Чи варто розглянути хмарний хостинг для свого веб-сайту – це безпечно?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Чи варто розглянути хмарний хостинг для свого веб-сайту – це безпечно?
0 5 мин.

чи безпечний хмарний хостинг для хостингу веб-сайтів?


Попит на веб-хостинг зростає все більше і більше, і веб-хостингові компанії пропонують різні пакети з різними функціями та можливостями, однак на огляді ви бачите, що запропоновані ресурси занадто пошарпані або занадто багаті. На даний момент важко придбати ідеальний хостинг-пакет, адаптований до ваших потреб. Компанії та клієнти вважають це великим недоліком, який приносить фінансовий дефіцит.

Що таке хмарний хостинг?

що таке хмарний хостингХмарний хостинг – ідеальне рішення для клієнтів, які хочуть точної кількості ресурсів, таких як простір, трафік, пропускна здатність, процесор, оперативна пам’ять для оптимізації одного або декількох веб-сайтів, а також для веб-хостингових компаній, які хочуть максимально використовувати власні технології та сервери. виконання.

В даний час поняття хмарних обчислень охоплює все, що пов’язано з наданням послуг веб-хоста. Ці послуги поділяються на три категорії: інфраструктурні послуги (IaaS), платформи (PaaS) та програмне забезпечення (SaaS).

Якщо ми дивимось на хмарний хостинг менш технічний, оскільки небо має більше хмар, тому в центрі обробки даних більше серверів. Кожна хмара (сервер у нашому випадку) має свої особливості, а принцип, згідно з яким кілька серверів виступають як один, називається Cloud Hosting. Завдяки обласному програмному забезпеченню та десяткам серверів, які є у розпорядженні, кожен центр обробки даних може оптимізувати свою обчислювальну потужність, а також свій дохід і клієнти можуть отримувати ресурси, які вони справді хочуть.

Термін “хмара” був прийнятий для хмарного хостингу, оскільки символ має форму хмари, часто використовується для представлення діаграм потоків та іншої статистики в Інтернеті.

“Хмари” можуть бути державними або приватними. Служби громадських хмар можна продати всім в Інтернеті, наприклад, EBay, Amazon, Facebook, Steam тощо.

Натомість приватні сервіси – це центри обробки даних або мережі, які використовуються лише невеликою кількістю клієнтів, наприклад, персоналом однієї компанії.

Хмарні сервіси, що надають інфраструктуру (IaaS), ті ж самі, що й сервіси, що дозволяють купувати доступ до серверів або простору зберігання даних. Вони також мають назву комунальних служб, і вони поводяться як інші комунальні послуги, такі як електроенергія або газ. IaaS дозволяє більшу частину часу робити віртуалізацію, тобто користувачі мають можливість створити власний віртуальний комп’ютер, де вони можуть обирати операційні системи та програмне забезпечення, яке вони хочуть.

Хмарні сервіси мають три основні функції, що відрізняє їх від традиційного веб-хостингу: вони продаються лише за бажанням клієнтів, вони гнучкі (користувач може користуватися ним у будь-який час на необхідному рівні ресурсів) і сервісом повністю керується ним. постачальник.

Переваги використання хмарного хостингу

Основна перевага хмарного хостингу полягає в тому, що користувачі мають можливість платити за фіксовану ціну за обмежені ресурси або індивідуальну ціну, адаптовану до потреб свого веб-сайту. Час, коли всі платять однакові ціни за веб-хостинг, закінчився; тепер кожен може вибрати платити стільки, скільки користується за допомогою хмарного хостингу. Це відбувається тому, що кожен може легко зробити запит із тим, що хоче, а також може змінити замовлення, як хоче, за декілька клацань, за короткий час без головних болів, тобто гнучкість на рівні ресурсів.

Завдяки хмарному хостингу ви можете досягти кращого часу роботи! Якщо на звичайних серверах усі сервіси (apache, mysql, imap) працюють на одній машині, Cloud Hosting призначає ці послуги окремо на кожному сервері, залежно від потреб клієнтів. У цьому випадку швидкість надання послуг збільшується. Наприклад, якщо в Хмарі підключено 50 серверів, вони будуть запрограмовані на запуск певних служб. 2-3 сервери будуть запускати службу електронної пошти, 30 серверів запускатимуть послугу apache, тож врешті-решт кожен сервер матиме чітко визначені завдання і у разі виникнення внутрішніх проблем вони не вимикаються разом, підтримуючи послуги активними. Підключення добре зроблено в хмарному хостингу.

Ще одна перевага полягає в тому, що обчислювачі потужності зарезервовані та гарантовані. Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, пропонують спеціальні пакети для хмарного хостингу, і ціни починаються від 3 доларів щомісяця, якщо ви платите заздалегідь за рік. Прикладом хорошого пакету для хмарного хостингу є наступний: 5 ГБ SSD, 3 ГБ оперативної пам’яті, виділити IP, CloudLinux, CageFS, Cpanel, Softaculous, PHP Selector, RV Site Builder Pro, SEO Attracta Tools, CloudFlare CDN, Railgun, Антивірус, Антиспам, Резервне копіювання, APC, Memcache, необмежений трафік, один розміщений домен, необмежена база даних, необмежена адреса електронної пошти .

безпека хмарного хостингуНайважливіші переваги – безпека та підвищена безпека. Хороша компанія, що займається веб-хостингом, пропонує вам сканер eXploit, ModSecurity, брандмауер веб-додатків, антивірус, антиспам, резервне копіювання, безпека ConfigServer & Брандмауер, CloudLinux, хакерський захист CageFs для пакета хмарного хостингу. Тут я можу нагадати про хмарні засоби безпеки. Це наступні засоби стримування, які призначені для зменшення атак на хмарну систему, профілактичні засоби, що зміцнюють систему проти інцидентів, як правило, шляхом зменшення або навіть усунення уразливостей, детективні елементи управління, які призначені для виявлення та відповідного реагування на будь-які інциденти, що трапляються і коригуючі засоби контролю, що зменшують наслідки інциденту, обмежуючи шкоду. Також існують різні заходи безпеки для хмарного хостингу, такі як управління ідентифікацією, які контролюють доступ до інформації та обчислювальних ресурсів; фізична безпека, яка захищає ІТ-обладнання, наприклад, маршрутизатори, сервери та кабелі від несанкціонованого доступу, пожеж, крадіжок, повеней, перешкод; безпека персоналу, яка забезпечує пара- та після трудової діяльності, такі як обстеження потенційних новобранців, інформування про безпеку та програми навчання; доступність, яка пропонує доступ до хмари щоразу, безпека додатків, яка забезпечує безпеку програм, що доступні як послуга через хмару (SaaS), та конфіденційність, яка забезпечує маскування всіх критичних даних (соціальний номер, посвідчення особи, номери кредитних карток) або зашифровані для несанкціонованих користувачів.

Так само хмарний хостинг безпечний?

І щоб відповісти на питання: чи безпечний хмарний хостинг, відповіді – так. Ви можете бачити вищезазначені списки різних хмарних засобів безпеки та заходів безпеки, щоб зберегти ваші дані безпечними та приватними.

Зрештою, я нагадую вам про BlueHost, який нещодавно запустив кілька дешевих хмарних хостингових пакетів і про CloudFlare що забезпечує мережу доставки вмісту (CDN) та сервери розподілених серверів доменних імен за допомогою хмар, щоб ще більше пришвидшити ваш веб-сайт.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector