Як вибрати найкраще доменне ім’я для свого блогу чи бізнесу?

як вибрати найкращий бізнес з доменним іменем


Ми часто задаємося питанням, чи дійсно важливий вибір правильного доменного імені. Можливо, назва – це те, що ви робите з цього. З іншого боку, те, що ви робите для свого блогу чи бізнесу, може залежати в першу чергу від імені, яке ви вибрали. Вибір доменного імені, мабуть, найважливіший крок у встановленні вашої ідентичності в Інтернеті.

Ваше доменне ім’я – перше враження для відвідувача. Неправильне ім’я навряд чи відправить відвідувачів, якщо вміст привабливий, але хороший і сильний може справити враження на відвідувачів і змусити їх відчути себе пов’язаними з вашим блогом чи веб-сайтом.

У цій статті ми пропонуємо вам основні відомості про як вибрати найкраще доменне ім’я для вашого продукту, блогу чи бізнесу. Це посібник та нагадування у декількох кроках.

Важко визначити правильний порядок цих кроків, оскільки існує багато перехресть, тому уважно читайте їх, щоб придумати доменне ім’я, яке ідеально підходить вам.

Читайте також: Як керувати своїми доменними іменами?

Виберіть коротке ім’я, яке легко набрати та запам’ятати

Ви шукаєте доменне ім’я, яке є коротким, простим у введенні та запам’ятовується. Статистика показує, що найвищі доменні імена мають довжину близько 6 символів.

До 2017 року більшість доменних імен, до яких можна придумати, що містять до 8 символів, здається, вже прийняті. Можливо, вам доведеться вигадувати нові слова або просто шукати трохи довше ім’я. У будь-якому випадку, буде доцільно тримати ваше доменне ім’я довжиною не більше 15 символів.

Довгі і складні слова, навіть якщо вони містять ключові слова, важче запам’ятовуються і, швидше за все, неправильно написані або неправильно введені. Це призведе до втрати трафіку. Більшість відвідувачів навіть не намагаються запам’ятати ваше складне доменне ім’я, а просто шукать відповідну тему, товар чи послугу. Звичайно, результати пошуку можуть передати їх вашим конкурентам, залежно від оптимізації пошукових систем.

Вам слід уникати вживання слів з декількома написаннями або сленгом, якщо тільки ваша цільова аудиторія не знайома і легко не відповідає їй.

Отже, пам’ятайте: зберігайте своє доменне ім’я коротким та легким для введення!

Провести дослідження

В епоху торгових марок багато слів захищені торговою маркою або захищені авторським правом. Ім’я, яке ви вибрали для вашого домену, може бути і без нього, про що ви не знаєте. Щоб уникнути юридичних проблем, втрати вашого домену та навіть фінансових платежів, після того, як у вас з’явиться список із ідей доменних імен, проведіть дослідження та переконайтесь, що жодна з них не захищена торговою маркою чи захищена авторським правом..

Знайдіть своїх друзів, які також можуть бути вашою аудиторією, залученою до творчого процесу. Ви навіть можете захотіти провести дослідження в один момент.

 Ключові слова в домені

Вибираючи доменне ім’я, слід спробувати використовувати ключові слова, які легко можна пов’язати з вашим бізнесом, продуктом чи послугою. Ключові слова можуть допомогти покращити вашу SEO, але знайти доменне ім’я з націленими ключовими словами, яке ще не прийнято, буде дуже важко.

Темна сторона використання ключових слів – ризик вибору доменного імені, яке є загальним і не має особистості. Щоб це виділялося, потрібно багато креативу в поєднанні ключових слів з іншими словами або навіть придумуванні нових слів.

Унікальне та фірмове найменування

Саме ваше доменне ім’я відвідувачі запам’ятовують, діляться або використовують, щоб знайти вас. Це робить його основою вашого бренду чи послуги.

Щоб виділитися в океані доменів, ваше ім’я повинно бути унікальним та фірмовим. Узагальнені імена, побудовані навколо ключових слів, важко запам’ятати, оскільки вони не мають реального значення.

Це може бути хорошою ідеєю дослідити інші об’єкти у вашій ніші на предмет оригінальності та креативності їх доменних імен. Ви можете отримати велике натхнення або хоча б приклади поганих імен домену.

Уникайте дефісів та цифр

Є кілька причин, чому вам слід уникати дефісів та цифр у вашому доменному імені. Нагадаємо, що ваше ім’я має бути коротким, легким для написання та вимови. Ну, і дефіси, і цифри стоять на шляху до цього, оскільки їх часто неправильно розуміють.

Використовувати дефіс, тому що ім’я, яке ви хотіли, вже прийняте – це, мабуть, найгірше, що ви можете зробити. Це буде просування ваших конкурентів усім людям, які не вдається або забули набрати дефіс. Вам краще повернутися до процесу мозкового штурму в пошуках нового доменного імені, а не шукати цього швидкого, але шкідливого рішення.

Щодо чисел, вам слід уникати їх використання, оскільки люди, які чують вашу веб-адресу, не дізнаються, чи використовуєте ви слово (чотири) або цифру (4).

Ваше доменне ім’я має бути жвавим та спритним, а використання дефісів та цифр зробить все навпаки.

Уникайте подвійних букв

Слова з подвоєними літерами не гірші, ніж слова без них. Просто слова з подвоєними літерами мають тенденцію до неправильного написання, що призводить до втрати трафіку.

Розширення домену

Хочеш – вір, хочеш – ні, .ком як і раніше найкраще розширення, яке ви можете отримати.

Сьогодні ви можете вибрати кілька десятків розширень домену. Вони можуть бути пов’язані з типом вашої організації (org, net, edu) або країною, в якій ви базуєтесь (uk, eu, jp).

Нові, більш креативні, загальні домени, такі як .land, .cool, .guru, .rocks та подібні, можуть бути дуже спокусливими, оскільки вони пропонують можливість реєструвати імена, які є дуже актуальними та короткими.

Ви також можете взяти більше доменів або домен з більш ніж одним розширенням. Якщо ви вирішили це зробити, майте на увазі, що вам не потрібно створювати веб-сайт для кожного з ваших доменів. Все, що вам потрібно зробити, це перенаправити всі додаткові домени на ваш основний веб-сайт.

Ось найбільш поширені розширення доменних імен:

 • .co: абревіатура для компанії, комерції та громади.
 • .org: некомерційні організації та некомерційні організації.
 • .мережа: технічна, Інтернет-інфраструктура.
 • .інформація: інформаційні сайти.
 • .biz: комерційне або комерційне використання, наприклад сайти електронної комерції.
 • .мені: блоги, резюме або особисті сайти.

Загальні відомості: розширення .me – це домен верхнього рівня в Інтернеті для країн Чорногорії (ccTLD). Проте, завдяки його значенню та використанню в англійській мові, перелік можливостей при використанні як розширення доменного імені практично не обмежений. Чорногорія з цих двох листів щорічно заробляє мільйони доларів. Тільки в 2016 році було зареєстровано більше мільйона доменних імен з цим розширенням з усього світу.

Підсумок: Ідіть .ком, якщо вона доступна, і якщо вона зроблена, спробуйте .сітка, або .орг. Якщо жодне з них не доступне, краще вибрати інше ім’я, а не одне з менш поширених розширень.

Незалежно від того, чи ви вирішите зареєструвати розширення, варто взяти до уваги придбання приватної реєстрації домену. Це корисно, якщо ви хочете приховати ваші особисті дані, такі як ім’я, електронна адреса, телефон та адреса. Якщо ви хочете дізнатися більше про приватні Whois та реєстрацію приватного домену, будь ласка, прочитайте наш посібник. Конфіденційність домену не приходить безкоштовно; залежно від реєстратора домену, це буде коштувати $ 3- 10 на рік за домен. У реєстраторах доменів, таких як NameCheap, ви можете використовувати коди купонів, щоб отримати безкоштовну конфіденційність домену або придбати його за дуже низькою ціною ($ 0,99 на рік).

Подумайте довгостроково

Ваш блог, продукт чи бізнес можуть бути вузько визначеними в момент запуску вашої присутності в Інтернеті, але ви повинні бути відкритим і думати довгостроково.

Можливо, ви пристрасний любитель музики, тому ви пишете музичний блог, де висвітлюються огляди концертів та альбомів, інтерв’ю з музикантами та подібний контент. Ви можете легко вибрати доменне ім’я, яке пов’язане з музикою, і піти з ним у дорогу; але що робити, якщо в майбутньому ви зустрінете однодумців, однаково захоплених фільмами, мистецтвом та скульптурою. Включити ці нові теми до музичного блогу було б досить дивно.

Тож, вибираючи доменне ім’я, намагайтеся бути прозорливим. Думайте про велике і спробуйте придумати ім’я, яке найкраще підходить для вашої поточної сфери інтересів чи покриття, як це буде, коли ви врешті-решт продовжите в майбутньому.

Перевірте Генератори доменних імен, щоб отримати ідеї

Якщо ви шукаєте в Інтернеті, ви натрапите на ряд генераторів імен. Генератори доменних імен – це програми штучного інтелекту, а це означає, що вони не є ідеальними. Може статися так, що ви не знайдете своє доменне ім’я, використовуючи їх, але вони можуть отримати творчість у вашій голові та посилити процес мозкового штурму. Ідеї ​​та пропозиції, які ви отримуєте від генераторів доменних імен, можуть призвести до джекпоту. Нещодавно ми зібрали список топ-10 інструментів, що пропонують домен, які можуть допомогти вам розпочати роботу.

Не соромтеся

Після вибору доменного імені ви повинні діяти швидко. Доменні імена швидко продаються, і ви можете втратити його, якщо вагаєтесь. Навіть якщо ваш вміст не готовий, ви повинні якомога швидше зареєструвати улюблені доменні імена, оскільки вони досить недорогі.

Додаткові поради

Якщо ви запускаєте блог або особистий сайт, можливо, найкраще використовувати власне ім’я. Компанії з кількома марками можуть вирішити створити конкретні веб-сайти для кожної марки або групи товарів, а не ставити все під назвою компанії.

Після реєстрації домену та придбання хорошої послуги хостингу вам потрібно буде вказати свій домен на ваш обліковий запис хостингу, змінивши сервер доменних імен у свого реєстратора. В одному з наших посібників ми пояснюємо, що таке сервер імен та як він працює.

Висновок

Вибір доменного імені – непросте завдання. Вам потрібно продемонструвати оригінальність, креативність та бачення. Озбройтеся терпінням і приділіть цьому процесу деякий час.

Проведіть опитування серед своїх друзів та колег, і нехай воно залишається на ніч. Колись ім’я, яке виглядає і ідеально звучить наприкінці тривалого і виснажливого процесу, може виявитися голим і нудним вже на наступний день.

Як тільки ви вибрали своє доменне ім’я, перевірили його наявність та переконалися, що він не є торговою маркою чи захищений авторським правом, перейдіть до нього!

БЕЗКОШТОВНА реєстрація доменних імен ->

BlueHost забезпечує безкоштовну реєстрацію домену для кожного придбаного вами плану хостингу. BlueHost – це надійна та авторитетна веб-хостинг-компанія, яка пропонує послуги хостингу та реєстрацію домену з 1996 року. У BlueHost ви також можете придбати конфіденційність домену для захисту вашої особистої інформації.

Отримайте безкоштовний домен! »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map