Чи справді VPN захищає вашу конфіденційність?

vpn дійсно захищає конфіденційність


Віртуальні приватні мережі (VPN) дозволяють спілкуватися по мережі приватним, захищеним, зашифрованим способом. У різних VPN використовуються різні методи та рівні шифрування. Деякі можуть бути сильнішими за інших і краще виконувати завдання шифрування ваших даних.

Що робить VPN?

VPN може зашифрувати ваші дані, щоб зробити сеанс захищеним від усіх бажаючих дізнатися, якою може бути ваша діяльність в Інтернеті. VPN може стискати трафік на сервері, надаючи вам більший доступ до даних, які ви намагаєтеся завантажити або передавати. Він може замаскувати адресу вашого комп’ютера (IP), щоб захистити вашу особу від відстеження під час виконання заходів в Інтернеті. Наприклад, якщо ви перебуваєте в Данії та хочете отримати доступ до US Netflix у Данії, вам потрібно використовувати VPN. Отже, a VPN дозволить вам отримати доступ до американської версії Netflix та вмісту, дозволяючи використовувати IP-адресу США. VPN дозволяє забезпечити необмежений і безпечний доступ до всього, що є в Інтернеті. Він захищає вашу особисту інформацію від хакерів у відкритому Інтернеті.

Вам справді потрібна VPN?

Якщо ви перебуваєте в Інтернеті, є хтось, хто хотів би вашу інформацію. Це варіюється від рекламодавців, які хочуть продати вам речі, до людей, які хотіли б зняти інформацію з вашого банківського рахунку для набагато більше шкідливих дій.

Якщо ви підключаєтесь до загальнодоступного Інтернету або через щось подібне, як гарячу точку в аеропорту, обов’язково потрібно використовувати VPN на своїх пристроях. Погані актори люблять тусуватися в цих місцях і пробиратися в незахищені пристрої.

Читайте: 10 причин, чому слід використовувати VPN

Загальнодоступний WiFi Dos і Don

Під час використання загальнодоступних точок доступу та Wi-Fi без вас слід враховувати наведені нижче дози та не робити і переконайтесь, що вони захищають ваші пристрої.

Зробіть

 • Припустимо, будь-яке посилання є підозрілим. Уважно перевірте адреси.
 • Попросіть співробітника підтвердити ім’я мережі. Хакерам подобається використовувати мережу з аналогічною назвою до фактичної мережі. Наприклад, CoffeeWiFiFree та CoffeeFreeWiFi. Як ти знаєш, який із них справжній?
 • Переглядайте лише ті сайти, на яких не потрібно вводити будь-яку особисту інформацію.
 • Збережіть інші входи на веб-сайті, як-от банки або ті, що потребують входу для захищеної мережі.

Не треба

 • Не вмикайте спільний доступ до файлів у WiFi.
 • Не залишайте підключений Wi-Fi, коли вам більше не потрібне з’єднання.
 • Не залишайте свій прилад без нагляду, навіть ходити у туалет.
 • Не робіть жодних банківських операцій та не працюйте над чим-небудь із конфіденційними даними, коли він перебуває загальнодоступний WiFi.
 • Не надсилайте електронною поштою нічого чутливого характеру.

Враховуючи наведені вище сценарії, можливо, найкраще використовувати VPN для своїх мобільних пристроїв та ноутбуків, якщо ви покладаєтесь на загальнодоступні підключення Wi-Fi. Хакери не можуть перерватися на ці зв’язки, і навіть якщо вони це зробили, вони отримають лише фрагменти зашифрованих даних, з якими вони нічого не могли зробити.

За допомогою VPN ви зможете надсилати конфіденційну електронну пошту, здійснювати банк та виконувати будь-яку діяльність, необхідну для безпечного використання на своєму пристрої, і ви будете захищені від усіх, хто бажає заподіяти шкоду. Вам просто потрібно доглядати за злодіями в реальному житті та тих, хто фізично отримав би доступ до вашого пристрою.

Безкоштовні платні VPN

Там є кілька безкоштовних VPN-сервісів, але вони, як правило, поступаються платним. Ось відмінності між безкоштовним та платним VPN:

Швидкість Інтернету

Безкоштовні VPN передають рекламу на ваші пристрої, сповільнюючи зв’язок. Якщо ви плануєте передавати вміст, ваш потік буде повільним із безкоштовним VPN. Якщо ви хочете отримати швидку швидку трансляцію чи ігрові можливості, вам потрібно швидке з’єднання. Ці зв’язки мають платні послуги.

Конфіденційність

Безкоштовна VPN може передавати вашу особисту інформацію третім сторонам. Практично всі платні VPN мають політику без реєстрації, що означає, що ваша онлайн-діяльність безпечна та анонімна.

Місце розташування сервера

Безкоштовні VPN мають невелику кількість розташування сервера. Підключення до цих серверів стає важким. З хорошими платними VPN є багато серверів і багато країн на вибір.

Шифрування даних

Безкоштовні VPN використовують основні засоби шифрування. Ці інструменти часто виходять з ладу та протікають ваше місцезнаходження та дані. Платні VPN використовують більш вдосконалені інструменти та протоколи, що захищають вашу ідентичність та ваші дані в Інтернеті.

Одночасне з’єднання

Якщо у вас вдома багато мобільних пристроїв, а також робочий стіл, можливо, вам знадобиться кілька підключень. Платні VPN пропонують декілька одночасних з’єднань, а безкоштовні VPN – лише для одного з’єднання.

Як вибрати кращий VPN

Ви впевнені, що вам потрібно мати VPN, щоб захистити свою особу та свою діяльність в Інтернеті, але так багато постачальників. Як ви, можливо, обираєте? Є кілька функцій, на які слід звернути увагу при оцінці постачальника VPN:

 • Надійне шифрування даних

В даний час найкращими протоколами є протоколи OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSec. Якщо ви хочете бути в безпеці під час трансляції, ігор чи торрентів, переконайтесь, що ваш VPN використовує один із цих протоколів.

 • Немає політики журналів

Переконайтеся, що служба VPN не реєструє вашу діяльність. Багато безкоштовних VPN діляться вашою інформацією з третіми сторонами. А деякі платні VPN записують ваш трафік.

 • Кілька варіантів сервера VPN

Ви хочете мати вибір на підключенні до декількох серверів по всьому світу, щоб побачити вміст із цих країн. Це ще одна особливість, на яку слід звернути увагу. Хоча вам все одно потрібно мати обліковий запис Hulu тощо, вміст, який вони пропонують, перемикається, коли ви розблокуєте гео-обмеження, змінивши свою IP-адресу.

 • Кілька підключень

Якщо у вас є кілька пристроїв або ви під’єднуєте домогосподарство, вам дешевше використовувати VPN, який має кілька одночасних з’єднань. Таким чином, вам не доведеться купувати кілька облікових записів.

 • Пробний період

Вперше для користувачів VPN пропонується безкоштовна пропозиція або гарантія повернення грошей. Обов’язково прочитайте деталі пропозиції, перш ніж зареєструватися.

Переконайтеся, що ви читаєте огляди та незалежні оцінки на зразок ThatOnePrivacySite.net, щоб переконатися, що VPN, який ви обираєте, має найважливіші для вас функції.

Чи справді VPN захищає мою конфіденційність?

VPN з тим, що називається “kill-switch”, миттєво відключає вас і вбиває всі попередньо обрані процеси. Тож, якщо у вас підключення відбувається щось дивне, і ви вважаєте, що ваш комп’ютер може загрожувати, ви можете розгорнути цю опцію.

Іншим корисним інструментом є IPLeak.net, який підкаже, чи працює ваша VPN і чи витікає ваша IP-адреса чи використовуєте вибрану вами IP-адресу..

VPN унеможливлює, щоб ваш постачальник послуг Інтернет повідомив, що ви робите і де. Тому він не може реєструвати та відслідковувати цю інформацію, щоб зберегти її, якщо це звичай чи закон, де ви живете (дивлячись на вас Сполучені Штати). Деякі з VPN, що базуються в США, здається, вони зобов’язані вести журнали, тоді як VPN-адреси ЄС заявляють, що законодавство про зберігання не стосується їх. Коли і якщо VPN-адреси ЄС запитають дані з повісткою, вони будуть зобов’язані їх виконувати, лише дані не даватимуться.

Ще одна проблема полягає в тому, що ви надсилаєте свої дані до VPN, і ви можете вибрати такий, який веде журнали та не має великої безпеки даних. Вам потрібно забезпечити надійну послугу, яка також не продаватиме ваші дані. Ось чому ви повинні триматися подалі від безкоштовних послуг… їм потрібно якось заробляти гроші.

Висновок

VPN може захистити вашу конфіденційність. Найкраща порада – вибрати постачальника послуг VPN без журналів, які не розташовані в США, де деякі найсуворіші закони стосуються відстеження та збереження даних. Проведіть дослідження та переконайтеся, що у вас є всі необхідні та потрібні функції в VPN. Слідкуйте за зміною правового ландшафту ЄС, оскільки вони також розглядають закони, які можуть вплинути на роботу VPN.

Брам Янсен – онлайн-експерт із конфіденційності. Він допомагає компаніям захищати свою інформацію в Інтернеті. Він пропонує поради та радить захищати компанії від поширених проблем та гарантувати, що вони захищають конфіденційність їхньої мережі та соціальних мереж. Якщо не працює, Брам потурає байдарці та альпінізму.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map