Як створити веб-сайт, який виграв нагороди, за 5 простих кроків

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як створити веб-сайт, який виграв нагороди, за 5 простих кроків
0 9 мин.

створити нагородний веб-сайт


Кожен бізнес у цей сучасний час просто повинен мати власний веб-сайт. Це не щось важко досягти, і створити веб-сайт – це навичка, яку досить легко засвоїти, навіть якщо ти не маєш багато технічних знань чи досвіду.

Існують платформи, які дозволяють створити веб-сайт за допомогою інструментів “перетягування та перетягування”, інші вимагають деяких базових знань кодування, але все враховано, якщо ви знаєте, як користуватися комп’ютером і знаєте, як слідувати інструкціям, тоді ви можете створити веб-сайт самостійно. Однак, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт виділявся серед інших і допомагав вам подолати своїх конкурентів, тоді ви повинні вкласти більше часу та зусиль. Створити нагородний веб-сайт – це не така проста справа, але кожен може це зробити, принаймні за належними вказівками.

У цій статті ми запропонуємо вам 5 простих кроків, які потрібно виконати, якщо ви хочете створити нагородний веб-сайт. Але перед тим, як поїхати туди, ми розглянемо деякі причини існування нагородного веб-сайту, з точки зору бізнесу..

Для чого вам потрібен нагородний веб-сайт?

Як ми вже говорили, ми живемо в часи технологічної революції. Зараз все робиться в Інтернеті, і навіть мати чудовий веб-сайт добре для вашого бізнесу. Маючи нагородний веб-сайт, добре, що може повністю змінити ваш бізнес на краще:

 • The зовнішній вигляд та функціональність вашого веб-сайту визначають враження, які ви залишаєте на своїх потенційних клієнтів. Це відображає вас як власника бізнесу. Отже, якщо ваш веб-сайт виглядає професійним, ви будете виглядати і професіоналами. Ваші потенційні клієнти почуватимуться в безпеці і будуть вам довіряти, оскільки вони будуть думати, оскільки ви змогли створити нагородний веб-сайт, що ви успішні і маєте достатньо грошей, а це означає, що у вас є багато задоволених клієнтів. Вся справа в презентації.
 • Нагороджений веб-сайт привертає більше уваги. Наприклад, ви зможете точно привернути увагу ЗМІ, а це означає більше висвітлення та чудову можливість розширити свій бізнес та збільшити дохід. Інформаційне висвітлення у ЗМІ, у свою чергу, збільшить увагу, яке ви отримуєте від місцевих та глобальних перспектив.
 • Усі в мережі Статистика показує, що вже більше третини всього населення світу має доступ до Інтернету зараз, а Інтернет-магазини з кожним роком збільшуються (і вони вже досить великі). Це означає, що ви повинні мати присутність в Інтернеті. А наявність нагородних веб-сайтів може зробити цю присутність більшою і сильнішою.
 • Ви можете покращити свої результати SEO за допомогою нагородного веб-сайту. Щоб виграти нагороду для свого веб-сайту, він повинен бути ефективним інструментом інтернет-маркетингу, який здатний збільшити отриманий вами трафік. Ви також повинні мати оптимізований веб-сайт, який буде чуйним та зручним для користувачів, якщо ви хочете взяти участь у змаганні за кращі нагороди веб-сайту, тому цілком логічно, що ваші результати SEO стануть кращими, якщо вам вдасться створити нагородний веб-сайт.

Як створити веб-сайт, який отримує нагороди?

Тепер, коли ви знаєте, як важливо створити чудовий веб-сайт, особливо з точки зору бізнесу, ми можемо зараз поговорити про те, що ви можете зробити для вдосконалення свого веб-сайту та зробити його серйозним конкурентом, який може виділитися та виграти нагороди. Для цього вам потрібно виконати наші 5 простих кроків.

1. Структура та навігація

Маючи хорошу, надійну структуру та навігацію на своєму веб-сайті, ви можете створити стабільний, прозорий і зручний веб-сайт. Якщо ви зробите ваш веб-сайт занадто складним для навігації, ваші потенційні клієнти швидко втратять інтерес і покинуть ваш веб-сайт. Це означає, що вам потрібно зробити свою навігацію якомога простішою, щоб ваші відвідувачі могли швидко та без будь-яких проблем їхати куди хочуть.

У цьому випадку “менше – більше”, по-справжньому. Простота окупається, коли мова йде про дизайн вашого веб-сайту, і вам потрібно переконатися, що ваш макет є простим і навігацією простий у використанні. Ви повинні переконатися, що ваші товари чи послуги добре видно на домашній сторінці, а також доступні. Ваш навігаційний рядок повинен бути простим; ви не хочете, щоб відвідувачі відвідували заняття, щоб навчитися ним користуватися. Він також повинен бути чуйним, незалежно від того, чи отримуєте ви це доступ з мобільного телефону або настільного комп’ютера.

Найкращий спосіб перевірити, наскільки якісно та просто зручність використання вашого веб-сайту – це протестувати його, використовуючи правило 3 секунди; Інтернет-версія, звичайно. Це правило було розроблено в 90-х роках веб-дизайнерами, і тепер воно прийняте навколо цієї спільноти. Це правило говорить про те, що ваш веб-сайт повинен отримувати повну увагу ваших відвідувачів у часові рамки, що не перевищують трьох секунд. Якщо вам потрібно більше часу, аніж для залучення ваших перспектив, ви, безумовно, втратите їх. Ви можете не втратити всіх, але, безумовно, більшість своїх відвідувачів.

Якщо ви хочете переконатися, що ваш веб-сайт достатньо хороший, щоб пройти цей тест, вам потрібно зробити весь вміст зрозумілим і зробити його зрозумілим. Не використовуйте занадто багато якісної графіки на кожній сторінці; лише деякі з них зроблять трюк. Також вам слід спробувати розробити стратегію, яка приверне увагу ваших відвідувачів до найпопулярнішої інформації, яку ви маєте на своєму веб-сайті. Ви навіть можете використовувати своїх друзів чи членів сім’ї в експерименті, щоб побачити, скільки часу потрібно для навігації по вашому веб-сайту. Це може дати вам необхідну інформацію про зручність використання вашого веб-сайту.

2. Візуальний досвід

Ще одним важливим фактором, який дуже сильно впливає на ефективність вашого веб-сайту, зважаючи на нагороди, є візуальний досвід чи, простіше кажучи, візуальний дизайн. Візуальний досвід – це набагато більше, ніж просто красива домашня сторінка. Він повинен бути найвищої якості, відповідним і відповідним для відвідувачів та повідомленням, яке воно повинно передати. Дизайн вашого веб-сайту дозволяє вашим читачам відчути його певним чином та зацікавитись вашим вмістом.

Для створення візуального досвіду, який допоможе залучити відвідувачів, ваш веб-сайт повинен бути гладким, простим у користуванні та навігації та витонченим. Це не означає, що створення візуального досвіду закінчується, коли ви розробляєте веб-сайт, але це також спричиняє належне використання білого простору..

Порожні пробіли, які супроводжують різні елементи вашого веб-сайту, називаються білими пробілами. Використовуючи білий простір так, як слід, ви зможете створити елегантну атмосферу та покращити позицію вашої марки. Білий простір також може покращити розуміння вмісту для відвідувачів та аудиторії.

Такий підхід мінімалістичний, естетичний і витончений, і якщо його правильно використовувати, він буде також надзвичайно красивим. Домашня сторінка, що надмірно переповнена вмістом, навіть якщо цей вміст має візуальний характер, може змусити відвідувачів відчути хаотичність та розгубленість. Ось чому веб-сайти, що виграли нагороди, у більшості випадків використовують простоту і добре використовують пробіли.

3. Зміст

Щоб ваш веб-сайт був привабливим для вашої аудиторії, ви повинні створити відповідний і якісний контент. Цей вміст повинен відповідати вашим відвідувачам, але він також повинен бути стислим і зрозумілим. Вміст, який ви створюєте на своєму веб-сайті, говорить про вашу компанію, вашу точку зору та девіз вашого бізнесу. Він повинен бути інформативним, корисним та привабливим. Ви також можете зробити це смішним, що залишає відвідувачів у гарному настрої та завжди бажає більше.

Ще одна річ, над якою потрібно задуматися, коли ви враховуєте свій вміст, – це правила SEO. Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт працював добре, вам потрібно ознайомитись із SEO та тим, що ви можете зробити, щоб покращити свій вміст на зручному для SEO шляху, щоб досягти вищого рівня в Google та інших пошукових системах. Це може не допомогти вам виграти нагороду для вашого веб-сайту, але це, безумовно, може допомогти вам збільшити дохід, покращити і розширити свій бізнес.

Якщо ви думаєте про свій вміст і про те, як він впливає на популярність та загальну ефективність вашого веб-сайту, вам слід розглянути ще один важливий спосіб покращення цих дій. Додавання відгуків клієнтів, а також ексклюзивні угоди можуть допомогти зробити вашу аудиторію більш зайнятою та зацікавленою у вашому бізнесі.

Це особливо актуально, якщо у вас є веб-сайт, який працює на основі електронної комерції. Показ позитивних відгуків клієнтів та декілька ексклюзивних пропозицій, або купонних кодів, або будь-якої іншої форми просування можуть змусити відвідувачів здійснити бажаний курс дій – купуючи ваші товари. Ваш коефіцієнт конверсії виграє від цих речей, але пам’ятайте 3-секундне правило, яке ми згадували раніше. Це все потрібно відображати організовано та залучати.

4. Швидкість і простота

Ми вже говорили про простоту, коли ми говорили про навігацію на вашому веб-сайті, але тепер ми знову поговоримо про це з точки зору підвищення вашого коефіцієнта конверсії. Щоб збільшити коефіцієнт конверсії, вам потрібно мати простий і короткий процес оформлення замовлення Зробити процес оформлення замовлення простим і простим, ви дасте необхідний стимул для багатьох ваших відвідувачів купувати вашу продукцію. Хорошим прикладом цього є Amazon, оскільки вони пропонують варіант купівлі одним клацанням на додаток до вже спрощеного процесу оформлення замовлення.

Поруч із простотою – швидкість, коли функціональність вашого веб-сайту під питанням. Ви не можете мати нагородний веб-сайт просто завдяки його зовнішньому вигляду чи дизайну. Функціональних можливостей важливо стільки, а швидкість – одна з найважливіших речей, про яку потрібно турбуватися.

Ще раз це стосується веб-сайтів електронної комерції. Повільна швидкість завантаження сторінок, а також проблеми з веб-сайтом на мобільних телефонах та пристроях, безумовно, негативно вплинуть на ваш коефіцієнт конверсії. Це може вплинути навіть на ваші загальні доходи корпорації, звичайно, негативно. Різні статистичні дані показують, що майже половина всіх покупців в Інтернеті не чекатиме більше трьох секунд для завантаження сторінки та що загальна швидкість веб-сайту відіграє важливу роль у їх лояльності до відповідного веб-сайту..

Найпростіший спосіб покращити свою швидкість – це змусити своїх інженерів впоратися з цим, але є певні речі, які ви можете зробити і для збільшення швидкості свого веб-сайту. Ви можете використовувати кешування браузера, робити переадресацію цільової сторінки кешованою, використовувати CDN, мінімізувати переадресації, мінімізувати коди, уникати поганих запитів тощо.

5. Використовуйте чуйний дизайн

Наявність чуйного веб-сайту є необхідною умовою, щоб його навіть розглядали за будь-який вид нагороди. Чуйний дизайн дає змогу відображати вміст та макет на будь-якому пристрої, як-от комп’ютери, мобільні пристрої, електронні зчитувачі, ноутбуки тощо.

Створення веб-сайту з чуйним дизайном – це інвестиція, яка окупиться різними способами. По-перше, це оптимізує спосіб взаємодії ваших відвідувачів з вашим веб-сайтом на багатьох пристроях. По-друге, це збільшить трафік вашої пошукової системи, а значить, і позитивний ефект SEO. Але найбільша перевага, що приносить чуйний дизайн, полягає в простих числах. Чим більше пристроїв ви охоплюєте, тим більше відвідувачів у вас буде, і це чудово для бізнесу.

Серед інших переваг також виділяється економічна ефективність чуйного веб-сайту. Замість того, щоб створювати два окремих веб-сайти, щоб охопити ту саму аудиторію, ви можете зробити це за ціну одного веб-сайту. Крім того, витрати на обслуговування дуже низькі, і це ще один спосіб, що чуйний дизайн може окупитися в довгостроковій перспективі.

Налаштуйте свій дивовижний веб-сайт сьогодні!

Виберіть BlueHost & WordPress для створення вашого нагородного веб-сайту!

Розпочати зараз “

Підведенню

Пам’ятайте лише, що веб-сайт, що виграв нагороди, може бути корисним на багатьох рівнях і може допомогти вашому бізнесу зрости, щоб стати більш успішним, ніж ви коли-небудь уявляли. Словом про технологічний прогрес, в якому ми живемо, наявність чудового веб-сайту, мабуть, навіть важливіша, ніж чудовий продукт. Ми сподіваємось, що наші поради та рекомендації будуть корисними, коли ви почнете створювати свій веб-сайт, і що ви скоро отримаєте нагородний веб-сайт.

Вибране зображення Розроблений Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector