Де Ви можете отримати безкоштовну послугу з міграції веб-сайтів?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Де Ви можете отримати безкоштовну послугу з міграції веб-сайтів?
0 5 мин.

безкоштовна служба міграції веб-сайтів


В ідеалі, якщо ви задоволені послугами свого веб-хоста, вам не доведеться мати справу з міграцією веб-сайтів. В ідеалі. Але багато обставин можуть змусити вас перенести свій веб-сайт на новий хост. І коли це трапляється, безкоштовні послуги міграції веб-сайтів є знахідкою, особливо якщо у вас немає технічних навичок самостійно перенести веб-сайт..

Зазвичай власники веб-сайтів вирішують перейти на іншого хоста, коли вони вже не задоволені хостинговими послугами, які вони отримують, або тому, що вони відчувають проблеми з продуктивністю або не задоволені підтримкою клієнтів, або ж їх веб-сайт перевершує план хостингу, на якому вони перебувають. , і у їх хоста немає доступних варіантів оновлення. Безкоштовна міграція веб-сайтів на кращий хост може бути легким виправленням будь-якого з цих питань.

Але де ви можете отримати безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів, якщо речі не перешкоджають поточному веб-хосту? Наша стаття знаходиться тут, щоб вказати на правильний напрямок, якщо з будь-якої причини вам потрібно буде переміщати хостів.

Тож, якщо ви хочете перенести свій сайт на новий хост, але у вас немає технічних навичок самостійно перенести веб-сайт, ознайомтеся з цими трьома веб-хостинговими компаніями, які пропонують безкоштовні послуги з міграції веб-сайтів:

Хостинг-компанія
Промо ціна
Вільна міграція

1найкращі безкоштовні послуги міграції веб-сайтів$ 3,49 / міс
2безкоштовна передача веб-сайту hostgator3,95 дол. / Міс
3greengeeks безкоштовний сайт migrag3,95 дол. / Міс

Хостинг InMotion

Відвідайте сайт »

inmotion хостинг безкоштовної міграції веб-сайтів

InMotion хостинг пропонує платні хостинг на основі SSD для всіх людей, ІТ-фахівців або підприємств на базі Linux за допомогою різних рівнів хостингу, починаючи від спільного хостингу до надійних серверів комерційного класу..

Плани хостингу в InMotion створені для задоволення широкого спектру вимог до хостингу, орієнтованих на продуктивність, безкоштовне управління сервером, набір безкоштовних інструментів безпеки (безкоштовний SSL, користувальницький брандмауер, захист від злому, захист DDoS), легке налаштування за допомогою безкоштовного перетягування та програма для створення веб-сайтів, програма встановлення додатків на 1 клік, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовне резервне копіювання даних, гарантія повернення грошей на 90 днів та гарантія бездротового обслуговування 99,99%.

Серед різних дивовижних функцій хостингу, що пропонуються в кожному плані, InMotion Hosting пропонує також безкоштовну службу міграції веб-сайтів, розроблену для тих, хто хоче змінити веб-хости і перенести свій веб-сайт на InMotion хостинг.

InMotion пропонує безкоштовну послугу безперебійного веб-перенесення для трьох баз даних та / або веб-сайтів. За більш ніж 3 позиції InMotion стягує 10 доларів / предмет, що також дуже багато.

Ви можете скористатися послугою безкоштовної передачі веб-сайтів InMotion незалежно від придбаного вами плану хостингу та незалежно від рівня вашої кваліфікації.

Безтурботна служба міграції веб-сайтів призначена для того, щоб ваш сайт перемістився на сервери InMotion без жодних проблем з втратою даних або простою, тому ви зможете якомога швидше почати користуватися послугами вашого нового хоста..

ХостГатор

Відвідайте сайт »

безкоштовна служба міграції веб-сайтів hostgator

Ще одна компанія, що займається веб-хостингом, яка пропонує безкоштовні послуги з передачі веб-сайтів, – HostGator. Ця хостингова компанія є одним з найпопулярніших веб-хостингів для приватних осіб та малого та середнього бізнесу, що пропонує широкий вибір хостинг-планів за доступними цінами.

Їх декілька пакетів хостингу включають плани на основі Windows та Linux. Спільний хостинг, хмарний хостинг, хостинг WordPress, VPS або спеціалізовані сервери представлені у різних планах, які можуть похвалитися такими функціями, як 99,9% часу роботи, цілодобова підтримка клієнтів, 45-денна гарантія повернення грошей, проста масштабованість, cPanel або панель управління Plesk, інсталяції одним клацанням миші, перетягування інструменту для створення веб-сайтів, щотижневі резервні копії поза сайтом тощо.

У HostGator є відмінна послуга передачі веб-сайтів, яка пропонується безкоштовно до нових облікових записів протягом 30 днів після реєстрації або до оновлених акаунтів (міжсерверні перекази). Якщо минуло 30 днів з моменту підписання плану, ви все одно можете попросити HostGator запропонувати ціну, якщо ви хочете перенести свій веб-сайт на них.

На веб-сайті HostGator є детальна сторінка служби передачі веб-сайтів, яка пропонує глибоку інформацію про кількість переказів, на які ви маєте право, форму, яку ви повинні заповнити, щоб подати запит на безкоштовну передачу сайту, та способи зв’язатися з їх підтримка клієнтів, якщо ви не впевнені, чи маєте ви право на безкоштовні перекази.

Кількість пропонованих безкоштовних переказів залежить від типу хостинг-акаунта, на якому ви перебуваєте. Наприклад, спільні хостинг-акаунти мають право на передачу одного сайту, що може бути ручною передачею або переходом cPanel на cPanel. VPS та спеціалізовані хостинг-акаунти мають право на необмежену кількість переказів cPanel та до 10 ручних передач для VPS, а також до 100 ручних переказів із спеціальними обліковими записами.

GreenGeeks

Відвідайте сайт »

greengeeks безкоштовна передача веб-сайту

GreenGeeks – екологічно чистий веб-хостинг, який мав на меті мінімізувати їх вплив на навколишнє середовище шляхом переходу на поновлювані джерела енергії, тричі повертаючи в електромережу те, що вони споживають..

Окрім екологічно свідомого підходу до веб-хостингу, GreenGeeks – це повнофункціональний веб-хостинг, який пропонує спільний, VPS, присвячений, реселлер та хостинг WordPress. Їх функції хостингу включають безкоштовну інтеграцію Cloudflare CDN, жорсткі диски SSD, індивідуальні технології кешування, керування безпекою в режимі реального часу, кластерний аналіз загроз та моніторинг безпеки, безперервне оновлення ресурсів, 99,9% часу роботи та гарантію повернення грошей на 30 днів.

Якщо ви хочете перенести свій сайт на GreenGeeks, ви можете підписатися на будь-який з їхніх планів і безкоштовно скористатися послугою передачі їх веб-сайтів. Просто заповніть форму запиту на міграцію, і їх експертна команда з міграції веб-сайтів подбає про переміщення вашого веб-сайту.

На веб-сайті GreenGeeks ви можете знайти повну інформацію про процес передачі веб-сайтів, а також список веб-хостів, від яких GreenGeeks перенесли веб-сайти.

Якщо ваш поточний веб-хост більше не відповідає вашим очікуванням або ви просто хочете стати зеленим, GreenGeeks допоможе вам безкоштовно в процесі зміни хостів.

Висновок

Іноді ваш веб-хостинг-провайдер може більше не підходити вам, це означає, що саме час знайти новий дім для вашого веб-сайту. Однак перенесення веб-сайту до нового провайдера веб-хостингу часто є великим викликом для більшості клієнтів, особливо тих, хто не має навичок самостійно здійснити цей перехід..

На щастя, авторитетні веб-хости знайшли спосіб додати передачу веб-сайтів до свого списку безкоштовних послуг та допомогти клієнтам без проблем перейти на кращий хост. GreenGeeks, HostGator та InMotion – одні з веб-хостів, які не беруть плату за передачу веб-сайтів і раді взяти на себе це завдання..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector