Еволюція електронної комерції – короткий огляд

01.06.2020
Статті та більше ... 'Еволюція електронної комерції – короткий огляд
0 7 мин.

еволюція електронної комерції


Електронна комерція – це те, з чим ми стикаємося щодня, як у бізнесі, так і в звичайному повсякденному житті. Але це було не завжди так.

22 роки тому Amazon продала свою першу книгу в Інтернеті. Отже, це не давня історія, як це було в середині 90-х. І сьогодні ви можете купити все, що є, щоб продати через Інтернет. Отже, як щось виросло, щоб воно стало настільки великим і таким значним за порівняно короткий проміжок часу?

Це питання, на яке ми хотіли відповісти. У цій статті ми надамо вам всю інформацію та пояснимо, як це сталося. Прочитавши цю статтю, ви отримаєте набагато більше вдячності за речі, які ми зазвичай сприймаємо як належне в сучасному житті, такі речі, як електронна комерція.

Хронологія електронної комерції

У 1991 році була створена Всесвітня павутина. Цілком природно, що люди намагатимуться знайти спосіб використання цього нового винаходу, головним чином, з точки зору отримання доходу. Як завжди в житті, бажання – це одне, але реальність – це щось зовсім інше. Багато яскравих ідей було багато, оскільки весь Інтернет тієї епохи був невідомою територією, яку чекали, щоб її зафіксували.

Люди намагалися отримати доступ до Інтернету різними способами, але насправді нічого не вийшло. Лише до 1994 р. Відбувся прорив; Netscape запустив свій браузер, Навігатор. Це було життєво важливим, оскільки це був перший браузер, який широко використовувався та використовувався у всьому світі. Того ж року першою компанією, яка впровадила інноваційну діяльність в Інтернеті, була Pizza Hut. Вони пропонували онлайн-замовлення на своєму веб-сайті.

Але рік народження реальної електронної комерції – 1995 рік. У цьому році eBay був заснований, а Amazon продала та поставила свою першу книгу. Але ніхто навіть не сподівався, що Інтернет, не кажучи вже про електронну комерцію, зросте майже так само, як і за останні 20 років.

Але воно росло, і воно швидко росло. У 1996 році вже більше 40 мільйонів людей мав доступ до Інтернету, а продажі в Інтернеті в тому році перевищили мільярд доларів!

Інтернет-користувачів у світі

Тенденція не тільки продовжилась, але значно зросла. З’явилися нові платформи, як PayPal, прискорення транзакцій та зміна способу повного здійснення платежів.

А в 2000 році, лише через 4 короткі роки після першої покупки в Інтернеті, загальна сума покупки в Інтернеті перевищила 25 мільйонів доларів.

Пізніше з’явилися інші сервіси, такі як Apple iTunes, який був першим великим магазином цифрової музики.

У 2006 році, через 10 років після першої покупки в Інтернеті, Facebook почав продавати рекламу та повністю змінити світ маркетингу.

Незабаром, у 2008 році, мобільні покупки стали доступними вперше. Швидко просуньтесь на сім років, і ви побачите, що у 2015 році 30% усіх онлайн-покупок здійснювались з мобільного пристрою.

У 2012 році інтернет-продажу B2C перевищили 1 трлн доларів. У 2015 році лише американці витратили в Інтернеті понад 341 млрд доларів. Але це не означає, що зросли лише доходи від електронної комерції. Частка електронної комерції у загальних роздрібних продажах у США зросла з 4,6% у 2010 році до 7,5% у 2015 році. І вона продовжує зростати.

Дані США показують, що майже 80% дорослих зробили покупки в Інтернеті. Категорія товарів, яку найбільше купують клієнти, – це комп’ютери та побутова електроніка. 22% всіх продажів підпадають під цю категорію. Друга категорія за електронікою – одяг із загальною часткою 17,2%. Книги, музика та відео – це близько 10% загальної частки ринку.

Сьогодні є понад 800 000 інтернет-магазинів.

Плюси та хвилини електронної комерції

Одне, чого не вистачає електронній комерції, і те, чого, ймовірно, вічно буде бракувати, – це відсутність фізичного почуття. Зображення, звуки та відео – це одне, але утримувати предмет своїми десятьма пальцями – це зовсім інше. Для деяких категорій предметів, як-от комп’ютери, це не має значення (саме тому вона є найбільш проданою категорією), але для інших це може бути проблемою. Поки вам потрібні загальні товари, електронна комерція є чудовою, але якщо вам потрібно знайти щось на замовлення, це може бути складним. Якщо ваша стопа занадто широка, і ви знаєте, що вам потрібно спробувати 30 різних пар в магазині, перш ніж знайти ту, яка підходить, вам слід забути про покупку взуття в Інтернеті.

Читайте: Чому компанії з електронної комерції закриваються в перші роки роботи?

Ви завжди можете повернути товар, це правда, але це потребує часу. Доставка також є недоліком, оскільки, швидше за все, ви будете купувати товари по всьому світу, а податки на доставку та імпорт можуть бути дорогими. Були і такі проблеми, як крадіжка особистих даних (оскільки ви користуєтесь кредитними картками для покупок в Інтернеті), але сьогодні вони є менш актуальними, оскільки безпека Інтернету різко покращилася.

Але покупка в Інтернеті має і свої переваги. Зробити це можна де завгодно, переглядаючи телефон. Це означає, що вам не потрібно приділяти час фактичним покупкам, ви можете робити це по дорозі. Купуючи в Інтернеті, ви можете отримати товари, які недоступні у ваших місцевих магазинах. І ви можете порівнювати ціни в різних магазинах в найкоротші терміни.

Електронна комерція також економить ваші гроші. Ви можете створити список бажань з потрібними предметами та чекати, коли ціни покращаться. Багато магазинів пропонують систему сповіщень, і вони повідомлять, коли ваш товар надійде у продаж. Багато звичайних магазинів надають сповіщення електронною поштою та SMS, але це набагато більше клопоту, оскільки вам потрібно зайти в магазин, щоб придбати його. Завдяки електронній комерції та правильному управлінню грошима ви можете реально багато заощадити.

Також є речі, які ви хочете придбати, не знаючи інших. Покупки можна робити дискретно та анонімно в Інтернеті.

Попереду – майбутнє електронної комерції

Короткий графік вище показує, як швидко зростала електронна комерція. Але це не означає, що воно перестане рости, навпаки. Кожен день приносить щось нове у світі технологій і за допомогою цих винаходів підприємці продовжують вигадувати нові способи продажу своєї продукції та задоволення своїх клієнтів. Ми можемо розраховувати, що в майбутньому все більше підприємств стане повністю онлайн. Навіть сьогодні деякі речі робляться майже повністю в Інтернеті. Спробуйте пригадати останній раз, коли ви замовляли піцу по телефону? Додаток для смартфона робить це набагато простіше. Навіть таксі стають надлишком, коли у вас є Uber.

Багато хто думає, що інтернет-магазини вбивають дрібних виробників, але це неправда. Розумні продавці знаходять нові способи заповнення заготовок. Більшість клієнтів електронної комерції скаржаться на те, що їхній досвід покупки в Інтернеті надто загальний, і вони хочуть, щоб їхні продавці пропонували щось більш персональне та налаштоване. Це легше для менших торгових мереж, оскільки вони, природно, ближчі до покупців, ніж великі бренди. Наприклад, сьогодні навіть можна придбати в Інтернеті індивідуальний костюм. Єдине, що вам потрібно зробити – це виміряти себе і вибрати дизайн. І, це обійдеться вам набагато, набагато дешевше, ніж класичний фірмовий костюм. Це справжня сила електронної комерції, розв’язана, оскільки індивідуальний одяг – це те, що тільки найбагатші могли собі дозволити. І зараз він широко доступний.

Електронна комерція дозволяє будь-кому конкурувати, якщо вони мають якість запропонувати. Якщо ваш товар хороший і ви робите пристойний веб-сайт за допомогою конструктора веб-сайтів або WordPress, він продаватиметься. Люди завжди захочуть найкращу цінність своїх грошей, і вони знайдуть спосіб її отримати. Тож якщо у вас є якісний продукт, вам потрібен лише належний веб-сайт та певний маркетинг, щоб ви ходили. Після цього лише небо є межею.

Електронна комерція швидко покращує наше життя, багатьма способами, пропонуючи нам речі з усього світу, за доступними цінами. З сучасними смартфонами у нас у кишені є найбільший магазин у світі, який можна придбати в будь-який час.

Електронна комерція пропонує необмежену кількість варіантів. Єдина проблема – це; гроші дуже обмежені, і ви не можете все купити. Але проблема вибору є хорошою проблемою, тому ми повинні бути вдячні, що живемо в часи електронної комерції.

Вам сподобалась ця стаття? Можливо, вам сподобається дізнатися більше про:

 • Еволюція веб-дизайну
 • Еволюція соціальних медіа
 • Еволюція веб-хостингу
 • Еволюція блогів
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector