Як створити власний веб-сайт у 3 кроки за допомогою Weebly?

створити веб-сайт з плачевно-3 кроками


Я вже створив кілька навчальних посібників щодо створення веб-сайту за допомогою різних інструментів та програмного забезпечення. Тут ви можете дізнатися більше про те, як створити свій веб-сайт за допомогою WordPress, і тут ви можете дізнатися про те, як створити веб-сайт за допомогою Joomla.

Сьогодні я навчу вас, як зробити власний веб-сайт за допомогою Weebly за 3 простих кроки. Перш ніж перейти до «технічної» частини, спершу дозвольте мені швидко поговорити про Weebly.

Weebly є однією з найбільш швидко зростаючих платформ для розробників веб-сайтів сьогодні. Він був заснований в 2007 році і постійно вдосконалюється, щоб відповідати очікуванням клієнтів та останнім стандартам веб-дизайну. Weebly робить веб-сайт легким та доступним для всіх. За допомогою цього інструменту ви можете створювати та налаштовувати свій веб-сайт, будь то проста презентація компанії, блог, сайт членства або інтернет-магазин.

Короткий огляд Weebly

У Weebly ви можете вибрати з 4 різних планів. Якщо ви хочете спробувати це, ви можете зареєструватися у безкоштовному акаунті. Цей план включає безкоштовний субдомен, безкоштовний хостинг, ви можете створювати необмежену кількість сторінок і зберігати до 500 МБ. Онлайн-підтримка доступна через чат та електронну пошту.

Платні плани починаються від 8,00 доларів США на місяць та мають багато можливостей: безкоштовна реєстрація домену на один рік, відсутність обмеження на зберігання, підтримка через чат, електронну пошту та телефон, моніторинг трафіку веб-сайту, видалення Weebly брендингу, пошук на сайті, аудіо та відеоплеєр, платформа для членства та електронної комерції, безкоштовний сертифікат SSL, можливість додавати необмежену кількість продуктів або мати необмежену кількість членів, інтегрована кошик для покупок, калькулятор доставки та податків.

Тепер повернемося до створення вашого веб-сайту. Як було сказано раніше, ви можете запустити свій сайт у 3 етапи. Вам не потрібно знати програмування та не володіти навичками веб-дизайну. Weebly – це інструмент, яким можуть користуватися всі:

 • Крок 1: Виберіть професійну тему
 • Крок 2: Перетягніть & Елементи падіння, налаштувати дизайн
 • Крок 3: Опублікуйте свій веб-сайт одним клацанням миші

1. Виберіть професійну тему для свого веб-сайту

Очевидно, що вам потрібно записатись на безкоштовний рахунок у Weebly, перш ніж ви отримаєте доступ до дизайнерської бази даних. Процес реєстрації дуже простий, просто введіть своє ім’я, електронну пошту та пароль, і ви отримаєте миттєвий доступ. Ви також можете увійти зі своїм Facebook або Google+ рахунок.

Наступний крок – вибір гарного дизайну. Ми пропонуємо сотні високоякісних шаблонів безкоштовно, які ви можете використовувати для свого веб-сайту та налаштовувати його, як вам подобається. Ви можете фільтрувати теми за категоріями: блог, бізнес, інтернет-магазин, особисте, події чи портфоліо. Ніша не має особливого значення, тому що ви можете повністю налаштувати та змінити шаблон; просто виберіть тему, яка найкраще відповідає вашим потребам.

щотижня вибирайте професійний дизайн безкоштовно

Ви також можете переглянути попередній дизайн, так що ви отримаєте уявлення про те, як буде виглядати ваш веб-сайт. Усі шаблони готові до мобільних пристроїв, тому ваш веб-сайт також буде чудово виглядати і на смартфонах та на столиках.

2. Налаштуйте свій веб-сайт – перетягування елементів

Вибравши дизайн, ви можете змінити його в програмі Weebly. Ви зможете редагувати текст, кнопки, меню, тло та зображення, в основному все.

Ви також можете видалити елементи зі свого поточного дизайну та додати нові. Ви можете перетягувати текстові поля, зображення, галереї, слайд-шоу, карти Google, форми контактів та інформаційних бюлетенів, кнопки, роздільники, а також можете вставляти спеціальний код. Ви також можете вставляти відео з Youtube або завантажувати власні медіа-файли (аудіо та відео). Список продовжується, але я не перелічу їх усіх.

Весело редагувати елементи перетягування теми

Ви також можете створити кілька сторінок і редагувати кожну сторінку за своїм бажанням. Кожна тема має кілька стандартних сторінок. Ви можете видаляти, редагувати або додавати нові сторінки. Ви також можете вибрати макет кожної сторінки. Є кілька макетів, з яких ви можете вибрати, які автоматично заповнять вашу сторінку полями, полегшуючи роботу.

вибіжно вибирати макет сторінки

попередньо попередній перегляд макета з елементами

3. Опублікуйте свій веб-сайт одним клацанням миші

Після того, як ви закінчите роботу зі всіма своїми сторінками, наступним кроком стане оприлюднення вашого веб-сайту. Для цього вам потрібно буде натиснути кнопку «Опублікувати» у верхній правій частині екрана.

щотижня публікувати веб-сайт

Вам буде запропоновано вибрати субдомен, зареєструвати новий або скористатися власним доменом. Поки ми лише тестуємо Weebly, ми поки що не зареєструємо домен, тому виберемо субдомен для публікації нашого веб-сайту. Натисніть кнопку «Продовжити», щоб продовжити.

вибіжно вибирайте домен свого веб-сайту

Щоб зберегти та опублікувати ваш веб-сайт, знадобиться лише кілька секунд. Після цього ви зможете отримати доступ до нього за вказаною URL-адресою.

Вечірнє перегляд свого веб-сайту в Інтернеті

Вітаємо, що ви просто створили власний веб-сайт безкоштовно, навіть не написавши жодного рядка коду!

Висновок

Я сподіваюся, що цей швидкий посібник був корисним для більшості з вас. Тепер ви бачите, як легко створити веб-сайт або навіть інтернет-магазин, не знаючи програмування. Звичайно, Weebly не для всіх і має свої обмеження. Якщо ви створили свій інтернет-магазин за допомогою Weebly, додавання додаткових функцій неможливе, якщо команда розробників Weebly не вирішить додати цю додаткову функцію до всієї системи. Переміщення вашого веб-сайту в нову хостинг-компанію також неможливо.

Чи Weebly підходить для потреб вашого веб-сайту та бюджету? Рішення за вами! Спробуйте Weebly безкоштовно і подивіться, чи відповідає вашим очікуванням.

Створіть власний веб-сайт за допомогою веб-сайту Weebly!

Ніяких кодування чи технічних навичок не потрібно! Створіть і налаштуйте свій веб-сайт, використовуючи професійні теми Weebly.

Спробуйте БЕЗКОШТОВНО! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map