Хостинг VPS vs виділений сервер – який правильний вибір для вашого веб-сайту?

vps-hosting-vs-виділений сервер


У цій статті я покажу вам основні подібності та відмінності між хостингом VPS та виділеним сервером. Вони досить схожі, але вони сильно відрізняються. Якщо ви хочете дізнатися, який вибрати для свого веб-сайту, будь ласка, прочитайте цю статтю. Давайте зануримось у нього!

Що таке VPS хостинг?

Щоб допомогти вам зрозуміти, як працює VPS-хостинг, ми наведемо приклад спільного хостингу. За допомогою спільного облікового запису хостингу ви отримуєте сервер, який розділений на багато менших порцій, які обслуговують рахунки інших людей. Ви можете уявити це як комп’ютер, на якому створено безліч облікових записів користувачів, але замість того, щоб дозволяти входити лише одному з них, це дозволяє багатьом користувачам одночасно працювати на машині..

Запуск багатьох веб-сайтів на одній машині також означає, що процесор, оперативна пам’ять, сховище та пропускна здатність розділені між користувачами. VPS хостинг базується на подібній системі. Орендуючи власний VPS, ви отримуєте частину сервера, яка буде живити ваші веб-сайти чи програми. Основна відмінність полягає в тому, що VPS має гіпервізор, який запобігає будь-якому впливу на ваш веб-сайт іншими користувачами на сервері..

що-є-vps-хостинг

Гіпервізор також може зробити ваш VPS масштабованим. Якщо на сервері є ще один веб-сайт, який не використовує всі ресурси зі свого VPS-плану, то невикористані ресурси стають безкоштовними. Якщо вашому сайту потрібно більше ресурсів, ви можете вимагати їх, сплативши різницю, зробивши ваш VPS ще сильнішим. Ці ресурси видаються лише тимчасово. Тим часом гіпервізор переконує, що інший веб-сайт не страждає від зменшення.

Плюси і мінуси хостингу VPS

Хоча VPS-хостинг майже завжди є хорошою ідеєю після того, як ваш веб-сайт виходить із спільного хостингового плану, цей тип хостингу також має свої мінуси. Ми створили список, де ми підсумували найбільш помітні плюси та мінуси хостингу VPS, просто щоб допомогти вам вирішити, чи вибрати спеціальний сервер або план VPS для вашого проекту. Подивимося, що ми маємо тут:

Плюси хостингу VPS

 • Це дешевше – План хостингу VPS рідко дорожчий, ніж виділений сервер. Якщо ви хочете заощадити гроші, але спільного хостингу недостатньо, вам слід вибрати VPS.
 • Підвищений контроль та гнучкість – Ви можете вирішити, скільки потрібно пам’яті, пам’яті та процесорної потужності. Крім того, ви отримаєте доступ до більшої кількості адміністративних налаштувань, ніж до спільного плану, і у вас буде більше варіантів, коли мова йде про операційну систему.
 • Перезавантаження сервера – Плани VPS дозволяють перезавантажувати власний віртуальний сервер за допомогою цифрового перемикача включення через панель керування.
 • Кореневий доступ – Якщо вам потрібен кореневий доступ до вашого сервера, але ви не хочете витрачати багато грошей на спеціальному сервері, тоді ви можете отримати цю функцію і в більшості планів VPS. Це дозволяє встановити вимогливі програмні пакети, необхідні для вашої роботи.
 • Потужні пакети – Хостинг-пакети VPS можуть бути достатньо потужними для забезпечення великого бізнесу. Деякі провайдери навіть пропонують плани VPS, які сильніші за більшість серверів нижчого рівня.

Мінуси хостингу VPS

 • Перевершення – Переконайтесь, що обраний вами постачальник не перепродав його ресурси. Там багато хостинг-провайдерів, які розміщують занадто багато облікових записів на одному сервері, припускаючи, що жоден з них не перевищить обмеження. Це може негативно вплинути на всіх користувачів сервера, тому переконайтеся, що уникнути переповненості серверів, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт був таким швидким, як і належить..
 • Обмежені ресурси – Плани VPS не настільки сильні, як спеціальні плани, і вам може знадобитися більше ресурсів, щоб мати можливість продовжувати його використовувати, коли ваш веб-сайт починає зростати. На жаль, ви можете додати лише обмежену кількість ресурсів, і це в підсумку змусить вас перейти на виділений сервер.
 • Відсутність налаштування – З VPS, безумовно, є більше варіантів налаштування, ніж із спільним хостингом, але не так багато, як із виділеним сервером. Ви будете обмежені певним набором програмного забезпечення, яке можна встановити, і постачальник не дозволить вам вийти за рамки цього.
 • Питання безпеки – Гіпервізор – це програмний компонент, який забезпечує правильне розділення всіх користувачів на сервері. На жаль, це також є слабкою стороною, оскільки якщо одна з віртуальних машин потрапить у вірус, він може обійти гіпервізор і вплинути на всі інші облікові записи користувачів на сервері. Це може траплятися рідко, але все ж, це неможливо і це потрібно зазначити.

Чому вибирають хостинг VPS?

Якщо ви не очікуєте, що сотні тисяч людей відвідують ваш веб-сайт щомісяця, то, безумовно, краща ідея пройти VPS. Виділені сервери лише швидше, якщо на вашому сайті велика кількість трафіку, інакше VPS працюють ще краще. VPS може бути гарною заміною у випадку, якщо у вас є зростаючий бізнес, який на даний момент не може дозволити собі виділений сервер.

Насправді VPS є оптимальним для більшості інтернет-підприємств у довгостроковій перспективі. Це не тільки дешевше, але дозволяє легко налаштувати свій веб-сайт завдяки великій кількості функцій, які зазвичай пропонують провайдери. Доступ до коренів також увімкнено у більшості планів VPS. Якщо порівнювати його із спільним хостингом, VPS, очевидно, забезпечує більше ресурсів, і немає суттєвої різниці в цінах.

Для зростаючого бізнесу VPS настійно рекомендується. Його гнучкість дозволяє почати з дуже базового плану VPS і масштабувати його до кінця. Іноді ви можете оновити свій VPS до того моменту, коли він забезпечує більше ресурсів, ніж виділений сервер. Якщо вам не потрібні захист і контроль, що надаються спеціалізованим сервером, можливо, вам навіть не потрібно буде підписуватись на нього в майбутньому.

Я настійно рекомендую хостинг InMotion, якщо ви шукаєте надійний план хостингу VPS.

Будь ласка, прочитайте наш огляд InMotion для отримання більш детальної інформації.

Що таке виділений сервер?

Причина, чому його називають виділеним сервером, полягає в тому, що машина призначена для вашого особистого використання. Ніяких обмежень немає, тому ви можете використовувати все обладнання, наявне в апараті, і це дозволяє створити потрібне середовище хостингу, яке вам потрібно з повним доступом до параметрів конфігурації. Крім того, що ви надаєте найвищий рівень контролю, завжди є команда технічної підтримки, яка гарантує, що ваш сервер оптимізований і працює добре.

Однак якщо ви більше досвідчений користувач, ви можете керувати цілою системою самостійно, дбаючи про безпеку, оновлення та оптимізацію. Вибір виділеного сервера також означає, що ви можете запускати свій веб-сайт на високоякісному обладнанні і не надавати його спільному доступу іншим користувачам. Залежно від бюджету, ви можете вибрати комбінацію оперативної пам’яті, пам’яті та центрального процесора, яка здебільшого відповідає вашим потребам.

що-є-присвячений-сервер

Завдяки кореневому доступу до сервера ви можете встановити на свій вибір операційну систему та будь-яку кількість додаткового програмного забезпечення. Очевидно, що виділені сервери – найдорожчі, оскільки вам потрібно заплатити за повну машину, яка майже завжди сильніша за найпотужніші плани VPS. Крім того, виділені сервери є більш безпечними, ніж VPS. Використання VPS може бути небезпечним, оскільки якщо один користувач заразиться вірусом, він може вплинути на всіх інших користувачів на сервері.

Плюси і мінуси присвяченого хостингу

Виділений сервер, безумовно, найпотужніший варіант, коли справа стосується веб-хостингу. Однак це не означає, що ми рекомендували б його всім. Існує кілька ключових факторів, які потрібно враховувати, намагаючись визначити, чи вибрати спеціальний сервер чи VPS для вашого веб-сайту. На щастя, ми можемо допомогти вам приємним списком, який демонструє найпомітніші плюси та мінуси присвяченого хостингу. Почнемо з плюсів:

Плюси присвяченого хостингу

 • Потужність та продуктивність – Якщо ви вибрали виділений сервер, це означає, що ви хочете найпотужніший варіант хостингу. Це найкращий вибір для тих, хто бажає максимальної продуктивності для свого веб-сайту. Вибираючи виділений сервер, який відповідає вашим потребам, ви гарантуєте, що не буде потреби в оновленнях, а навантаження також буде набагато передбачуванішою
 • Це ексклюзивно – Ви можете скористатися сервером, який на 100 відсотків є вашим. Виділені сервери призначені для особистого користування, тому постачальник гарантує, що ним не надається доступ до жодного іншого користувача.
 • Контроль та налаштування – Виділений сервер дозволяє налаштувати ваше середовище хостингу так, як вам потрібно. Це також гарантує вам повний контроль, а це означає, що ви можете перезавантажувати машину, коли це потрібно, і встановлювати будь-яке програмне забезпечення з кореневим доступом. Це відкриває двері для безлічі параметрів налаштування до тих пір, поки ви встановите програмне забезпечення, яким можна керувати апаратне забезпечення сервера.

Мінуси присвяченого хостингу

 • Це дорого – Тим, хто зареєструється на спеціалізованому сервері, потрібно витрачати багато грошей щомісяця. Можливо, вашому бізнесу було б краще займатися з виділеним сервером, але спочатку вам обов’язково потрібно дійти до того, коли він генерує достатній дохід для цього типу хостингових послуг. До цього часу інвестувати у VPS завжди корисно.
 • Не рекомендується для початківців – Звичайно, ви можете піти на керований хостинг, підписавшись на спеціальний план, але це досить дорога послуга. Єдиний спосіб повноцінно використовувати виділений сервер – це керувати ним самостійно або призначити одного з членів вашої команди для управління ним. Якщо ніхто не має серйозних технічних знань у вашій команді, то краще вибирайте VPS, оскільки це буде боротьба.

Чому вибирають виділений хостинг?

Вам слід вибрати спеціалізований сервер, якщо ви хочете певного обладнання та програмного забезпечення для свого веб-сайту. З іншого боку, для налаштування всього програмного забезпечення та правильної настройки вашого серверного середовища потрібен певний досвід управління сервером. Якщо на вашому веб-сайті в середньому 500000 відвідувачів, то рекомендується перейти до спеціального плану.

Для виділених серверів вам потрібно переконатися, що кілька людей готові працювати для вас як технічного персоналу. Існує безліч завдань, які потребують певного досвіду, коли справа стосується оптимізації та обслуговування сервера. Виділені сервери створені для розміщення величезних медіа-файлів. Вони можуть працювати належним чином, лише якщо у вас є достатня кількість пам’яті та пропускна здатність.

З таким сервером ви матимете велику кількість процесорних потужностей для роботи. Якщо ви хочете запустити безліч резервних додатків та сценаріїв, то ви можете, безперечно, цим скористатися. І трафік вашого веб-сайту, і медіа-файли будуть залежати від пропускної здатності вашого сервера, тому, якщо кожен з них є високою кількістю, то виділений сервер абсолютно необхідний.

LiquidWeb – моя найкраща рекомендація, коли мова йде про спеціалізований хостинг сервера.

Також перегляньте наш огляд рідини в Інтернеті, щоб дізнатися більше про цю компанію.

Висновок

Вся справа в тому, щоб знайти баланс між ціною та продуктивністю. По-перше, вам потрібно визначитися, скільки ви хочете витратити на хостинг. Потім, відповідно до трафіку вашого веб-сайту, вмісту та цілей, які ви хочете досягти із загальним веб-сайтом, вам слід оцінити, яка потужність, безпека та які функції вам потрібні.

Більшу частину часу ви отримуєте те, за що платите, але є також провайдери, які дають вам менше за свої гроші. Ось чому потрібно дослідити та знайти тих постачальників, які отримали надзвичайно позитивні відгуки клієнтів. Ніколи не можна помилитися з найбільшими іменами в галузі, але є і деякі приховані дорогоцінні камені.

Майте на увазі, що хороша компанія також повинна надавати підтримку клієнтів, на яку ви можете розраховувати цілодобово. Крім того, один постачальник може мати іншу цільову аудиторію, ніж інший. Не забудьте вибрати пакет веб-хостингу, який надає вам набір функцій, які вам справді потрібні для вашого сайту. Інакше це буде лише марна трата ваших грошей.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map