Чому вам потрібна автоматична резервна копія веб-сайтів?

автоматичне резервне копіювання веб-сайту


Захист даних веб-сайтів повинен бути головним пріоритетом для будь-якого власника веб-сайту. Спроби хакерів, збої на сервері, пошкодження обладнання можуть впливати на належне функціонування вашого веб-сайту і можуть підірвати ваше бажання зберегти дані вашого веб-сайту. Автоматизовані служби резервного копіювання веб-сайтів або хмарні резервні копії є необхідними для всіх, хто хоче відновити їх дані, якщо щось піде не так. Зберігання даних за допомогою застарілої технології залишає вас вразливими до всіляких загроз, включаючи збої в апаратному та програмному забезпеченні, злому, несанкціонований доступ та незворотні фізичні пошкодження.

Автоматичне резервне копіювання веб-сайтів або служби хмарного резервного копіювання виявилися декількома перевагами перед посиланням лише на ручне резервне копіювання. Якщо ви вже користуєтесь сервісами резервного копіювання в Інтернеті, ви, мабуть, знаєте про багато переваг, які вони отримують. Незважаючи на те, що ці сервіси набувають все більшого поширення, багато власників веб-сайтів ще не відкрили її переваги. Отже, чому важливо автоматичне резервне копіювання веб-сайтів і для чого це потрібно?

Переваги автоматизованих резервних копій веб-сайтів

Автоматичні системи резервного копіювання, зберігання та відновлення файлів усувають значні ризики, пов’язані з ручними, автономними рішеннями резервного копіювання, такими як резервні копії на основі жорстких дисків. Одні з найяскравіших переваг автоматизованих резервних копій веб-сайтів, про які мають звернути увагу власники веб-сайтів, включають:

Зручність

Якщо ви вибрали послуги хмарного резервного копіювання, дані вашого веб-сайту та дані комп’ютера зберігаються у віддаленому місці, яке не сприймає вразливості, які можуть загрожувати вашим файлам, якщо вони були збережені за допомогою традиційних рішень для резервного копіювання. Те, що резервне копіювання відбувається автоматично на щоденній або вибраній користувачем частоті, виключає подальші ризики, пов’язані із забуттям зробити резервну копію даних, що також трапляється досить часто.

Завдяки хмарним сервісам резервного копіювання важливі файли та дані створюються автоматично та автоматично оновлюються, щоб у разі відмови сервера, несанкціонованого доступу, хакерських спроб або несправностей ваші файли можна було відновити миттєво.

Підвищена безпека

Рішення щодо резервного копіювання та зберігання вручну не можуть конкурувати з розширеними безпечними послугами онлайн-резервного копіювання для ваших даних. Оскільки резервні копії на основі жорсткого диска можуть піддавати вашим файлам незворотні втрати даних, пошкодження файлів, недоступність, фізичні пошкодження та несправності, онлайн-сервіси резервного копіювання є чудовою альтернативою виконанню резервного копіювання традиційним способом.

Служби резервного копіювання в хмарі також забезпечують зайве сховище як додатковий рівень безпеки ваших файлів. Знаючи, що ваші файли зберігаються в безпеці в більш ніж одному сервері, ви дасте спокій, що в разі події, в результаті якої ваші дані будуть втрачені або порушені, ви можете легко відновити всі резервні дані..

Миттєве відновлення

Лише коли ви зіткнулися з безповоротною втратою даних вашого веб-сайту, ви почнете визнавати цінність автоматичної служби резервного копіювання. Якість сервісу резервного копіювання в Інтернеті також демонструється швидким часом відновлення та відновлення даних, тому ви можете мати свої дані під рукою, незалежно від обставин, що спричинили загрозу збереження даних, що зберігаються на вашому комп’ютері чи зовнішніх жорстких дисках..

Це, безсумнівно, одна з найважливіших переваг, яку ви можете отримати, перейшовши від ручних резервних копій в автономному режимі до автоматизованих резервних копій в Інтернеті..

Синхронізація можливостей

Інша основна перевага сервісів резервного копіювання в Інтернеті – це легко доступна функція синхронізації, яка недоступна для резервного копіювання вручну. Синхронізація на планшетах, ноутбуках та інших підтримуваних пристроях полегшує вам доступ до останньої версії даних з будь-якого пристрою.

Це дозволяє завершувати проекти чи редагувати файли навіть у дорозі. Доступ до файлів у будь-який час економить ваш час та впорядкує завдання, пов’язані з керуванням, редагуванням та оновленням ваших файлів..

Доступні та економічно ефективні

Хмарні рішення для резервного копіювання веб-сайтів є доступною та ефективної в часі альтернативою ручним резервним копіям. Вам більше не потрібно турбуватися про обладнання, схильне до фізичних пошкоджень і несправностей, і вам не потрібно заважати технічному обслуговуванню, оскільки резервне копіювання відбувається автоматично.

Незалежно від того, чи є ви малим чи великим бізнесом, резервне копіювання даних веб-сайту у хмару – це найкраще, що ви можете зробити для захисту файлів і баз даних свого веб-сайту..

Шановні хостинг-провайдери пропонують безкоштовні автоматизовані резервні копії, включені до складу деяких хостинг-планів. Ці хостингові компанії регулярно виконують автоматичні резервні копії вашого веб-сайту, щоб переконатися, що у разі відключення сервера чи інших непередбачених обставин ваші файли надійно та повністю відновлюються..

InMotion хостинг – безкоштовна автоматизована резервна копія веб-сайтів для безпечного зберігання ваших файлів

inmotion хостинг безкоштовного автоматизованого резервного копіювання веб-сайтуInMotion Hosting – це провідний хостинг-провайдер у галузі, який надає різноманітні послуги хостингу як для окремих користувачів, так і для підприємств. Компанія вже 13 років поспіль має сертифікований сервіс CNET і надає якісні послуги хостингу за доступними цінами. Окрім своєї найвищої серверної інфраструктури, зберігання SSD, найновіших апаратних та програмних технологій та арсеналу функцій, доступних для кожного з їх хостинг-планів, InMotion Hosting також пропонує автоматичну віддалену службу резервного копіювання зі всіма спільними хостингами, VPS-серверами та плани хостингу торговельних посередників.

Ці автоматичні резервні копії веб-сайтів виконуються кожні 24-36 годин, і вони замінюють раніше створені резервні копії даних останньою версією. Тим, хто хоче отримати доступ до декількох попередніх версій резервного копіювання свого веб-сайту, рекомендується також підтримувати резервні копії. Як найкраща практика, клієнтам рекомендується створити повну резервну копію веб-сайту, перш ніж вносити будь-які зміни на свій веб-сайт.

InMotion хостинг також дозволяє користувачам створювати власні резервні копії через вбудований інструмент резервного копіювання cPanel. Тому ви можете створити резервну копію баз даних MySQL та файли веб-сайтів у cPanel. Користувачі можуть знайти покрокову інформацію на сторінці Центру підтримки InMotion, в якій детально описано, як виконати повне резервне копіювання cPanel та як відновити файли в cPanel, якщо вони коли-небудь потребують.

Збережіть ще більше за допомогою цих кодів купонів InMotion Hosting.

Висновок

Незалежно від того, чи хочете ви створити резервну копію файлів і баз даних вашого веб-сайту або хочете повну резервну копію файлів, що зберігаються на вашому ноутбуці, використовуючи комп’ютер або зовнішні накопичувачі для резервного копіювання, це не може бути єдиним варіантом відновлення даних. Немає причин не користуватися перевагами онлайн-сервісу резервного копіювання, який здатний забезпечити краще збереження ваших файлів автоматичним, ефективним та економічним часом..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map