Як розмістити свій веб-сайт? Посібник для початківців щодо створення веб-сайту

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як розмістити свій веб-сайт? Посібник для початківців щодо створення веб-сайту
0 8 мин.

розміщення вашого веб-сайту


Якщо ви думаєте про розміщення веб-сайту, будь то лише особистий або навіть новий магазин електронної комерції, ця стаття може бути корисною, оскільки ми познайомимо вас з усіма основними аспектами розміщення вашого веб-сайту.

Якщо ви хотіли розмістити свій веб-сайт ще в той день, коли Інтернет тільки починає ставати мейнстрімом, вам довелося його придбати веб-сервер (фізична машина), і якщо ви не хотіли, щоб ваш веб-сайт виходив з режиму офлайн кожного разу, коли у вас було відключення електроенергії або ваш домашній зв’язок з Інтернетом, вам довелося налаштувати свій сервер у серверній кімнаті. Тоді це коштувало б вам невеликого статку для розміщення вашого веб-сайту, навіть дуже простого. Однак сьогодні розміщення веб-сайту набагато простіше і дешевше. Наприклад, за допомогою iPage.com ви можете розмістити свій веб-сайт лише за $ 1,99 / місяць, але налаштування проходить швидко і легко, не вимагає попереднього досвіду та технічних навичок.

Що таке веб-хостинг?

Скажімо, у вас є веб-сайт або хоча б ідея веб-сайту. Як це повинно виглядати, якими функціоналами він повинен володіти і т. Д. Ви, звичайно, можете створити повністю функціональний веб-сайт на своєму персональному комп’ютері, але для того, щоб зробити його доступним для всього світу, йому знадобиться експозиція, як картина, наприклад. Ви можете пофарбувати щось вдома і подивитися на це цілий день, але якщо ви хочете поділитися ним із широкою громадськістю, зазвичай це потрібно виставити в музеї чи художній галереї, де також можуть насолоджуватися іншими людьми. Отже, веб-хостинг або просто хостинг – це послуга, що надається певними компаніями, яка по суті робить ваш веб-сайт доступним для широкої громадськості.

Ці хостингові компанії мають безпечні серверні кімнати, де вони зберігають усі свої сервери, надлишкові джерела живлення, надлишкові підключення до Інтернету, цілодобовий моніторинг тощо, щоб забезпечити доступність вашого веб-сайту без перерв або простої.

Типи веб-хостингу

Хостинг-компанія зазвичай набагато більше, ніж просто простий хостинг. Вони пропонують всі види додаткових послуг, і зазвичай пропонують різні типи хостингу, включаючи спеціалізований хостинг, хмарні послуги, VPS хостинг, спільний хостинг та інколи спеціалізований хостинг для певних типів веб-сайтів, таких як WordPress, Drupal, специфічний хостинг для електронної комерції тощо..

Виділений хостинг

Виділений хостинг зазвичай відноситься до типу хостингу, де ви орендуєте повну фізичну машину. Це найдорожчий тип хостингу, але він також є одним з найефективніших. Ви отримуєте всі кінські сили сервера: багатоядерний процесор, кілька гігабайт оперативної пам’яті та більш ніж достатньо накопичувача на основі жорсткого диска або SSD. Це не хостинг для початківців, і це, швидше за все, надмір для тих, хто хоче розмістити простий веб-сайт або блог.

Шланг VPS

VPS означає Virtual Private Server, і зазвичай це досягається діленням більшого виділеного сервера на кілька менших. Не рідкість, що виділений сервер розбивається на 8-16 менших VPS. Однією з переваг цієї конфігурації є те, що вона значно дешевша, ніж виділений сервер, але ви отримуєте виділені ресурси. Ви можете мати VPS з одним процесорним ядром, 2 Гб оперативної пам’яті і, скажімо, 40 ГБ пам’яті SSD. Ці ресурси гарантовані, в тому сенсі, що ви лише ними можете користуватися.

Спільний хостинг

Спільний хостинг, як випливає з його назви, – це хостинг, яким поділяються всі на сервері. Це найпоширеніший тип хостингу і один з найдешевших. Усі ресурси сервера діляться всіма веб-сайтами. Ця модель зазвичай спрацьовує, тому що комусь доводиться весь час потрібен цілий сервер, тому, поки всі грають добре, це великий симбіоз, і врешті-решт, всі виграють: це дешево, за невеликі суми Ви можете використовувати всю потужність обробки сервера, а потім використовує хтось інший.

Це ідеальне рішення для новачків, оскільки він коштує відносно недорого, і він орієнтований на початківців з великою кількістю прикладів і готових рішень, таких як автоматична установка програмного забезпечення, автоматичне резервне копіювання, а персонал підтримки звик до питань, які виникають у новачків.

При спільному хостингу ви часто стикаєтеся з такими умовами, як необмежений обсяг пам’яті, необмежений трафік тощо. Це вводить в оману, оскільки всі сервери обмежені у своїх ресурсах. Насправді необмежене означає, що хостинг-компанія не визначає обмеження на ресурси для зберігання та трафіку з початку роботи і не стягує плату за вас, залежно від того, яку кількість цих ресурсів ви використовуєте за даний місяць. Натомість у них є певний поріг, який може змінюватися з місяця в місяць, після якого будуть накладені деякі обмеження, якщо ви постійно використовуєте занадто багато ресурсів.

Що таке доменне ім’я?

Повернувшись до нашого попереднього прикладу з живописом, якщо ви демонструєте свою картину (веб-сайт) у художній галереї чи музеї (хостингу) – це одне, але для того, щоб люди змогли її побачити, їм потрібно буде піти в галерею.

У фізичному світі ви можете вказати на місце за його адресою або за координатами широти та довготи. Якщо ви хочете, щоб люди бачили вашу картину, ви можете надіслати їм координати галереї (як і IP-адреса веб-сайту), але нам набагато простіше запам’ятати слова та рядки, ніж цифри. Тож більш ніж ймовірно, ви скажете людям звертатися за певною вуличною адресою (так, як працює доменне ім’я в веб-хостингу).

Отже, вам знадобиться доменне ім’я, під яким буде знайдено ваш веб-сайт. Практично всі хостингові компанії також надають послуги з реєстрації доменних імен. Зручніше зареєструватись у них, оскільки вони оброблятимуть налаштування серверів імен та DNS-записів, таких як “MX” для електронної пошти, “A” для самого хостингу тощо. Більшість хостинг-компаній навіть пропонують безкоштовне доменне ім’я, якщо ви підписуйтесь з ними не менше року.

Щодо того, який тип доменного імені ви повинні отримати, тут багато дискусій. Загалом, гарне доменне ім’я повинно бути коротким, легким для запам’ятовування та знайомим (.com, .net, .org, .info). У недавньому минулому відбувся вибух імен gTLD (загальних доменних імен верхнього рівня), що призвело до різноманітних розширень доменних імен (наприклад, .rocks, .life, .guru тощо). Якщо ви виявите, що потрібне доменне ім’я вже прийнято (наприклад, pinapple.com), ви можете переглянути його під цими новими розширеннями домену (наприклад, pineapple.guru)

Підбираючи доменне ім’я, можливо, ви захочете врахувати інші аспекти, такі як конфіденційність домену. Якщо ви купуєте доменне ім’я, ваше ім’я та контактна інформація будуть оприлюднені для всіх, хто зацікавлений у пошуку його. Деякі gTLD дозволяють функцію під назвою Конфіденційність домену або іноді її називають Whois Privacy. .com, .net і .org підтримують цю функцію, тоді як .uk, .us, .ca, .de, .eu цього не роблять. Якщо ви хочете використовувати конфіденційність домену або WhoisGuard, ви можете вибрати розширення домену, яке його підтримує. Реєстратори доменів та хостинг-компанії, які пропонують послуги з реєстрації доменів, зазвичай також надають послуги захисту конфіденційності домену.

Створення веб-сайту за допомогою WordPress

Після того як ви зареєструєтесь на хостинг-план і витратите деякий час на вибір правильного доменного імені, ви готові створити свій веб-сайт. Якщо у вас вже є повністю працюючий веб-сайт на вашому комп’ютері, ви зазвичай просто завантажуєте його у свій хостинг-акаунт. Ваша хостинг-компанія повинна надати вам доступ до інтерфейсу управління, де ви можете налаштувати параметри хостингу. Зазвичай це інтерфейс cPanel, Plesk або DirectAdmin.

Ви можете завантажити свій робочий веб-сайт, використовуючи веб-менеджер файлів, наданий вашим хостингом, але якщо ваш веб-сайт складається з декількох файлів, то рекомендується використовувати SFTP або FTP для завантаження файлів на сервер. Більш ніж ймовірно, що ваш веб-сайт використовує якусь базу даних, наприклад MySQL, PostgreSQL, MSSQL тощо. У цьому випадку вам також потрібно імпортувати це.

Якщо ж у вас ще не створений веб-сайт, ви можете скористатися функцією встановлення одним кліком, яку підтримує більшість хостинг-компаній і встановити свіжу CMS на ваше доменне ім’я. WordPress – це чудовий варіант для CMS, адже це CMS на вибір 27% веб-сайтів в Інтернеті.

Існує багато аргументів на користь використання WordPress, включаючи його сприятливий характер для початківців, безпеку, налаштування, велику підтримку спільноти, велику документацію та сумісність з усіма хостинговими обліковими записами.

Після того, як установка WordPress одним натисканням кнопки завершиться, вас зустріне нещодавно встановлений WordPress, і ви можете запустити та налаштувати його для власних потреб. Вам не потрібно знати HTML або CSS, ви можете придбати заздалегідь вбудовану тему WordPress і ви можете налаштувати її так, як хочете. Ви можете встановити плагіни, які можуть додати нову функціональність до WordPress, наприклад, ви можете додати систему кошика для покупок або систему бронювання зустрічей. Завдяки плагінам можливості практично нескінченні до того, що ви можете досягти.

Хостингові компанії, які націлюють свої послуги на початківців, зазвичай також роблять досить багато рук. Це означає, що ви зможете зв’язатись із службою підтримки з проблемами, з якими зазвичай стикаються початківці, і які включають проблеми, з якими ви стикаєтесь під час налаштування свого веб-сайту. На їхніх веб-сайтах також будуть покрокові підручники та посібники, які допоможуть новачкам стати швидкішими з основами розміщення веб-сайту.

Висновок

Оскільки присутність в Інтернеті стала настільки всюдисущою і важливою для будь-якого респектабельного бізнесу, кожен може навчитися запускати веб-сайт. Важливо вибрати надійного веб-хостингу для розміщення вашого веб-сайту, оскільки хостинг може впливати на багато аспектів вашої онлайн-присутності, включаючи доступність та швидкість роботи вашого веб-сайту.

Найкращі компанії, які розміщують ваш веб-сайт

Компанія
Промо ціна

1кращий дешевий веб-хостинг1,99 дол. / Міс
2кращий WordPress веб-хостинг3,95 дол. / Міс
3кращий бізнес-хостинг3,95 дол. / Міс
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector