Чи варто оптимізувати веб-сайт для голосового пошуку?

голосовий пошук-оптимізація


Технології, які ми використовуємо, швидко розвиваються. Не так давно смартфон, щоб перевірити місце, знайти якісь ідеї або знайти інформацію для виконання завдання, все ще вразив багатьох. Зараз на 65% більше клієнтів шукають інформацію в Інтернеті, ніж кілька років тому. Вони шукають місцевий бізнес, щось, що вони бачили чи чули, та посібники, які допомагають їм виконувати конкретні завдання.

Незважаючи на те, що кожен із нас все ще сильно набирає текст, настає нова ера пошукових систем. Завдяки вдосконаленню Google AI, Siri та Alexa ми маємо багато нових можливостей у тому, як здійснювати пошук. Люди стають лінішими, і набирати телефон не завжди це найзручніше. Тож цілком природно, що люди скоріше використовуватимуть свій голос, щоб створювати результати пошуку, ніж витрачати час на друкування.

У 2017 році Google підрахував, що близько 20% усіх пошукових запитів здійснюються голосовим пошуком. У 2018 році це близько 30%. Численні аналітичні компанії заявили, що до 2020 року близько 50% усіх пошукових запитів здійснюватимуться голосом. Це означає, що голосовий пошук безперечно зростає все швидше і швидше. Це просто набагато швидший та зручніший спосіб пошуку, і ми побачили, що швидкість та зручність – це все, на що спрямовані сьогоднішні технології.

Хоча голосовий пошук не є повністю функціональним; вона все ще трохи незграбна у визнанні різних діалектів, але вона постійно розвивається. Насправді це дуже розумно, і з тим, як вони розвивалися, не можна зупинити цю революцію.

Настав час переглянути факти і зрозуміти, чому це було б важливо для вас, для нас і для всіх розпочати оптимізацію свого веб-сайту для голосового пошуку.

Зростаюча тенденція

Google не публікує точну інформацію регулярно, тому все ще важко розібратися, скільки саме людей зараз використовують голосовий пошук. Але ми можемо бути впевнені, що тенденція зростає, і люди завжди будуть робити те, що зручніше. Незабаром більшість пошукових запитів буде здійснено голосом.

За даними Location World, у 2016 році приголомшливі 40% дорослих користуються голосовим пошуком щодня. Отже, не можна заперечувати, що голосовий пошук підніметься до вершини. Системи розпізнавання голосу стають все більш вдосконаленими. Велика ймовірність, що ми будемо контролювати більшість цифрових інструментів своїм голосом. Крім того, оскільки цифрові помічники значно покращують голосовий пошук, вони продовжуватимуть запрошувати більше людей почати користуватися системою. Оскільки використання голосового пошуку стає більш “нормальним”, лише більшість населення почне використовувати його.

Вплив розумних динаміків

Завдяки Google та Amazon Echo розумні динаміки зробили сильний вплив на революцію голосового пошуку. Ці розумні динаміки покладаються виключно на голосові команди для роботи. Вони повільно, але неухильно ставляться до людей, щоб вирішити їхні проблеми та відповідати на їх питання за допомогою голосових пошукових запитів. Це лише додає більшої тенденції до голосового пошуку.

Зміни голосового пошуку приведуть до SEO

Жодна революція не настає без інтенсивного прагнення до змін, і буде багато чого адаптуватися до того, як голосовий пошук стане більш популярним. Ось декілька найсильніших ефектів голосового пошуку, які будуть мати на світі пошукової системи.

Аудіоінтерфейси дебютують

Розумні динаміки дозволяють людям відкривати інформацію, купувати продукти, взаємодіяти з веб-сайтами та іншими інтерфейсами просто за допомогою команди голосу. Це означає, що значення візуальних середовищ буде постійно знижуватися. Бути набагато простіше поговорити з комп’ютером вголос, ніж переглядати веб-сайт. Як тільки це станеться, спосіб представлення інформації нашій аудиторії буде повністю змінений. Треба буде придумати абсолютно нові структури.

Вища конкуренція за вищі посади

Незважаючи на те, що існує маса варіантів відповідей на пошуковий запит, цифрові помічники зазвичай надають відповіді з записів верхньої позиції. Це зробить ще більший тиск на SEO, оскільки вони прагнуть досягти вершини результатів пошуку Google.

Пошукові запити стануть більш складними

Користувачам більше не потрібно буде задумуватися над тим, як вони налаштовують свої пошукові запити. Їм не доведеться думати, які ключові слова вони використовують. Поки вони задають питання, яке навіть зрозуміло навіть віддалено, вони отримають хороший вибір відповідей.

Буде потрібно більше місцевих результатів

Люди зможуть робити місцеві обшуки і під час їзди. Зазвичай вони покладаються на голосовий пошук у дорозі. Голосовий пошук дозволить їм знайти певний магазин і перейти по ньому, не торкаючись їх телефону. Це призведе до багатьох пошукових запитів, орієнтованих на місцеві послуги. З цієї причини Google та інші пошукові системи будуть приділяти значно більший акцент місцевим результатам.

Взаємодії будуть коротшими

Голосові пошуки короткі, і вони не підходять для тривалої взаємодії за своєю природою. Ви можете швидко знайти ім’я актора, якого ви бачили у фільмі, або ресторани поблизу вас. Оскільки взаємодії стають набагато коротшими, веб-сайти матимуть набагато менше вікно, щоб справити враження на своїх користувачів.

Як ви можете отримати користь від голосового пошуку

Для того, щоб скористатися перевагами доступності для голосового пошуку, вам доведеться застосувати цю технологію якомога раніше. Більшість вашої конкуренції вже працює з цим. Однак багато людей в Інтернеті все ще заперечують той факт, що розмовні пошукові запити стануть майбутнім Інтернетом.

Використовуйте ключові слова з довгим хвостом

Використання ключових слів із довгим хвостом є однією з найважливіших стратегій SEO, навіть якщо ваш сайт не має нічого спільного з голосовим пошуком. Користувачі Інтернету використовують не так багато коротких ключових слів. Натомість вони задають більш прямі запитання і прагнуть отримати більш прямі та відповідні на них відповіді. Тут грає використання ключових слів із довгим хвостом. Оскільки розмовна природа голосового пошуку збільшує запити, використання правильних ключових слів із довгим хвостом збільшить шанси на позиціювання вмісту на сторінках пошукової системи.

Робота над локальним голосовим пошуком

Люди найчастіше шукають місцевий бізнес. Нові пристрої здійснюють внутрішній пошук, щоб знайти найкращі компанії в конкретній категорії, в якій вони шукали. Ось декілька способів покращити рейтинг вашого веб-сайту в голосовому голосовому пошуку.

 • Переконайтесь, що ваша інформація правильна – Переконайтесь, що вся ваша контактна інформація на кожній платформі точно однакова та є абсолютно точною. Якщо у вас є стара адреса на одній з платформ, це може зашкодити вашому рейтингу. Крім того, будьте максимально описові, коли ви окреслюєте категорії свого бізнесу.
 • Складіть свій бізнес – Ваш бізнес повинен бути вказаний у кожному великому Інтернет-списку бізнесу. Він повинен бути присутнім у Bing Places, Apple Maps, Yelp та Google My Business. Найважливіші пристрої витягують з них усі свої дані, тому ви повинні бути присутніми на кожному з них.
 • Отримайте безліч відгуків – Перевірка вашого бізнесу клієнтами відіграє величезну роль у отриманні хорошого рейтингу для вашого бізнесу. Цілком природно, що людей більше приваблює відвідування бізнесу, який має численні відгуки.

Спробуйте впровадити ключові слова з довгого хвоста

Наявність більш розмовного тону на вашому веб-сайті важливо для голосового пошуку. Користувач не буде використовувати окремі ключові слова під час своїх запитів; вони будуть натомість розмовнішими. Це не обов’язково означає, що вам потрібно змінити ключові слова на ключові слова з довгим хвостом. Але це означає, що ви повинні їх впроваджувати невеликими способами. Почніть нову сторінку поширених запитань, де ви надаєте більш детальну інформацію про певні теми. Створіть для нього вміст неформальним тоном і подумайте, як ваша аудиторія загалом говорить, щоб ваш вміст відповідав їх тону.

Також пам’ятайте, що люди говорять не так, як вони вводять. Тож удвічі зменшіть використання природних мовних моделей. Швидко пошукові системи зможуть підібрати природні мовленнєві процеси людей та розпізнати їх.

Поставте ще більше уваги на мобільний

Дивовижна популярність мобільних пристроїв аж ніяк не є новиною. Але з появою голосового пошуку мобільний набуває актуальності як ніколи. Оскільки понад 50% усіх пошукових запитів виконуються з мобільного телефону, важливо орієнтуватися на контекст конкретного голосового пошуку, щоб підвищити свій SEO.

Мобільний приходить перед робочим столом, незалежно від того, яку присутність в Інтернеті ви бажаєте створити Оскільки голосовий пошук здійснюється на ходу з мобільних пристроїв, важливо, щоб ваш вміст був оптимізований для пристроїв, які шукають його в.

Спробуйте Google мобільний тест і подивіться, що ви отримаєте від цього. Це покаже вам, наскільки вдало ваша сторінка буде займати мобільний пошук.

Висновок

Інтернет змінюється, і ваш веб-сайт та ваша стратегія повинні змінюватися разом із ним. До цього потрібно багато готуватися, і це стане справжньою проблемою, оскільки ми досі не знаємо, які саме зміни призведе революція голосового пошуку. Але ми знаємо, що, безумовно, потрібно буде переосмислити рекламну гру та спосіб, яким ви хочете звернутися до нових клієнтів. Деякі можливості відкриються, а деякі відберуться. Все, що ви можете зробити, це оптимізувати ваш сайт для голосового пошуку, наскільки це можливо зараз.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map