Як почати блог партнерського маркетингу?

почати блог партнерського маркетингу


Книга під назвою “4-годинний робочий тиждень” породила багато захоплюючих ідей у ​​свідомості людей з моменту її виходу. Більше людей прагнуть створити собі пасивний потік доходів, ніж будь-коли, і хто може їх звинуватити? Ніхто не може протистояти ідеї мати тисячі доларів як пасивний дохід щомісяця, але мало хто насправді заробляє там. Це правда, що ви можете заробляти всі ці гроші за кілька годин роботи щотижня, але ви маєте неймовірну кількість роботи, яку потрібно вкласти на початковій фазі проекту.

Таким чином, ви можете забути про швидкі розбагатіючі плани та зосередитись на тому, щоб вкласти роботу, необхідну для створення цього пасивного потоку доходів для себе. Хороша новина полягає в тому, що якщо ви готові докласти зусиль і зусиль, необхідних для створення нового нового підприємства, ви зможете заробити на цьому непогані гроші. Після того, як ви зрозумієте відчуття першої продажу, ви не зупините цього сплеску мотивації. Це спонукає вас продовжувати заробляти більше і зберігати всю цю солодку готівку у кишені.

Партнерський маркетинговий бізнес не змінюється сильно протягом багатьох років, і формула успіху майже така ж, як була раніше, незалежно від вашої ніші. Після встановлення продукту, який ви будете рекламувати, і ви створили свій веб-сайт, вашим єдиним завданням буде маркетинг вашого блогу та генерування трафіку. Написання хорошої реклами та хороших дописів для вашого блогу – також важлива майстерність для оволодіння, яка потребує великої кількості практик, але ви досить швидко піклуєтесь..

У цій статті ми розберемо те, що робить хорошим блог із афілійованого маркетингу. Ми поділимося основними етапами процесу та розділимо їх на окремі завдання, з якими ви маєте впоратися. Блог афілійованого маркетингу складається з декількох дуже простих інгредієнтів, тому, якщо ви звернете увагу тут і вживатимете заходів, ви будете готові до створення міцного. Тож, без зайвих прихильностей, давайте перейдемо до того, як зараз можна запустити партнерський маркетинговий блог!

Contents

Вибір ніші

Вибір ніші – це вибір вашого бізнесу, який обертається в основному навколо особистих уподобань і, можливо, того, що ви знаєте чи цікавите. Вам потрібно буде вирішити, який веб-сайт ви будете створювати, перш ніж виходити на вулицю та орієнтуватися на людей, що займаються ним..

Якщо ви вже знаєте, що збираєтеся створювати вміст і які продукти ви рекламуєте, ви на крок ближче до успіху. Але якщо ви все ще не знаєте, не витрачайте час і займайтеся дослідженнями, тому що це один з найбільш переважних кроків у процесі. Ви можете легко потрапити в параліч аналізу, тому не забудьте його поспішити.

Ми запропонували наступні питання, щоб допомогти вам у цій частині. В кінці цього розділу я також подаю список 10 найефективніших ніш в Інтернеті, так що вам це стало набагато простіше.

Що ви знаєте чи цікавите??

Якщо ви захоплені чимось на зразок дизайну інтер’єру, сантехніки, активного відпочинку або одягу, вибір зробити досить просто. Набагато простіше працювати над тим, про що ти вже маєш знання та захоплення. Якщо ви можете знайти хоча б пару таких, ніж ви налаштовані на подальше дослідження.

Що ви думаєте, що зможете написати 50 публікацій у блозі?

Щоб створити веб-сайт авторитету, вам доведеться бути на ногах у процесі створення вмісту. Тема, яку ви вибрали, повинна мати достатню глибину, щоб ви могли написати багато вмісту для неї. Це важливо з точки зору SEO і для користувача. Написання високоякісного та корисного контенту – це те, що привертає людей на ваш сайт, і те, що викликає достатній інтерес у них, щоб натиснути на ваші партнерські посилання. Чим більше якісного контенту у вас на тему, тим більше шансів, що читачі сприймуть вас досить серйозно, щоб придбати продукти через ваш сайт.

Чи достатньо грошей та інтересів у обраній вами ніші?

Пристрасть до чогось – це одне, але в партнерському маркетингу вам не вдасться далеко, якщо на це не вистачить грошей. На жаль, гроші завжди перемагають пристрасть, якщо ви хочете зробити вигідне починання. Якщо з цієї причини ви раптом залишилися без ніші, погляньте ще раз. Якщо ви нічого не знаєте ні про що інше, ви завжди можете дізнатися про це, якщо це заробляє гроші.

Я не повинен підкреслювати важливість зацікавлених читачів, які приходять читати та здобувати знання з вашого сайту. Якщо вони також матимуть бажання купувати деякі продукти, це закінчить роботу, тому орієнтуйтеся на нішу, яка має людей із сильним наміром на купівлю, якщо зможете.

Які типи партнерських програм ви можете використовувати у вибраній вашій ніші?

Не кожен товар можна продати через партнерську програму Amazon, тому вам доведеться багато шукати, коли ви створили свою нішу. Якщо є багато партнерських програм, в яких ви можете брати участь і просувати їх продукцію, то це приголомшливо. Якщо немає інших, вам доведеться шукати іншу нішу, тому що ви не заробите на цьому ніяких грошей без належної партнерської програми.

10 найкращих виконавських ніш

Як я вже згадував, є кілька чудових ніш, які залучають непогані гроші. Перегляньте їх, і, можливо, ви знайдете свого по дорозі. Пам’ятайте лише про те, що в них вже є досить солідна конкуренція, тож вам доведеться змусити свою гру A змагатись.

 • Здоров’я
 • Фітнес
 • Втрата ваги та тренування
 • Домашні тварини
 • Знайомства та стосунки
 • Заробляння грошей в Інтернеті
 • Хобі (гольф, розваги на свіжому повітрі, походи)
 • Блоги, SEO, Інтернет-курси
 • Гаджети та технології

Погляньте на свою нішу з точки зору SEO

Я настійно пропоную розібратися в тому, як зробити дослідження ключових слів, перш ніж остаточно вирішити побудувати свій блог на певній ніші. Добре знати, шукають люди ваші теми в Google чи ні. Якщо вони є, це лише надасть доказ того, що обрана вами ніша користується великим попитом, і вам буде легше отримати трафік на ваш сайт. Якщо ні, то слід переглянути кілька речей, але з цією нішею все-таки можна було б добре попрацювати.

Пошук та дослідження партнерських програм

Коли ви знаєте, з якою нішею ви будете працювати, саме час приступити до розвідки щодо партнерських програм. Якщо ви дотримувалися попередніх пунктів статті, ви, ймовірно, вже перевірили кілька партнерських програм. Настав час перевірити більше і копати набагато глибше. Кожна партнерська мережа має різні вимоги щодо дотримання та функціонування в іншій системі, тому перед вибором тієї чи іншої роботи слід багато прочитати..

Справді варто вкласти багато часу на пошук потрібної партнерської програми, адже саме тут ви отримаєте свій дохід, тож вам захочеться зробити найкращий можливий вибір. Ось основні речі, на які слід звернути увагу, вибираючи партнерську мережу для роботи.

Які види маркетологів використовують програму?

Важливо, щоб ви бачили популярність вибраної вами мережі та читали про схвалення інших, хто її використовує. Важливо, щоб ви переконалися, що інші маркетологи працювали та досягли успіху в партнерській програмі, яку ви обрали, щоб ви знали, яка ймовірність успіху для використання вашої програми.

Скільки комісійних пропонують за продукцію?

Кожна програма має певну суму, яку ви заробите, продавши один із своїх продуктів. Чим вища комісія ви отримаєте, тим більше грошей заробите. Візьмемо для прикладу:

 • Amazon пропонує різні комісії за кожен різний вид товару, тому це дійсно залежить. Ці комісії складають від 1% до 10%, що не надто багато, але ще потрібно зробити гроші.
 • ClickBank пропонує лише цифрові продукти, але їхні комісії набагато вищі. Ви можете отримати 10% -75% комісій за більшість їх продуктів, що дозволить вам заробити справді непогані гроші, як тільки ви перейдете потік.
 • За інші цифрові та фізичні продукти потрібно отримати принаймні 30-50 доларів США. Візьмемо, наприклад, веб-хостинг. Багато комерційних хостинг-провайдерів дають вам більше 50 доларів за отримання нового клієнта.

Ви дбаєте про продукти?

Щоб досягти успіху в афілійованому маркетингу, ви повинні добре обізнані про товари, які продаєте. Вони також повинні бути актуальними у вашій ніші та якісними.

Ви повинні повірити в товар, щоб продати його, тому що вам буде важко передати його читачам свого блогу. Знання також створить довіру у ваших читачів, що монументально важливо, якщо ви хочете продати їх.

Вибирайте свої партнерські продукти розумно

В ідеальному випадку ви вибрали нішу, в якій є багато продуктів для продажу та через численні партнерські програми. У цьому випадку у вас є багато продуктів, які можна запропонувати своїй громаді, але не працюйте з занадто великою кількістю продуктів одночасно. Почніть з двох-трьох для початку. Спочатку ви повинні зарекомендувати себе як надійну особу, перш ніж натискати на товари та просити їх придбати.

Першим кроком ваших зусиль щодо просування товару є придбання товару самостійно. Ви точно не зобов’язані купувати кожен продукт, який ви рекламуєте, але, володіючи та використовуючи продукт, ви можете надійніше просувати його, і це важливо, коли мова заходить про налагодження довіри у вашої аудиторії.

Створіть свій веб-сайт

Після того як ви визначилися зі своєю нішею, знайшли собі партнерську програму та продукти для просування, теоретична та дослідницька частина процесу виконана. Настав час забруднити руки і почати створювати новий блог з нуля. На щастя, це досить просто і не потрібно робити будь-яких значних технічних знань. Але навички кодування, безумовно, стануть у нагоді, якщо у вас є хтось або ви знаєте когось, що має.

Чим більше часу і уваги ви приділяєте кожним крокам, тим краще блог, який ви збираєтеся створити. Але ви також можете пролетіти через них і створити свій блог протягом наступних 24 годин. Як ви вирішите це зробити, залежати від вас, ось кроки, які вам доведеться зробити в їх найпростіших формах.

Придбайте доменне ім’я

Настав час зайнятись творчим та мозковим штурмом купою доменних імен для вашого нового веб-сайту. В ідеальному сценарії це має бути щось, що може бути пов’язано з вашою нішею, але це не обов’язково повинно бути. Найголовніше – зробити це максимально привабливим і мати розширення .com.

В Інтернеті є численні служби доменних імен, за допомогою яких можна побачити, чи є ваше вибране доменне ім’я, і придбати його, якщо воно є. Найпопулярніші з них – GoDaddy та NameCheap. Але ви також можете скористатися послугою доменних імен, наданою вашим постачальником послуг.

Це зробити дуже просто. Ви просто шукаєте своє доменне ім’я, знаходите його, купуєте, зробили. Зазвичай доменне ім’я коштує близько 10 доларів, але це може коштувати дорожче, аж до 500 до 1000 доларів або навіть у деяких випадках більше.

Отримайте послугу веб-хостингу

Хостинг – це місце, де буде зберігатися ваш веб-сайт. Місце, яке ви орендуєте там, буде вашим власним маленьким острівцем в Інтернеті. Хостингові послуги досить дешеві в наші дні, приємні послуги хостингу доступні приблизно від $ 3 до $ 5 на місяць.

Хмарний сервіс HostGator працює дуже добре і, безумовно, буде ідеальним для вашого блогу. Це високошвидкісний пакет за 5 доларів на місяць, компанія також пропонує безкоштовну підтримку клієнтів, якій ви можете довіряти.

Встановіть WordPress

Коли ви маєте своє доменне ім’я та власний маленький простір в Інтернеті, саме час у вас є і веб-сайт.

WordPress – найвідоміша система управління вмістом у світі, яка ідеально підходить для ведення блогу та будь-якого іншого веб-сайту з цього питання. Він безкоштовний у використанні та дуже зручний у користуванні. Тож навіть якщо у вас не буде багато технічних знань, ви зможете вести свій блог дуже легко.

Установка WordPress не потребує великих зусиль. Більшість хостинг-провайдерів пропонують встановити для нього один клік, тому все, що вам потрібно зробити, – це знайти його піктограму та натиснути. Ви також можете встановити WordPress вручну, але це більш тривалий процес і вимагає деяких навичок ІТ. Як тільки ви дочекаєтесь його встановлення на вашому сервері, ваш сайт запрацює.

Виберіть і встановіть тему

Класна річ у WordPress – це той факт, що він смішно простий у використанні. Якщо ви хочете, ваш веб-сайт може виглядати зовсім інакше щохвилини завдяки його спрощеній тематичній системі. Все, що вам потрібно зробити, це завантажити безкоштовну або платну тему та активувати її через меню тем.

У WordPress є сотні тисяч тем на вибір, тому вибивайте себе. Безкоштовно багато, але якщо ви дійсно хочете створити якісний веб-сайт, варто придбати тему. Зазвичай вони коштують близько 60 доларів, і вони точно послужать вам набагато краще, ніж безкоштовна тема.

Коли у вас є тема, у вас з’явиться ряд варіантів налаштування, які ви можете використовувати, щоб упорядкувати веб-сайт таким, яким ви хочете. Як тільки все стане на місце, ви створите собі добре розроблений веб-сайт, який люди можуть відвідувати, щоб прочитати ваші публікації та переглянути вміст, який ви створюєте.

Підготуйте дивовижний вміст для свого нового блогу

Тепер, коли у вас запущений веб-сайт, настав час щось зробити з нього. Ось ця напружена робота, яку я згадав на самому початку. Створення контенту є найбільш трудомісткою частиною партнерського маркетингового бізнесу. Написати щось якісне та корисне для читача. Ось тут у гру потрапляє надмірно використана фраза «зміст є королем».

У цьому розділі я розповім про різні типи публікацій в блогах, які ви можете писати та використовувати для просування своїх партнерських продуктів.

Зробити відгуки про товар

Написання оглядів продуктів – це один із найпростіших способів демонстрації партнерських продуктів та надання аудиторії чогось корисного. Це одна з найпоширеніших моделей для афілійованих маркетологів і заробляла мільярди людям по всьому Інтернету.

Концепція проста. Виберіть продукт у своїй ніші, спробуйте його, проаналізуйте його та напишіть свій відгук про нього. Будьте вперед і чесні з приводу того, що вам сподобалось і не сподобалося в продукті, і поділіться якомога більше особистих думок.

Більшість людей сьогодні читають принаймні один огляд, перш ніж вони виходять і купують новий телефон або будь-який інший продукт. Ви точно можете скористатися цим, створивши чудові відгуки.

Напишіть найкращі списки

Знаєте кращі продукти для вирішення певної проблеми чи маєте список найкращих книг 2018 року? Зробіть про них щоденник. Топ-списки – це чудовий спосіб привернути увагу своєї аудиторії та одночасно демонструвати численні продукти.

Ось хороший приклад: 25 причин, чому слід використовувати WordPress

Відповідайте на поширені запитання та вирішуйте загальні питання

Ви насправді можете дослідити, про що люди задають більшу частину часу та які проблеми потребують вирішення. Чудовим інструментом для цього є МОЗ дослідник ключових слів. Вам просто потрібно написати певне запитання або ключове слово, на яке ви хочете націлити, і це вразить вас результатами. Ви побачите щомісячний обсяг пошуку, які публікації написані навколо цієї теми тощо.

Є багато даних, які ви можете отримати з дослідження ключових слів, і це допоможе вам писати публікації, які привертають багато уваги ваших читачів.

Підручники та посібники

Інформація, яка допомагає людям опановувати нові навички або робити щось краще, завжди цінується будь-якою аудиторією. Багато партнерів-маркетологів надають безкоштовний продукт, наприклад електронну книгу, щоб збудити деякий інтерес у своєї аудиторії та змусити їх підписатися на їхній список розсилки. Якщо наданий вами товар справді якісний, він також принесе багато трафіку на ваш сайт. Люди завжди хочуть дізнатись нове та прочитати щось, що насправді є корисним, тому скористайтеся цим!

Вічнозелений зміст

Короткостроковий, сезонний зміст добре для досягнення короткотермінових цілей. Ви обов’язково повинні робити різдвяні акції та створювати контент залежно від сезону, якщо ваша ніша цього вимагає. Але вічнозелений вміст дуже важливо мати у своєму блозі. Люди повернуться до цього вмісту, і це вміст, на який ви завжди можете продавати на ринок і розраховувати на отримання трафіку. Вічнозелені пости мають найдовший термін зберігання.

Зазвичай це списки корисних порад, які допомагають користувачеві досягти конкретних цілей. Як і посібник з налаштування прожектора в автомобілі. Це було б дивовижною справою, якщо ви працюєте в ніші автомобільних деталей. У автомобілях завжди будуть прожектори, а хтось завжди захоче налаштувати їх. Подивіться, що я тут?

Завжди йдіть на якість вище кількості

Це не тип публікації, але важливо згадати все те саме. Добре написана публікація, яка глибоко цінується вашою аудиторією та часто ділиться нею, має найвищу цінність. Це набагато цінніше, ніж 10 інших погано написаних публікацій, які насправді не мають мети, і вони просто є там. Отже, щоб отримати найкращу якість кожного з ваших постів, дотримуйтесь цих порад:

 • Будьте розмовними та створіть свій власний унікальний стиль письма. З’ясуйте, що ви хочете сказати і як ви хочете це сказати. Яке враження ти хочеш справити??
 • Додайте відповідні та якісні зображення та інфографіку до кожного зі своїх публікацій.
 • Додайте відео до своєї публікації, якщо є відповідні теми щодо теми, про яку ви говорите. Плюс балів, якщо ви зробите своє. Пам’ятайте, що відео – це одне з найпотужніших контентних творів, які ви могли б створити, і більшість людей вважає за краще дивитися його, ніж читати великі публікації.
 • Використовуйте перевірку читабельності для кожного зі своїх публікацій. Хоча Yoast SEO має власну перевірку читабельності, можна скористатися й іншими. Ознайомтеся з тестером легкості читання Flesch або Читабельна .
 • Пишіть про речі, які знаєте, і прагніть перетворити звичайні речі на надзвичайні. Це працює набагато краще, ніж намагатися постійно говорити щось про розум.
 • Не витрачайте час на якість, не потрібно поспішати. З публікацією, над якою працювали протягом тижня, ви можете набагато більше, ніж писати щодня. Ну, залежить від того, наскільки хороший ваш текст написання та багато іншого. Але це, як правило, хороше правило великого пальця.

Маркетинг свого блогу та створення аудиторії

Вони кажуть, що на просування вашого вмісту потрібно витратити рівну або подвійну кількість часу, ніж на його створення. Отже, якщо ви витратили тиждень на створення публікації, вам слід витратити хоча б один тиждень або, можливо, навіть два тижні на її просування. Існує маса способів маркетингу вашого блогу, і саме про це я розповім у цьому розділі.

Використовуйте соціальні медіа для просування своїх публікацій

Один із найпоширеніших способів побудови аудиторії – через соціальні медіа. Майже кожен використовує свою улюблену платформу соціальних медіа для відкриття контенту, тому це чудово для збору нових читачів та налаштування стосунків. Залежно від вашої ніші, галузі та аудиторії ви можете використовувати Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram або Pinterest.

Створіть у своєму блозі профіль соціальних медіа, просувайте свої публікації на ньому та починайте збирати аудиторію.

Використовуйте деякі з цих дивовижних інструментів

Тіберр – Це чудовий інструмент, який допоможе вам знайти розділи коментарів у блогах, які працюють із тими ж ключовими словами, як і ви. Потім ви можете вписати їх у розділи коментарів, додавши посилання на одне зі своїх публікацій. Це прекрасний спосіб отримати свій вміст перед очима, які вже зацікавлені його бачити.

Буфер – Це один з найдивовижніших інструментів маркетингу соціальних медіа, оскільки він дозволяє планувати свої публікації та слідкувати за ними. Він може працювати з безліччю платформ соціальних медіа, що полегшує вам оновлення аудиторії з одного місця.

Аналіз заголовок блогу – Заголовок у вашому блозі – це перше, що всі ваші читачі побачать у соціальних мережах та будь-якому іншому місці, куди вони йдуть розвідати вміст. Це ваше перше враження, тому аналіз його та переконання, що він максимально потужний, є важливим у всій мірі.

Аналізатор вартості емоційного маркетингу – Аналізатор вартості маркетингу – це також інструмент для вивчення та оцінки ваших заголовків. Це дасть вам прозору діаграму про те, наскільки потужний ваш заголовок, та поради щодо того, де ви можете його покращити.

Граматично – Граматика – це не зовсім маркетинговий інструмент, але якщо ваш текст заповнений неправильно написаними словами та іншими орфографічними помилками, це, безумовно, не буде корисним для вашого маркетингу. Граматично чудово допомагає виявляти та виправляти будь-які вади, які ви могли зробити у своєму тексті. Це також безкоштовно використовувати!

Завжди робіть чіткими посади та аудиторію

Ці два – це те, що рухає змістом і контекстом вашої писемності вперед. Чітке розуміння вашої аудиторії та предмету. Вам доведеться знати, хто ваша аудиторія, які питання у них є, які виклики вони стикаються і що вони хочуть досягти.

Найкращий спосіб дізнатися це – провести дослідження ключових слів і переглянути щомісячні обсяги пошуку окремих питань. Ви можете скористатися програмами MOZ Explorer, Google AdWords або Google Trends, щоб дізнатися більше про те, що люди шукають.

Практикуйте хороший SEO для кожного вашого повідомлення

Хороші практики SEO – це один із ваших основних інструментів маркетингу, коли мова йде про партнерський блог. Ви не вистачаєте на багато видимості, якщо не зберігаєте SEO в перспективі. Дотримуйтесь цих основних принципів SEO, щоб переконатися, що основний SEO вашого повідомлення завжди перевіряється.

Перше і найважливіше, що ви завантажуєте Плагін Yoast SEO, тому що це просто приголомшливо Це дасть вам SEO оцінку та нагадає вам про всі речі, про які я тут згадую.

 • Додайте свої ключові слова до alt-тексту та заголовка кожного зображення, яке ви завантажуєте в публікації.
 • Додайте свої ключові слова до назви публікації.
 • Додайте свої ключові слова в метаопис публікації
 • Додайте свої ключові слова до першого абзацу вашої публікації.
 • Близько 80% вашої публікації має бути написано активним голосом, оскільки пасивний голос набагато менш потужний.
 • Більшість ваших речень має бути менше 20 слів, тому їх завжди легко читати.

Висновок

Одного допису недостатньо, щоб говорити про кожен вузол і поштовх ведення афілійованого маркетингового бізнесу, але це початок. Якщо ви ще не запустили свій блог, це добре, зробіть усі необхідні дослідження та почніть, коли відчуєте, що готові.
Сподіваюся, ми допомогли вам дізнатися щось нове через цю статтю і що вам сподобалося читати її. Сподіваюсь побачити вас у наступному!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map