Чому для створення веб-сайту вибирають Drupal?

чому вибирати drupal для свого веб-сайту


Drupal – відома складна система управління контентом, яка використовується для створення дивовижних веб-сайтів, що має понад 200 функцій. У листопаді CMS отримала восьме величезне оновлення.

Drupal був лауреатом премії CMS Pakt Publishing з відкритим кодом у 2007 та 2008 рр., Тоді був дуже популярним, і зараз він знаходиться у топ-5 разом із WordPress, Joomla та Magento.

Є більше 3200 учасників та 1220 компаній, які використовують Drupal, все це частина 1 великої спільноти, яка може допомогти вам щодо CMS.

Існує кілька мотивів щодо того, чому слід вибрати Drupal для створення свого веб-сайту, такі як інструменти, потужність, простота, мова, розширення, відкритий код, швидкість, сумісність та безпека.

Кілька вбудованих інструментів

Drupal має різні корисні інструменти, такі як вбудована інтеграція для RESTful веб-сервісів, HAL, аутентифікація HTPP, серіалізація тощо. Ви маєте детальний контроль над ресурсами, і ви можете використовувати перший інструмент публікації API для створення структурованого контенту, що виводить його як JSON, XML, HTML тощо.

Є доступні інструменти кешування, а агрегація CSS / JS за замовчуванням увімкнена, Drupal також зручний для мобільних пристроїв, тому функції JS підтримуються мобільними пристроями.

Інші цікаві інструменти – це “Зміст”, який допомагає створювати текстовий і графічний контент, для “Структура”, де ви налаштовуєте структуру веб-сайту, для “Зовнішній вигляд”, де ви можете вибрати тему, для “Люди, де ви редагуєте користувачів та дозволи та для Звітів, де ви можете побачити статистику вашого веб-сайту.

Потужний та гнучкий

Ви можете використовувати потужні компоненти налаштування, такі як інструменти адміністрування, списки, блоки, представлення даних, щоб контролювати відображені дані та вміст структури, будучи оптимальними для оптимізації SEO з натурною розміткою Schema.org. Також у вашому розпорядженні є інтерфейс інтерфейсу та WYSIWYG для перетягування, щоб ви могли створювати різні об’єкти вмісту, такі як електронна пошта, посилання, телефон, посилання, дата та ви можете використовувати блоки з унікальним налаштуванням, наприклад сухарі..

Ще один потужний компонент – це опція встановлення, де ви можете буквально розширити свій веб-сайт новими вдосконаленнями, встановивши модулі або оновивши їх. І ви не можете забути про компонент Help, який пропонує вам різні посібники у разі потреби.

Простий і простий у використанні

За допомогою Drupal ви можете легко створювати вміст, що містить текст і зображення, використовуючи перетягування або інтерфейс-редактор на ім’я CKEditor, який також є редактором WYSIWYG. Ви можете миттєво публікувати свіжий вміст, наприклад новини, продукти чи статті зі свого комп’ютера, планшета чи мобільного телефону, і навіть можете планувати вміст.

Ви можете створювати або блоги, форуми, веб-сайти для презентацій або будь-який веб-сайт, використовуючи лише Drupal, навіть не знаючи мов веб-програмування.

Використовуючи Cpanel та Softaculous, ви можете зробити просту інсталяцію Drupal безпосередньо з вашого хоста лише кількома клацаннями, не потребуючи технічних знань чи знань програмування.

Підтримка 100+ мов

Drupal підтримує більше 100 мов і має підтримку перекладу для всіх, хто хоче перекласти Drupal своєю мовою, щоб ви могли використовувати його там, де вам потрібно. За допомогою локалізації Drupal автоматично знаходить, завантажує та встановлює файли перекладу вибраної вами мови, не змінюючи нічого іншого на веб-сайті.

Ви можете вибирати з каталонської на англійську, російську і так далі, і ці переклади правильно зроблені командою спеціалізованих членів, які знають англійську мову, і вам не потрібно боротися з невідомими або неправильними перекладами, як інші CMS, що робить вас фрустрацією.

Розширюйте ядро ​​за допомогою модулів

Ви можете ще більше розширити Drupal за допомогою спеціальних модулів, найпопулярнішими з яких є Devel які можуть генерувати вузли, коментарі, умови та користувачів, Набір інструментів хаосу який може керувати сторінками та особливо сторінками панелей, Плагін макета що дозволяє модулям і темам реєструвати макети, використовуючи файл YAML і Менеджер оновлень конфігурації що покращує серцевину, надаючи звіти про відмінності між елементами, наданими різними версіями модулів або тем, а також із такими темами, як Bootstrap, AdaptiveTheme, Zurb Foundation, Mayo або перекладами.

Використовуючи посібники, поради, підказки та інші поради від спільноти Drupal, ви можете розширити Drupal ще більше, особливо якщо ви знаєте мови програмування PHP, CSS, JS або HTML.

Drupal є відкритим кодом

Drupal підтримується та створюється однією компанією, яка також використовує допомогу інших програмістів, які працюють як волонтери чи колабораціоністи, що дозволяє Drupal розширитись ще більше та вирішити старі помилки.

Будучи відкритим кодом, кожен, хто має знання з програмування, може працювати в CMS Drupal і налаштовувати його під власні цілі або для компанії-засновника, зазвичай програмісти створюють теми або модулі, щоб вони відповідали можливостям Drupal для особистих користувачів.

Після створення теми або модуля програмісти подадуть свій проект на офіційний веб-сайт Drupal, де вони перевірять його, а потім призначать сторінку саме для цього проекту, пропонуючи завантаження, інформацію та автоматизоване тестування..

Легка і велика швидкість

Використовуючи гнучку розробку, Drupal має одну з найкращих швидкостей, що має швидке розгортання, працює в Web 2.0 та має основні функції, теми та модулі, налаштовані та оптимізовані для покращення швидкості веб-сайтів Drupal.

Крім того, спільнота Drupal надає багато корисних порад та підказок для веб-сайту, щоб ще більше підвищити їх швидкість, такі як оптимізація кешу, специфічний хостинг для Drupal, вимкнення невикористаних модулів або тих, хто використовує багато процесора, наприклад статистики, що дозволяє підвищити швидкість 404 сторінок, відключення PHP-фільтра, зміна розміру зображень, обмеження кількості запущених крон та зменшення кількості модулів.

Висока сумісність із стороннім програмним забезпеченням

Якщо ви хочете розмістити фотографії з Flickr, відео з YouTube або мати соціальні коментарі з Facebook, ви можете використовувати Drupal, щоб інтегрувати їх разом з іншими соціальними засобами масової інформації, такими як Twitter для коментарів, або іншими онлайн-сервісами, такими як Dropbox для обміну файлами..

Якщо ви використовуєте конкретні модулі типу Поле YouTube ви навіть можете показувати відео YouTube різного розміру та ескізи, що відображаються зі стилями зображення. За допомогою модулів Facebook ви можете уповноважувати користувачів вашого веб-сайту або можете використовувати всю силу Drupal у додатку Facebook, надсилаючи вміст з Drupal на вашу сторінку в Facebook.

Drupal забезпечує велику безпеку

Drupal має спеціальну команду, яка здійснює моніторинг та вирішення будь-яких питань щодо безпеки. Завдяки своїй спільноті Drupal також має багато функцій, які забезпечують контроль над користувачами та правами доступу та надають гнучкість власнику CMS.

Оскільки кожен розробник модуля або теми використовує власні заходи безпеки, Drupal має високий рівень безпеки, наділений різними членами Drupal, які постійно працюють над тим, щоб зробити речі більш безпечними.

Підведенню…

Наприкінці нагадаю лише, що є великі компанії чи уряди, які використовують Drupal, такі як Yahoo, Google, Metallica, FedEx, Novell, Disney, Warner Bros Music, Adobe, Nike, Королівство Бельгія та багато інших.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map