Чому не слід вибирати безкоштовний веб-хостинг?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Чому не слід вибирати безкоштовний веб-хостинг?
0 6 мин.

чому б не вибрати безкоштовний хостинг для веб-сайту вашого бізнесу


Є багато причин, чому ви не повинні обирати безкоштовні пакети хостингу для свого веб-сайту, такі як обмежений простір на диску, обмежена пропускна здатність, обмежені домени додатків, безкоштовне ім’я домену, обмежена резервна копія, низька гарантія тривалості роботи, обмежена кількість підтримуваних баз даних , відсутність приватного сертифіката SSL, низькі заходи безпеки та конфіденційності, відсутність підтримки бази даних INNODB, відсутнє кешування PHP APC, відсутність віддаленого підключення MYSQL, відсутність доступу FTP через SSL (SFTP), відсутність управління SSH, відсутність розширених завдань cron, обмежені піддомени, припарковані домени , обмежені облікові записи електронної пошти та відсутність доступу до SMTP, відсутність належної підтримки, низька швидкість роботи мережі, кілька оперативної пам’яті та слабкий процесор та стара операційна система.

Зазвичай безкоштовний веб-хостинг достатньо хороший для особистих блогів або кімнатних чатів без великої кількості функцій, і коли вміст не пишеться занадто часто, також у цьому випадку ви не робите комерційних веб-сайтів. Платний веб-хостинг має необмежену кількість ресурсів, швидший, безпечний і надійний і пропонує вам десятки сценаріїв, CMS та інших ресурсів для створення навіть комерційних веб-сайтів.

Ось кілька причин, чому ви не повинні обирати безкоштовний веб-хостинг для свого веб-сайту:

 1. Обмежений простір на диску – це велика проблема, коли ви хочете створити велику інтернет-спільноту, тому вам потрібно більше 2 Гб, які пропонує ваша безкоштовна веб-хостинг-компанія. Ви можете використовувати цей простір для зберігання особистих та приватних даних одночасно для вашого веб-сайту, і якщо ви будуєте велике співтовариство, вам знадобиться простір для аватарів, зображень, підписів, іконок, HTML, PHP, CSS, js та відео і так далі. Проблема в даному випадку – кількість файлів. Зазвичай вони не надто великі, але це тисячі файлів, рознесених у сотні папок.
 2. Обмежена пропускна здатність означає обмежену кількість відвідувачів вашого веб-сайту, як правило, вам потрібно понад 100 Гб для популярного веб-сайту, і особливо, якщо ви хочете багато клієнтів, тоді вам дійсно потрібно придбати преміальний / діловий веб-хостинг, інакше вони отримають подібні помилки, такі як “Перевищена межа пропускної здатності. Сервер тимчасово не може обслуговувати ваш запит через те, що власник сайту досяг його / її межі пропускної здатності. Будь-ласка спробуйте пізніше.” За допомогою платного веб-хостингу ви маєте необмежену пропускну спроможність, тому ваші клієнти більше не отримують цієї помилки, і ви можете працювати більше і більше в трафіку вашого веб-сайту..
 3. Обмежена кількість додаткових доменів – ще одна велика проблема, особливо якщо ви хочете створити декілька проектів на одному веб-хості або якщо ви створили великий проект з декількома вторинними маленькими проектами в різних доменах. Зазвичай безкоштовний веб-хост пропонує лише 2 додаткові домени замість необмеженої кількості додаткових доменів, які ви отримуєте на платному веб-хості. Додатковий домен коштує близько 1 долара, а його реєстраційна вартість залежить від розширення домену.
 4. Безкоштовні доменні імена пропонуються, якщо ви купуєте та оплачуєте за рік наперед преміальний хостинг-пакет, щоб ви могли безкоштовно отримати .com, .org або інший тип домену. Ця опція недоступна при використанні безкоштовного веб-хостингу. Зазвичай у випадку безкоштовного веб-хостингу ви використовуєте піддоменне ім’я заздалегідь визначеного та доступного домену.
 5. Обмежені автоматичні процеси резервного копіювання доступні щомісяця на безкоштовному веб-хостингу, але при преміум-хостингу ви отримуєте ці процеси щодня, і ви можете вручну робити резервну копію, коли завгодно, щоб не втратити роботу та свої дані..
 6. Безкоштовна тривалість гарантії доступна на безкоштовному хостингу, але в преміум-одному у вас є 99,999%, тому ваш веб-сайт стабільний і помилок щодо його функціональності не буде. Для того, щоб зберегти свої витрати, невеликі компанії, які пропонують безкоштовний хостинг, не гарантують гарного часу роботи.
 7. Обмежена кількість баз даних, що підтримуються, є аналогічною проблемою з обмеженою кількістю підтримуваних доменів додатків. Хост преміум-класу пропонує необмежену кількість баз даних, і ви повинні знати, що для складних веб-сайтів із системами управління вмістом потрібна хоча б одна база даних. Навіть якщо ви можете використовувати різні таблиці для кожного програмного забезпечення в одній базі даних, ви можете переглянути, оскільки якщо в базі даних з’явиться якась проблема, ви втратили всі дані для всього встановленого на вашому веб-сайті програмного забезпечення, такого як Joomla, PrestaShop і WordPress. на. Наявність декількох баз даних для кожного програмного забезпечення також підвищує безпеку, оскільки кожна база даних має своє унікальне ім’я, користувач та пароль.
 8. Ні приватний сертифікат SSL, ні підтримка баз даних INNODB – це дві особливості, які не включені у безкоштовний хост, але потребують платформ електронної комерції, таких як OpenCart, WooCommerce, PrestaShop тощо. За допомогою цих двох функцій ви підвищуєте безпеку свого клієнта, коли він щось купує з вашого веб-сайту.
 9. На безкоштовному веб-хості ніхто не заважає безпеці та конфіденційності, тому ви можете очікувати справжніх проблем в цих сферах, особливо тому, що якщо ваш хост вільний, ніхто не заплатить фахівцям, щоб впровадити заходи безпеки та конфіденційності для вас..
 10. Ні PHP Кеш APC пропонується у вільному хості, тому ваші кілька файлів PHP-файлів не прискорюються, а веб-сайт зовсім не покращує свою швидкість..
 11. Ні MYSQL віддалене з’єднання означає, що ви не можете надати віддалений доступ до сервера баз даних з дому чи з іншого веб-сервера.
 12. Немає доступу до FTP через SSL (SFTP) та відсутній контроль SSH означають, що ви не можете використовувати Putty для безпечного з’єднання з вашим веб-сайтом та завантаження файлів або надання різних команд.
 13. Відсутність доступу для створення розширених завдань cron означає, що ви не можете використовувати складні сценарії, такі як phpSFP (PHP Schedule Facebook Posts), де вам потрібно створити завдання cron для належної роботи..
 14. Без необмежених субдоменів і без припаркованих доменів ви не можете керувати своїм доменом так, як вам подобається, або або затримувати деякі проекти, або розробляти або тестувати інші проекти за допомогою субдоменів.
 15. Обмежені облікові записи електронної пошти та відсутність доступу до SMTP означають, що ви можете надіслати лише декілька електронних листів і не можете правильно керувати своїм обліковим записом електронної пошти. За допомогою веб-хостингу преміум класу ви навіть можете надсилати масову електронну пошту та розкладати електронні листи за своїм бажанням.
 16. Немає належної підтримки означає, що якщо ви потрапляєте у біду, ніхто не може допомогти, і єдине рішення – це заплатити комусь за вирішення проблеми. Навіть якщо ви хочете лише змінити щось або є проблеми із сервером, підтримка не відповість вам надто швидко, і ви будете в очікуванні своїх проектів.
 17. Низька швидкість роботи мережі, мало оперативної пам’яті та слабкий процесор та стара операційна система – це апаратні проблеми безкоштовного веб-хостингу, і вам слід дійсно придбати преміум-клас для їх покращення. Якщо у вас більше оперативної пам’яті, більш потужного процесора та оновленої операційної системи, ви можете зробити набагато більше, ніж з безкоштовною.

Також читайте: Чи корисний безкоштовний хостинг для веб-сайтів бізнесу?

Якщо ви хочете бути а торговий посередник ви повинні придбати належний веб-хостинг-пакет, а не користуватися безкоштовним, оскільки ви поділитесь своїми ресурсами з людьми, і ви отримаєте гроші за ці ресурси, щоб ви не могли взагалі користуватися безкоштовним пакетом хостингу, тому що не можете гарантувати якість послуги, які ви надаєте.

Зрештою, як бачите, безкоштовний веб-хостинг має набагато більше недоліків, ніж ви б заощадили на веб-хостингу. Замість використання облікового запису безкоштовного хостингу, я настійно пропоную отримати дешевий план хостингу. Ось 3 надійні та недорогі хостингові компанії, які ви можете вибрати:

Компанія
Промо ціна

1найкращий хостинг для кількох доменів1,99 дол. / Міс
2кращий хостинг кількох доменів3,95 дол. / Міс
3найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів$ 3,49 / міс

Вищезгадані плани хостингу також включають безкоштовне доменне ім’я, необмежену кількість дискового простору та щомісячну пропускну здатність, безліч безкоштовних маркетингових кредитів та інші чудові функції.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector