Як вибрати найкращу CMS для веб-сайту вашого бізнесу?

best-cms-business-website


Мало підприємств, нових чи старих, які не мають веб-сайту. У багатьох випадках створення бізнесу та веб-сайту – це два синхронні процеси.

Створення веб-сайту в ці дні означає одночасне використання CMS. Чому ти питаєш? Це значно спрощує процес розробки та адміністрування.

Якщо ви не веб-розробник з надпотужними силами, який здатний скоротити час і простір, ви зробите набагато більше, швидше, якщо зробите правильний вибір на початковій фазі створення бізнес-веб-сайту.

Але які ще переваги має використання CMS для керування веб-сайтом вашого бізнесу? Що ще важливіше, як вибрати той, який підходить для вашого бізнесу? Який із вас підійде найкраще на довгому перевезенні?

На всі ці запитання буде дано відповідь у цій статті, а також інші, про які ви, мабуть, ще не ставили себе.

Тож сьогодні ми збираємось надати вам цей чудовий навчальний матеріал, який допоможе вам вибрати найкращий CMS для веб-сайту вашого бізнесу! Також надайте вашому бізнесу того тривалого, потужного присутності в Інтернеті, якого він заслуговує.

Без зайвої прихильності, давайте перейдемо до цього!

Чому вигідно використовувати CMS?

Система управління вмістом – це платформа, яка дає можливість своєму користувачеві більш спрощеним чином створювати та керувати веб-сайтом. З великою кількістю заздалегідь виготовлених інструментів та заздалегідь виготовлених елементів для вас робиться великий шматок роботи.

Вебмайстер або розробник може заощадити багато грошей і часу, лише використовуючи правильну систему управління вмістом. Це як побудувати будинок із закладеними для вас фундаментами, перш ніж ви навіть почали працювати над ним. У деяких CMS можуть бути навіть кілька попередньо побудованих стін для вашого будинку.

Більшість систем управління контентом також безкоштовні, але вам доведеться витратити трохи грошей. Але якщо мова йде про гроші, то використання CMS – це дуже економічно вигідне рішення.

CMS пропонує необхідні інструменти для того, щоб надати вашому бізнесу відповідну присутність в Інтернеті, яку ви шукаєте. У ньому є більшість виконаних робіт з кодування та багато вбудованих маркетингових інструментів, які допоможуть поширити повідомлення вашого бізнесу. Системи управління вмістом є всебічними пакетами для створення веб-сайтів та веб-сторінок для вбивць.

Тож використання CMS – це чудове та дуже ефективне рішення для вашого бізнесу!

Основна перевага полягає в тому, що створення бізнес-логіки, дизайну та функціональності веб-сайту легко для будь-якого типу користувачів. Звичайно, хтось із досвідом веб-розробок може зробити набагато більше і зробити це набагато точніше та ефективніше, але більшість систем управління контентом може легко дізнатися кожен.

Після того, як ви або розробник створили веб-сайт, майже будь-хто може отримати повістку адміністративних завдань, необхідних для запуску веб-сайту. Ви можете впорядкувати виробництво вмісту та легко публікувати статті чи публікації, коли вважаєте за потрібне.

Ви завжди можете переключити дизайн, вміст та зображення веб-сайтів за кілька хвилин, за допомогою простих і прямих процесів, не зачіпаючи навіть коду.

Що слід шукати в CMS?

Як ви вже могли чути, там є багато систем управління контентом. Багато з них – це добре відоме програмне забезпечення, яке використовується сотнями тисяч, а то й мільйонами користувачів. Загубитися серед усіх великих обіцянок та розкішних функцій легко, але це дійсно просто зводиться до простих вимог.

Вміст для багаторазового використання

Створення свіжого високоякісного вмісту може зайняти багато часу, і дуже ефективно використовувати те, що у вас є. Створення та керування вмістом веб-сайтів повинно бути ефективним процесом і повинно уникати ризику створення повторюваного вмісту, оскільки він притягує Google до ваших дверей із штрафом.

Дизайн та налаштування

Однією з складніших частин створення веб-сайту з CMS є розробка та налаштування його, щоб він виглядав саме так, як ви хочете.. Він не повинен обмежувати спосіб відображення вашого контенту.

Є кілька серйозно негнучких CMS, і є розробники, які часто не приймають кращих дизайнерських практик конкретної CMS і в кінцевому підсумку створюють жахливий код в процесі проектування..

Вам доведеться працювати з системою управління вмістом, яка є достатньо гнучкою, щоб ви могли встановити точний спосіб подання та завантаження вашого вмісту. Ви маєте змогу витягувати вміст у хронологічному порядку чи будь-якому іншому порядку, який ви можете мати на увазі.

Простіше кажучи, найбільш важливою в будь-якому з них є гнучкість в управлінні CMS дизайном веб-сайту та відображенням вмісту..

Редактор

Більшість CMS мають чудовий візуальний інтерфейс, який дозволяє редагувати вміст веб-сайту, а можливо навіть його дизайн. Вміст додається та вбудовується на веб-сторінки через нього, і це дозволяє основне форматування тексту, кольору, типографії та майже кожного змістового елементу, який ви публікуєте.

Редактор – це найпоширеніша функція всієї системи, тому переконайтеся, що вам зручно користуватися нею. Але будьте обережні, що занадто великий контроль через редактор WYSIWYG має свій набір небезпек, якщо вони забезпечують занадто великий контроль. Можливо, на вашому веб-сайті працюватимуть деякі редактори вмісту та постачальники контенту, і це добре, але якщо їм дозволять змінити занадто велику кількість дизайну сторінки, вони можуть зіпсувати дизайн всього вашого веб-сайту. Провайдери вмісту можуть використовувати посилання, заголовки, списки та інші елементи, щоб контролювати, як фрагмент вмісту повинен з’являтися на веб-сторінці.

Переконайтеся, що ви вибрали редактор, який не надає редакторам вмісту ніякого контролю над зовнішнім виглядом вашого веб-сайту. Редактор також повинен мати можливість обробляти будь-які зовнішні джерела, такі як посилання, різні файли, що завантажуються та інше.

Пошук

Однією з найбільш зручних функцій, яку можна використовувати на веб-сайті, є панель пошуку. Необхідно надати користувачам можливість пошуку за вмістом вашого веб-сайту та надання його для вашої команди. Кожен другий користувач починає свою взаємодію з введенням того, що шукає, на панелі пошуку. Функція пошуку здається простою і простою, але вони часто можуть бути неадекватними. Це може бути не таким функціональним, як ви очікували, і є інші фактори, які слід враховувати в функції пошуку, ніж це працює чи ні.

 • Це має повернути результати досить швидко, навіть якщо на вашому веб-сайті багато даних.
 • Це повинно ранжувати результати пошуку за певними критеріями.
 • Це має робити ретельна індексація, переглядаючи кожен розділ кожної веб-сторінки та, можливо, навіть файли, такі як пані Office та PDF-документи.
 • Доводиться робити користувацький пошук. Ви та користувач повинні мати можливість встановити деякі параметри, що дозволяють зробити більш точний та конкретніший пошук.
 • Це повинно оновлення досить часто, щоб він врахував усі важливі зміни, які відбуваються на вашому веб-сайті.

Відстеження користувачів

Ви хочете побачити, наскільки ефективно ваш веб-сайт виконує свої цілі та як подобаються вашим користувачам. Для цього потрібні певні аналітичні засоби та спосіб збору відгуків користувачів. Користувачі повинні мати можливість залишати коментарі, давати оцінки та, можливо, навіть користуватися чатом. Але ви повинні принаймні мати можливість розміщувати форми та збирати інформацію та думки від своїх користувачів таким чином.

Ви повинні використовувати ефективний метод спілкування зі своїми користувачами, незалежно від того, який веб-сайт ви будуєте.

CMS не повинен пропонувати це прямо з коробки, але дійсно слід використовувати ці функції за допомогою плагінів.

Майте на увазі, що навіть коли у вас є необхідні інструменти для збору даних, гнучкість цієї функції – це те, що робить її корисною. Ви маєте змогу витягувати та використовувати декілька способів, наприклад, легко копіювати його, вставляючи його електронною поштою чи витягаючи його до різних форматів файлів, таких як текстові документи, документи excel або документи PDF..

Управління користувачами

Якщо це зайнятий веб-сайт, його використовуватимуть багато людей, зокрема відвідувачі та ваш персонал. Ви хочете зробити це завдання максимально простим і максимально прямим вперед.

Ось чому ви повинні розглянути, як ви хочете керувати своїми користувачами. Ви просто хочете додавати та видаляти облікові записи користувачів чи хочете внести зміни до них, якщо це потрібно?

Ще одним важливим аспектом управління користувачем є встановлення дозволів. Ви призначите конкретні ролі кожному члену свого персоналу, і ви не хочете, щоб постачальник контенту торкнувся будь-якої функції веб-сайту. Вам потрібно призначити такі ролі, як редактор, автор контенту, редактор чи коректор тощо.

Найважливіше для вас мати контроль над тим, який користувач може редагувати те, що на вашому веб-сайті. Хороша CMS повинна підтримувати декілька ролей і динамічно додавати або відбирати їх дозволи.

Інтегровані кращі практики

CMS покращується лише за допомогою додаткових функцій. З інтегрованими найкращими методами SEO, більша частина роботи, яку ви в іншому випадку виконали б на сторінці SEO, вже зроблена за вас. Вам просто потрібно визначити свої ключові слова, і ви налаштовані на рейтинг за допомогою веб-сторінки, що відповідає дружньому SEO.

Також є безліч корисних функцій, таких як, Geo Location Support, стиснення GZIP, генерація XML-карти сайту, SEO-дружні URL-адреси та структура URL-адрес та багато іншого.

У всіх найсучасніших системах управління вмістом все це буде, але не кожна CMS гарантує, що ваш веб-сайт повністю оптимізований для SEO та завантаження досить швидко..

Дружність для мобільних пристроїв та наявність чуйних веб-дизайнів також є дуже важливими.

Підтримка версій

Внесення змін на ваш веб-сайт, лише щоб дізнатися, що ви не можете їх повернути, коли хочете, може бути величезним болем. Це також справедливо, коли ви щось публікуєте випадково або порушуєте функцію на своєму веб-сайті.

З цієї причини важливо мати можливість повернути веб-сайт до вчорашньої або минулої версії минулого тижня. Якщо це не так, CMS повинен хоча б надати вам можливість повернутися до останньої збереженої версії.

Хороша підтримка версій – це не те, що має кожна CMS, але зазвичай її можна додавати за допомогою плагіна. Ви також можете обробити це через свого веб-провайдера хостингу.

Як вибрати CMS, який працює для вашого бізнесу?

CMS, який добре працює для когось, може не працювати так добре для вас та вашого бізнесу.

Найважливіша підготовка, яку ви повинні зробити, – це встановлення точних вимог вашого бізнесу. Вам доведеться враховувати ваші ресурси, команду, свої здібності та потреби вашого бізнесу.

Які ваші бізнес-цілі?

Ви можете в кінцевому підсумку повторити себе, якщо ви вже це зрозуміли, але трохи повторення лише забезпечить виконання ваших цілей.

Чого головного ви хочете досягти, створивши веб-сайт? Ви хочете створити сильну присутність в Інтернеті, щоб ваш бренд помітив більше людей? Ви хочете побудувати інтернет-магазин, який продає вашу продукцію? Можливо, ви хочете зробити все вищезазначене?

Ваші цілі є основними визначальними факторами того, що працює для вас. Наприклад, ви збираєтесь використовувати один тип CMS, якщо прагнете створити бренд і багато інтернет-маркетингу та контент-маркетингу, або зовсім інший тип CMS, якщо ви хочете створити величезний інтернет-магазин.

Створіть дорожню карту проекту та визначте, які функції та функції вам знадобляться на цьому шляху для досягнення поставлених цілей.

Який ваш бюджет?

Як і у багатьох інших речах у житті, чим більше грошей можна витратити, тим простіші речі отримують.

Перш ніж вибрати CMS, ви повинні знати, скільки грошей ви готові витратити на своєму веб-сайті та правильно розподілити ці гроші.

Після встановлення бюджету ви можете шукати системи управління вмістом, які б надали вам інструменти для створення вашого веб-сайту в межах свого бюджету. Більшість CMS є відкритими та доступними для користування, тому вам не доведеться купувати CMS для створення свого сайту. Саме процес створення вашого веб-сайту може призвести до великих витрат.

Багато професійного вигляду, преміальних дизайнів веб-сайтів та плагінів, які пропонують функціональність, оплачуються. Можливо, вам також доведеться заплатити веб-розробнику, який допоможе вам створити веб-сайт та виправити помилки, які можуть виникнути..

Власна CMS або з відкритим кодом

Відмінності між власницькою та відкритою кодом CMS численні, і вони заслуговують на окрему статтю, яку ми також опублікували. Але що стосується нашого теперішнього клопоту, вибір залежить лише від того, скільки контролю ви хочете мати.

Ви, звичайно, хочете мати якомога більше контролю, але це також забирає більше уваги та більше роботи. Основна різниця між відкритим кодом та власником CMS – рівень контролю, який вони забезпечують.

CMS з відкритим кодом є вільним у використанні, і ви можете вільно змінювати будь-який код та функції всередині нього, тим самим маючи повний контроль над системою.

Однак, власницька CMS розробляється та управляється компанією. Ви в основному сплачуєте плату щомісяця або щороку за їх створення та керування вашим веб-сайтом, тоді як вам залишається лише завантажувати вміст і виконувати найважливіші завдання. Про решту технічних деталей, таких як дизайн веб-сайту та оновлення, опікується їх служба підтримки. Ви завжди можете зателефонувати їм, щоб допомогти вам, і вони зроблять більшу частину роботи за вас.

Важливо зауважити, що ваш веб-сайт, ймовірно, не буде вашою власністю, і він тісно пов’язаний з конкретною компанією, яка використовує CMS, який ви використовуєте. Не кожна компанія робить це, але вам важливо знати, чи варто мати веб-сайт таким чином чи ні. Можливо, вам доведеться платити щомісячну плату і менше контролювати, але вам не потрібно абсолютно ніяких знань веб-розробників, і робота, яку ви повинні зробити, мінімальна.

Подивіться на його основну функціональність

Звичайно, більшість систем управління вмістом пропонують користувачеві можливість створювати, редагувати веб-сторінки та додавати до них вміст. Ми схильні думати, що ми можемо організовувати наші сторінки та те, як влаштований наш вміст і слухати майже будь-яку CMS, але це не так.

Хоча деякі найпопулярніші CMS дозволять вам організовувати веб-сторінки прямо з вікна, багато з них не пропонують цих функцій. Також, напевно, ви хочете, щоб певний вміст та елементи були викладені певним чином.

Тож найголовніше, що потрібно переконатись у тому, це те, що CMS надає вам всю функціональність та контроль, який ви хочете мати над своїм веб-сайтом.

Чи можете ви або ваша команда використовувати систему?

Це перше і найважливіше, що слід врахувати, адже без цього не буде кому керувати вашим веб-сайтом. Багато функцій CMS вимагають навичок розробника та розуміння HTML, CSS і навіть PHP, коли мова йде про функції веб-сайту..

Наскільки добре ви або ваш екіпаж розумієте ці мови програмування, відіграєте головну роль, коли вам потрібно вирішити, яку CMS ви повинні використовувати. Природно, ви підете за той, який ви та ваша команда зможете найлегше та ефективніше прийняти.

Але майте на увазі, що занадто проста CMS не буде використовувати можливості будь-якої технічно кваліфікованої людини, оскільки вона блокує безліч настроїв, які ви могли б використати в іншому випадку.

Як далеко ви хочете, щоб це пішло?

Створення простого веб-сайту для портфоліо або веб-сайту для маркетингових цілей – це те, що можна зробити досить ефективно з більшістю систем управління контентом. Але якщо ви хочете створити Інтернет-магазин, веб-сайт електронної комерції чи будь-який інший веб-сайт зі складною функцією, вам доведеться інший налаштування. Крім того, якщо ви хочете, щоб ваш інтернет-бізнес зростав, ваша CMS повинна бути в змозі впоратися і з цим, не збиваючись.

Для багатьох підприємств їх раптове зростання призвело до їх падіння, просто тому, що вони вибрали неправильну систему управління послугами. Вам доведеться виконати деякі дослідження, щоб переконатися, що ваш веб-сайт не зламає вас, як тільки він має раптовий приріст трафіку, оскільки все більше користувачів починають вливати.

У жодного з нас немає кришталевого кулі, який міг би передбачити майбутнє, і майже кожна CMS обіцяє обробляти величезну кількість трафіку. Справжню інформацію можна знайти на форумах та в інших оглядах, де люди випробували і перевірили вашу перспективну CMS і можуть підтвердити, що вона вирішила зростання свого бізнесу і продовжує працювати з нею навіть зараз.

Тож ще раз переконайтеся, що ви знайшли CMS, який відповідає вашим бізнес-цілям.

Найпопулярніша система управління контентом

Тут ми виклали системи управління контентом, які більшість компаній використовують для запуску своїх веб-сайтів.

WordPress

Відвідайте офіційний веб-сайт »

Не можна навіть говорити і не думати про системи управління вмістом, без WordPress не замислюється над ними. Приблизно кожен четвертий веб-сайт створений разом із ним і має понад 60 мільйонів людей, які використовують його для ділових цілей. За допомогою WordPress було створено безліч веб-сайтів навіть за годину, коли ви знайшли цю статтю.

WordPress почав працювати як платформа для блогів більше 16 років тому, але з тих пір переросла в повноцінну систему управління вмістом, здатну обробляти будь-який веб-сайт.

Це одна з найзручніших CMS, має прості засоби перетягування для створення веб-сайту. Ви можете просто додати новий дизайн і змінити його кількома клацаннями миші. Для цієї CMS доступна безпрецедентна кількість тем і плагінів, що робить її неймовірно гнучкою та настроюваною.

Це найпопулярніша CMS з причини, і ви можете створити майже будь-який веб-сайт із нею, що б ви не планували. Ви навіть можете додавати різні функції за допомогою коротких кодів та численних плагінів.

Хоча, важливо згадати, що є кілька кращих варіантів, якщо ви маєте намір побудувати великий інтернет-магазин на рівні підприємств. Але це стосується лише невеликого відсотка людей.

В іншому випадку WordPress – це просте у використанні, пряме рішення для створення та управління веб-сайтом вашого бізнесу.

Якщо ви хочете створити інтернет-магазин або електронну комерцію, вам знадобляться додаткові плагіни, щоб перетворити WordPress в повноцінну платформу електронної комерції.

Це чудово для будівництва:

 • Портфоліо, веб-сайт
 • Блог
 • Веб-сайт новин
 • Інформаційний веб-сайт
 • Веб-сайт для членства
 • Сайт збору відео

Якщо ви хочете опублікувати постійний потік вмісту, WordPress – це прекрасний спосіб зробити це.

Друпал

Відвідайте офіційний веб-сайт »

Drupal – це веб-сайт із відкритим кодом та платформа для створення додатків. Це дотик складніший за WordPress, і саме тому він найкращий для людей, які мають досвід веб-розробки. Він все ще є однією з найбільш зручних для управління системами контенту, але до неї потрібно звикнути. Розуміння сценарію та рамки Drupal дозволяє створювати найунікальніші веб-сайти та програми.

Найвідомішою особливістю Drupal є те, що він пропонує майже нескінченну кількість можливостей. Ви можете будь-що змінити і налаштувати веб-сайт, щоб він повністю відповідав вашим вимогам. Він має круту криву навчання, і найшвидший спосіб створити веб-сайт за допомогою нього – за допомогою веб-розробника, який має досвід використання системи.

Drupal відмінно підходить для будівництва:

 • Інформаційні веб-сайти
 • Програми
 • Веб-сайти новин
 • Блоги
 • Соціальні мережі
 • Інтернет-магазини
 • Портфоліо веб-сайтів
 • Форуми
 • Сайти електронної комерції

Ви можете створити все, що потрібно для вашого бізнесу, до найменших деталей, але це не так зручно, як WordPress, тому вам знадобиться професійна допомога, якщо ви хочете зробити процес розвитку ефективним.

Якщо ви вирішили використовувати Drupal, ви напевно зможете створити видатну логіку бізнесу та потужний веб-сайт з нуля..

Magento CMS

Відвідайте офіційний веб-сайт »

Magento – це повноцінна платформа для розробки веб-сайтів та CMS, створена для електронної комерції. Він може обробляти найменший інтернет-бізнес і навіть наймасовіші веб-сайти на рівні підприємств з десятками тисяч продуктів.

Magento надає всі інструменти, необхідні для ведення та управління онлайн-бізнесом, допомагаючи збирати та аналізувати кожен біт даних по дорозі. Він має дуже інтуїтивний інтерфейс та безліч інструментів для оптимізації пошукових систем. Ви можете завантажувати теми, щоб створити його дизайн так, як вам потрібно, а додатки додавати потрібні додаткові функції.

Це найкращий варіант для великого веб-сайту електронної комерції, але лише в тому випадку, якщо ви готові вкласти гроші та робочу силу або якщо у вас є знання з веб-розробки. Навіть процес встановлення Magento важкий для кмітливих людей, які не знають технологій, тому я б не рекомендував вам використовувати його, якщо ви не знаєте багато про кодування..

Але якщо у вас є розробник, який буде створювати ваш сайт, ви матимете собі справді надзвичайний сайт електронної комерції, як тільки він буде закінчений.

Joomla!

Відвідайте офіційний веб-сайт »

Joomla! це зручна система управління вмістом, яка чудово підходить для створення середніх та великих веб-сайтів. Його код складніший, ніж WordPress ‘, що надає йому більше функціональності та потужності, що дозволяє вам масштабувати веб-сайт у міру збільшення бізнесу та вимог.

Joomla! пропонує безперервне редагування вмісту та ефективне управління вмістом прямо з коробки. Веб-сайти, створені за допомогою нього, є стабільними, а редагування та оновлення вмісту на них можна робити дуже гнучко.

Люди, які не мають багато знань з веб-розробки, можуть використовувати Joomla! дуже легко, не торкаючись жодного коду. У той час як ті, хто має навички веб-розробки, зможуть налаштувати систему, щоб внести коригування, потрібні їх веб-сайту.

Веб-сайти, створені за допомогою нього, повністю реагують та мають найкращі практики SEO серед інших продуктів.

Joomla! чудово підходить для будівництва:

 • Інформаційні веб-сайти
 • Веб-сайти електронної комерції
 • Веб-сайти для малого бізнесу
 • Корпоративні веб-сайти
 • Портфоліо веб-сайтів
 • Блоги
 • Новини листів сайтів

Підведенню

Після того, як ви зрозуміли свої цілі та вимоги, вибирати CMS, який допоможе вам їх виконати, набагато простіше. Є ще деякі фактори, які ми не виклали, і ви можете стверджувати, що вони мають значення. Ми не говорили, що це ідеальний посібник, але ви можете скористатися порадами.

Найголовніше, щоб ви знали, які у вас пріоритети та яку систему CMS ви б найбільш ефективно використовували!

Я сподіваюся, що вам сподобалось читати цю статтю і що ми побачимося з вами досить скоро!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map