Як почати бізнес з веб-хостингу – Посібник для початківців

старт-веб-хостинг-бізнес


Все більше та більше підприємств створюють власні веб-сайти з кожним днем, і кожен з них потребує надійного веб-хостингу. У веб-хостинговому бізнесі є великі імена, а деякі з них мають десятки тисяч серверів. Вони заробляють багато грошей при цьому зростаючий попит на веб-сайти, і конкурувати з ними як бізнес, що займається веб-хостингом, надзвичайно важко.

Однак ми маємо для вас кілька чудових новин. Якщо ви хочете заробити гроші, продаючи послуги веб-хостингу, ви можете зробити це, вибравши одну з найбільших компаній та приєднавшись до них. Він називається хостингом для торговельних посередників, і для його запуску потрібно майже ніяких інвестицій. Цей вид бізнесу настійно рекомендується для команд веб-дизайну та розробки, які хочуть продати веб-хостинг як бонусний пакет своїм клієнтам.

Хостинг для торговельних посередників дозволяє охопити нових клієнтів з інших країн та надавати власні плани веб-хостингу під вашим брендом. Окрім створення веб-сайтів для своїх клієнтів, ви можете негайно запропонувати план веб-хостингу та отримати його в Інтернеті, щоб їм не потрібно було турбуватися і про цю частину. Сьогодні більшість компаній, що займаються веб-хостингом, дозволяють вам використовувати власний бренд, що є величезною угодою, якщо ви хочете створити довіру.

Основні поради для посередників веб-хостингу

Хостинг торговельних посередників звучить добре, і може здатися, що це простий спосіб заробити гроші. Правда полягає в тому, що сотні людей пробують це і провалюються щомісяця, лише деяким з них вдається отримати прибуток. Для того, щоб стати успішним, вам потрібен хороший маркетинговий план, послуги веб-хостингу, які виділяються з натовпу, і, звичайно, солідна компанія, що займається веб-хостингом, щоб співпрацювати з.

Ми покажемо вам, як вижити в якості торгового посередника і врешті-решт принести бажаний дохід. Ось наші 8 порад для торгових посередників, які допоможуть вам привести ваш веб-хостинг-бізнес до успіху:

1. Три рівні хостингу для посередників

Плани хостингу для торговельних посередників залежать від того, наскільки ви маєте досвід роботи з веб-хостингом. Якщо у вас є більший досвід маркетингу, ви збираєтеся зосередитись на продажу планів веб-хостингу. З іншого боку, якщо у вас є досвід управління сервером, ви можете зануритися в техніку і налаштувати все з нуля. Загалом, ви можете вибрати три різних типи планів хостингу реселерів:

 • Якщо у вас є чудові ідеї щодо того, як ефективно просувати свій бренд та ефективно продавати послуги веб-хостингу, не маючи досвіду в хостингу самого веб-хостингу, ви можете вибрати звичайний план хостингу реселерів. Зазвичай це безкоштовно або коштує всього кілька доларів, що чудово, якщо ви хочете спробувати його, не вкладаючи в нього.
 • Для тих, хто має трохи досвіду веб-хостингу, але все ще недостатньо для управління серверами, є багато варіантів, доступних за допомогою cPanel. Це найпопулярніша панель управління веб-хостингом, яку надає більшість компаній. Ви можете використовувати його як інструмент для підтримки своїх клієнтів та налаштування запропонованих вами планів.
  План реселерів, що включає cPanel, в середньому коштує 10-15 доларів на місяць.
 • Користувачі, які мають більш досвідченого управління сервером, зазвичай орендують виділений сервер або VPS-сервер, а потім встановлюють власні плани, відповідно розподіляючи ресурси. Зазвичай ці варіанти коштують більше 30 доларів, але вони також мають більший потенціал повернути ваші інвестиції.

Що стосується послуг веб-хостингу, то, що потрібно кожному клієнту, – це швидка та надійна підтримка клієнтів. Це не обов’язково ваша робота торговельного посередника, це залежить лише від обраного вами постачальника веб-хостингу. Є багато компаній, які піклуються про підтримку клієнтів, тоді як ви можете зосередитись на маркетинговій частині.

2. Підготуйтеся зробити перший розпродаж

Більшість торгових посередників на веб-хостингу не приносять прибутку на початку. Там багато конкурентів, і люди повинні ознайомитися з вашим брендом перед покупкою. Рекомендується підготуватися до перших місяців, якщо ви тим часом не здійснюєте жодних продажів.

Оскільки ви не можете назавжди залишитися в бізнесі без прибутку, ви повинні зрозуміти, як довго вам варто продовжувати. В основному це залежить від вашого бюджету та плану хостингу реселерів, на який ви підписалися. Якщо ви виберете cPanel, VPS або виділений сервер, вам потрібно буде сплачувати щомісячну ціну, яка стане тягарем, якщо ви не залучаєте жодних клієнтів.

Однак вибір плану хостингу безкоштовних торговельних посередників забезпечує відсутність фінансового тиску. Це трохи відрізняється від партнерської програми, де ви також не маєте жодних фінансових зобов’язань.

3. Проаналізуйте ринок

Існує безліч оглядів і публікацій в блогах, які можуть дати вам огляд ринку веб-хостингу, але вони можуть легко пропустити суть. Безумовно, варто докласти трохи більше зусиль і поглибити деталі для отримання більш цінної інформації.

Наприклад, ви завжди можете шукати відгуки у формі коментарів, відгуків клієнтів та дощок для обговорень, де люди розповідають про характеристики та функції, які їм надають перевагу у веб-провайдера хостингу. У галузі веб-хостингу є величезні імена, і ви можете знайти їх усіх за допомогою простого пошуку в Google. Потім просто перегляньте першу сторінку і перевірте, які функції та послуги вони пропонують.

Ви можете отримати безліч ідей, відкривши їх веб-сайт та переглянувши їхні плани та ціни, відфільтрувавши лише дуже затребувані пропозиції.

4. Пропонуйте привабливі плани веб-хостингу

Аналіз ринку може дати вам кілька ідей про те, як зробити ваші послуги більш цінними та привабливими. Додавання чогось унікального діятиме як магніт, який залучає більше клієнтів. Більшість компаній, що займаються веб-хостингом, просто пропонують нижчі ціни, ніж їх конкуренція, але ви не можете їх значно знизити, якщо хочете повернути свої інвестиції.

Що може зробити ваш веб-хостинг-бізнес по-справжньому видатним – це покращити обслуговування клієнтів наскільки це можливо. Якщо ви зможете в будь-який час швидко відповісти, виправити широке коло питань та надати інформацію про ваші послуги, тоді клієнти приїдуть і залишаться надовго. З іншого боку, просування «необмежених» можливостей ваших планів веб-хостингу також є чудовою ідеєю.

Як ми вже згадували раніше, веб-хостинг – це цифровий сервіс, який можна поєднати з веб-дизайном та розробкою. Якщо клієнти можуть придбати добре розроблений веб-сайт і негайно отримати привабливий план веб-хостингу разом із пакетом, більшість із них будуть більш ніж раді прийняти пропозицію.

5. Оберіть надійну марку та логотип

Приєднання до веб-хостинг-бізнесу також означає, що вам потрібна влучна марка. Це просто не можна зробити ефективно як анонімний користувач, оскільки люди повинні мати певний зв’язок з вашим бізнесом, інакше вони не довірять вашим послугам. Крім того, дуже важливо створити веб-сайт, якщо ви хочете створити надійну інтернет-присутність та просувати свою компанію, а також потрібна марка..

Назва вашого бренду – одне з перших, що запам’ятають ваші клієнти. Крім того, вам потрібен логотип, який представляє ваш бренд і справляє перше враження про професійний та надійний бізнес. Логотип та доменне ім’я вашого веб-сайту мають містити назву вашого бренду.

Вітаючи відвідувачів вашого веб-сайту вигадливим слоганом, який відображає якість послуг, які ви надаєте, – популярна сьогодні маркетингова техніка з дуже позитивними результатами.

Швидке та надійне обслуговування клієнтів

Якщо люди не задоволені послугою веб-хостингу, вони можуть будь-коли перейти на інший. Доступно багато постачальників, які допомагають новим користувачам імпортувати дані своїх веб-сайтів, щоб вони могли продовжуватись там, де вони закінчили. Оскільки користувачі можуть переходити так швидко, вам потрібно надати їм якісну підтримку клієнтів, щоб задовольнити ваш план хостингу та змусити їх залишатися.

У клієнтів постійно виникають питання і виникають проблеми, тому важливо якнайшвидше зв’язатися з ними. Торговельні посередники, які використовують cPanel, можуть розраховувати на провайдера, якщо мова йде про технічну підтримку. Однак цього може бути недостатньо. Не забудьте запитувати своїх клієнтів раз у раз, чи задоволені вони клієнтським обслуговуванням.

Хороший спосіб вибудувати довіру до своїх клієнтів – це додати особистий контакт до ваших відповідей. Повідомлення не повинно бути таким формальним, оскільки воно може відчувати себе автоматичним повідомленням. Люди цінують це більше, якщо ви дійсно приділяєте свій час читанню їхніх повідомлень та відповідям на них, можливо, навіть додаючи до нього жартівливу атмосферу.

Налаштуйте свій бізнес-блог

Веб-хостинг-веб-сайт, як і будь-який інший веб-магазин чи веб-сайт компанії, ви не можете дійсно наповнити його таким вмістом. Він може містити лише вигадливі фрази та важливу інформацію про ваші товари чи послуги. Люди хочуть швидко зрозуміти, що може запропонувати ваш бізнес, і вони не хочуть відволікатися на них.

Якщо ви хочете додати якісний вміст на свій веб-сайт, створіть свій власний блог. Публікація статей із цілеспрямованими ключовими словами та зворотними посиланнями може стати чудовою стратегією SEO, накопичуючи багато трафіку на ваш веб-сайт. Люди легше знайдуть вашу компанію через пошукові системи та розміщення корисних статей забезпечить також і ваш орган.

Ви можете поглянути на блоги великих провайдерів веб-хостингу. Зазвичай вони розміщують статті новин про свою компанію та технології, або корисні статті, пов’язані зі створенням веб-сайтів, інтернет-маркетингом або подібними темами. Це також місце, де ваші клієнти можуть коментувати і навіть задавати питання, на які можна відповісти за допомогою іншої публікації в блозі.

Рекламуйте свій бренд і знайдіть нових клієнтів

Якщо ви придумали цікаву назву для свого бренду, наступним кроком є ​​популяризація його та створення надійної онлайн-присутності. Вам потрібен маркетинговий план, щоб охопити нових клієнтів та веб-сайт, який представляє вашу компанію. Це покроковий процес, який може зайняти багато часу. Однак завжди є простіший спосіб.

Одне, що може враз зробити ваш бренд більш надійним і надійним, це вибір одного з найбільших імен у галузі веб-хостингу для вашого партнера. Якщо люди відвідують ваш веб-сайт, більшість з них розпізнає фірмове найменування вашого постачальника, і це спонукає їх довіряти вашим послугам.

Ці постачальники також мають власні партнерські програми, тому ви можете не тільки використовувати їх ім’я як торговельного посередника, але й рекламувати їхні послуги, отримуючи неабияку частку доходу, якщо клієнт приєднається до одного зі своїх планів. Після того як ви почнете залучати нових клієнтів, ваш веб-хостинг-провайдер може розглянути можливість додавання вашої торгової марки до списку партнерів, що є великим плюсом, якщо ви хочете випереджати свою конкуренцію..

Вибір репутаційного бренду: хостинг InMotion

інмоцій-хостинг-реселер-плани

Багато людей знайомі або з хостингом InMotion, або з веб-хостингом, який є їх дочірньою компанією. Це величезні торгові марки, які досі обслуговували понад 300 000 клієнтів із надзвичайно позитивними відгуками.

В InMotion Hosting працює понад 200 співробітників, опікуючись центрами обробки даних та підтримуючи якісну підтримку клієнтів. Ще в 2001 році компанію заснували двоє бізнесменів, які хотіли перевершити очікування своїх клієнтів. Зараз він перетворився на одне з найбільших імен в галузі.

Приєднавшись до плану реселерів в InMotion Hosting, ви отримаєте доступ до безкоштовного програмного забезпечення, яке полегшить вам бізнес. Їх інструменти WHMCS дозволяють безперешкодно поєднувати свої хостинг-пакети разом із спеціальними цінами, можливостями та характеристиками. Крім того, ви можете легко відстежувати все, що стосується платежів та рахунків клієнтів.

Завдяки InMotion хостингу ви навіть можете підвищити свою репутацію на білій етикетці, оскільки вони включають ліцензію eNom у ваш план посередника. Це означає, що ви можете почати продавати доменні імена, претендуючи на свій бренд як основного постачальника доменних імен.

Плани реселерів InMotion & Ціни

По-перше, усі плани їхніх торгових посередників мають безкоштовні функції, такі як cPanel, виділений IP, SSL, eNom, програмне забезпечення для виставлення рахунків WHMCS та багато іншого. InMotion хостинг також гарантує безкоштовні накопичувачі SSD з 20-кратною швидкістю в порівнянні з традиційними жорсткими дисками.

Додатковий інструмент для реселлерів включає безкоштовний інсталятор Softaculous, автоматичне резервне копіювання для безтурботного хостингу та доступ до ваших електронних листів з усіх пристроїв. Softaculous дозволяє автоматично встановити понад 400 програм. Якщо вас не влаштовує хостинг InMotion, ви завжди зможете отримати гроші за 90 днів.

inmotion-reseller-shared

Є 3 спільні плани для реселерів, усі вони надають виділений IP та необмежену кількість cPanel за ціною. Перший план R-1000S коштує 22,39 доларів на місяць із 80 Гб пам’яті та пропускною здатністю 800 ГБ, що оптимально для початківців. Якщо ви збираєтесь отримати найкращу цінність, вам слід вибрати план R-2000S, який коштує $ 31,99 на місяць і гарантує 120 ГБ дискового простору з пропускною здатністю 1.200 ГБ..

inmotion-reseller-vps

Однак для тих, хто хоче підняти свій бізнес на більш високий рівень, план хостингу VPS-реселерів є важливим. У плані VPS можна покластися на знімки Live-State, які дозволяють повернутись до будь-якої попередньої версії на сервері, якщо щось піде не так. Ви також отримуєте Root-Level Access, який забезпечує безперебійне управління файлами та програмами безпосередньо на сервері.

Три плани VPS включають RESELLER VPS-1000 за 41,64 долара на місяць, RESELLER VPS-2000 за 62,84 долара та RESELLER VPS-3000 за 89,94 доларів на місяць. Перший отримує 4 Гб оперативної пам’яті, 75 ГБ SSD, пропускну здатність 4 ТБ та 3 IP адреси. Третій план масштабує характеристики до 8 ГБ оперативної пам’яті, дискового простору 260 ГБ, пропускної здатності 6 ТБ та 5 IP-адрес.

У висновку

Це наше керівництво для початківців щодо того, як приєднатись до плану хостингу реселерів та основних речей, які можуть привести вас до успіху. Як торговий посередник, вам потрібно буде вкласти багато часу і сил, щоб ваш бізнес працював. Маючи мотивацію, вміння та чудовий маркетинговий план, ваш бізнес напевно почне розквітати, і він стане одним з ваших основних джерел доходу.

Це тип бізнесу, де у вас є необмежені можливості забезпечити щось, про що не думала жодна з інших компаній. Знайдіть платформи та форуми соціальних медіа, де власники веб-сайтів розповідають про те, що їм насправді потрібно у постачальника веб-хостингу, і спробуйте заповнити маркетингову прогалину. Хостинг для торговельних посередників – це ваш шанс створити унікальний бренд для веб-хостингу, який не має жодних інвестицій.

Почніть заробляти гроші, перепродаючи дивовижну хостинг-послугу InMotion!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map