Як створити класифікований веб-сайт за допомогою WordPress?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як створити класифікований веб-сайт за допомогою WordPress?
0 9 мин.

створити секретний веб-сайт WordPress


Оголошення чи списки, які існували лише в газетах, тепер самостійно перейшли на веб-сайти. Craigslist – це один з найпопулярніших веб-сайтів, що класифікується, що дозволяє безкоштовно розміщувати оголошення в кількох розділах, присвячених робочим місцям, персональним персоналам, послугам тощо.

Якщо ви хочете запустити свій власний безкоштовний або платний веб-сайт з оголошеннями та створити нову захоплюючу ринкову площадку, на якій можуть зустрітися покупці та продавці, наш посібник зі створення власного секретного веб-сайту проведе вас через необхідні кроки та висвітлить кілька порад щодо монетизації та маркетингу вашого веб-сайт, щоб забезпечити його довгостроковий успіх.

З усіх можливих способів створити веб-сайт, ми вибрали WordPress, який послужить платформою для вашого веб-сайту для розміщення оголошень.

Ось короткий огляд, ось основні кроки, необхідні для створення веб-сайту, присвяченого класифікованим оголошенням:

 1. Вибір доменного імені
 2. Вибір веб-хоста
 3. Вибір правильної системи управління вмістом
 4. Вибір правильного дизайну
 5. Структурування вашого веб-сайту
 6. Додавання оголошень
 7. Монетизація вашого веб-сайту з оголошеннями
 8. Розміщення рекламного веб-сайту

Спочатку кроки, пов’язані зі створенням вашого сайту для розміщення оголошень, можуть здатися величезними, але матиме нас на увазі, і ви будете готові зі своїм новим сайтом для оголошень протягом години!

1. Почніть з доменного імені

Спочатку подумайте про доменне ім’я для вашого веб-сайту. Ви можете вибрати доменне ім’я, яке, на вашу думку, найкраще описує ваш бренд. Переконайтеся, що ви вибрали те, що є коротким, легким для написання та легким запам’ятовуванням.

Далі виберіть популярне розширення типу “.com” або розширення для конкретної країни, якщо ваші класифіковані веб-сайти будуть обмежені певною країною (наприклад, “.it” для Італії).

Після вибору доменного імені пора зареєструвати його. Ви можете використовувати популярні реєстратори доменів, такі як Namecheap або GoDaddy, але ви також можете зареєструвати свій домен у своєму веб-хості.

Деякі веб-хости, такі як BlueHost, пропонують безкоштовне доменне ім’я на рік із усіма своїми планами хостингу, тому ви можете вибрати як свій домен, так і свій хостинг-план у одного постачальника.

2. Знайдіть веб-хоста & План хостингу

Вибір надійного веб-хоста – важливий крок для створення будь-якого веб-сайту. Зважаючи на те, що на роботу вашого веб-сайту безпосередньо впливає обраний вами веб-хостинг, рекомендуємо вибрати той, який має відмінний час роботи, кілька планів хостингу та підтримку 24/7.

Щодо плану хостингу, ми рекомендуємо вибрати оптимізований план WordPress (ви побачите далі в цій статті, чому WordPress – найкращий вибір для вашого сайту) від BlueHost, який є найкращим хостингом для WordPress сайтів.

Вибір плану хостингу BlueHost, оптимізованого для WordPress, означає, що обліковий запис попередньо встановлений за допомогою WordPress, він оптимізований для швидкості та безпеки та має автоматичне резервне копіювання. Ці плани побудовані за технологією VPS, що означає більш високу продуктивність, гарантовані ресурси та повну безпеку.

3. Використовуйте WordPress як свою платформу

WordPress, як система управління вмістом, є найбільш популярною платформою. Універсальність та адаптованість цієї платформи – це декілька з багатьох причин, чому вам слід вибрати WordPress для створення секретного веб-сайту. До інших переваг WordPress належать:

 • Це безкоштовно & програмне забезпечення з відкритим кодом – Ви можете завантажити його безкоштовно або встановити на свій обліковий запис хостингу;
 • Він простий у використанні – WordPress може бути універсальним, але ви можете легко навчитися ним користуватися;
 • Це дуже настроюється – завдяки великій кількості плагінів та тем ви можете додавати на свій сайт різні функціональні можливості та дизайни;
 • Це оптимізовано SEO – WordPress створений для того, щоб добре грати з пошуковими системами, а різноманітні плагіни SEO можуть ще більше покращити його дружню природу;
 • Більшість веб-хостів пропонують хостингові плани, повністю оптимізовані для WordPress.

Незважаючи на те, що WordPress – це найкраща платформа, яку ми рекомендуємо використовувати для веб-сайтів з класифікованою рекламою, ви також можете вибрати власні розміщені варіанти класифікованого веб-сайту, які надають хостинг та дозволяють запустити веб-сайт за лічені хвилини. Однак, якщо ви хочете мати повний контроль над своїм сайтом і не мати на вас обмежень щодо монетизації веб-сайтів, радимо перейти замість WordPress.

4. Виберіть Тему & Налаштувати дизайн

Тепер, коли про ваше доменне ім’я, план хостингу та платформу все подбають, ви можете ознайомитись із деталями того, як ви хочете виглядати на веб-сайті з точки зору дизайну..

Щоб персоналізувати класифікований веб-сайт WordPress, потрібно вибрати тему WordPress, яку ви можете додатково налаштувати на свій смак, змінивши колірну гамму, упорядкувавши, як має виглядати домашня сторінка, додавши / видаливши функції тощо.

Ви можете обрати одну з сотень преміальних тем, доступних у Themeforest, наприклад, тему MyListing, яка дозволяє створювати будь-який тип каталогів, який ви хочете, без кодування. Ви можете спроектувати свої сторінки на передній частині та отримати попередній перегляд змін, які ви вносите на свої сторінки, у реальному часі.

Тема каталогу MyListing повністю реагує, складається із перетягувача передньої сторінки (Elementor), містить 50+ готових до створення елементів для вашого веб-сайту та підтримує інтеграцію WooCommerce.

Ця тема дозволяє легко монетизувати свій веб-сайт, продаючи рекламні місця та дозволяючи монетизувати подання на лістинг в різних пакетах.

Крім того, ви можете використовувати тему AdForest, яка дозволяє легко налаштувати веб-сайт для подання оголошень. Ця тема дозволяє створювати необмежену кількість пакетів для подання оголошень, відображати рекламу AdSense або банер, стягувати плату за пропоновану рекламу або запускати багатомовні сторінки оголошень.

Теми преміум-класу оснащені детальними посібниками щодо їх використання, підтримки, виправлень безпеки, оновлень, готових до використання заздалегідь виготовлених шаблонів, інших інтеграцій продуктів тощо. Тому ми не рекомендуємо використовувати безкоштовні теми для вашого веб-сайту.

Вибирайте тему преміум-класу, яка є гнучкою, і це дасть вам безліч варіантів монетизації вашого сайту.

Також варто приділити час пошуку теми з чудовим дизайном, адже сайт з витонченим дизайном швидше за все захопить ваших відвідувачів, і ви збільшуєте шанси відвідувачів запам’ятати ваш сайт..

5. Надайте структуру своєму сайту

Тепер, коли ви задоволені тим, як виглядає ваш сайт, далі слід додати сторінки, меню та, нарешті, рекламу, щоб надати певну структуру вашому веб-сайту..

Ваша тема матиме декілька шаблонів для важливих сторінок, які має містити ваш сайт, тому ви можете просто редагувати ці сторінки за допомогою даних, які ви хочете показати. Або створити власні сторінки.

Якщо у вас є всі готові сторінки, ви можете зв’язати їх з меню та підменю, що відображають різні категорії списків. Створення цих категорій (наприклад, робочих місць, персональних персоналів, розваг тощо) підтримує ваш сайт добре організованим і дозволяє користувачам швидко шукати списки в тій категорії або категоріях, які їх цікавлять, не витрачаючи часу.

На вашій домашній сторінці також має бути посилання на сторінку, яка дозволяє користувачам подавати свої класифіковані оголошення або створювати обліковий запис. Зазвичай це відображається як кнопка із закликом до дії, яка розміщується на чільному місці на вашій домашній сторінці.

Переконайтеся, що на своїй домашній сторінці розміщуєте всі важливі посилання та CTA, щоб допомогти користувачам швидко та легко переходити на ваш сайт.

6. Додавання класифікованих товарів / послуг

Якщо ви створили різні категорії та підкатегорії та спростили відвідувачам пошук у відповідних категоріях, ви можете почати додавати фактичні списки оголошень. Якщо ви перераховуєте товари, додайте кілька зображень із високою роздільною здатністю, щоб відвідувачі могли краще зрозуміти продукти, які ви продаєте.

Крім зображень та опису товару, важливими деталями мають бути ціна, місце розташування товару чи послуги, способи зв’язатися з продавцем товару чи списком реклами (наприклад, номер телефону, електронна адреса чи контакт кнопка продавця).

Залежно від типу списку, ви можете додати іншу інформацію, яку ви вважаєте за потрібну.

Як остаточне зауваження, пов’язане з додаванням класифікованих оголошень, переконайтесь, що кнопка “розмістити оголошення” заклик до дії добре розроблена, розміщена у видимому та легко доступному місці.

Крок 6 завершує частину, пов’язану зі створенням веб-сайту з оголошеннями. Наступні два кроки будуть зосереджені на монетизації, маркетингу та обслуговуванні вашого каталогу WordPress.

7. Поради щодо отримання прибутку на сайті з класифікованими оголошеннями

Хоча технічно зробити це можна зі створення веб-сайту каталогів оголошень за короткий час, обслуговування та управління на цих сайтах можуть зайняти значну частину вашого часу. Тому важливо знайти найкращі та найпростіші способи монетизації свого сайту, щоб він перетворився на надійне джерело пасивного доходу.

Два найпростіші способи монетизації вашого класифікованого веб-сайту – за допомогою рекламних банерів та платних оголошень.

Рекламні банери можна розміщувати будь-де на вашому веб-сайті, але, природно, розміщені на домашній сторінці – це ті, хто отримає найбільше переглядів. Однак ви можете розміщувати банерну рекламу на сторінках категорій чи на деталях із продуктами та пропонувати різні варіанти ціноутворення на них.

Теми преміум-оголошень, такі як тема MyListing або AdForest, часто матимуть простий спосіб відображення банерних оголошень на вашому веб-сайті.

Незважаючи на те, що сайт з переліком оголошень ще знаходиться в зародковому стані, вам, можливо, доведеться звертатися до рекламодавців самостійно, але як тільки ваш сайт набере трохи більше місця в пошукових системах і отримає більше трафіку, буде набагато простіше залучати рекламодавців, які бажають рекламувати їх продуктів або послуг на вашому сайті.

Інший варіант монетизації – це мати різні рівні для тих, хто хоче розміщувати свої оголошення на вашому сайті. Ви можете мати безкоштовний рівень, який має деякі стандартні функції (наприклад, безкоштовний список оголошень протягом 15 днів, можливість додавання декількох зображень з високою роздільною здатністю тощо), але ви також можете стягувати плату за подання оголошень і пропонувати додаткові функції, наприклад рекламовані чи Рекомендовані списки протягом 30 днів, кілька записів тощо.

Наявність різних цінових пакетів – це швидкий спосіб збільшити дохід від вашої реклами, але якщо ви збираєтесь реалізовувати платну заявку та різні плани подання заявок, вам доведеться приймати платежі. Тема ваших оголошень, ймовірно, має інтегрувати PayPal для цієї мети, але вона також може підтримувати інші платіжні процесори.

8. Поради щодо просування вашого веб-сайту з оголошеннями

Недостатньо запустити веб-сайт оголошень WordPress, вам також доведеться рекламувати його та привертати до нього трафік.

Один із способів просування вашого сайту – це платна реклама Google AdWords. Це простий спосіб залучити більше відвідувачів на ваш сайт, але це дорого. Те саме стосується і платних оголошень в радіо чи телебаченні.

Якщо ви не хочете вкладати занадто багато грошей у просування свого рекламного сайту, вам доведеться вкласти трохи часу та зусиль. Ви можете рекламувати свій сайт на платформах соціальних медіа, можете додати блог на свій сайт і почати писати цікаві статті у своїй ніші, або створити канал YouTube і націлитись на вірусне повідомлення із смішним або дотепним відео для вашого оголошення.

Окрім просування вашого веб-сайту, вам також доведеться взяти на себе відповідальність за його обслуговування. Щоб все працювало безперебійно, тримати вкладки на доданий вміст і постійно оновлювати ваш сайт.

Щоб отримати статистичні дані про своїх відвідувачів, слід зареєструватися в Google Analytics, який запропонує вам чіткий огляд кількості відвідувачів вашого сайту, звідки беруться відвідувачі (органічний трафік, платний трафік, соціальні мережі тощо). ), тож ви знатимете, як коригувати свої маркетингові зусилля.

Висновок

Основні кроки для створення веб-сайту з оголошеннями WordPress в значній мірі виконують ті ж самі кроки, які потрібні для створення будь-якого іншого веб-сайту WordPress.

Якщо запустити і запустити свій веб-сайт можна за короткий час, його просування та привернення трафіку до вашого сайту може зажадати більше зусиль, особливо якщо ви проводите свої рекламні кампанії за певний бюджет. Незважаючи на це, більшість методів безкоштовного маркетингу, які працюють на інших сайтах, зазвичай працюють і для класифікованих веб-сайтів.

Якщо веб-сайт для розміщення реклами – це те, про що ви розглядаєте, наш 8-крок посібник може допомогти вам запустити веб-сайт із оголошеннями WordPress, про який ви завжди мріяли..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector