Як і де придбати дешеві доменні імена?

купити-дешеві доменні імена


Під час запуску веб-сайту цілком природно, що ви намагатиметеся знайти найкращі пропозиції щодо хостингу, дизайну та навіть доменних імен. Вирізання куточків, щоб вписатись у бюджет, – це те, що багатьом підприємствам та людям надто добре знайоме, особливо при запуску нового проекту.

Оскільки знайти найкращі пропозиції непросто, а куточки, що вирізняються без розбору, можуть отримати зворотній зв’язок, ми тут для того, щоб провести вас через процес вибору надійного реєстратора домену та допомогти вам визначити найкращі варіанти при пошуку дешевого домену.

Домени 101

Ім’я домену – це слово або послідовність символів (літери, цифри та символи), які ви вводите у свій веб-браузер для доступу до веб-сайту. Послідовність символів відповідає IP-адресі (Internet Protocol Address) доменного імені, яке браузери використовують для спілкування з серверами.

Ви можете отримати доступ до веб-сайту, ввівши його IP-адресу у свій веб-браузер, але запам’ятати рядки чисел набагато складніше, ніж запам’ятовувати доменні імена.

Ім’я домену також унікальне для веб-сайту, тобто означає, що не може бути двох веб-сайтів з одним іменем домену. Якщо ви хочете, доменне ім’я – це унікальний ідентифікатор веб-сайту в Інтернеті.

Кожне доменне ім’я закінчується розширенням, яке слідує одразу після остаточної крапки в кінці доменного імені, наприклад “.Com”, “.org”, “.gov” тощо. Вони називаються доменами верхнього рівня, тоді як розширення, які є кодом країни (наприклад, .it для Італії, .fr для Франції), є кодом країни верхнього рівня. домени. Прочитайте наш вичерпний посібник, щоб дізнатися, яке розширення домену слід вибрати: com, net, org.

Інтернет-корпорація присвоєних імен та номерів (ICANN) – це організація, яка координує управління цими унікальними ідентифікаторами. ICANN розробляє політику та запускає систему акредитації для реєстраторів доменів.

Домен проти веб-сайту та хостингу

хостинг-проти-веб-сайт-домен

Деякі люди використовують взаємозамінно терміни веб-сайт та доменне ім’я, але, як ми згадували раніше, доменне ім’я – це адреса, де знаходиться ваш веб-сайт, тобто вміст, до якого ви хочете отримати доступ. З іншого боку, хостинг – це послуга зберігання вмісту вашого веб-сайту на веб-сервері.

Деякі веб-господарі комплектують реєстрацію домену за допомогою своїх веб-хостингових послуг, пропонуючи безкоштовний домен протягом першого 12-місячного періоду вашого контракту. Звичайно, ви можете відмовитися від цієї пропозиції та зареєструвати свій домен у звичайного реєстратора домену.

Як дешево дешеві домени?

Практично кожен реєстратор домену рекламує свої домени як дешеві чи доступні, але як ви знаєте, чи отримуєте ви добру справу, якщо всі вони обіцяють не копати занадто глибоко в кишені?

Ціна доменного імені складається з початкової ціни на реєстрацію, яка в середньому може коливатися від 1,99 до 12 дол. США для доменів на нижньому кінці спектру. Ціна реєстрації зазвичай нижча, ніж ціна оновлення вашого домену, оскільки реєстратори домену часто проводять акції та надають вам купонні коди, а що не потрібно реєструвати з ними.

Ціна, за якою ви реєструєте свій домен, охоплює ваше використання домену протягом 1 року, після чого, якщо ви все ще хочете зберегти свій домен, вам доведеться його поновити. Ціна поновлення зазвичай вище, ніж початкова ціна реєстрації, коливається від 10 до 20 доларів.

Тож навіть якщо домен спочатку може коштувати $ 0,99, ціна оновлення може становити 15 доларів, тому завжди слід враховувати коефіцієнт оновлення, порівнюючи ціни між реєстраторами.

Але ціноутворення та ціноутворення поодинці не повинні бути єдиним, що слід з’ясувати при купівлі доменного імені. Інші аспекти, такі як акредитація, надійність, підтримка, конфіденційність так само важливі.

Як вибрати реєстратора домену?

Вибір реєстратора домену не повинен бути рішенням, заснованим лише на ціноутворенні. Купуючи домени, переконайтесь, що реєстратор:

Акредитований ICANN

Ми вже згадували, що ICANN – це орган, який акредитує реєстраторів доменів, щоб переконатися, що вони дотримуються всіх технічних, операційних та фінансових критеріїв, встановлених для підприємств реєстраторів.

Зараз багато реєстраторів доменів можуть стверджувати, що вони акредитовані, але єдиний спосіб перевірити напевно – це ознайомитися зі списком акредитованих реєстраторів доменів, який ICANN підтримує на своєму веб-сайті. Якщо компанія є у списку, ви можете перевірити цю вимогу.

Надійний

У той час як реєстратори домену пов’язані з правами та обов’язками, встановленими ICANN в Угодах про акредитацію реєстратора, вам все одно слід зробити перевірку компанії. Роблячи це, з’ясуйте, як довго вони працювали, чи є погані відгуки від нинішніх чи колишніх клієнтів.

Захищає конфіденційність

Коли ви реєструєте доменне ім’я, реєстратор домену несе відповідальність за подання ваших даних (ім’я, адреса, номер телефону тощо) до бази даних WHOIS, яка є публічним каталогом, який підтримує інформацію про реєстратора кожного домену. Це потенційно може піддавати вас впливу спамерів, прямих маркетологів та іншої експлуатаційної практики.

Реєстратори доменів пропонують послуги конфіденційності домену, як правило, через сторонні компанії, які маскують вашу особу в базі даних WhoIs, надсилаючи власні дані замість ваших даних, однак в очах ICANN той, хто вказаний у WhoIs як реєстрант домену, також є законний власник цього домену. Щоб уникнути юридичних суперечок щодо права власності на доменне ім’я, переконайтесь, що ви вибрали компанію з авторитетним досвідом.

Через норми в різних країнах деякі домени вищого рівня не можуть бути замасковані. Наприклад .eu TLds не можна замаскувати в WhoIs.

Пропонує підтримку

Ви можете подумати, що підтримка не все є такою важливою для реєстрації домену, але ви можете зіткнутися зі сценаріями, коли вам може знадобитися допомога фахівця, наприклад, під час налаштування серверів імен або при передачі доменних імен. Обов’язково читайте відгуки про команду підтримки реєстратора домену та переконайтеся, що вони пропонують цілодобову підтримку електронною поштою, чатом чи телефоном.

Важливо залишатися осторонь реєстраторів доменів із тінистою історією, навіть якщо ціни на них надзвичайно низькі. Не тримайтеся подалі від компаній, які відомі поганою підтримкою клієнтів, компаній, які мають погану практику захисту даних, компаній, які б’ють вас за допомогою прихованих платежів тощо..

Тепер, коли ви в курсі вимог хорошого реєстратора домену, як щодо вимог щодо вибору доменного імені?

Як вибрати доменне ім’я?

Отже, ви думаєте, що ви створили ідеальне доменне ім’я для свого веб-сайту, але чи впевнені ви, що це так добре, як ви думаєте? Ось кілька питань, які слід задати собі, вирішуючи доменне ім’я:

Чи це пам’ятно?

Навіть якщо ви не вибрали привабливе і дотепне доменне ім’я, переконайтеся, що ваш домен легко запам’ятовується. З цією метою уникайте наявності дефісів, важкозаписаних слів або доменів, що містять цифри. Чим коротший домен і чим простіше писати та вимовляти, тим краще.

Чи це релевантно?

Ім’я домену має бути максимально персоналізованим для вашого бізнесу. Якщо це ключові слова, які пов’язують ваш бізнес з вашим брендом, будьте креативними та включіть його у своє доменне ім’я. Чим простіше людям зв’язати ваш домен з вашим брендом, тим краще.

Це унікально?

Перевірте, чи доступний ваш домен, і переконайтеся, що ви уникаєте порушення авторських прав. Уникайте імен, які створюють плутанину між брендами або використовують популярну марку з іншим розширенням. Усі ці хитрощі можуть стати причиною розслідування порушення авторських прав.

Імпровізувати!

Використовувати генератор доменних імен немає сорому, якщо вам не вистачає ідей для вашого веб-сайту. Ви можете годувати ці генератори імен кількома ключовими словами та чекати висипу пропозицій.

Остерігайтеся викрадення домену

Якщо у вас є кілька імен домену, зареєстрованих у різних або навіть одного і того ж реєстратора домену, рекомендується ввімкнути автоматичне оновлення для ваших доменів. Деякі компанії включають його за замовчуванням. Таким чином, ви не ризикуєте втратити доменне ім’я, тому що забули оновити його, але також можете захистити себе від практики викрадення домену.

Деякі компанії можуть спробувати вас обманути передати ваш домен іншому невідомому вам реєстратору. Ці компанії зазвичай надсилають вам електронний лист, замаскований як повідомлення про поновлення або рахунок, і, натиснувши на посилання в цьому електронному листі, ви можете перейти до іншого реєстратора і сплатити більш високу плату за ваш домен.

Якщо у вас ввімкнено автоматичне оновлення у вашому обліковому записі, ви зможете легко помітити ці шахрайські електронні листи та уникнути несанкціонованих передач домену. Навіть якщо ви не ввімкнете автоматичне поновлення, слід ставитися до електронних листів із повідомленнями про поновлення з підозрою і уникати натискання будь-яких посилань у цих листах. Замість цього потрібно увійти до свого облікового запису на веб-сайті реєстратора вашого домену та перевірити, чи потрібне оновлення будь-якого з ваших доменів..

Ще один спосіб убезпечити себе від несанкціонованих змін – це ввімкнути блокування домену для вашого домену. Зазвичай ви можете ввімкнути / вимкнути цю функцію у своєму обліковому записі.

Де купити дешеві домени?

Тепер, коли ви знаєте про вимоги та підводні камені купівлі доменних імен, ми все одно не дозволимо вам повіситись на сушку! Ось наші основні рекомендації щодо реєстраторів доменів, які є і доступними, і надійними:

GoDaddy

godaddy-buy-дешеві доменні імена

Що стосується дешевих доменів, GoDaddy, безумовно, є хорошим місцем для початку. GoDaddy – це найбільший у світі реєстратор доменів з кількома поточними акціями. Ви можете захопити свій перший домен .com за ціною від 0,99 дол.

GoDaddy – це акредитований ICANN реєстратор домену, який пропонує підтримку 24/7, послуги передачі домену, реєстрацію приватного домену, масові реєстрації доменів, сертифікований домен та багато інших послуг, включаючи доступний веб-хостинг.

Хоча вони є американською компанією, вони мають представництва в Європі, Азії, Індії тощо. Вони обслуговують понад 17,5 мільйонів клієнтів і мають 76+ доменних імен під їх управлінням.

Крім реєстрації домену та веб-хостингу, веб-сервіси GoDaddy включають також хостинг електронної пошти, інтернет-маркетинг, веб-безпеку та створення веб-сайтів..

Як і у будь-якого господаря бюджету, очікуйте на кілька квитків до оплати, дещо триваліші терміни очікування підтримки клієнтів та схильність до блокування постачальників.

ХостГатор

hostgator-купуй-дешево-доменні імена

HostGator – це ще один авторитетний веб-хостинг-сервіс, який існує вже впродовж двох десятиліть. Поряд із зручними для користувачів кишеньковими та орієнтованими на користування послугами веб-хостингу, вони також пропонують реєстрацію домену як окрему послугу.

Серед їхніх служб, пов’язаних із доменом, ви знайдете блокування домену, щоб запобігти викрадженню домену, автоматичному оновленню, включеному за замовчуванням, захисту конфіденційності домену, щоб зберегти вашу особистість у базі даних WhoIs, і службі передачі домену. Якщо ви передасте домен HostGator, компанія автоматично додасть 1 рік до часу, який залишився у вашої існуючої реєстрації.

Підтримка клієнтів HostGator доступна 24/7 у прямому чаті. Інші канали підтримки включають телефон, електронну пошту та систему квитків.

Компанія зробила собі ім’я як бюджетного господаря, який в основному задовольняє потреби початківців. Їх пакети хостингу охоплюють усі категорії хостингу, пропонуючи кілька безкоштовних з кожним пакетом.

NameCheap

namecheap-register-дешеві доменні імена

NameCheap – ще один популярний реєстратор домену, якому ви можете довіряти. Їх ціни одні з найнижчих у бізнесі. Як і HostGator та GoDaddy, NameCheap також є реєстратором домену, акредитованим ICANN.

У NameCheap ви можете зареєструвати домен, перенести домен, скористатися PositiveSSL, щоб убезпечити свій домен, насолоджуватися захистом конфіденційності WhoIs Guard та цілодобовою підтримкою клієнтів.

Ви можете зареєструвати домен протягом декількох років, щоб скористатися знижками.

Крім доменів, NameCheap також надає послуги хостингу, а також інтернет-маркетинг та послуги онлайн-безпеки.

Підбивання

Збалансувати якість та доступність не завжди легко, особливо в галузі, де кожен обіцяє запропонувати вам найкращу пропозицію за свій долар. Пропозиції, які можуть здатися непоганими, можуть виявитись набагато більш оподатковуючими, ніж ви, тому важливо знати, як і де придбати домени у.

GoDaddy, HostGator та NameCheap є надійними реєстраторами, акредитованими ICANN, що ми рекомендуємо, якщо ви хочете зареєструвати домен з огляду на майбутнє. Усі компанії, перелічені в цьому посібнику, пропонують цілодобову підтримку клієнтів та безліч інших веб-сервісів, включаючи веб-хостинг та безпеку в Інтернеті. Їх основні послуги з реєстрації доменів доповнюються додатковими службами, що полегшують управління та безпеку ваших доменних імен.

Вибране зображення: Розроблений Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map