Як і де придбати якісні веб-сайти?

веб-сайти, що купують якість


Оскільки більшість людей переглядають Інтернет на своїх ПК та мобільних пристроях, завжди корисно запустити власний веб-сайт, який забезпечує постійний потік доходу. Коли люди чогось хочуть, вони зазвичай просто шукають це через Google і переглядають багато доступних інтернет-магазинів, поки вони не знайдуть ідеальний товар і не придбають його..

Створення веб-сайту займає значну кількість часу та зусиль, не кажучи вже про роботу, яку потрібно вкласти в SEO, щоб заробити переважне місце в рейтингу Google. Але насправді є два варіанти, якщо ви хочете почати продавати в Інтернеті. Перший – це створити веб-сайт самостійно, а другий – придбати вже існуючий.

Ця ідея може здатися ризикованою, але якщо ви знайдете веб-сайт, який вже зарекомендував себе як чудове джерело доходу, то це, безумовно, хороша інвестиція. Звичайно, ми не говоримо про невеликі інвестиції, оскільки вже успішний веб-сайт – це велика справа.

Однак якщо ви не маєте великого досвіду в такому бізнесі, ви можете легко зробити погану справу. У цій статті ми збираємось показати вам основні переваги покупки веб-сайту та всі речі, які ви повинні врахувати, перш ніж купувати його. В кінці цієї статті ви точно знатимете, де знайти якісні веб-сайти та як відрізнити погані веб-сайти від хороших. Продовжуйте читати.

Читайте: Будуйте & Продаємо веб-сайти з метою отримання прибутку

Чому варто купувати веб-сайт?

Процес покупки веб-сайту досить схожий на покупку або обмін будь-чим іншим в Інтернеті. Ця транзакція також повинна включати сторонні платформи, які забезпечують задоволення кожної сторони в кінці, забезпечуючи безпеку та справедливість. Знайшовши ідеальний веб-сайт, ви або розміщуєте ставку або платите певну ціну.

Зрештою, ви новий власник сайту, отримуючи всі необхідні дані, наприклад, коли ви купуєте будинок у когось. Хоча багато людей навіть не чули про це, купівля та продаж веб-сайтів – це насправді здоровий, швидко зростаючий ринок. Є багато причин, чому покупка веб-сайту може бути дуже корисною для вашого бізнесу, наприклад:

 • Створення веб-сайту з нуля та підвищення його популярності займає багато часу, чого у вас може не виникнути, якщо ви хочете розпочати продаж відразу
 • Можливо, ви фахівець з маркетингу, генерування трафіку, покращення коефіцієнта конверсії тощо, але ви не знаєте, як створити та програмувати веб-сайт
 • У вас є певний бюджет і ви хочете вкласти його в те, що має великий потенціал

Насправді, якщо будь-яке з вищезазначених тверджень є правдивим, вам обов’язково потрібно придбати веб-сайт. Якщо вас зацікавила ця ідея, продовжимо, і ми дамо вам кілька порад, як досягти своєї мети.

Найпопулярніші торгові майданчики для веб-сайтів

Сьогодні в Інтернеті ви можете знайти багато торгових майданчиків, коли щодня існує величезна кількість людей, які пропонують свої веб-сайти та тони успішних покупок. Ми тут, щоб показати вам 3 найкращі найкращі торгові майданчики з найвисокоякіснішими веб-сайтами, на яких Ви можете безпечно придбати свій власний.

Ласти імперії

веб-сайти імперії-ласти - купити якісні веб-сайти

Якщо вас цікавлять лише створені веб-сайти, які мають істотну історію за ними, ви не можете помилитися з Empire Flippers. Більшість веб-сайтів, які ви можете знайти там, принаймні два роки, а також приносили дохід за цей час. Нещодавно компанія досягла позначки в 50 мільйонів доларів, коли мова йде про загальну вартість веб-сайтів, які вони продавали.

За їх статистикою, вони продали 90% веб-сайтів, які були перелічені за останні 3 місяці, а веб-сайти, які вони продавали за останній місяць, коштують майже 1,5 мільйона доларів. Є кілька великих імен, які писали позитивні статті про Empire Flippers, включаючи BuzzFeed, Huffington Post, Shopify, Moz тощо. У компанії є власний подкаст, де вони розповідають про інтернет-бізнес, контент-маркетинг та подібні теми.

У них також є власний інструмент оцінки імперії, який можна використовувати для обчислення поточної вартості вашого веб-сайту. Empire Flippers класифікує кожен веб-сайт у нішу і надає всю інформацію, необхідну для покупців, включаючи детальну інформацію про метод монетизації, точний дохід, який він отримав досі, та трафік за певний період часу..

FE International

fe-international-buy-premium-веб-сайти

FE International запускається в 2010 році, і це ще одна ринка, на якій ви можете знайти лише висококласні веб-сайти. Зовнішніх веб-сайтів для початківців взагалі немає, але це прекрасне місце для тих, хто готовий зробити велику інвестицію. Оскільки на FE International існує дуже багато величезних веб-сайтів, також існує команда брокерів, яка може проконсультуватися в будь-який час, коли вам потрібна порада.

Їх команда доступна протягом усього процесу, поки ви не подбаєте про останній законний документ і нарешті не отримаєте повного права власності на ваш новий веб-сайт. FE International має вражаючі 94,1% успішності в продажі веб-сайтів в середньому. У них є сильна команда, яка має великий досвід у галузі стратегічного консалтингу, підприємництва, інвестиційного банкінгу та технологій.

Є безліч великих імен, які брали інтерв’ю в FE International або робили з ними подкаст, включаючи Huffington Post, Inc., Marketever, Skip Blast та електронну комерційну паливу, лише згадуючи про них. Крім того, про компанію доступно безліч статей, написаних журналами Time, Yahoo Finance, Fortune, Fox News та ін. FE International також має власний блог з корисними статтями, пов’язаними з бізнесом, які ви обов’язково повинні ознайомитись.

Фліппа

flippa-купівля-якісні сайти

Flippa розпочав свій шлях ще в 2009 році, і вартість всіх веб-сайтів, що продаються на платформі, разом перевищує 20000000000 доларів. Звичайно, потрібно було багато тисяч транзакцій, поки вони не досягли цієї віхи, і це також зробило їх одним з найпопулярніших ринків збуту.

Як ви бачите на їхньому веб-сайті, ви також можете придбати початкові веб-сайти, створені веб-сайти, домени та додатки. Будь-хто може перелічити свій власний веб-сайт, домен та додаток за доступною ціною, і якщо ви його продасте, він отримує додаткові 15% від кінцевої ціни.

Flippa – успішна компанія, якій довіряють багато великих імен, включаючи Forbes, Mixergy, Business Insider та Mashable, і вони також написали позитивні відгуки про ринок. Однією з причин, яким це так подобається людям, є його зручний інтерфейс і той факт, що кожен може зв’язатися зі своєю командою, якщо їм потрібна допомога.

У середній день на Flippa з’являється 5000 нових веб-сайтів, які шукають нового власника, і вони успішно продають в середньому 30 000 з них щороку. Ще одна чудова річ – те, що Flippa надає всю інформацію про історію та трафік веб-сайтів, тому вам навіть не потрібно шукати її.

Як визначити кращий веб-сайт?

Добре знати найкращі місця для придбання веб-сайту, але як визначити, хороший він чи поганий веб-сайт? Ми покажемо вам кілька важливих практик, які можуть допомогти вам зробити правильний вибір. Кожен з них вимагає певних зусиль, оскільки вам потрібно буде проаналізувати веб-сайти з різних точок зору, але це насправді нічого, якщо ви отримаєте потужний веб-сайт натомість.

Кожен сайт має свою історію

Перш за все, вам слід поглянути на вік конкретного веб-сайту, перш ніж вибирати. Це один з найважливіших факторів, оскільки якщо веб-сайт старший, то він вказує на те, що він також більш стабільний. Покажемо, чому:

 • Потрібно багато часу, щоб органічно створити трафік, який, безперечно, мав старіший веб-сайт
 • У вас буде багато даних про дохід, отриманий веб-сайтом у минулому
 • Він старший, він все ще працює, що є чудовим знаком. Невдалі веб-сайти зазвичай просто зникають

Визначення віку доменного імені не є великою справою. У Інтернеті є такі інструменти, як Перевірка віку домену де ви просто скопіюєте адресу веб-сайту в поле, і воно покаже точні цифри.

Однак важливо зазначити, що за допомогою цього методу ви дізнаєтесь лише вік домену, який не відповідає віку веб-сайту. Щоб дізнатися, який фактичний вік, потрібно копати глибше. Є веб-сайт під назвою Wayback Machine, який в основному є інтернет-архівом, і це може допомогти вам знайти це за кілька хвилин.

Кількість та джерело трафіку

Друге, що потрібно зробити, це перевірити, скільки трафіку накопичився веб-сайт за певний проміжок часу. Це вже якась корисна інформація, але її можна розбити ще далі, подивившись, звідки прийшов трафік. Джерела трафіку включають пошукові системи, соціальні медіа та інші сайти, які писали про веб-сайт.

Це чудовий спосіб оцінити вартість веб-сайту. Це просто: якщо у нього була велика аудиторія, то це дуже цінно. З іншого боку, веб-сайти, які мали низький трафік, не сильно відрізняються від початкових. На щастя, всі веб-сайти, про які ми говорили вище, містять багато інформації про аудиторію певного веб-сайту та джерела, звідки вони прийшли.

Вони також показують, з яких країн відвідувачі приїхали. Наприклад, якщо люди з Великобританії є вашою цільовою аудиторією, веб-сайт із відвідувачами, головним чином з Китаю, може не підходити для вашого бізнесу. Тому сайт з високим трафіком не обов’язково є хорошим.

Отож, якщо ви знайдете веб-сайт, який мав величезну кількість трафіку з різних джерел, важливо перевірити регіони, звідки прийшов трафік, інакше, здавалося б, багато чого може легко перетворитися на видобуток.

Переконайтеся, що веб-сайт зручний для SEO

І є ще одне останнє, але дуже важливе: SEO. Оптимізація пошукових систем дуже допомагає, коли справа стосується генерації органічного трафіку для вашого веб-сайту. Вам потрібно знайти веб-сайт, придатний для SEO, і хороший показник цього, якщо він вже генерує значну кількість органічного трафіку.

Хоча хороший SEO, безумовно, є перевагою, він не є обов’язковим. Ви можете придбати веб-сайт із поганим SEO, якщо трафік, джерела та загальна історія здаються зручними. Це щось, що можна вдосконалити в будь-який час, і це навіть не так складно з величезною кількістю інструментів SEO, доступних в Інтернеті. Майте на увазі, що Google карає веб-сайти, які впроваджують погану практику SEO, тому, якщо з цим виникають проблеми, їх потрібно усунути якнайшвидше..

Є дві дуже погані практики SEO, які є досить поширеними серед веб-сайтів:

 • Неякісний вміст, який не відповідає всім основним правилам правильного використання ключових слів
 • Дублікат вмісту, який повністю або частково скопійований з інших сайтів

Хороша річ у тому, що ви можете перевірити будь-яку з цих деталей, перш ніж скріпити угоду та придбати веб-сайт. Якщо вам не подобається те, що ви бачите, продовжуйте пошук, оскільки у продажу є безліч веб-сайтів, які можуть принести багато для столу..

У висновку

Існує чимало причин, чому ви хочете придбати вже існуючий веб-сайт. Або вам не зручно створювати веб-сайт, у вас просто немає часу почати його створювати, або ви вважаєте це великою інвестицією. Причини можуть бути різними, але завжди важливо витратити свій час і вибрати розумно. Не забувайте про ці три фактори, які відіграють величезну роль у виборі ідеального веб-сайту:

 • З тих пір, коли веб-сайт працює і працює?
 • Кількість відвідувачів та джерела, з яких вони приїхали
 • Скільки органічного трафіку отримує сайт? Це SEO-дружнє?

Все, тепер ви знаєте, на що слід звернути увагу, перш ніж купувати веб-сайт. Ви також можете скористатися цими кроками як порадою, як зробити свій веб-сайт кращим, якщо ви хочете продати його в майбутньому за більшу цінність.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map