Як створити залучення корпоративного вмісту блогу?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як створити залучення корпоративного вмісту блогу?
0 11 мин.

створити цікавий контент корпоративного блогу


Якщо ви маєте веб-сайт компанії, де ви ділитесь тим, ким ви є і чим займаєтесь, а також вашою контактною інформацією та, можливо, навіть кількома робочими зразками та зображеннями, просто не продається в Інтернеті. Для того, щоб залучати успішну та потужну веб-присутність, ви повинні мати жваву веб-сторінку та блог компанії, який регулярно створює контент..

Нічого не прикро, ніж блог компанії, де ви запрошуєте своїх відвідувачів поділитися своїми думками з ними, лише щоб вони побачили, що він не оновлювався останні кілька місяців. Це викликає невдоволення, і це не корисно для вашого бізнесу. Ви повинні повідомити своїм відвідувачам, що ваша компанія складається з жвавої групи людей, які готові допомогти та поділитися інформацією з ними. Довіра є найважливішим фактором будь-якої ділової угоди, а встановлення її з потенційними клієнтами є вирішальним для успіху вашого бізнесу.

Ось чому ви вже зрозуміли, що вам доведеться краще залучати відвідувачів свого блогу та надавати їм щось цінне, перш ніж ви приступите до справи. Мало того, але актуальний блог також має вирішальне значення для SEO вашого веб-сайту. Тому вам потрібно витісняти постійний потік високоякісного контенту, щоб отримати найвищий рейтинг.

Щоб допомогти вам поставити блог вашої компанії в набагато кращому становищі, привернути більше відвідувачів і максимально залучати цих відвідувачів, ми склали наступний список порад, які ми також використовуємо в нашому вмісті.!

Отже, давайте подивимось, як можна створити найкращий вміст!

Створення вмісту з певною метою

Не слід забирати у вас цілий день, щоб написати хороший вміст, але чим більше уваги ви приділите цьому, тим краще, природно. Але створення доброго, корисного вмісту не повинно бути вашою єдиною метою. У вас є бізнес, який потрібно вести, тому виробляйте вміст, який допоможе вам досягти своїх бізнес-цілей.

Що ви хочете досягти своїм блогом? Отримати більше потенційних клієнтів? Побудувати довіру до своїх клієнтів? Або просто створити позитивний імідж вашої компанії? Напишіть свій вміст таким чином, щоб він допомагав вам досягти цієї мети чи будь-якої іншої мети, яку ви поставили перед собою.

Ваш блог – це один з головних способів спілкування зі своєю аудиторією та потенційними клієнтами та діловими партнерами, тому використовуйте його в повній мірі.!

Будьте ресурсом, який ваші читачі фактично потребують

Блог вашої компанії – це не просто місце, де ви говорите про те, що відбувається в офісі, і що є наступним кроком для вашого бізнесу. Справа взагалі не у вашому бізнесі, а у ваших клієнтах та читачах. Це місце, куди ви їдете, щоб поділитися своєю думкою та надати людям корисну інформацію, яка допомагає їм вирішити свої проблеми.

Чим більше ваш контент зосереджений на вирішенні конкретних проблем у ваших користувачів, тим більше він буде залучати читачів і допоможе вам звести їх з вашої лійки продажів і здійснити продаж в кінці.

Знайте точні ключові слова, які викликають запитання ваших відвідувачів, і створіть ваш вміст навколо них.

Змусьте читачів перейти до вашого блогу, тому що ви даєте їм відповіді. Майте на увазі, що основна функція пошукової системи – надання користувачам відповідей на їх запитання.

Скористайтеся найкращими методиками SEO

Якщо ви працюєте із системою управління вмістом, більшість із них уже налаштована. Але якщо ви або ваша компанія має веб-сайт, розроблений з нуля, то це вже інша історія. Так чи інакше, добре знати та впроваджувати найкращі практики SEO, щоб пошуковим користувачам було легше знайти якийсь корисний вміст. Ці тактики не приведуть вас прямо до верхньої сторінки рейтингу пошукових систем, але це, безумовно, допоможе роботі пошукових систем.

Використовуйте наступне:

 • SEO дружні URL-адреси
 • Включіть свої ключові слова в перші три слова заголовка.
 • Включіть свої ключові слова протягом перших 100 слів.
 • Введіть свої ключові слова у використане ім’я файлу зображень, і це вкладений опис.
 • Пишіть довгий, добре написаний вміст (близько 2000 слів), тому що Google, а також користувачам більше подобається.

Мета до оригінальності

Написання хорошого контенту – це один із головних способів, що вас помічають в Інтернеті. Всі ми чули фразу „Вміст – King«Чомусь. Пошукові системи – це інструменти для виявлення контенту, і вони надають пріоритет веб-сайтам, які завантажують відповідний вміст, ніж веб-сайти, які мають мало вмісту або не мають. Отже, завантаження вмісту у вашому блозі є важливим фактором ранжування, але не забудьте його використати, оскільки ви в кінцевому підсумку отримаєте штрафну санкцію.

Під експлуатацією я маю на увазі звичку деяких веб-майстрів, які прагнуть просто щось дістати. Вони використовують тактику, як гортання статті (перемикання слів статті з синонімами тощо), копіювання вмісту, передання публікацій інших людей або сплату копійок за рабовласницьку роботу, а вміст низької якості написаний на їхньому сайті. Просто забудьте про будь-яку розумну ідею, яка допоможе вам масово виробляти вміст наповнювача низької якості, оскільки він безглуздий і шкідливий. Ви також не отримаєте багато повідомлень про гостей, якщо будете говорити про надмірно використані теми та копіювати занадто багато ідей інших людей.

Отже, під оригінальністю я маю на увазі оригінальні концепції та ідеї. Пишіть про все корисне та унікальне, що маєте на увазі. Якщо у вас немає нічого корисного, щоб сказати своїм читачам, це не варто говорити.

Пишіть добрі історії

Люди з тих пір використовують історії, щоб висловити свою думку народилася мова. Історії – це один із головних способів, як ми можемо зрозуміти, і вони також є однією з речей, що найбільше займають наш розум..

Хороша історія робить щось цікавіше, що заплутає читача. Проведіть його або її вниз у кролячу нору і скористайтеся своєю історією, щоб визначити свою точку зору. Якщо ви зробите це правильно, ваші читачі будуть не тільки набагато більше зайняті, але й багато чого навчиться легко.

Використовуйте потужні заголовки

Заголовок – це перше, що читають люди, і перше, що вони використовують, щоб оцінити, чи варто переглядати ваш вміст чи ні. Заголовок так само важливий, як і ваш вміст. Кілька найважливіших речень, які ви пишете своїй аудиторії, і ви повинні створити їх таким чином, що говорить їм безпосередньо. Вам доведеться викликати їх інтерес чимось провокаційним і багато чого говорить в одному реченні.

Повідомлення, яке повинно повідомляти заголовок, – “Як ця публікація виявить для вас цінність”. Хороший приклад досить провокаційного заголовка – „10 психологічних хитрощів, які змусять усіх довіряти тобі“. Це коротко, говорить багато про вміст і викликає інтерес у читача, якщо ви, звичайно, показуєте його потрібній аудиторії.

Коли у вас є хороший заголовок, важливо також написати потужний вступний абзац протягом перших 100 слів вашої публікації.

Коли читач пройшов через заголовок, він починає читати зміст і в перші кілька речень вирішує, чи варто певний зміст прочитати чи ні. Отже, у вас обмежений кадр, в який вам доведеться запакувати багато інформації, щоб переконати читача, що те, що вони збираються прочитати, виявиться для них корисним..

Використовуйте візуальну комунікацію

використовувати візуальне спілкування

Малюнок говорить тисячу слів. Люди – істоти, керовані зором, і використання переконливих візуальних зображень на вашому сайті вдвічі збільшує шанси на його успіх. Лише жменька людей із задоволенням читає великі шматки текстів, щоб дістатись до основи теми. Отже, щоб утримати увагу відвідувачів та допомогти їм зрозуміти певні поняття набагато простіше, дуже важливо використовувати велику кількість зображень, вбудовувати відео та інфографіку.

Відповідні зображення досить легко знайти та зробити. Якщо ви вставляєте відео, ви можете зробити свої власні дешево, без виробничого бюджету. Але це також не повинно бути вашим відео. Поки це добре зроблено і відповідає вашій темі, це зробить ваш блог набагато привабливішим. Вже зрозуміло, що відео привертає приблизно в 3 рази більше відвідувачів та посилань, ніж звичайний письмовий пост.

Якщо ви використовуєте належні візуальні відео та відео у своєму вмісті, ви отримаєте приголомшливо кращі результати від них.

Залучайте спільноту та відповідайте на коментарі

Практично кожен може поділитися думкою або написати допис у блозі, то чому б не попросити своїх читачів зробити це? У них може бути багато хороших ідей і речей, якими вони хочуть поділитися. Коли деякі з них напишуть пост для вас, це буде корисно і для блогу, і для інших ваших читачів.

Але навіть якщо ви хочете весь час створювати власний контент і хочете будувати свій блог задля вирішення проблем та допомоги людям, то очевидно, що у них виникне більше питань до вас. Вони або напишуть їх у коментарях, або зв’яжуться з вами через вашу контактну інформацію.

Ведення успішного блогу чи будь-якого успішного маркетингового починання базується на двосторонній розмові. Тож важливо відповідати своїм відвідувачам у коментарях та заохочувати інших також долучитися до дискусії. Якщо ви знаходите запитання, які часто задавались, настав час написати їм повідомлення.

Говоріть прямо перед своєю аудиторією по-дружньому

Найкращий спосіб змусити людей, які хочуть прочитати те, що ви маєте сказати, – це поговорити прямо з ними, як з вашими друзями. Це зробить ваше писання набагато більш природним і допоможе вам розрізатися, коли вам здається, що важко викласти свої ідеї на папері. Це також змусить людей слухати, адже більшість із нас любить чути, що має сказати друг.

Дістайтеся прямо до точки

Ніщо не засмучує, коли ти шукаєш відповіді, а людина, яку ти питаєш, постійно б’ється навколо куща. Стерти весь вміст наповнювача і зосередитись на наданні цінної інформації прямо вперед.

Це зробить набагато коротший пост, але створить набагато кращу композицію. Написати цей спосіб набагато складніше, і це займе більше досліджень, але це наповнить ваш вміст цінним. Мені не потрібно пояснювати, чому краще написаний та багатший вміст приверне більше читачів на ваш сайт.

Більш довгі публікації не обов’язково матимуть кращих результатів, тому забудьте про кількість і замість цього подвойте якість!

Дайте двічі стільки, скільки отримаєте

Якщо ви завжди намагаєтесь продати свою продукцію, люди досить швидко втратять інтерес до вашого блогу. Нічого не дратує, ніж постійні спливаючі вікна, які просять подивитися товар, купити чи завантажити щось. Люди хворіють і втомилися від того, щоб їх продати, і вони хочуть більше взаємодії людини. Вони заплатять за те, що їм корисне, але вони швидко втратять інтерес, якщо ви засунете це їм під ніс.

Натомість працюйте, щоб допомогти їм і вдумливо розмовляйте. Подивіться, щоб дати їм якомога більше і лише потім щось просити у них. Прагніть попрацювати над лідерством у мисленні з кожним опублікованим вами вмістом і перетворіть себе на вплив.

Допоможіть читачам вжити заходів негайно

Якщо ви знаєте, які питання у вашої аудиторії зазвичай виникають і що вони хочуть виконати самостійно, якнайшвидше та найпростіше, то вам допомогти їм. Ви можете написати довідники, навчальні посібники та багато навчальних матеріалів, на які можуть діяти ваші читачі.

Якщо ви це зробите добре, ви негайно дасте читачеві зрозуміти, як вони можуть застосовувати інформацію та працювати над досягненням своїх цілей, як тільки вони закінчать читати.

Будьте послідовні зі своєю роботою

Вести хороший блог компанії – це не писати кілька публікацій, щоб щось там було. Так, блог не буде порожнім, і, можливо, одне повідомлення на тиждень зробить це ще краще. Але майте на увазі, що чим частіше ви публікуєте вміст, тим більше користувачів ви будете залучати і тим більше потенційних клієнтів у вашій компанії.

Використовуйте кілька каналів для залучення своєї аудиторії

Написання публікацій у свій блог – це не єдиний спосіб продавати свій вміст. Насправді це перший крок. Найбільш успішні блоги компанії використовують різні аудиторії канали придбання, адже вони знають, що лише кілька людей регулярно відвідуватимуть їхній блог.

Два основні канали, якими користується більшість компаній, – це маркетинг електронною поштою та соціальні медіа. Підписники електронної пошти набагато частіше регулярно відвідують ваш блог і діляться своїми публікаціями з іншими.

Якщо ви залишите користувачів із закликом до дії чи спливаючим вікном, яке допоможе їм підписатися на ваш інформаційний бюлетень, вони, ймовірно, зроблять це, якщо вони знайдуть ваш вміст цінним.

Додати інтерактивний контент

Коли ви дізнаєтесь про основні інтереси читачів, текст, відео та зображення – це не єдиний тип вмісту, який ви можете використовувати. Ви можете створювати різні типи інтерактивного контенту, такі як вікторини, ігри, опитування та все інше, що спонукає користувача вжити заходів на вашому веб-сайті. Чим більше цікавого вмісту ви можете створити, тим краще він залучатиме ваших читачів.

Мають різних авторів

Ви можете або запросити інших блогерів, щоб писати запрошені блоги, або мати декількох авторів від вашої компанії.

Якщо лише одна людина пише в блог, вона може стати рівномірною і нудною досить швидко, якщо людина трохи не змінить свої стилі. Щоб трохи змінити свій тон голосу і переконатися, що ваш блог має свіжий стиль, запропонуйте різні автори, які пишуть для вашого блогу.

Висновок

Там у вас є! Найкращі способи зробити ваш вміст більш привабливим для аудиторії та подарувати вашому блогу той свіжий вітер, який його змінить, настільки сильно заслуговує. Надайте вашій компанії великий приріст популярності, використовуючи цінну інформацію та свій особистий стиль письма.

Привабливість користувачів не є легкою дорогою, але поки ви знаєте, для кого створюєте вміст, ви можете ходити по ньому прямо.

Сподіваюсь, вам сподобалося читати ці поради та ми побачимося незабаром знову!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector