Як покращити свій вміст, вдосконалюючи себе

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як покращити свій вміст, вдосконалюючи себе
0 7 мин.

покращити вміст


Щоб продовжувати рухатися вперед з будь-якої роботи, яку ви берете на себе, вам потрібно в першу чергу вдосконалитись. Доклавши зусиль для самовдосконалення – це те, що зробить вас більш компетентними, надійними та варті грошей у довгостроковій перспективі.

Хто ви є, точно відображається в кожному написаному вами публікації та майже в кожному аспекті вашої роботи. Якщо вам пощастило, у вас є колеги, які роблять все можливе, щоб виштовхувати вас вперед і допомагати вам з кожним днем ​​ставати кращими. Якщо ні, то вам слід шукати щось або брати на себе цю відповідальність прямо зараз. Тому що ніщо не саботує ваш успіх у будь-якій галузі роботи, крім негативу та неконструктивного мислення. Негативність може обмежити ваш потенціал стати справді чудовою людиною у вашій галузі та провести цілеспрямований та успішний бізнес.

Рухатися вперед і скидати старі звички не завжди буває просто. Але найважче – це постійно працювати над собою, це рішення внести зміни. Справді вирішити присвятити себе постійному самовдосконаленню – це найбільше, що можна подарувати своїй кар’єрі та своїм близьким. Тому що, коли ви справді дивитесь на те, як все відбувається, ви бачите, що єдиною реальною перешкодою, з якою ви стикаєтесь, є саме ви.

У цій статті я збираюся порушити звички та риси, які потрібно розвинути, щоб вести успішнішу кар’єру та здоровіше життя. Вони не лише перетворять вас у набагато кращого професіонала, але і кращу людину. Поліпшення означає, що на більшість областей вашої роботи та на всі інші ваші вибори буде впливати на краще. Отже, з таким мисленням, давайте перейдемо до цього!

Завжди приймайте виклики

приймати виклики  Якщо вам зручно, це вб’є ваші зусилля кожного разу для досягнення більшого успіху. Якщо ви вже зарекомендували себе на місцях і заробляєте достатньо грошей, щоб не дістатися, не погоджуйтесь. Надмірно комфортно і не сприймаючи нових викликів поступово буде виснажувати ваше життя, лише залишаючи вас озираючись на свою кар’єру через п’ять років, усвідомлюючи, що ви робили те саме і знову і знову. Те, що ніхто не рухається вперед з новими зусиллями та викликами, пов’язано лише зі страхом. Вони прив’язуються до тривожних емоцій з виправданням, що “вони дотримуються того, що працює”.

Перший крок до покращення – вийти зі своєї зони комфорту. Це зовсім не просто, і кожен незручний досвід змусить вас повертатися кожен раз. І все-таки рухатися вперед вийде з єдиної віри, яка полягає в тому, що “кожен виклик стоїть, щоб допомогти вам рости”. Ви навчаєтеся через спроби та помилки, тому зробіть все можливе, щоб жити ефективно, коли вам поставили проблеми.

Дивіться можливості

Неважко побачити ситуацію за багатьма обмеженнями, які вона накладає, але досить часто також існує однакова кількість можливостей. Якщо ви подивитеся на те, чого не маєте у своєму робочому / діловому житті, ви не можете оцінити досягнуте досі.

Навчіть себе бачити можливість у всьому. Скарги нікуди не дістають вас, і немає нічого більше, ніж бути навколо когось, хто постійно негативно ставиться до роботи, яку вони роблять. Якщо ви зробите розумовий перехід від свого негативу до вдячності, ваше ставлення неодмінно помітить ті, хто має значення у вашій ситуації.

Не варто так серйозно ставитися до цього

Легко постійно стає жорстким і зайнятим. Твоє робоче життя може легко стати виключно рутинним та орієнтованим на завдання, але якщо ти з нього розважишся, то відчувати себе не варто більше. Якщо ви перестаєте сміятися і веселитися з нею, тоді ви починаєте діяти механічно і раптом відчуваєте, що живете своє життя під темною хмарою завдань, які не призводять до виконання.

Ваша робота полягає не лише в тому, щоб виконувати завдання, створювати більше вмісту, заробляти більше грошей. Знайдіть декілька моментів, щоб змінити розпорядок дня, трохи перемкніть його, подорожуйте або просто вирішите робити цікаві речі.

Робота з метою

робота з метоюРобота просто заради грошей – дуже тонка мета, і це теж не заведе вас. Але прагнення до чогось більшого, ніж ти сам, побудувати щось справді велике, призведе до справді рясного життя. Кожен працює, щоб чогось досягти. Щастя – побічний продукт цього досягнення.

Якщо ви постійно вживаєте дій з чіткою метою у своєму розумі, депресії негативу немає місця. Просуваючись вперед до своїх бізнес-цілей, будучи більш креативними та інноваційними, ви зробите мотивованим продовжувати пошуки та досягати значно більших цілей.

Переконайтесь, що ви обираєте власне ставлення

Зміна завжди залежить від вашого внутрішнього ставлення, але досить часто ви цього не обираєте, ви реагуєте лише на те, як ви були обумовлені. Ви можете бути вашим найбільшим союзником або найгіршим ворогом у роботі та бізнесі, але в будь-якому випадку вам належить виконати роботу, тож ви можете бути тим, хто допомагає собі. Життя ніколи не буде на 100% таким, як ти цього хочеш, і ніхто не передасть тобі речі на срібній тарілці, але ти завжди можеш змінити те, як ти поводишся.

Простий спосіб зробити це – змінити мову, з якою ви розмовляєте самі. Це може бути найважче, коли справи йдуть не так добре, але ви завжди можете це змінити.

Будьте чесні до себе

Незалежно від того, чи створюєте ви унікальний контент, або просто ведете щоденне життя, бути чесними до себе – це одна з найважливіших рис особистості, яку ви можете розвинути. Якщо бути чесним до себе, ви допоможете тяжіти до ситуацій, коли ви, природно, працюєте краще. Але потрібно дивитися в дзеркало і розуміти, що те, над чим ти працюєш, – це не те, чого ти насправді радієш.

Це важко домовитися з цим, але це зробить вас набагато кращими та щасливішими. У вас є два варіанти. Або продовжуйте переконувати себе в тому, що ви працюєте над тим, що вам, в кінцевому рахунку, не подобається, або чесно докладаєте зусиль до змін.

Читайте та вивчайте більше

Створювати дивовижний вміст, робити добру роботу та бути неповторним загальним, випливає з усіх різноманітних імпульсів, які ви зібрали з часом. Сьогодні у вас є необмежений доступ до вмісту, який ви можете споживати та їздити в подорожі та різні події, ніколи не було зручніше. Отже, скористайтеся численними можливостями, щоб розширити себе і стати чимось новим.

Побудуйте сміливість, щоб почати щось нове

Перехід від того, що ви робили до цього часу, і почати щось зовсім інше, вимагає найбільше сміливості та зусиль. Ви раптом виходите за межі своєї зони комфорту і впадаєте у щось зовсім інше, що спочатку вам може бути не добре. Але майте на увазі, що воно завжди того варте.

Допомагайте іншим по дорозі

Якщо ви будете ставитись до свого трудового життя так, як саме про вас, ви будете боротися і відчуватимете себе менш задоволеними, як тільки досягнете мети. Бути самоцентричним може здатися ефективним способом вести справи, але насправді виганяє вас від щастя. Весь сенс мати компанію та надавати послугу – це допомогти комусь іншому досягти своїх цілей.

Підтримка інших по дорозі, вкладення додаткових робіт, щоб зробити їх успішними та досягти найкращої версії себе – це шлях до посиленого почуття виконання.

Приймайте позитивних людей і відсікайте негативних

залишатися позитивнимІснує загальна фраза, яка говорить: “Якщо у вас є 4 невдалі друзі, вам належить бути п’ятим”. Це справедливо майже у всіх аспектах життя. Напевно у вас є принаймні кілька негативних людей, з якими ви спілкуєтесь щотижня. Можливо, він був твоїм другом ще з дитинства, але якщо хлопець курить бур’ян і цілий день грає у відеоігри, ти можеш його тільки так полюбити.

Натомість шукайте людей, які кращі за вас у певному аспекті. Шукайте переможців, від яких ви можете дізнатися, і які хочуть підштовхнути вас вперед, замість того, щоб ви шкодували себе.

Побудувати самодисципліну

Ніщо не дозволить вам більше рухатися на шляху до покращення себе, ніж самодисципліна. Все, що варто досягти, вимагає багато самодисципліни та наполегливості. Тримайте себе зосередженими на довгостроковій цілі і не дозволяючи нікому, ані іншим стороною стежити за вами. Працюйте над тим, щоб бути наполегливими та виконувати наступні проекти, які ви починаєте. Прагніть бути максимально орієнтованими на деталі та щоразу робити найкраще у своїй роботі.

Висновок

Там. Політичне керівництво для того, щоб стати кращими у будь-якій кар’єрі, яку ви переслідуєте, та бути значно більш компетентною людиною взагалі. З цього моменту вам належить зробити найкраще, тому вийдіть і зробіть це!

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам сьогодні дізнатися щось нове, і що ми скоро побачимося в наступній!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector