Як створити власний веб-сайт з криптовалютою?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як створити власний веб-сайт з криптовалютою?
0 7 мин.

створити веб-сайт криптовалюти


З часу їх появи криптовалюти привернули багато уваги. Цифрові валюти, безумовно, вплинули на обмін цифровими активами в Інтернеті, і вони підштовхували до децентралізації контролю, але додаючи рівнянню прозорість, перевіреність та довіру.

Якщо ви плануєте запустити веб-сайт про криптовалюти, будь то веб-сайт калькулятора криптовалют, веб-сайт з продажу гірничого обладнання, гаманець або сайт обміну криптовалют або професійний блог, присвячений цифровим валютам, ми покажемо вам, як створити власну веб-сайт криптовалют про новітні способи оплати, які зненацька захопили фінансові ринки.

Але спочатку давайте подивимося, що таке криптовалюти:

Що таке криптовалюта?

У двох словах, криптовалюту можна визначити як цифровий актив, середовище обміну якого використовує криптографію для створення додаткових одиниць, а також для захисту та перевірки транзакцій. Вони – це метод однорангових передач цінності, який виключає сторонні втручання (наприклад, контроль банку), тим самим усуваючи такі аспекти, як простої, цензура чи шахрайство..

Деякі з концепцій, з якими працюють криптовалюти, включають:

 • Видобуток: Майнінг відноситься до процесу генерації нових криптовалют. Шахтарі створюють нові криптовалютні блоки, як правило, з обмеженої кількості, і при цьому вони здійснюють та полегшують транзакції між адресами.
 • Книга: Усі операції з криптовалютою реєструються в державній книзі. Нові транзакції додаються до книги та підписуються шахтарями за невелику плату.
 • Гаманець: По суті, гаманець криптовалюти – це файл, який складається з пари приватних та відкритих ключів. Ваш відкритий ключ – це ваша адреса криптовалюти (принаймні, це номер вашого банківського рахунку), а приватний ключ дозволяє витрачати гроші з цього рахунку. Важливо зберігати резервну копію свого гаманця, навіть якщо ви користуєтеся інтернет-постачальником постачальника криптовалюти, оскільки втрата гаманця, тобто його постійне видалення, не дає доступу до своїх коштів;
 • Блокчейн: Блокчейн – це технологія, яка використовує криптовалюти на зразок Bitcoin, де блок у ланцюзі – це група транзакцій, які захищені та підписані криптовалютою. Це запис усіх транзакцій у мережі та доступний для всіх учасників.

топ криптовалюта

Хоча криптовалюти налічуються тисячі, в даний час найбільш популярними є Bitcoin та Ethereum. Біткойн був першою криптовалютою, яка вийшла назовні в 2009 році. В даний час Біткойн залишається найціннішою криптовалютою, що також пов’язано з її вбудованою дефіцитом – існує обмежена кількість біткойнів, а ліміт встановлений у 21 мільйон марка біткойна.

З іншого боку, Ethereum з’явився в 2015 році. На відміну від Bitcoin, Ether є відкритим, що означає, що його постачання постійне і розширюється. Це також платформа додатків blockchain та мова програмування, яка допоможе розробникам створювати розподілені додатки.

Хоча і Bitcoin, і Ethereum працюють за принципом розподілених книг і криптографії, в кінцевому рахунку їх мета дуже відрізняється: хоча Bitcoin був створений як альтернатива фіатним грошам, Ethereum є платформою, яка сприяє соціальним контрактам і розподіленим програмам.

Дивлячись, як ці нові валюти набирають позиції та прокладають шлях до нових шляхів переміщення вартості, весь час відходячи від традиційних систем, це цікава ніша, щоб ви входили, будь то фінансовий аналітик чи любитель криптовалюти..

Створення власного веб-сайту криптовалюти

Для платформи вашого веб-сайту ми рекомендуємо вибрати WordPress, який є системою управління контентом, придатною для створення практично будь-якого типу веб-сайту, включаючи веб-сайт, орієнтований на криптовалюти.

Як гнучка платформа, WordPress дозволяє додавати різні функції на ваш сайт за допомогою плагінів. Наприклад, Все-в-одному криптовалюта Функції плагіну WordPress відображають ціни та курси валют, калькулятор криптовалюти, приймають замовлення та платежі, приймають пожертви тощо.

Інші плагіни преміум-класу, такі як CoinCompare, показують котирування, торги та інтерактивні графіки в реальному часі для більш ніж 2000 криптовалют. Цей плагін може допомогти визначити трендові монети та порівняти історичну ефективність різних криптовалют.

Крім функціональних аспектів, керування дизайном вашого веб-сайту може бути виконано просто через теми, які визначать, як виглядає ваш веб-сайт для відвідувачів. Теми преміум-класу зазвичай містять готові до використання шаблони сторінок, які ви можете редагувати та налаштовувати на свій смак.

Навіть якщо ви не використовуєте WordPress як свою платформу, але хочете простий веб-сайт HTML, ви все одно можете використовувати HTML-шаблони, які можна додатково налаштувати та відредагувати відповідно до ваших потреб.

Але перш ніж ви зможете встановити необхідні плагіни та персоналізувати дизайн веб-сайту криптовалюти, спочатку знадобиться доменне ім’я та веб-хостинг.

Отримайте домен & Хостинг від InMotion хостингу

Ви можете придбати своє доменне ім’я у відомих реєстраторів домену, таких як Namecheap, або ви можете зареєструвати своє доменне ім’я безпосередньо у свого веб-хоста, особливо якщо вони пропонують безкоштовне доменне ім’я зі своїми планами хостингу.

Компанії, що займаються веб-хостингом, часто надають послуги з реєстрації доменів на додаток до веб-хостингу. Але веб-хости, такі як InMotion Hosting, запропонують безкоштовну реєстрацію домену за допомогою спільного хостингу для бізнесу, хостингу WordPress та VPS. Якщо ви вже придбали домен в іншому місці, ви отримаєте кредит домену, який можна буде використовувати пізніше.

Створіть свій веб-сайт із криптовалютами за допомогою хостингу InMotion

InMotion хостинг популярний завдяки хостингу на всіх SSD-дисках, який пропонує набагато кращу продуктивність та надійність порівняно з механічними жорсткими дисками. Безкоштовні резервні копії, захист від зловмисного програмного забезпечення, захист від спаму, 90-денна гарантія повернення грошей, безкоштовні перекази веб-сайтів, безкоштовний конструктор веб-сайтів та цілодобова підтримка – лише деякі інші чудові функції, пропоновані InMotion.

Розпочати зараз “

Тип веб-сайту криптовалюти, який ви плануєте запустити, визначатиме тип хостингу, який слід вибрати. Якщо це особистий блог про цифрові валюти, ви можете почати зі спільного плану хостингу та оновити до інших планів, якщо ваші вимоги будуть змінюватися по ходу. Якщо це сайт, який охоплює ресурси, вам може знадобитися більше, ніж простий план спільного хостингу з початку роботи.

Пакети хостингу для спільного використання InMotion починаються від $ 3,49 / місяць. Кожен спільний план має необмежений обсяг пам’яті, необмежену пропускну здатність, безкоштовні акаунти електронної пошти та безкоштовний кредит на рекламу, який буде використовуватися на рекламних платформах пошукових систем, таких як Google AdWords, Bing або Yahoo.

закоханий бізнес, що розміщує криптовалюту

Якщо ви розробляєте веб-сайт із цифровою валютою за допомогою WordPress, ви також можете обрати план хостингу, доопрацьований для WordPress, починаючи з $ 6,99 / місяць.

Керована платформа WordPress для керування InMotion забезпечує вдосконалене кешування сервера, безкоштовні автоматичні резервні копії, захист від злому та зловмисного програмного забезпечення, автоматичні оновлення та патчі безпеки, що перетворює на чудову ефективність та безпеку вашого веб-сайту.

У планах WP-2000 та більш високих версіях ви також можете отримати преміум-підписку на сотні преміальних плагінів та тем, включаючи плагін SEO, який допоможе вам краще керувати рейтингом пошукової системи та плагіном розміщення сайтів, що дозволяє перевірити зміни і оновлює ваш сайт, перш ніж ваш веб-сайт вийде в реальному часі.

Здебільшого, загальний план хостингу або керований план хостингу WordPress буде достатнім, якщо ви не хочете запускати різні користувацькі програми або додатки, що вимагають ресурсів. Якщо це так, і ви хочете встановити спеціальне програмне забезпечення, радимо вибрати план VPS, який пропонує більше ресурсів та кореневий доступ до вашого сервера.

У програмі InMotion самовільні плани VPS починаються від $ 19,99 / місяць, тоді як керовані VPS плани починаються від $ 27,99 / місяць. Лише керовані параметри VPS поставляються з cPanel та WHM, безкоштовним керуванням сервером, оновленнями та виправленнями безпеки. Ці плани також оптимізовані для електронної комерції, включають безкоштовні виділені IP-адреси та безкоштовний SSL, включений у cPanel.

Якщо проблеми з доменом і хостингом не вдається, ви можете зосередитись на тому, щоб ваш веб-сайт з криптовалютою виглядав добре, а це можна швидко досягти за допомогою шаблонів або тем WordPress, що підводить нас до наступного кроку створення вашого веб-сайту:

Виберіть шаблон веб-сайту

Незалежно від того, що ви створюєте свій сайт за допомогою WordPress чи запускаєте веб-сайт HTML5, безкоштовні теми та шаблони доступні для обох. Однак якщо ви хочете отримати доступ до оновлень та патчів безпеки, ми наполегливо радимо вам скористатися додатковою опцією.

Ви можете знайти преміальні теми та шаблони, спеціально розроблені для криптовалют на таких платформах, як Themeforest. Шаблон HashCoin – це HTML-шаблон, створений для веб-сайтів калькуляторів біткойн, веб-сайту обладнання для видобутку біткойна або інших веб-сайтів з цифровою валютою. Це шаблон на основі Bootstrap 3, який повністю реагує і включає 100+ HTML-сторінок (безліч варіантів домашньої сторінки, макети блогу, користувацькі типи публікацій, 404 сторінки тощо).

тема WordHash hashcoin html

HashCoin постачається з Visual Page Builder, який дозволяє створювати свої сторінки заздалегідь заданими будівельними блоками, бібліотекою анімації CSS3, яка дозволяє анімувати будь-який елемент, секції Parallax для гладкого та сучасного візуального ефекту, а також різні віджети PHP (форма підписки MailChimp, контакт Форма, віджет Twitter тощо).

HashCoin також має версію WordPress Coinster, яка є чудовою темою WordPress для видобутку та обміну криптовалют. Тема стосується перетягування Unyson Page Builder, підтримки WooCommerce, контактної форми 7 та інших популярних інтеграцій плагінів..

Висновок

З новими та більш вражаючими криптовалютами, які щодня виходять у світ, цифрові валюти – це гаряча ніша, яку слід врахувати для наступного онлайн-проекту. Якщо ви хочете зануритися в криптовалюту і створити блог про Bitcoin або Ethereum, або ви розглядаєте веб-сайт з обміну криптовалюти, хороший веб-хостинг і неясний шаблон веб-сайту можуть перейти до початку вашого веб-сайту, присвяченого криптопростору.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector