Як створити веб-сайт професійного чуйного?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як створити веб-сайт професійного чуйного?
0 8 мин.

побудувати-професійно-чуйний веб-сайт


Веб-сайт – це лише простий домен, який складається з веб-сторінок, але для будь-якого бізнесу важливо створити себе. Наявність в Інтернеті відкриває нові можливості та переваги, які в іншому випадку не були б доступні. Веб-сайт може зіграти ключову роль у ваших маркетингових стратегіях і може надати вашому бізнесу набагато більше тяги та експозиції.

Веб-сайт або обліковий запис соціальних мереж може бути доступний цілодобово (24/7/365) будь-хто. Людям не потрібно ходити в магазин або навіть телефонувати, тому наявність веб-сайту гарантує, що вони зможуть пройти найзручніший маршрут до вас.

Наявність в Інтернеті також надає вам впевненість у наданій вами інформації. Потенційним клієнтам буде набагато легший час довіряти вам. Він також стимулює ваші продажі, оскільки ви також можете продавати свої продукти та послуги в Інтернеті. Іноді чим краще це виглядає, тим надійніше вам здадуться користувачі.

Веб-дизайн за останні роки сильно змінився, коли мобільні пристрої потрапили на ринок. Насправді близько 40% активності в Інтернеті керуються мобільними пристроями. Тому важливо оптимізувати ваш веб-сайт для них, щоб забезпечити найкращий досвід для ваших користувачів.

Веб-сайти, оптимізовані як для ПК, так і для мобільних пристроїв, називаються чуйними веб-сайтами. Вони мають можливість змінювати свою верстку та переставляти всі елементи веб-сайту, якщо розмір екрана чи розмір вікна на вашому ПК змінюються. Завдяки чуйним веб-дизайнам, ви можете мати єдиний веб-сайт, який виглядає дивовижно, незалежно від того, яким пристроєм користуються користувачі для доступу до нього.

Сьогодні ми збираємось розповісти про основні та чуйні можливості чуйного веб-дизайну. Чому важливо, щоб ваш веб-сайт був чуйним і які технології ви можете впровадити для його створення.

Що таке чуйні веб-сайти та чому таке важливе??

Чуйний веб-дизайн дозволяє веб-сайту настільних ПК реагувати на поведінку користувача з точки зору пристрою та веб-браузера, який вони використовують для перегляду вашого сайту. Це практика, яка реалізує гнучкі макети, сітки та зображення разом із ресурсним використанням CSS.

Використовуючи чуйний веб-дизайн, ми не змушені створювати новий веб-сайт для кожної групи користувачів. Він реалізує текучі макети, сценарії та медіа-запити, які легко змінюють зовнішній вигляд і макет веб-сайту.

Після створення повністю чуйного веб-сайту, користувачі можуть переглядати його на своєму ПК, ноутбуці, iPad та планшеті, а також на багатьох інших пристроях, таких як телефони. Таким чином, чуйний веб-сайт автоматично відповість на технологічні переваги користувача. Веб-сайт на зразок цього автоматично переключиться на відповідну роздільну здатність, розмір шрифту та вмістить до сценарію вміння пристрою. Тож незалежно від того, з якого пристрою переглядається цей веб-сайт, він буде виглядати дивовижно або, принаймні, так, як цього хоче автор.

Ключова концепція – мати все, що можна підлаштовувати під конкретні потреби.

Регульована роздільна здатність екрана є одним із ключових аспектів цієї технології, оскільки вона забезпечує зміну веб-сайту відповідно до пристрою, на якому він переглядається. Це особливо важливо, оскільки новий пристрій з новим розміром екрана виходить майже щодня. Ці вдосконалені пристрої та смартфони навіть мають варіант пейзажного перегляду, що вимагало б зовсім іншого макета сторінки. Саме в таких ситуаціях ми маємо зробити наші проекти максимально гнучкими, але це може означати, що нам доведеться оптимізувати сотні різних розмірів екрану. Це занадто багато, але ми повинні вирішувати ситуацію відповідно.

Рішення робить кожен біт веб-сайту гнучким. Кожне зображення, текст, кнопку та кожен елемент сайту можна налаштувати автоматично. Це дає можливість пристроям миттєво переходити від перегляду портрета до пейзажу, а веб-сайт все одно буде виглядати так, як це було належить.

Як створити чуйний веб-сайт

Чуйний веб-дизайн став основною необхідністю для більшості веб-сторінок через постійно зростаючу кількість використовуваних смартфонів. Протягом багатьох років більшість технологій веб-розробки впровадили чуйний веб-дизайн, і тепер у нас є кілька досить складних варіантів для створення такого сайту для себе.

Ми можемо самостійно кодувати чуйний веб-сайт за допомогою HTML та CSS або створити його за допомогою платформи CMS або програми для створення веб-сайтів. Незалежно від рівня вашого вміння; у вас є спосіб створити професійний і чуйний веб-сайт.

Використання HTML та CSS для створення чуйного веб-сайту

Це дуже основне пояснення того, як працює чуйний веб-дизайн із використанням HTML та CSS-коду. CSS3 пропонує використання медіа-запитів, що також є прямим способом створення чуйних веб-дизайнів, але це не входить у рамки цієї статті. Тут ви побачите лише основну концепцію використання HTML та CSS для створення чуйного веб-сайту.

Скажімо, це буде класичний макет веб-сайту із заголовком, тілом, бічною панеллю та колонтитулом. Ми створимо ці розділи за допомогою divs і дамо їм ім’я на зразок Додайте зображення та текст на свій веб-сайт. Ви можете посилатися на це у своїх CSS-файлах. На вашому сайті потрібно створити різні файли CSS, оптимізовані для різних розмірів екрана. Отже, використання таких файлів, як desktop.css, tablet.css, mobile.css є або створення файлів відповідно до розмірів екрану – це один із способів вирішити це.

Вам потрібно буде використовувати рядок коду, щоб виявити, який тип пристрою зараз відвідує вашу веб-сторінку та дізнатися розмір її екрана.

Налаштуйте ширину, висоту, поля тощо у своїх CSS-файлах відповідно до розміру екрана, з яким ви працюєте. Ви також можете встановити ці атрибути для зображень, і це найкраще працює, якщо визначити їх ширину та висоту у відсотках.

Як тільки ви дізнаєтесь, якою великою ви б хотіли бути зображення чи елемент, ви зможете підрахувати, скільки відсотків потрібно віднести до його ширини чи висоти. Наприклад, якщо розмір вашої сторінки дорівнює 840 пікселів, і ви бажаєте, щоб обране вами зображення було 250 пікселів, а потім розділити 250 на 840 і помножити результат на 100. Ви отримаєте 29,76, що означає, що вам доведеться застосувати 29,76% на ваш образ.

Фактичний результат тут – 29.76190476190476, я округлював значення заради читабельності, але цього не слід робити, коли ви кодуєте свій веб-сайт. Комп’ютери відображають речі так само точно, як і їм.

Ви також можете використовувати чуйний вигляд сітки, який легко зрозуміти та керувати ним. Дивіться підручник w3schools пропонує зрозуміти, як це працює.

Використання CMS для створення чуйного веб-сайту

CMS (платформа управління вмістом) дозволяє оновлювати та керувати вмістом вашого веб-сайту. Незалежно від того, на якому веб-сайті ви працюєте, вам краще використовувати CMS, щоб оновити його вміст. Він запускатиметься на бекенді веб-сайту, і ви можете керувати вмістом та візуальною компоновкою вашого веб-сайту.

Більшість CMS-платформ (принаймні найпопулярніші) пропонують користувачам створювати унікальні та професійно виглядаючі веб-сайти з різними темами та плагінами. Дивлячись на них з точки зору дизайну, вони пропонують великі можливості для чуйного веб-дизайну. Більшість тем, які вони використовують, повністю реагують прямо з коробки.

Нижче ми наведемо три найкращі CMS-платформи, які можна використовувати для створення чуйних веб-сайтів:

WordPress

wordpressWordPress почався як проста платформа для ведення блогів, але була розширена, що дозволяє її користувачам створювати майже будь-який веб-сайт, на який вони налаштовані. Він працює близько 20% веб-сайтів в Інтернеті і має тисячі повністю чуйних тем. Який би веб-сайт ви не думали створити, ви знайдете тему чи шаблон професійного вигляду, який ви зможете використати, щоб він ожив..

Joomla

ДжомлаJoomla був створений для користувачів, які мають певний досвід веб-розробників. Це CMS з відкритим кодом, який найкраще працює з веб-сайтами електронної комерції. У ньому є безліч чуйних тем та шаблонів, які ви можете завантажити та інтегрувати. Створити унікальний та професійний веб-сайт, що реагує на нього, дуже просто.

Дурпаль

друпалDurpal – це система управління вмістом, яка найкраще працює під рукою розробника. Він налаштовується на широкому рівні і може використовуватися для управління тисячами сторінок. Великі підприємства використовують його для його надійності та безпеки. Навіть Білий дім має свій веб-сайт, створений разом із Дюрпалом.

Ви можете вибрати більше ніж 25 000 доповнень та багатьох тем, щоб налаштувати веб-сайт так, як вам потрібно. Durpal дуже гнучка і може створювати простий блог або інтерактивні веб-сайти для бізнесу.

Використання будівельників веб-сайтів для створення чуйних веб-сайтів

Великий зсув відбувся у створенні веб-сайтів завдяки безлічі інструментів веб-дизайну нового віку, які випускаються. Завдяки цим інструментам дизайну веб-дизайнерам більше не доводиться знати кодування для створення прекрасних веб-сайтів. Кожен сайт створений за останніми стандартами і сумісний з декількома платформами.

Сучасні розробники веб-сайтів дозволяють дизайнерам створювати чисті коди, сумісні з W3C, використовуючи функції перетягування. Вам буде легко створити чуйний веб-сайт для будь-якого розміру екрана та платформи. Я покажу вам три найпопулярніші та найсучасніші інструменти веб-дизайну, які ви можете використовувати для створення складних та дивовижних чуйних веб-дизайнів.

Вікс

Wix.com – це провідна платформа побудови веб-сайтів, що базується на хмарі, яка спрощує створення всіх приголомшливих, професійних та зручних веб-сайтів. Користувачі можуть вибрати з великого набору шаблонів і налаштувати їх під свої потреби.

Wix – одна з найпопулярніших і добре утверджених платформ для створення веб-сайтів, яка має понад 90 мільйонів користувачів у всьому світі.

Wix є привітним для початківців, що дозволяє нетехнічним користувачам створювати власні веб-сайти без необхідності вивчення мови програмування чи веб-дизайну. Завдяки розробнику сайтів із перетягування сайтів кожен може створити веб-сайт різного типу: простий бізнес-сайт, блог, інтернет-магазин, портфоліо фотографій, резюме в Інтернеті, подія чи інше.

Weebly

Weebly – це простий у використанні конструктор веб-перетягувань, який постійно вдосконалюється та підтримує редагування CSS / HTML. Ідеально для приватних та малих підприємств створити власний веб-сайт без необхідності використання коду або навичок веб-дизайну. У наступній частині цього огляду Weebly я покажу вам плюси та мінуси використання цього веб-сайту. Дамо вам декілька порад, як швидко запустити свій сайт та який план вибрати.

DudaMobile

DudaMobile.com – провідний розробник веб-сайтів, який зосереджується на наданні допомоги людям та професіоналам у створенні оригінальних веб-сайтів та веб-сайтів лише для мобільних пристроїв. Цей інструмент для створення веб-сайтів також дозволяє створити надто персоналізований веб-сайт, який змінюється на основі тригерів, таких як час доби, тип пристрою та місцезнаходження.

Висновок

Дуже багато думок та роботи було вкладено у розробці чуйного веб-дизайну, і це дійшло до того, що майже кожен новий веб-сайт певною мірою інтегрує його. Це ключовий компонент будь-якого веб-дизайну, оскільки все більше мобільних пристроїв використовуються.

Навіть ті користувачі, які не мають кодування знань, можуть використовувати його завдяки платформам CMS та різним інструментам веб-дизайну.

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам обернути голову навколо чуйного веб-дизайну та як ви можете ним користуватися!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector