Як почати блог успішного перегляду книг?

старт-книга-огляд-блог


Вам більше подобається завивати добру книгу, ніж ходити на вечірку під час суботньої ночі? Вам подобається ідея заробляти на життя, читаючи книги та писати про свої враження? Ну а запуск книжкового блогу чи веб-сайту з перегляду книг може бути вашою справою.

Ви можете вибрати сайт оглядів книг як свою роботу на повний робочий день, або можете зробити це для досягнення різних інших результатів. Ви можете просувати свій книжковий бізнес, якщо у вас є, та збільшити свою аудиторію. Ви можете створити спільноту навколо улюбленого хобі та просувати улюбленого автора.

Але навіть якщо все, що ви хочете зробити, це переглядати книги та ділитися своєю думкою з людьми, ви можете максимально використати це, використовуючи партнерський маркетинг. Просування книг, якими ви сподобалися читати, – це ідеальний спосіб заробити гроші на тому, що ви любите. Якщо це звучить як щось, що ви хочете зробити, ось вам керівництво, яке допоможе вам це зробити. Ми також поділимося кількома речами, про які слід знати, перш ніж почати.

Крок №1: Створіть план

“Якщо ви не плануєте, ви плануєте провалити”

Однією з ключових речей, які відокремлюють успішні блоги від невдалих, є їх план. Дуже багато блогерів-початківців навіть не замислюються над тим, щоб створити план, оскільки їх споживають технічні аспекти створення блогу. Однак вони забувають про мету свого блогу та про те, як він повинен працювати.

читаючи книгу

Спершу слід розібратися в наступних речах, перш ніж переходити до створення свого блогу:

 • Жанр книг, на який ви будете зосереджуватися.
 • Ваша цільова аудиторія (на яку демографічну увагу ви будете зосереджені). Кому подобається читати такі ж книги?
 • Чи є якісь веб-сайти з перегляду книг, які вам подобаються? Якщо ні, зробіть швидкий пошук і подивіться, як це роблять успішні.
 • Як структуровані успішні веб-сайти з огляду книг та як регулярно вони публікують огляди.
 • Як часто ви планували публікувати свіжий вміст і скільки книг ви можете прочитати?
 • Як ви монетизуєте свій веб-сайт і заробляєте на ньому гроші?

Чим більше часу ви витратите на відповіді на ці запитання та створення плану для свого блогу, тим більше інших питань виникне. Небезпечно стрибати в створенні блогу без необхідного планування та встановлення всіх найважливіших аспектів.

Крок №2: Виберіть ім’я домену

Вам знадобиться ім’я, яке точно описує, що ви робите, і що ваші читачі можуть очікувати, що знайдуть у вашому блозі. Якщо ви пишете про певний жанр чи рух, найкращий спосіб передати це через доменне ім’я / бренд.

Як тільки ви маєте геніальну ідею, зробіть кілька досліджень і придумайте кілька хороших імен. Ім’я, яке ви щойно придумали, може бути вже прийнято, але не здайтеся. Просто перейдіть до GoDaddy або NameCheap та знайдіть наявні доменні імена та перегляньте, що є в наявності. Ви також можете придбати домен через вашу хостинг-компанію. Зазвичай ви отримаєте його безкоштовно, якщо придбаєте план хостингу (прочитайте крок №3, щоб дізнатися більше про це).

Що стосується розширень доменного імені, ви можете перейти до одного з трьох найкращих розширень: .com, net. і .org. Але якщо ви думаєте, що унікальні розширення домену, такі як .reviews або .club, добре працюватимуть з вашим доменом, це може допомогти вам придумати набагато більш переконливу назву. Особисто я рекомендую перейти на розширення домену верхнього рівня (com, net, org), але це лише моя думка.

Крок №3: Отримайте хороший план веб-хостингу

bluehost-book-review-blog

BlueHost – одна з найкращих ставок, коли ви хочете почати з блогу. Він пропонує хостингові плани на цілих 3,95 долара, що мінімізує ваші передові інвестиції. BlueHost пропонує безкоштовне доменне ім’я з кожним новим планом хостингу. Тож якщо у вас ще немає домену, ви можете безкоштовно зареєструвати його в BlueHost.

Їх послуги також оптимізовані для WordPress, платформи, яку ви повинні використовувати для створення свого блогу. BlueHost – один із найкращих рекомендованих веб-сайтів на офіційному WordPress.org. BlueHost – це потужне рішення для хостингу, коли ви використовуєте WordPress. Я настійно рекомендую BlueHost, оскільки вони надійні, мають чудову підтримку клієнтів та чудовий час роботи. Будь ласка, прочитайте наш глибокий огляд BlueHost, щоб дізнатися більше про цю компанію.

Крок №4: Встановіть WordPress

WordPress – найкраща платформа для створення блогів. Будь-який не кмітливий користувач спрощує запуск свого сайту, оскільки це надзвичайно зручно для користувачів. Після того як ви зареєструвались і зареєстрували обліковий запис на BlueHost, все, що вам потрібно зробити, це знайти WordPress на панелі керування та встановити його. Вам доведеться зробити лише кілька клацань і ввести відповідну інформацію. Інсталяція займе близько десяти хвилин (можливо, менше), і вас зустріне основна тема веб-сайту WordPress. Звідти ви можете почати будувати свій блог і робити його таким, яким ви його передбачили.

Якщо вам може знадобитися допомога з встановленням WordPress у вашому обліковому записі BlueHost, ви завжди можете звернутися за допомогою до дивовижної підтримки BlueHost або дотримуйтесь наш покроковий посібник про те, як розпочати блог за 15 хвилин.

Крок №5: Встановіть необхідні плагіни

WordPress має дуже зручну систему розширення, завдяки якій користувачі можуть додавати нові функції неймовірно просто. Незважаючи на те, що платформа потужна поза коробкою, для неї доступні понад 42 000 розширень. Незалежно від потрібної функції, ви можете додати її за допомогою декількох простих клацань через панель інструментів або відвідавши CodeCanyon. Щоб зробити вас простішими, ось кілька найважливіших плагінів, які повинен мати кожен блог.

Йоаст SEO – Оптимізація пошукової системи є невід’ємною частиною успіху вашого блогу. Вам доведеться оптимізувати кожен вміст, який ви випускаєте в Інтернеті. Yoast SEO робить її надзвичайно простою, скануючи вміст і допомагаючи керувати важливими речами, такими як назва SEO, ключове слово, метаопис та багато іншого.

Він навіть перевірить читабельність вашого тексту за допомогою перевірки читання Flesch та дасть йому оцінку. Крім того, він буде сканувати вміст, щоб знайти будь-які проблеми з оптимізацією, які слід виправити, що дозволяє випускати повністю оптимізовані публікації у своєму блозі. З цієї причини Yoast SEO – один з найкращих плагінів SEO. Окрім цього, це навіть безкоштовне користування з можливістю оновлення для преміум-функцій.

Jetpack – Jetpack поповнить ваш блог, додавши всі необхідні функції, які ядро ​​WordPress не може. У ньому є величезна кількість функцій, таких як перевірка орфографії, контактні форми, віджети та багато іншого. Цей плагін упакований; не сумнівайтеся в цьому, і він ідеально задовольнить більшість ваших потреб. Крім цього, він також безкоштовний у користуванні, і що тут не любити?

Google Analytics для WordPress – Вам доведеться витратити багато часу на аналіз своєї аудиторії та трафіку вашого веб-сайту. Це одне з найважливіших завдань веб-майстрів. Google Analytics – це місце, де можна проаналізувати, звідки походить більшість вашої аудиторії, та визначити їх демографічні показники. Однак постійно переходити на вкладки чи входити у свій обліковий запис Google Analytics може бути дуже нудно. Це зробити простіше, встановивши плагін Google Analytics.

Акісмет – Яким би ти не працював блог, на ньому завжди будуть коментарі зі спамом. Щоб видалити всі ці коментарі, це може зайняти години вашого дня, і ніхто не хоче миритися з цим. Ось чому Акісмет автоматично усуне більшість ваших спам-коментарів, фільтруючи їх.

BackWPup – Як тільки ви почнете заробляти гроші на своєму блозі, втратити що-небудь на ньому буде набагато небезпечніше. Якщо ви не хочете ризикувати, використовуйте BackWPup, щоб зробити резервні копії всього веб-сайту. Ви можете зберегти все на регулярній основі, щоб ви не були вразливими для злому.

Відповідність – WordPress хороший, але він не ідеальний. Навіть не вистачає такої основної функції, як пошук, без якої ваш сайт для перегляду книг був би не таким корисним. Relevanssi може допомогти вам у цьому і надати вашим читачам відповідні результати пошуку.

Крок № 6: Встановіть свою тему

Після створення веб-сайту WordPress зі своїми плагінами прийшов час створити веб-сайт, який читачі захочуть бачити. Зауважте, що вашим новим відвідувачам знадобиться лише кілька секунд, щоб вирішити, чи варто ваш блог читати чи ні, і перше, що вони бачать – це дизайн вашого веб-сайту. Він повинен показати ваш неповторний характер і дещо описати, про що йдеться у вашому блозі. З’ясуйте, які почуття та ідеї ви хочете передати та побудувати.

Простіше сказати, ніж зробити, правда? Ну, не зовсім так, адже WordPress має безліч професійно виглядаючих тем, які надзвичайно просто встановити та налаштувати. Процес гарного дизайну також був значно спрощений із Темою Divi. Ця тема оснащена візуальним конструктором перетягування сторінок, який допоможе вам налаштувати свій блог книг за своїм бажанням. Він має шалено всеосяжний інтерфейс, який дозволяє з’єднувати окремі елементи вашого веб-сайту, не торкаючись навіть рядка коду. Це найпростіший спосіб, коли я виявив, що користувачі, які не користуються технологіями, можуть створювати та налаштовувати свій власний веб-сайт, щоб він виглядав саме так, як вони цього хочуть..

Ось коротке відео про тему Divi:

Якщо у вас є бюджет, ви можете встановити та використовувати безкоштовну тему WordPress, доступну на веб-сайті Сховище WordPress.org. Існує безліч дивовижних безкоштовних тем, які ви можете використовувати для свого блогу книг, але вони пропонують менше можливостей та можливостей налаштування, ніж преміальна тема.

Крок №7: Прибуткуйте свій веб-сайт

Заробляти гроші на своєму блозі – це не другорядне завдання. Насправді слід розібратися, як ви хочете це зробити, перш ніж почати його будувати. Існує чимало варіантів, які ви можете скористатись монетизацією, ось 5 з них.

монетизуйте-книгу-блог

Реклама

Один з найдавніших способів заробити гроші за допомогою блогу – це традиційна банерна реклама. При постійній кількості трафіку ви можете заробляти пристойну суму грошей. У вас є два основні варіанти, коли мова йде про отримання оплати за рекламні продукти, послуги та бренди.

 • Рекламні мережі – Існує безліч рекламних мереж, таких як Google AdSense, на які ви можете зареєструватися та розмістити їх рекламу на вашому веб-сайті. Ви отримуватимете від них гроші за кожен клік, і вони відображатимуть усі типи оголошень, які найкраще підходять для вашої аудиторії. Якщо ви йдете цим маршрутом, ви не будете занадто сильно контролювати показ оголошень на своєму веб-сайті, і рекламна мережа також вирішить скоротити.
 • Прямий продаж реклами – Чим більше аудиторія вашого блогу, тим ціннішим він стає і тим більше грошей ви можете заробити на ньому. Якщо ви готові взяти напрокат місця в своєму блозі з перегляду книг для реклами, ви можете це зробити і на своїх умовах. Ви можете орендувати простір для конкретних компаній за ціною, яку ви вирішите, і ви також зможете зберегти всі гроші. Це, безумовно, справедливий спосіб пограти в гру.

Партнерський маркетинг

За допомогою афілійованого маркетингу ви можете рекламувати товар чи послугу іншої компанії та отримувати комісію, коли хтось купує її. Цей метод монетизації – один з найвигідніших способів заробити гроші в Інтернеті. У багатьох великих продавців книг, таких як Amazon, IndieBound та The Book депозитарій, є всі партнерські програми. Ви можете зареєструватися, вибрати вибрані вами книги, переглянути їх і почати просувати свої партнерські посилання у тексті.

Крім того, ви також можете просувати курси, якщо знайдете якісь відповідні курси. Можливо, ви могли продати щось у письмовій формі

Продаж власної продукції

Ви також можете запустити власний продукт чи послугу, що є найприбутковішим способом заробити гроші на своєму блозі книг. Якщо у вас досить хитро, ви можете створити власні електронні книги чи товари, наприклад футболки, кавові кружки або будь-яку з тисяч фірмових продуктів, які ви могли продати. Вам просто потрібно знати, чим найбільше сподобається ваша аудиторія та які з цих речей ви можете надати. Можливо, ви захочете запустити таку послугу, як TLC Book Tours, яку розпочала пара блогерів.

Спонсорські повідомлення

Як тільки ваш блог має якийсь авторитет у вашій ніші, те, що ви говорите, матиме набагато більше значення, ви станете впливом. Численні компанії постійно шукають впливових людей, які могли б просувати їх через посади. Ці компанії готові платити непогані гроші за спонсорські пости. У конкретному випадку із книжковим блогом ви могли б укладати спонсорські угоди з видавничими компаніями.

Можливо, менш відомий автор видає нову книгу і потребує трохи просування; він із задоволенням заплатить вам за час, необхідний для перегляду книги. Щойно ви зробите це авторитетом, у вас з’явиться маса можливостей для написання спонсорських публікацій.

Позаштатний текст

Оскільки ви будете базувати свій блог повністю на написанні, ви, ймовірно, будете добре писати самі. Щойно ви придбаєте певний авторитет, він надасть вам ідеальну можливість просувати ваші письмові послуги. Ваш блог буде ідеальною для демонстрації вашої дотепності та навичок письма. З його допомогою ви можете легко зв’язатися з компаніями та запропонувати їм послуги з написання або запропонувати їм звернутися до вас. Так чи інакше, ви зможете попросити здорову ціну, коли ви пишете.

Крок № 8: Привернення трафіку до вашого блогу

Побудова добре розробленого блогу та наповнення його високоякісними відгуками – лише перший крок. Вам доведеться витратити і однакову кількість часу, якщо не більше, щоб продати свої публікації. Залежно від бюджету, у вас будуть різні варіанти, але ви обов’язково повинні вибрати декілька, якщо ви хочете, щоб ваш сайт перегляду книг був успішним. Це такі:

 • SEO – Те, що вам завжди доведеться працювати над своїм SEO, – це факт. У вас є всі інструменти, інформація та ресурси, щоб це сталося, але вам доведеться багато попрацювати, як блогер. Оптимізація пошукових систем – це те, що отримує органічний трафік на ваш веб-сайт безкоштовно, якщо ви робите це добре. Однак, незважаючи на те, що це чудове довгострокове рішення для отримання постійного обсягу трафіку, ви очевидно відчуєте певні коливання. Крім того, це не єдиний хороший спосіб залучення трафіку для вашого веб-сайту.
 • Маркетинг соціальних медіа – Вам також доведеться вкласти час і енергію, щоб демонструвати свої публікації на таких соціальних мережах, як Facebook, Twitter та Pinterest. Це чудові джерела для органічного трафіку, і ви можете також використовувати їх для просування своїх публікацій, якщо у вас є маркетинговий бюджет, що приводить мене до мого другого пункту.
 • КПП та платні акції – Один з найшвидших способів отримати велике навантаження на ваш сайт – це платна реклама. Ви можете знайти безліч рекламних мереж, орієнтованих на ніші, які спрямовуватимуть на ваш блог певну кількість якісного, високо конвертованого трафіку. Однак ви повинні бути обережними з використанням КПП, оскільки він має криву навчання. Для отримання максимальної користі потрібен певний досвід, але це може бути дуже цінним джерелом трафіку для вашого блогу. Наприклад, платні оголошення Facebook дуже націлені і дозволяють вам охопити певну демографічну групу, яку ви хочете отримати. Хоча КПП є найшвидшим способом залучення трафіку, це може бути не найкращим вибором, оскільки він вимагає величезного бюджету і, можливо, не варто його використовувати.

Висновок

Там у вас є, чарівний рецепт запуску власного сайту з перегляду книг. Це прекрасний варіант для тих, хто любить читати і писати і хотів би перетворити це хобі на прибуткову роботу. Ви навіть можете заробити на цьому міцне життя, тому, якщо саме цим ви хочете займатися, я настійно рекомендую одразу зробити ще кілька досліджень або розпочати роботу з своїм блогом. Життя нікого не чекає, тож краще зайнятися!

Якщо ви готові, натисніть тут і налаштуйте свій блог сьогодні!

Якщо у вас є запитання чи пропозиції, скористайтеся розділом коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map