Хороші плани хостингу, щоб запустити свій перший веб-сайт сьогодні

хороші хостинг-плани


Наявність бомби ідеї – це те, що дозволяє виграти у всесвітній павутині. Однак він справді не вибухне, якщо не має необхідної основи. Службовий хостинг, що не вистачає, може легко зруйнувати те, що ви створили. Це може бути недостатньо швидким або, можливо, у вас простої. Більше того, це ще більше проблеми, якщо хостинг-сервіс працює добре, але ви зіткнулися з шаленою службою підтримки клієнтів. Тож у ваших інтересах пройти додаткову милю та дослідити потенційних хостинг-провайдерів та планів. Оскільки ваш хостинг-план – це основа, на якій ви будуєте веб-сайт, вибираєте лише найкраще.

Крім того, якщо ви є початківець, ви, мабуть, не хочете занадто ускладнювати речі, а також не хочете, щоб вони були занадто дорогими. Ось чому ми занурюємось у плани хостингу, які є найкращими для тих, хто тільки починає працювати в світі.

У цій статті ви знайдете кілька справді хороших планів хостингу для створення свого першого веб-сайту. Тож без зайвої прихильності давайте перейдемо до цього!

BlueHost

Відвідайте хост »

bluehost-хороший хостинг-плани

BlueHost легко є одним з найпопулярніших хостинг-провайдерів серед початківців і з поважних причин. Їх плани дуже надійні, дають хороші швидкості завантаження та мають гідну підтримку клієнтів. У BlueHost є все, що потрібно більшості користувачів, щоб запустити своє інтернет-підприємство таким чином, щоб допомогти їм досягти успіху. В даний час на своїх серверах розміщено понад 2 мільйони веб-сайтів. Крім того, BlueHost входить до складу головних рекомендацій WordPress. Недарма тисячі блогерів, власників малого бізнесу та творчих людей приходять на BlueHost.

Прочитайте наш глибокий огляд BlueHost

BlueHost існує з 1996 року, і вони обслуговують потужні послуги веб-хостингу для всіх тих, хто хоче запустити інтернет-підприємство. Компанія розпочала роботу лише з двома працівниками, але тепер вона вже переросла до 750, на яких можна покластися, щоб виконати роботу. Вони також підвищили швидкість і стабільність свого сервера за останні 6 місяців, завдяки чому BlueHost зможе конкурувати з кращими на ринку.

Сервери BlueHost мали завантаження 1300 мілісекунд, але зараз це 500 мілісекунд. Це вдвічі швидше, ніж середній показник у 1200 мілісекунд, що є дивним. Крім того, їх тривалість роботи є стабільнішою, ніж будь-коли, з твердим тривалістю тривалості 99,99%. Це два найважливіші фактори веб-хостингу, і BlueHost перевіряє їх.

BlueHost також добре підтримує клієнтів, але це не найкраще. За даними багатьох користувачів вони зазвичай займають від 15 до 20 хвилин, і у нас був такий самий досвід. Представнику служби підтримки клієнтів знадобилося рівно 22 хвилини, щоб повернутися до нас, і вона точно відповіла на всі наші запитання, щоб ми могли легко рухатися далі. Отже, вони ефективні, але, ймовірно, неймовірно зайняті такою кількістю користувачів, щоб доглядати.

Хоча послуги BlueHost більш ніж пристойні, вони пропонують їх за надзвичайно привабливою вступною ціною. Ви можете підписатися на послуги BlueHost лише за 3,95 долара на місяць. Майже жоден інший хостинг-провайдер не пропонує такої високоякісної послуги за такою низькою ціною. Вони дійсно варто спробувати, навіть якщо це стосується лише 30-денного терміну гарантії повернення грошей.

Плани BlueHost покращуються за допомогою різних функцій безпеки та плагінів. У мережі багато небезпеки, і вам знадобиться щось на зразок CloudFlare, щоб блокувати DDoS-атаки. Крім того, майже кожен намагається завантажувати зображення та використовувати їх для власної вигоди, а ви можете зупинити їх кількома клацаннями миші. Крім того, HotLink заблокує будь-які підозрілі та проблемні IP-адреси та постійно оновлюватиме їх чорний список, щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту від відомих загроз.

Зрештою, BlueHost має послугу, з якою не багато компаній можуть конкурувати. Вони перебувають у верхній частині нашого списку, оскільки вони надзвичайно недорогі та пропонують високоякісну хостингову послугу. Якщо ви думаєте, що ця компанія може бути корисною для ваших потреб, перегляньте BlueHost прямо зараз! Це без ризику, 30-денна гарантія повернення грошей.

Хостинг InMotion

Відвідайте хост »

inmotion-hosting-good-hosting-плани

InMotion – це як дисциплінований солдат, готовий обслуговувати своїх клієнтів усім, що у нього є. Дуже мало провайдерів хостингу проходять додаткову милю, щоб переконатися, що ваш веб-сайт працює добре і що вони повністю задоволені. Як ви вже могли зрозуміти, деякі хостинг-провайдери просто хочуть продати вам свій план і тримати вас навколо, оплачуючи якомога довше. На щастя, InMotion є однією з небагатьох компаній, яка робить інакше.

Ознайомтесь з нашою Reivew хостингом InMotion

InMotion найкраще працює з підтримкою клієнтів, що завоювало їм численні нагороди. Вони рекламують себе як одного з найдружніших людей на планеті, і їм, безумовно, вдалося довести це нам. Нам не потрібно було більше хвилини, щоб дістатися до них і отримати правильну відповідь на наше запитання. Більше того, вони не встигли надати нам більше корисної інформації, яка допомогла б нам налаштувати наш веб-сайт для ефективної роботи. Тож ми даємо клієнтові підтримку InMotion великий палець, тому що це люди, з якими ви хотіли б поговорити, коли ви запускаєте веб-сайт.

InMotion не оминувся, коли ми розглянули, як функціонує їх архітектура сервера. Він стабільний з 99,99% часу роботи і пропонує 660 мілісекундних разів завантаження в середньому. Все це додає веб-сайт, який працюватиме надійно та з високою швидкістю протягом усього року.

Все це чудово, але ця компанія робить все ще краще, підсолоджуючи угоду з фактичними преміальними послугами. Для початку ви отримаєте безкоштовні автоматизовані резервні копії, за які майже кожна хостинг-компанія вимагає додаткової плати. По-друге, у вас буде преміальний плагін Sucuri WordPress, який стане одним з найцінніших аксесуарів для роботи вашого веб-сайту. Він сканує ваш веб-сайт на предмет будь-яких ризиків безпеки та позбудеться їх негайно. Це може здатися щоденними пропозиціями будь-якого іншого хостинг-провайдера, але це насправді плагін на суму 150 доларів, тому з ним дійсно варто працювати.

InMotion хостинг пропонує все це за ціною 3,99 долара на місяць. Це більше, ніж просять більшість хостинг-провайдерів. Це навіть може вважатися дорогим, якщо ви лише початківець, але це того варто. Ми не бачили, щоб інші хостинг-провайдери дотримувалися якості клієнтів, як це робило InMotion.

То чому б не спробувати їхню послугу? Ви можете вийти все протягом 90-денного гарантійного повернення грошей!

SiteGround

Відвідайте хост »

siteground-хороший хостинг-плани

SiteGround набув популярності протягом останніх років, особливо за рахунок енергії, яку він вклав у маркетинг. Але у них є надійний хостинговий сервіс для його резервного копіювання, тим більше що дуже мало компаній можуть конкурувати з ним. Насправді це рекомендують творці трьох основних систем управління контентом. WordPress, Drupal та Joomla !, всі заохочують своїх користувачів підписатися на SiteGround. Це також один з найкращих варіантів для людей, які тільки починають свою діяльність в Інтернеті.

Перегляньте наш детальний огляд SiteGround

SiteGround існував з 2004 року, створивши будинок для більш ніж 800 000 доменних імен та ще більше задоволених клієнтів. Вони заробили свою позицію, запропонувавши деякі дійсно безкоштовні послуги веб-хостингу. Для початку їх архітектура сервера ідеально міцна і готова до серйозного напруження. З 99,97% часу роботи, ви не зазнаєте жодних пауз у доступності свого веб-сайту. Крім того, швидкість завантаження вашого сайту складе 700 мілісекунд, тож ви можете бути впевнені, що він забезпечить найкращий можливий досвід клієнтів для всіх його користувачів. Ми впевнені, що SiteGround досить швидкий, щоб перейти до голови з найкращими з них.

Їх підтримка клієнтів також є найвищим рівнем. Ми задоволені, коли спробували самі, і на різних форумах не знайшли жодних скарг. На наш перший дзвінок у них знадобилося близько 2 хвилин, і ми відразу отримали чітку відповідь. Агент, з яким ми говорили, був шанобливим та знаючим. Вона поважала наш час і запевнила, що наша проблема також буде вирішена в розумні терміни.

Що стосується ціни, то пропозиція SiteGround є надійною. Вони пропонують щомісячну ціну 3,95 долара. Завдяки цьому плану ви отримаєте 10 Гб пам’яті та достатньо швидкісної пропускної здатності для 10 000 щомісячних відвідувань. Ви можете отримати доступ до їх серверів через cPanel та різні цінні сервери. Вона також включає корисні встановлення електронної комерції, якщо ви хочете запустити інтернет-магазин. Отже, у вас буде все необхідне для цього програмне забезпечення.

SiteGround гідний своєї слави, і ми можемо від щирого серця рекомендувати його. Якщо вам цікаво дізнатися більше, перегляньте їх офіційний веб-сайт!

A2Hosting

Відвідайте хост »

a2хостинг-хороший хостинг-плани

A2Hosting – це не надто популярне ім’я, але воно пропонує таку швидкість, яку майже не пропонує інший хостинг-провайдер у рамках спільного плану хостингу. Це ідеальне місце для початківців, які хочуть перемогти конкуренцію з божевільною швидкістю завантаження та видатним досвідом користувача. A2Hosting стверджує, що це в 20 разів швидше, ніж конкуренція. Можливо, їм здасться, що вони просто вихваляються, але їм справді є що показати.

Прочитайте наш огляд A2Hosting тут

A2Hosting приносить швидкість 370 мілісекунд, це блискавично. Насправді в 4 рази швидше, ніж в середньому по галузі. Отже, якщо ви хочете перемогти конкуренцію, бігаючи швидше за них, A2Hosting – це правильний вибір. Ви можете запустити веб-сайт так швидко, як і хтось із спеціалізованим хостинговим сервісом. Ви можете створити справді дивовижні користувацькі враження. Їх тривалість роботи так само міцна – 99,98% протягом усього року.

Коли ми розглядаємо підтримку клієнтів, A2Hosting знову все в порядку. Підтримка клієнтів теж чудова. Їх агенти здаються досить надійними і досить наполегливо працюють, щоб зробити зубчик у ваших інтернет-починаннях. Ми дали нашому агенту з обслуговування клієнтів просте завдання, і це було зроблено протягом години, хоча вони, ймовірно, надзвичайно зайняті. Ми також отримали швидку 4-хвилинну відповідь після нашого першого повідомлення, тож це було п’ятизірковий досвід наскрізь. Вони доступні 24/7/365, що чудово підходить для тих, хто тільки починає свій перший веб-сайт.

Єдине, що нас розчарувало, – це ціна A2Hosting, але не сказати, що це нерозумно. Тому що ви можете отримати надійний та швидкий сервіс хостингу за 3,92 долара на місяць. Однак якщо ви хочете, щоб гармати палали з повною швидкістю серверів A2Hosting за $ 9,31 на місяць.

Якщо ви шукаєте високу швидкість та надійність, можна багато чого передбачити про A2Hosting. Вони є чудовим початковим місцем для тих, хто просто хоче запустити свій перший веб-сайт. Для отримання додаткової інформації відвідайте офіційну сторінку A2Hosting.

ХостГатор

Відвідайте хост »

хост-організатор-хороший хостинг-плани

Однією з найбільших компаній в хостинговому бізнесі є техаський HostGator. Вони вже 15 років наполегливо йдуть на ринок і, здається, ніколи не відступляться. Ви не можете натрапити на відео YouTube, не побачивши оголошення HostGator, і ця рекламна смуга триває останні 10 років.

Прочитайте наш глибокий огляд HostGator

В даний час HostGator має більше 9 мільйонів доменних імен, а також співпрацює з Linux та Cisco. Ви, напевно, чули про них. Вони справді є гігантами, а гіганти – сильними і невблаганними. Їх послуги також є потужними, з потужним режимом роботи та дивовижними швидкостями завантаження. Ваш веб-сайт буде в Інтернеті 99,99% в році і принесе вам 800 до 500 мілісекундних час завантаження. Але ми б не рекомендували використовувати спільний хостинг на HostGator, оскільки є кращі варіанти.

Ви повинні скористатися хмарним хостинговим сервісом, який швидше і надійніше, ніж будь-що інше. Архітектура хмарного хостингу покладається на цілу мережу серверних комп’ютерів, які забезпечують більш стабільну швидкість та час роботи. Служби хмарного хостингу HostGator мають 100% час роботи та швидкість завантаження в 500 мілісекунд. Це один із найвищих планів хостингу початкового рівня на ринку зараз, оскільки він коштує лише 2,75 долара на місяць.

Але HostGator – не чудовий хостинг-провайдер для початківців, тому що вони пропонують потужний сервіс, а тому, що вони також зручні для користувачів. CPanel HostGator неймовірно простий у роботі, і це дозволяє вам налаштувати всю систему управління контентом для cPanel. Це також дозволяє вам виконати свої завдання в найкоротші терміни з дуже невеликим напруженням.

Якщо ви шукаєте по-справжньому потужного сервісу, який дозволить вам обробляти всі аспекти роботи веб-сайту, це хостинг-рішення для вас. Для отримання додаткової інформації про хмарний хостинг HostGator відвідайте їх офіційний веб-сайт.

Висновок

Створити свій перший веб-сайт можна зробити набагато простіше, якщо ви створили правильну основу. Це також простіше зробити, якщо до функцій сервера легко отримати доступ. То чого ти чекаєш? Чому б не вибрати з найкращих варіантів там.

Сподіваюся, вам сподобалося читати цю статтю і сподіваюся, що ми допомогли вам дізнатися щось нове!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map