Як додати HTTPS / SSL на свій веб-сайт? Чому ви повинні це робити?

встановити домен веб-сайту ssl https


Уявіть, що ви сідаєте в кафе за випивкою, поки ви розмовляєте з другом про щось конфіденційне, наприклад, про ваше коханне життя, фінансове становище або про те, як ви зберігаєте свої гроші. Це повсякденний сценарій?

Уявіть, що він сидить за кількома столами подалі, і ви повинні трохи підняти голос, щоб сказати йому всі речі, які ви хочете. У вас все ще буде досить пристойна розмова, але інші почують це голосно і чітко. Але ви не хочете, щоб інші в кафе чули усю конфіденційну інформацію, якою ви ділитесь, правда?

Ви б не хотіли, щоб хто-небудь інший знав про ваше коханне життя або про ваші фінанси, але вони це чують, оскільки ви не використовуєте захищений носій для ведення розмови.

Це може статися з користувачем, коли він використовує HTTP замість HTTPS / SSL. Видно кожен трафік браузера. Те, що ви зараз читаєте, може переглядати хтось інший, якщо ви не використовуєте сертифікат SSL. При звичайному незашифрованому HTTP-з’єднанні видно зв’язок між вашим веб-браузером та веб-сайтом, який ви переглядаєте..

Contents

Що таке HTTPS?

HTTPS, також відомий як Hypertext Transfer Protocol Secure – це протокол зв’язку, призначений для безпечного зв’язку в комп’ютерній мережі. Вона широко розгорнута в Інтернеті. Сам по собі це не індивідуальний протокол. HTTPS – це розшарування HTTP через SSL / TLS. Це HTTP з додатковою безпекою протоколів SSL / TLS. HTTPS призначений для того, щоб ніхто не слухав спілкування, яке відбувається між вами та сервером.

HTTPS в основному використовується в місцях, де відбувається передача чутливої ​​та класифікованої інформації. Для сайтів електронної комерції, банків, шкіл, соціальних мереж або будь-якого іншого веб-сайту, який займається номерами кредитних карток, особистих даних та облікових даних безпеки, HTTPS є обов’язковим.

Ви можете захистити свій веб-сайт HTTPS, щоб захистити конфіденційність та цілісність інформації користувачів. Якщо користувач надає вам свої дані через форму на вашому веб-сайті, через покупку або через їх передплату, ваш сайт захистить цю інформацію та забезпечить, щоб ніхто більше не отримував інформацію з цього повідомлення.

Важливо зауважити, що HTTPS захищає лише від кількох уразливих ситуацій і забезпечує надійне рішення лише від прослуховування прослуховувань. По суті, урядові чи хакерам важче слухати, що ви робите.

Дізнайтеся більше про сертифікати SSL у пов’язаній статті.

Навіщо використовувати HTTPS / SSL?

Кожен веб-сайт, який ви працюєте, повинен бути захищений HTTPS, навіть якщо ваші користувачі не діляться будь-якою конфіденційною інформацією. На вашому веб-сайті повинні бути вбудовані всі критичні заходи безпеки, і ви, і ваші користувачі повинні бути захищені від усіх, хто хоче поцікавитися вашими комунікаціями. HTTPS також повинен використовувати багато функцій браузера, нових додатків, і це також чудово з точки зору SEO.

Робить незахищені мережі безпечнішими

Використання HTTPS є надзвичайно важливим заходом безпеки, коли ви використовуєте незахищені мережі, оскільки будь-хто може нюхати ваші комунікації та відновити делікатну інформацію.

Якщо ви подаєте свій вміст через HTTPS, ніхто більше не може змінити комунікацію та спосіб, як ваш користувач отримує цей вміст. Якщо у вас є веб-магазин, це особливо важливо, оскільки це також викликає довіру у ваших користувачів, кажучи, що вони можуть робити покупки безпечно.

HTTPS захищає користувачів

Використовуючи HTTPS, ви захищаєте всіх своїх користувачів від усіх, хто пасивно слухатиме чутливий зв’язок. Незахищений HTTP-запит може ризикувати, коли інші слухатимуть його.

Наприклад, ваш начальник чи організація, чиє Інтернет-з’єднання ви використовуєте, може ознайомитися з конфіденційною інформацією про ваше здоров’я на основі прочитаної статті про здоров’я. Або вони можуть знати, що ви шукаєте іншу роботу, якщо переглядаєте незахищений сайт роботи.

HTTPS є більш надійним у майбутньому

Більшість сучасних програм, які збирають дані від користувача та надсилають їх на різні сервери, вимагають від користувача явного дозволу, перш ніж вони можуть це зробити. Програми, які використовують геолокацію, надсилають зображення або записують аудіо, є HTTPS як ключовий компонент.

Це дає вашому сайту незначний приріст SEO

Google надає веб-сайтам невелику перевагу рейтингу, яка використовує HTTPS та використовує на своєму сайті сертифікат 2048-бітного ключа SSL. Це “дуже легкий сигнал”, але він враховує алгоритм рейтингу Google.

Як перенести свій веб-сайт з HTTP на HTTPS

Тут я пройду кроки переміщення вашого веб-сайту з HTTP на HTTPS

Будьте готові до всього та кожного

Готуватися до міграції слід насамперед. Перевірте, чи дійсно ваш хост може розміщувати веб-сайт HTTPS. Ви можете це зробити, просто зателефонувавши в службу підтримки.

Переконайтеся, що ваша команда, розробники та продажі знають про обслуговування сайту, яке відбуватиметься. Повідомити всіх причетних. Переконайтесь, що ви також готові, оскільки це довгий процес, і його повернення забирає набагато більше часу, ніж його просування вперед. Хоча ви нічого не можете зробити, чого не могли б відновитись.

Почніть з тестового сервера

Найкраще зберігати його в безпеці, і ви не ризикуєте нічого викрутити в реальній угоді. Краще протестувати все, перш ніж реалізувати це в режимі реального часу.

Подивіться ваш поточний веб-сайт

Перемістіть кожну сторінку свого веб-сайту, щоб ви могли порівняти його з версією HTTPS, як тільки це буде зроблено.

Прочитайте деяку документацію

Знайдіть будь-яку документацію про ваш сервер та мережу доставки вмісту для HTTPS.

Придбайте та встановіть свій сертифікат SSL

Зазвичай ваш веб-хост має детальну документацію щодо встановлення SSL-сертифікатів. Насправді, більшість із них продає SSL-сертифікати і виконає більшу частину роботи та конфігурації за вас. Все, що вам потрібно знати, – це різниця між www.yourwebsite.com та yourwebsite.com, оскільки стандартний сертифікат SSL не охоплює їх обох.

Якщо ваш поточний постачальник послуг хостингу не пропонує сертифікати SSL, ви можете придбати його у GoDaddy або NameCheap. У NameCheap ви можете придбати однодоменний сертифікат SSL за ціною до $ 9,00 / рік. Якщо ви хочете використовувати сертифікат для декількох доменів, у вас є і цей варіант, за додаткову плату.

Дорожчі сертифікати типу «Розширений» SSL змушуватимуть ім’я вашого веб-сайту зеленим кольором у адресному рядку. Це не має надто багато практичної функції, але, як кажуть, певним чином збільшує продажі. Якщо ви подумаєте про це, клієнти можуть визначити, чи безпечний ваш веб-сайт на перший погляд.

Якщо у вас є достатньо хороший хостинг-сервіс, вам не доведеться налаштовувати хостинг, оскільки вони подбають про вас.

Але якщо ви налаштуєте його вручну, процес повністю залежить від вашого хостинг-середовища. Ви можете використовувати Mozilla SSL Config Generator для створення зразкового файлу конфігурації.

Як тільки процес налаштування виконаний хостом або вами, використовуйте це Тест SSL-сервера для визначення правильності налаштування сервера.

Оновіть свій вміст і змініть усі свої посилання на HTTPS

Якщо припустити, що у вас встановлено SSL-сертифікат, система управління вмістом заощадить тут багато часу, оскільки це робить більшу частину роботи. Завжди використовуйте відносні посилання замість жорстких посилань кодування! Також не завадить прочитати посібник з міграції, що постачається з вашою конкретною CMS.

Скануйте всі вихідні файли веб-сайтів та виконайте наступне:

  • Замініть кожну URL-адресу HTTP на URL-адреси HTTPS у кожному посиланні веб-сайту. Не забудьте і про файли JavaScripts, Images та CSS.
  • Переконайтесь, що кожне зовнішнє зображення та сценарій добре працює з HTTPS. Завантажте інші файли та замініть їх на ті, якщо вони не є.

Оновлення в посиланнях на вміст

Це можна зробити старим способом, використовуючи пошук і заміну в базі даних. Оновіть кожне посилання на внутрішні посилання, щоб використовувати відносні шляхи або HTTPS.

Оновіть усі свої модулі / плагіни / додатки

Оновіть усе, щоб переконатися, що вся ваша система пристосувалася до змін і нічого не порушило на шляху. Ви не хочете, щоб якась функція вашого веб-сайту раптово зникала.

Оновіть robots.txt та sitemap.xml

Помістіть відповідні посилання HTTP у ці файли.

Можливо, вам доведеться змінити деякі особливості CMS

Більшість систем CMS мають детальні посібники з міграції.

Закінчіть це

Перегляньте старі URL-адреси вашого сайту

Перегляньте кожну веб-сторінку, щоб переконатися, що все в порядку і нічого не порушено.

Примушуйте HTTPS використовувати переспрямування

Це різне для кожної конфігурації сервера. Він включений в документацію Nginx, ISS та Apache-сервера.

Увімкнути HSTS

Ваш веб-сайт завантажиться набагато швидше, оскільки HSTS повідомляє браузеру використовувати HTTPS постійно. Таким чином, немає необхідності перевірки на стороні сервера, яка сповільнить швидкість завантаження вашого веб-сайту.

Не забувайте про пошукові системи

Додайте нову версію свого веб-сайту HTTPS до кожної версії пошукової системи інструментів веб-майстрів, якими ви користуєтесь, та завантажте до них новостворений файл sitemap.xml разом із HTTPS..

Опублікуйте свій веб-сайт!

Фінальні думки

Якщо ви не досвідчена людина, найкраще, якщо ви дозволите своєму господареві здійснювати міграцію до HTTPS / SSL. Залежно від того, в якому середовищі хостингу ви працюєте, може виникнути багато проблем, і вам потрібно перевірити та потроїти все, щоб переконатися, що міграція проходить безперебійно. Існує велика кількість інтернет-ресурсів, які допомагають, щоб продовжувати та використовувати скільки завгодно.

Крім того, будьте спокійні, оскільки втрата зовнішніх посилань, які вказують на стару версію HTTP вашого сайту, може спричинити тимчасове зниження рейтингу та трафіку.

Сподіваюся, вам сподобалось читати цю статтю і що ви знайшли багато корисної інформації!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map