобільний пошук.

Фінальні думки

Якщо ви побачите падіння ваших рейтингів або зменшення залучень, конверсій, продажів або передплатників, це не означає, що блогінг як галузь гине і що ви повинні стрибнути. Це просто означає, що блоги, як ви знаєте, можуть більше не працювати так добре, як це було, і вам пора змінити тип вмісту, який ви розміщуєте, спосіб маркетингу свого блогу та спосіб спілкування зі своїми аудиторіями.

Аналіз нових тенденцій у вашій ніші, експерименти з способами відновити існуючу аудиторію, розгалуження на платформах соціальних медіа та урізноманітнення вмісту – це декілька способів, як можна «реанімувати» блог, який може згасати.

Блог не мертвий!

Протягом багатьох років блог зазнав безліч змін. Ви повинні адаптуватися до цих змін і змусити блог працювати для вас. Почніть свій блог на хостингу InMotion – включений безкоштовний домен.

Почніть свій блог зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector