Як дізнатися, чи працює веб-сайт на WordPress?

find-website-running-wordpress


WordPress – одна з найбільш використовуваних систем управління контентом в Інтернеті. Понад 30% усіх веб-сайтів працюють на ньому; це означає, що більше 60 мільйонів людей обрали це програмне забезпечення за час.

Ви можете дізнатися, чи працює веб-сайт або WordPress, і у вас може бути кілька причин. Якщо ви знаєте, що хтось із ваших конкурентів обрав цю CMS, ви можете бути впевнені, що для подібного бізнесу WordPress також буде хорошим. Або якщо ви знайдете технічне рішення на чужому веб-сайті, скопіювати його набагато простіше, як тільки ви дізнаєтесь, що це працює на WordPress.

Але як можна дізнатися, чи працює веб-сайт на WordPress? Ми розглянемо декілька дуже простих та досконаліших інструментів у цьому документі, тому просто продовжуйте читати!

Метод 1 секунди

Найпростіший спосіб з’ясувати, чи веб-сайт працює на WP, прокручується донизу і перевіряє область колонтитула. У багатьох випадках ви побачите там «З гордістю від WordPress» або ярлик «Powered by WordPress», що означає сайт WordPress.

веб-сайт за допомогою wordpress

Для цього потрібна лише секунда, тому варто почати з неї. Якщо ви не бачите там мітку, перейдіть до наступного кроку.

Пробуємо відомі файли

Усі веб-сайти WordPress створені за допомогою одних і тих же файлів, більшість з них приховано від вас, і ви не можете їх отримати через вимірювання безпеки сервера. Але сторінка входу в WordPress за замовчуванням – це реальний файл, wp-login.php, і він використовується для входу в систему для користувачів.

Найпростіший спосіб перейти на сторінку входу – це відкрити веб-переглядач і ввести ім’я файлу за URL-адресою сайту. Наприклад: SampleSite.url / wp-login.php або просто SampleSite.url / wp-admin. Обидва вони означають те саме, і якщо посилання працюють, то ви успішно знайшли сайт WordPress.

Цей трюк відомий і в Інтернеті, тому власники спам-роботів часто використовують один і той же метод для злому сайтів WordPress. Щоб їх уникнути, власники сайтів можуть перенести сторінку входу в таємне місце, тому вищезгаданий трюк не працюватиме.

Таким чином, ви можете спробувати ще дві сторінки в адресному рядку браузера, це ліцензія.txt та readme.html. Встановлюючи новий екземпляр WP, ці файли також встановлюються в кореневу папку, щоб ви могли дійти до них. Спробуйте знову SampleSite.url / License.txt або SampleSite.url / readme.html і подивіться, що станеться. Перший файл показує ліцензію програмного забезпечення, а другий – сторінку “Що нового”. Якщо ви знайдете будь-який з них, то це WP-сайт.

Перегляд вихідного коду сторінки

wordpress-site-source-code

Ви завжди можете перевірити HTML-код веб-сайту, який ніколи не можна приховати; однак у деяких випадках він розшифровується. Але 99,99% власників сайтів не використовують кодування, тому потрібно просто натиснути на веб-сайт та вибрати Переглянути джерело чи Переглянути джерело сторінки.

Він відкриється на новій вкладці, і там ви побачите багато тегів HTML, посилань та інших елементів веб-сайту. Мета-елемент за замовчуванням, використовуваний WP, виглядає так:

Номер версії може змінюватись, тому радимо скопіювати лише першу частину коду, наприклад:

і шукайте його в HTML-коді. Якщо ви знайдете його, то це знову WP-сайт.

Часто власники професійних сайтів видаляють цей рядок коду, тоді вам слід спостерігати за кодом і знаходити знаки, пов’язані з WordPress. Кілька прикладів:

Цей фрагмент коду показує, що плагін Yoast SEO встановлений, тому ми знайшли WordPress:

Ось ще один фрагмент коду, цього разу зображення. Це чітко показує, що сайт використовує WordPress, а також багатомовний плагін CMS SitePress:

Ми могли б продовжувати вибірки до нескінченності, але тепер ви знаєте, що знайти ознаку WP не так вже й складно.

Використання браузерних додатків

Браузери – чудовий інструмент для відображення веб-сайтів, але вони знають набагато більше! Буквально немає обмежень для використання браузера для будь-якого спеціального завдання; вам просто потрібна надбудова до нього.

Існує безліч доповнень, які допоможуть вам визначити, чи працює веб-сайт на WordPress. BuiltWith Technology Profiler – це чудовий інструмент для Chrome, щоб отримати інформацію про відвідуваний веб-сайт. Просто додайте його та відкрийте будь-який веб-сайт, щоб знайти ознаки WordPress. Він доступний тут.

Такі додатки часто також мають вдосконалені активи, як-от пошук використаних елементів JavaScript, показ деталей сервера та виявлення найпоширеніших типів CMS можна виконати з ними.

Wappalyzer – ще один корисний інструмент для Хром, але якщо використовувати Mozilla Firefox тоді ви також можете спробувати доповнення BuiltWith.

Веб-сайти інспектора

Звичайно, є веб-сайти, які пропонують вам те саме рішення; найімовірніше, два найкращі – це isitwp та BuiltWith.

У isitwp вам слід ввести URL-адресу веб-сайту та натиснути кнопку Аналізувати веб-сайт. Через кілька секунд ви побачите, чи веб-сайт використовує WP та багато іншого. Ви можете отримати інформацію про постачальника WHOIS записів і зберігання на сайті, активну тему та найважливіші теми WordPress. Якщо будь-який з них доступний на ринку, вам буде надано посилання для їх завантаження.

Веб-сайт BuiltWith також використовує рядок пошуку, де потрібно ввести URL-адресу веб-сайту, ім’я технології або ключове слово, а потім натиснути кнопку “Пошук”. Через кілька секунд ви також отримаєте деталі, але в цьому випадку у вас буде більш детальний огляд обраного веб-сайту. Це особливо корисно, якщо ви є постачальником або шукаєте чудових порад від свого конкурента.

BuiltWith показує різні розділи, включаючи аналітику та відстеження, віджети, мову, рамки, мережу доставки вмісту, мобільний, аудіо / відео-медіа, системи управління вмістом, JavaScript-бібліотеки та функції, постачальники хостингу електронної пошти та SSL. Ви можете швидко отримати повний огляд всієї інфраструктури, Інтернету та інших рішень веб-сайту, що справді дивовижна річ.

Як приховати, що ваш веб-сайт працює на WordPress

Якщо ви власник веб-сайту і хочете приховати той факт, що ваш веб-сайт працює на WordPress, ви можете проводити різні вимірювання. Багато з них можна зробити вручну, але не впевнені, що вони варті зусиль, оскільки, як ми розглянули вище, існує багато способів дізнатися сайт CMS.

плагін-skrip-my-wp-security

Найпростіше використовувати для цього завдання спеціальний плагін; Hide My WP доступний на ринку Envato.

Це плагін найпопулярнішого продавця на ринку, маючи до цього часу понад 25 000 продажів з рейтингом 4,51 зірки, спираючись на понад 1600 відгуків. Оскільки він був створений у 2013 році, плагін отримав багато оновлень і повністю сумісний з останніми версіями WordPress, BuddyPress та WooCommerce..

Чому ми рекомендуємо цей плагін для вас:

 • він коштує всього 29 доларів, так що це дешевше, ніж кілька годин вашої роботи
 • розширену підтримку можна придбати протягом року, всього за 9 доларів
 • він постійно оновлюється, і це товар найкращого продавця елітного автора ринку Envato
 • у ньому є супер детальна документація та відеоуроки

Hide My WP – це більше, ніж інструмент для приховування ядра WP за вашим сайтом; це також сильне рішення щодо безпеки. Після установки ви будете захищені від хак і атак, включаючи ін’єкції SQL та жорстоку силу, плюс ви отримаєте журнал із ім’ям користувача, IP-адресою, датою та іншими деталями.

Він приховує ваші шаблони WordPress та ім’я плагінів, вхід в систему WP, приховує або перейменовує інтерфейс wp-admin і змінює відомі постійні посилання авторів, каналів та інших. Hide My WP також може видалити або замінити будь-які рядки з вихідного коду вашого сайту, тому ніхто не знайде знаки, пов’язані з WordPress, у коді вашого сайту.

Ось кілька зразків, де ви можете побачити, наскільки вигідний цей плагін:

Приховування wp-login.php:

 • оригінальна URL-адреса: yoursite.com/wp-login.php
 • змінена URL-адреса: yoursite.com/wp-login.php?hide_my_wp=101010,

Зміна резервної URL-адреси WordPress:

 • оригінальна URL-адреса: yoursite.com/wp-admin
 • змінена URL-адреса: yoursite.com/special-admin

Зміна каталогу тем:

 • оригінальна URL-адреса: yoursite.com/wp-content/themes/twentyeightteen/style.css
 • змінена URL-адреса: yoursite.com/skin/mycss.css

У цьому випадку було змінено не лише URL-адресу теми та назву стилю, але Hide My WP видалив інформацію про тему з CS-файлу, замінив оригінальні класи WordPress та мінімізував код. Всі зміни були зроблені за дахом, тому не слід впоратися з жодним із цих завдань.

Зміна каталогу плагінів та заборона доступу до файлів для не авторизованих користувачів:

 • вихідна URL-адреса: yoursite.com/wp-content/plugins/seo-plugin/main.css
 • змінена URL-адреса: yoursite.com/wp-content/8328fd7231/main.css

Зміна URL-адреси папок та файлів WordPress за замовчуванням на нові:

 • оригінальна URL-адреса каталогу завантажень: yoursite.com/wp-content/uploads/
 • змінена URL-адреса каталогу завантажень: yoursite.com/myuploads/
 • оригінальна URL-адреса AJAX: yoursite.com/ajax.php
 • змінено URL-адресу AJAX: yoursite.com/myajax.php

Зміна або вимкнення каналів:

 • оригінальна URL-адреса каналу: yoursite.com/feed
 • змінена URL-адреса каналу: yoursite.com/feedsforpartners/main.xml

Приховування та вимкнення вищезгаданих файлів та архівів WordPress:

 • URL-адреса html: yoursite.com/readme.html – не знайдено (приховано)
 • txt URL: yoursite.com/license.txt – не знайдено (приховано)
 • щомісячна URL-адреса архівів: tvojeite.com/2018/10 – не знайдено (приховано)
 • щорічна URL-адреса архівів: tvojeite.com/2018 – не знайдено (приховано)

Як бачите, буквально немає обмежень у тому, що ви можете встановити як альтернативну URL-адресу. Просто використовуйте свої уяви, оскільки вам не доведеться нагадувати нові URL-адреси, Hide My WP збереже їх і автоматично використовуватиме їх під час показу вашого веб-сайту.

Як ми вже згадували, у цьому плагіні є додаткова послуга. CSS та фрагменти коду можна мінімізувати за допомогою цього інструменту, тому цих файлів буде менше, а ваш сайт відображатиметься швидше. Відправника електронної пошти за замовчуванням також можна змінити за допомогою Hide My WP.

Повний список функцій плагінів можна прочитати на ринковому профілі та рахуючи той факт, що Hide My WP постійно оновлюється кожні 3-6 місяців, нові функції точно будуть. Перевірте профіль плагіна тут.

Висновок

У вас є різні інструменти для дослідження того, чи веб-сайт працює за допомогою WordPress чи ні. Якщо ви віддаєте перевагу зручним методам, варто скористатися критими веб-сайтами. Якщо вам подобається бачити код і вам подобається робити деякі польові роботи, то використовуйте методи перевірки коду або методи ручного вивчення посилань. У будь-якому випадку, для вас більше немає секретів, коли справа стосується пошуку сайту WordPress!

Якщо ви хочете створити свій веб-сайт на WordPress і шукаєте надійного хостинг-провайдера, пропоную переглянути нашу статтю, де ми переглядаємо кращі хостинг-компанії WordPress..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map