Чи варто розглянути можливість використання системи управління вмістом?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Чи варто розглянути можливість використання системи управління вмістом?
0 12 мин.

use-cms-content-management-system


Пройшли дні адміністрації та оновлення веб-сайту із вмістом, необхідним для кодування. З наявністю численних систем управління вмістом, створення та управління веб-сайтом стало простіше, ніж будь-коли. Завдяки належній CMS ви можете обробляти майже всі аспекти вашого веб-сайту, не торкаючись коду, і зробити це безпроблемним процесом.

Звичайно, чим більше технічних знань у вас є, тим краще, оскільки це потрібно для створення сайтів та налаштування функціональності вашого веб-сайту. Але CMS буде вирішальним, коли ви хочете заощадити цінний час і регулярно оновлювати вміст свого веб-сайту.

Причин для використання системи управління контентом є безліч причин, саме тому ми написали цю статтю. Ми переглянемо всі численні способи, якими CMS може принести користь вам і полегшити ваше життя.

Тож, без зайвих прихильностей, давайте побачимо всі переваги використання системи управління вмістом!

Що таке CMS?

CMS – це програмне забезпечення та платформа для створення веб-сайтів, яка зберігає вміст вашого веб-сайту та робить його дуже легким для редагування та публікації. Кілька адміністраторів та творців вмісту можуть увійти в одну систему та співпрацювати, щоб створити та опублікувати найкращий вміст.

Створення вашого веб-сайту в системі управління контентом – це як придбання нового автомобіля. Вам не потрібно нічого знати про процес виготовлення, просто дістаньте ключі та почніть їхати. Тож вам не потрібно бути веб-розробником чи виконувати будь-яку складну роботу з кодування, що стосується роботи вашого веб-сайту. Ви можете просто увійти на веб-сайт, розроблений на ваш смак, і почати регулярно публікувати вміст. Будь то інтернет-магазин, простий блог або веб-сайт з практично будь-якими функціями, CMS, безумовно, зможе впоратися з цим.

Отже, CMS – це зручна для користувачів платформа, яка дозволяє швидко та ефективно створювати та керувати веб-сайтом.

Переваги використання системи управління вмістом

Ну, перше і найбільш очевидною перевагою використання вже складеної системи є кількість часу, роботи та інших ресурсів, які ви збираєтеся заощадити. Отже, питання не в тому, чому ви повинні використовувати CMS, а питання, чому ви не повинні.

Звичайно, можна подумати, що використання системи, побудованої кимось іншим, накладе певні обмеження на їх потенціал. Звичайно, існує маса сценаріїв, коли створити все на замовлення – це правильне рішення, але це не так у 80% випадків. Вибір правильного типу CMS для веб-сайту виявиться серйозною перевагою. Але про які переваги ми говоримо тут?

Вони не вимагають ніяких знань з веб-програмування

CMS постачає власні інструменти для створення сайтів. У деяких навіть є те, що ви бачите – це те, що ви отримуєте інструменти, які дозволяють перетягувати елементи, які ви хочете мати на своєму сайті. Це близьке до редагування зображення або документа Microsoft Word, що чудово підходить для новачків.

Хоча для створення чогось складнішого потрібна допомога розробника, але як тільки робота буде виконана, ви можете просто скористатися своїм веб-сайтом за своїм бажанням.

Коротше кажучи, системи управління вмістом робляться зручними для користувачів, так що будь-хто може ними користуватися певною мірою.

Постійно оновлюйте свій вміст, скільки хочете

Зараз це одна з найбільших переваг будь-якої системи управління контентом. Він пропонує різні інструменти для редагування вмісту, який ви бажаєте опублікувати, і якщо вам потрібні більш широкі функції, ви завжди можете завантажити плагін для них.

Вам просто потрібно придумати фрагмент вмісту, який ви хочете опублікувати, нехай це буде подія, стаття, відео чи що-небудь інше, і ви можете зробити його видимим на вашому сайті за допомогою декількох клацань миші.

У більшості систем управління вмістом у вас буде просте текстовий редактор прямо з поля, що дозволяє вносити зміни в макет вмісту, використовуваний шрифт, додані зображення та інші основні речі. Але ви завжди можете покращити функції редагування вмісту залежно від того, що вам захочеться. Небо – це межа.

Ви також можете зберегти вміст як чернетку та опублікувати його пізніше або налаштувати постійний потік вмісту, створивши розклад. Ви можете встановити свою CMS для автоматичного витіснення нового вмісту, який ви надали раніше.

В Інтернеті вміст є королем. Маючи належну CMS, ви можете мати цілу команду, яка зосереджується на вмісті і подвоєння на ньому. Чим більше якісного контенту ви виробляєте, тим більше відвідувачів вашого веб-сайту матиме і тим краще він буде робити в довгостроковій перспективі.

Маючи віддану команду, яка працює з вашою CMS, з єдиною метою створення високоякісного контенту, ви можете забезпечити ефективний робочий процес і підтримувати якісний веб-сайт.

Щоб скласти все це в одному короткому реченні, якщо мова йде про публікацію свіжого контенту на вашому сайті, CMS надає вам всю СВОБОДУ, яку вам потрібно.

Це компактно

CMS оснащений усіма функціями, необхідним веб-майстру, щоб запустити бізнес-сайт та підтримувати потужну інтернет-присутність. CMS має все необхідне для ефективної маркетингової стратегії. Ви можете керувати цим усім під одним дахом.

Ви можете керувати великою базою користувачів, обробляти коментарі, публікації гостей та все таке важливе SEO. Більшість систем управління контентом створені для оптимізації SEO, що витрачає багато зусиль та ресурсів. Ви можете оптимізувати свій веб-сайт для певних ключових слів набагато простіше.

Забезпечує безпеку та стабільність

Ви можете встановити права адміністратора та редактора вмісту і запевнитись, що ніхто не вставляє ніс у вміст, у який він не повинен вступати. Ви можете бути єдиним ревізором всього вмісту на вашому веб-сайті та опублікувати лише той вміст, який ви схвалюєте, або дозволити це зробити хтось інший за вас.

Він не тільки захищений від власного персоналу, але й захищений великою базою розробників та багатьма чудовими технологіями. Навіть поза коробковою версією є обширний набір функцій безпеки, але ви також можете розширити їх за допомогою різних плагінів, зробивши ваш веб-сайт майже непроникною фортецею для хакерів. Важливо зазначити, що нічого не є надійним, хоча і все може зламатись. Але ви точно можете створити безпечний веб-сайт і захистити всі його дані.

Коли я кажу про стабільність, я маю на увазі, що після її налаштування він буде працювати і тривалий час матиме постійні оновлення. Оскільки більшість систем управління контентом мають велику базу розробників і ще більшу базу користувачів, їх легко зробити стабільними та вирішити будь-яку проблему, яка виникає. Хтось уже стикався і вирішував це.

Має сучасну функціональність

У популярних системах управління контентом постійно працюють люди, над якими працюють, оновлюючи їх новими можливостями. Вони постійно оновлюються та надають все необхідне для того, щоб веб-сайт добре функціонував в онлайн-середовищі.

Системи управління вмістом з відкритим кодом мають тисячі плагінів, розроблених іншими користувачами. Тому легко отримати безкоштовний або платний плагін, який покращить функціональність вашого веб-сайту.

Але якщо ви використовуєте a власні CMS, Ви завжди будете мати службу підтримки, до якої Ви можете звернутися і запропонувати їм встановити будь-яку функцію. Якщо ви скористаєтеся власною CMS-опцією, ви будете мати цю віддану команду, яка доглядає за вашим веб-сайтом і переконується, що вона відповідає діючим онлайн-стандартам.

Легко переробляйте веб-сайт

Якщо ви будуєте веб-сайт з нуля і хочете зробити оновлення, вирішуючи, вам доведеться зробити повний ремонт сайту. Але якщо ви використовуєте систему управління вмістом, то знадобиться лише кілька кліків, і більшість вашого веб-сайту залишиться недоторканою. Звичайно, для цього знадобиться трохи налаштувати, але це все одно можна зробити через день чи два, залежно від того, хочете ви налаштувати дизайн чи ні.

Ця простота завдяки системі шаблонів, вбудованій у кожен CMS. Ви можете просто завантажити шаблон і реалізувати його на своєму веб-сайті за допомогою декількох клацань миші. Ніколи веб-дизайн не робився таким простим.

Ви можете легко замінити частини дизайну або повністю переробити веб-сайт без проблем. Більшість шаблонів також мають власний інтерфейс, за допомогою якого ви можете налаштувати вигляд вашого веб-сайту.

Глобальні зміни легко здійснити і їх можна здійснити лише за кілька кліків.

Коротше кажучи, ви можете завантажувати, використовувати та повторно використовувати шаблони, щоб надати веб-сайту потрібний макет та функціональні можливості, які ви хочете.

Відмінно підходить для SEO

Як я вже згадував вище, більшість систем управління контентом були побудовані в SEO дружнім способом. Це означає, що у вас є набагато менше роботи, коли йдеться про оптимізацію вашого веб-сайту. Звичайно, це лише одна деталь у вашому загальному SEO.

Оптимізація пошукових систем – це трудомісткий процес з багатьма рухомими частинами, і вам доведеться вкластися в деяку роботу, щоб дійсно отримати найкраще з неї. Але оскільки ви можете регулярно випускати свіжий вміст, який, сподіваємось, сподобається вашим користувачам, ви можете працювати з відносною легкістю.

Таким чином, використовуючи CMS, вам доведеться дещо простіше піднятися на сторінку результатів пошуку.

Цілком безкоштовно або дешево

Найпопулярніші системи управління контентом, такі як WordPress та Drupal, є відкритим кодом та абсолютно безкоштовно. Це скоротить ваші початкові інвестиції вдвічі. Немає багато кращих пропозицій, ніж отримати щось таке цінне безкоштовно! Це ще одна причина, по якій системи управління вмістом настільки широко використовуються.

Легко розширити

Це одна з найбільших переваг використання системи управління контентом. Ви можете завантажувати плагіни та розширення, щоб додати майже будь-яку функцію, яку бажаєте. Більшість з них розробляються або іншими користувачами, або малими компаніями.

Ви можете інтегрувати функції соціальних медіа, використовувати розширені редактори вмісту, мати вдосконалені інструменти безпеки або створити власний плагін за допомогою функції, про яку ви пам’ятаєте. Ви маєте велику гнучкість щодо управління функціональністю свого веб-сайту.

Підключіться з будь-якого місця в будь-який час

Системи управління вмістом можуть використовувати декілька користувачів, які можуть підключитися до однієї панелі адміністратора, де б вони не були. Цілій організації легко співпрацювати та обробляти їх веб-сайт відповідно до вимог, які вони мають.

Мобільна оптимізація

Величезна частина інтернет-трафіку складається з мобільних користувачів. Оскільки мобільна революція відбувається тут і зараз, майже кожен завантажений веб-сайт повинен мати мобільну версію. Це абсолютна вимога до успіху.

На щастя для нас, більшість систем управління вмістом є повністю мобільними. Крім того, майже всі шаблони, які ви завантажуєте для свого веб-сайту, повністю чуйні та чудово виглядають на будь-якому пристрої, на якому ви їх відкрили..

Аналітика

Складна система управління вмістом надає веб-майстрам можливість відстежувати та аналізувати діяльність своїх користувачів на веб-сайті. Це дозволяє їм приймати набагато кращі рішення та розвивати веб-сайт далі, тому краще орієнтуватися на успіх.

Ви можете легко виміряти, як ваш вміст впливає на вашу аудиторію та як ви можете змусити його покращувати ваш бізнес. Після того, як у вас з’явиться чітка картина того, як працює ваш веб-сайт, ви можете реалізувати інструменти, необхідні для подальшого розвитку.

Інтернет-брендинг

Завдяки гнучкості системи управління контентом ви можете вдосконалити онлайн-брендинг бізнесу. Ви можете постійно передавати вміст своїм користувачам на різних каналах, таких як RSS-канали, соціальні медіа, гіпер-сайти та електронні листи тощо.

Яким би способом ви не хотіли продавати свій веб-сайт або навіть якщо ви обираєте їх усі, ви можете створити правильний арсенал інструментів, який допоможе вам.

Які системи управління вмістом ви можете використовувати?

По-перше, у вас є два основні варіанти. Ви можете вибрати CMS з відкритим кодом або власну CMS.

Якщо ви скористаєтеся опцією з відкритим кодом, у вас буде значно менша початкова вартість, але, можливо, ви витратите досить багато грошей на розробку свого веб-сайту.

Якщо ви користуєтесь власною CMS-опцією, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися та мати уявлення про те, яким ви хотіли б стати на вашому веб-сайті. Компанія, що стоїть за обраною вами власною CMS, піклується про кожну технічну деталь вашого веб-сайту, ви просто повинні ним користуватися. Це відмінно підходить для будь-якого власника бізнесу, який не надто дбає про свою інтернет-присутність і хотів би просто створити веб-сайт для свого бізнесу. Якщо ця опція звучить краще для вас, я пропоную вам розібратися, яка власна система управління вмістом працюватиме для вас.

Для всіх інших, ось три найкращих системи управління вмістом з відкритим кодом, які ви можете почати використовувати прямо зараз.

WordPress

Відвідайте сайт »

WordPress – одна з найкращих систем управління контентом. Це повноцінна система управління контентом, яка почалася як платформа для ведення блогів. Це дуже зручно для користувачів і має багато плагінів та доступних тем (приблизно 40 000). Кількість тем і шаблонів, якими ви можете скористатися, є величезною, і ви, мабуть, маєте більше на що вибрати, ніж з будь-яким іншим CMS там. Щоб зробити це ще кращим, всі ці теми відповідають повністю.

Люди люблять його за гнучкість, простоту та безліч надійних функцій, які роблять її видатною системою управління вмістом. Не дивно, що кожен четвертий веб-сайт створений саме на ньому.

Друпал

Відвідайте сайт »

Drupal – дещо складніша система управління вмістом порівняно з WordPress і вимагає певних технічних знань, якщо ви хочете зробити власні дизайни та функції на своєму веб-сайті. Але завдяки тому, що він складніший, він також має більш широкий функціонал. У ньому є більше функцій, на які потрібен час, щоб звикнути, але час і зусилля ви вкладаєте в розуміння основних термінів Друпала, таких як типи вмісту, таксономії, блоки вмісту та перегляди тощо..

Drupal також пропонує таку ж гнучкість, яку має більшість систем управління контентом, наприклад, безліч користувачів та функції, які допомагають комфортній співпраці та регулярним оновленням вмісту.

Ви можете завантажити безліч модулів і тем, щоб покращити свій веб-сайт і зробити його відповідним вашим вимогам. Але ви також можете розробити свій власний.

Drupal вимагає більше знань, але окупається, тому що ви можете робити більше переробок на своєму веб-сайті та мати набагато більш досконалі функції. Але якщо ви хочете створити просто простий веб-сайт, який показує деякий вміст, ви можете зробити це багато самостійно, переглянувши кілька навчальних посібників та зрозумівши основи.

Joomla!

Відвідайте сайт »

Joomla! це нагорода CMS, яку ви можете використовувати для створення чудових веб-сайтів та веб-додатків. Це забезпечує переваги належної системи управління вмістом, такі як розширюваність, гнучкість та надійність. Ви також можете створити цілі онлайн-портали, веб-сайти електронної комерції або навіть власний веб-сайт спільноти. У ньому є безліч інтегрованих функцій та регулярних оновлень, які допоможуть вам швидко та легко побудувати потужну онлайн-присутність.

Близько 2,8% всіх веб-сайтів у світі використовують Joomla, що досить вражає. Він оснащений 6000 розширеннями та великою кількістю приголомшливих шаблонів.

Joomla! завантажується раз на кожні 2,5 секунди. Можливо, ви будете наступним, хто це зробить!

Отже, чи варто використовувати CMS?

Використання системи управління вмістом не потрібно для роботи веб-сайту, але це, безумовно, значно полегшує вашу роботу. Це також робить вас та весь ваш персонал більш продуктивним і дозволяє зосередитись на високоякісному контенті замість усіх технічних деталей, що постачаються з редагуванням та публікацією.

Ви можете легко масштабувати свій веб-сайт у міру його зростання та прийняти його до будь-яких змін, які ви хочете внести.

Використання системи управління вмістом – це єдине рішення багатьох проблем, які виникають під час створення та управління веб-сайтом. Більшість з них є безкоштовними у користуванні, тому їх, безумовно, варто спробувати!

Я сподіваюся, що вам сподобалось читати цю статтю і що ви знайшли інформацію, яку шукали. У нас є набагато більше статей про системи управління контентом та про те, як вони можуть принести користь вам та вашій компанії, тому сміливо переглядайте їх!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector