COM проти NET проти ORG – яке розширення домену слід вибрати?

01.06.2020
Статті та більше ... 'COM проти NET проти ORG – яке розширення домену слід вибрати?
0 11 мин.

com vs net vs org доменні імена


Однією з причин Інтернет є настільки широким та потужним, що він дає майже кожному можливість ділитися своїм голосом та знаннями. Будь-хто може визнати себе, створивши власний веб-сайт.

Мільйони людей щодня переглядають Інтернет та вводять доменні імена, щоб визначити веб-сайт, який вони мають намір переглядати. Ім’я домену – це структурована мітка, яка використовується для ідентифікації однієї чи декількох IP-адрес (числова ідентифікація). Ця дружня система імен значно полегшує посилання на конкретні сервери та веб-сторінки, що зберігаються в них. Ці імена вводяться в URL-адресу веб-переглядача і таким чином надають доступ до сервера, на якому розміщується веб-сторінка.

Зареєструйте своє улюблене доменне ім’я

Шукайте доступні домени, вибирайте розширення доменних імен та реєструйте улюблений домен у декілька кліків за допомогою GoDaddy.

Йди вже! »

Імена домену можна знайти в URL-адресі веб-сторінки, щоб визначити конкретну веб-сторінку, наприклад: https://www.facebook.com/webhostmedia.

Цю URL-адресу можна розділити на чотири частини:

https: // – Він посилається на протокол передачі HyperText

www – Що стосується всесвітньої павутини

Facebook.com – це доменне ім’я

webhostmedia – це окрема сторінка в межах веб-сайту

Кожне доменне ім’я має розширення (.com, .net, .gov, .mil), яке показує, до якого домену верхнього рівня належить. Ви можете скористатися тисячами розширень доменних імен, але найбільш рекомендуються .com, .net та .org.

Після введення доменного імені на панелі браузера воно швидко переводиться на IP-адреси. Якщо б у нас не було такої простої системи імен, нам доведеться увійти у Facebook, набравши 66.220.144.0. Уяви що!

Чому вибір доменного імені є важливим рішенням?

Вибір доменного імені – це як вибір імені для вашої компанії. Ви хочете, щоб ваше доменне ім’я одним словом говорило, про що йдеться на вашому веб-сайті. Таким чином, вона вимагає багато думок.

Ваше доменне ім’я представлятиме та ідентифікує ваш бренд в Інтернеті. Вам доведеться дотримуватися цього на деякий час, тож найкраще обміркувати та розглянути, як це потрібно, щоб знайти собі найкраще можливе доменне ім’я.

Щодня реєструється близько 80 000 доменних імен, тож вам доведеться бути дуже швидким, щоб зареєструвати своє, як тільки ви знайдете потрібне.

Якщо взяти до уваги наступні поради, ви зможете створити доменне ім’я, яке запам’ятають користувачі, і те, що ідеально представляє ваш бренд.

Як вибрати ідеальне доменне ім’я?

Ваше доменне ім’я має великий вплив на ваш бренд та ваш маркетинг. Це впливає на кількість трафіку, який отримує ваш веб-сайт, результати ваших соціальних медіа, посилання на реферали та всі ваші починання в мережі. Це факт, який ви не можете і не повинні ігнорувати, то чому б не зробити найкраще? Скористайтеся наведеними нижче порадами, щоб забезпечити собі найкраще можливе доменне ім’я.

Зробіть його легко набирати та вимовляти

Ви хочете використовувати найменш складне доменне ім’я, щоб уникнути ризику, коли користувачі зловживають ним. Це дуже важливо для успіху вашого веб-сайту. Ви також не хочете використовувати жаргони, такі як xpand, а не розширювати.

Що ви хочете використовувати, це просте, вимовляється і всеосяжне доменне ім’я. Той, який легко пов’язати з речами, про які ви хочете задуматися, коли ваші відвідувачі почують про ваш веб-сайт. Якщо їм легко промовити власним розумом і сказати це вголос, це, швидше за все, залишиться в їх пам’яті. Таким чином, ви також отримаєте багато експозиції слів у рот.

Якщо, наприклад, ваш веб-сайт продає загострені ножі або спеціальні ножі, ви не хочете називати це на кшталт Renewedknives.com, оскільки ви зламаєте мову, намагаючись вимовити його. Тож кращий вибір – підібрати щось на кшталт BladeEmpire.

Це просто, всеохоплююче і вимовляється, і менше шансів, що користувач введе його неправильно, оскільки ми використовуємо прості слова.

Хороші доменні імена написані інтуїтивно та безперебійно користувачами, які їх набирають. Це робить їх фірмовими та набагато легшими на ринку.

Зробіть це якомога коротше

Чим коротше ваше доменне ім’я, тим краще.

Короткі слова легше обробляти для будь-кого, і їх також простіше вводити. Чим він коротший, тим менше шансів на скорочення його в результатах пошуку чи на сайтах соціальних медіа. Якщо коротко зберегти ваше доменне ім’я, це природно дозволить йому отримати більше експозиції.

Використовуйте також деякі ключові слова

Звичайно, наявність ключових слів у вашому доменному імені важлива з точки зору SEO, але це робить набагато більше. Як я вже згадував, користувач повинен мати правильну асоціацію щодо вашого веб-сайту. Чим ближче ваше доменне ім’я до теми ваших веб-сайтів, тим краще воно буде працювати як для SEO, так і для ваших користувачів. Використовуйте ключові слова, які найкраще описують ваш бренд, бізнес та послуги чи продукти.

Але не будьте занадто одержимі SEO. Якщо ви можете придумати творче ім’я, яке є невід’ємною частиною вашого брендингу та інтерпретації, ніж використовуйте його! Такі імена, як Twitter, Google, Amazon та Facebook, нічого не говорять про їхні сервіси, але стали надзвичайно потужними.

Також переконайтеся, що ви не використовуєте ключові ключові слова, які не знайомі нікому, хто не є у вашій ніші.

Зробіть кілька досліджень

Перш ніж ви можете придбати “своє” доменне ім’я, ви повинні переконатися, що він не використовується ким-небудь ще в Інтернеті, чи він не захищений торговою маркою чи захищений авторським правом. Ви можете використовувати DomainsBot (http://www.domainsbot.com/), щоб ввести вибране ім’я домену та побачити, чи воно доступне чи чи доступні схожі доменні імена. KnowEM – аналогічна послуга, яку ви можете використовувати для введення бажаного імені користувача та пошуку його у 500 соціальних мережах.

Якщо ви трохи намагаєтесь створити ідеальне доменне ім’я або можете просто скористатися допомогою, ви можете спробувати такі послуги NameMesh.com або Wordroid.com які є інтелектуальними інструментами іменування.

Не соромтесь змінювати це, якщо ім’я домену вже прийнято

Цілком можливо, що ви розгадаєте ідеальне доменне ім’я лише для того, щоб виявити, що його вже взяв хтось інший. Не бійтеся переробляти своє ім’я, використовуйте інше розширення TLD або додайте суфікс чи префікс.

Вибір розширення для вашого домену

Більшість людей кажуть, що слід дотримуватися .com і з поважної причини. Якщо ви думаєте про будь-який веб-сайт, цілком ймовірно, що він має розширення .com.

Не дивно, що 52% відсотків усіх веб-сайтів в Інтернеті – це сайти .com. А розширення .com також значно допомагає вашому маркетингу чи навіть ви, якщо ви скажете комусь про адресу свого веб-сайту. Для багатьох людей .com означає весь Інтернет.

Але якщо ваш вибраний домен .com вже зайнятий, ви все одно зміните розширення на інші популярні. Ви можете запустити дуже вдалий веб-сайт, використовуючи будь-який інший TLD. Але не забудьте уникати TLD-індикаторів спаму, таких як .cc, .ws, .info та будь-яких інших, які виглядають незвично, як-от .pizza. Дуже багато людей все ще не надто довіряють інвестуванню в Інтернет, і ви хочете, щоб вони також відвідували ваш сайт.

Тож ваш найкращий вибір зараз – три найкращі TLD, такі як:

.com (комерційний)

Це розширення править усіма іншими, як у свідомості людей, так і в Інтернеті. Він розглядався як комерційні веб-сайти, але сьогодні він використовується для всіляких веб-сайтів.

Щоб пояснити це більш чітко, вибір розширення .com корисний для бізнесу, оскільки його легше згадати.

.мережа (мережа)

Спочатку призначений для використання в мережевих веб-сайтах, але сьогодні він використовується для всіляких різних веб-сайтів. Це ваш другий найкращий вибір, якщо ваше доменне ім’я з розширенням .com було взято.

Тож якщо у вас має бути вибране ім’я домену, а версія .com недоступна, перейдіть за розширенням .net.

.org (організація)

Це було призначено для різних організацій та некомерційних компаній. Це не найкращий вибір, якщо ви створюєте веб-сайт для свого бізнесу, коли він надсилає змішані повідомлення.

Якщо ви є некомерційною організацією і особливо відомою організацією, використовуйте .org будь-якими способами. У ньому додається додаткове повідомлення про те, що це веб-сайт для некомерційної організації.

Спектр доменних імен величезний. Є й інші популярні доменні імена, які ви, мабуть, не використовуватимете, наприклад, наприклад:

.міл – що означає військові

.gov – що означає уряди

.edu – що розшифровує освітні веб-сайти

Що про нові TLD?

Розширення .com – це найпоширеніший TLD в Інтернеті, який важко змінити. Хоча є нові gTLD (загальні домени верхнього рівня), які потрапили в Інтернет, що може зробити ваше доменне ім’я трохи заплутаним і не дає дійсно жодних переваг SEO, але вони також можуть бути природним пристосуванням. Наприклад, розширення домену, наприклад .sh для веб-сайту, як Whisper.sh, працює чудово.

Але є й інші, такі як .bid, .bike, .academy, .cab, .camera,. Training, ви називаєте це! Ви можете мати розширення домену, яке може прямо говорити про те, на чому побудований ваш веб-сайт, тож легко знайти природну форму серед нових gTLD.

Подумайте також про використання локальних TLD

Ви також можете використовувати ccTLD, які справді можуть бути корисними для вашого бізнесу. Інтернет – це глобальний ринок за своїм властивим дизайном, тому ваш веб-сайт може бачити будь-хто в усьому світі, незалежно від того, де він розміщений. Але такі підприємства, як ресторани та кафе чи будь-який вид місцевого бізнесу, не потребують охоплення світової аудиторії і можуть скористатись послугами ccTLD.

Ви можете використовувати специфічні для країни ccTLD, такі як .ca для Канади або навіть окремі TLD для міста, наприклад .NYC, .PARIS або .LONDON. Це дасть вам перевагу SEO, використовуючи систему географічного націлювання Google та полегшить пошук людей на вашому регіоні людям, які шукають ваш регіон..

Чи має значення розширення домену справді?

Це складне питання. Навіть домен із розширенням на зразок .PIZZA може працювати, якщо ви взяли на нього зобов’язання. Звичайно, наявність доменного імені, яке легко розпізнати, вводити та запам’ятовувати, зробить ваш веб-сайт більш потужним, але носії для виявлення вмісту швидко змінюються.

З поширенням та розвитком смартфонів люди проводять більше часу в додатках, ніж переглядають Інтернет через настільні комп’ютери та веб-браузери. Подумайте, скільки статей, відео та зображень ви переглядаєте щодня, просто тому, що ви виявили це на платформі, як Facebook чи Twitter. Вам навіть не потрібно знати URL-адресу чи доменне ім’я, і ви все ще взаємодієте з веб-сайтом.

Те, як ми виявляємо вміст та веб-сайти, швидко змінюються, тому існує чимало способів зробити ваш веб-сайт популярним та чудовим успіхом!

У наступному відео Девід з веб-сайту Creative Creative Pro ділиться своєю думкою щодо розширень домену .com vs .net vs .org та своїм досвідом, чи є розширення домену величезним фактором ранжування пошукової системи чи ні. Він закликає людей створювати якісні веб-сайти з якісним вмістом, набувати авторитетних посилань, а не турбуватися про розширення доменного імені. Він також каже, що якщо можливо, перейдіть за розширеннями .com і спробуйте створити бренд. У будь-якому разі дивіться його відео:

Реєстрація вашого доменного імені

Випрацюючи прекрасний творчий хаос вибору власного доменного імені, ви переходите до наступного кроку, який реєструє вказане доменне ім’я.

Реєстрація вашого доменного імені включає організацію, яку називають ICANN (Інтернет-корпорація присвоєних імен та номерів), вони є некомерційною організацією, відповідальною за підтримку та координацію унікальних ідентифікаторів по всьому світу..

Ви можете зареєструвати своє доменне ім’я через реєстратора доменних імен. Отже, якщо ви придумали AwesomeName.com, вам доведеться заплатити від 10 до 15 доларів, щоб зареєструвати це ім’я. Деякі рідкісні доменні імена або доменні імена, які існували протягом 5+ років, можуть коштувати тисячі доларів. Деякі можуть навіть до мільйонів, як sex.com, які продали за 13 мільйонів доларів. Реєстрація таких доменів може сприяти успіху вашого веб-сайту, і ви, можливо, купуєте багато трафіку разом з ним, але таке рішення вимагає набагато більше продуманості та врахування різних змінних.

Після реєстрації ви матимете права на це доменне ім’я протягом року, і вам доведеться поновлювати реєстрацію щороку на однакову суму грошей.

Деякі надійні веб-хости, такі як BlueHost та InMotion, пропонують безкоштовно зареєструвати доменне ім’я, що є досить солідною угодою. Але ви також можете скористатися реєстратором домену, щоб зареєструвати своє доменне ім’я безпосередньо в такій службі, як NameCheap. Одне, у чому ви завжди повинні бути впевнені, це те, що ви і тільки ви – власник доменного імені, яке ви зареєстрували.

Якщо хтось інший названий власником, він згодом може стягнути з вас великі збори за збереження вашого доменного імені. Тому будьте уважні та перевірте, що ви єдиний власник вашого доменного імені.

Висновок: COM або NET або ORG?

Маючи правильне доменне ім’я може бути величезною справою, коли справа стосується успіху ваших веб-сайтів як із загальної, так і з точки зору SEO. Ви хочете зробити його якомога потужнішим, щоб люди запам’ятали його і щоб це був перший веб-сайт, який спливе в їх голову, коли вони думають про вашу конкретну тему.

Після того, як ви вирішите використовувати своє доменне ім’я, вам доведеться його дотримуватися деякий час, тому обов’язково враховуйте кожну деталь. Однак практично будь-яке доменне ім’я може працювати, якщо ви маєте необхідні знання, як і якщо ви до цього прихильні.

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам знайти ідеальне доменне ім’я для себе і що вам сподобалося читати його!

Ми хотіли б почути від вас! Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче, яка ваша думка щодо COM проти NET проти ORG. Як ви вважаєте, розширення домену має значення? Якщо ви зареєструєте домен із розширенням .net, якщо .com вже прийнято?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector