Як використовувати великі дані для вигоди вашого малого бізнесу?

великі дані приносять користь малому бізнесу


Завдяки сучасній такій технології, як хмарні обчислення та розумне програмне забезпечення, яке може обробити величезну кількість даних протягом декількох секунд, великі дані насправді не надто багато, щоб запитати як бізнес. Це абсолютно доступно, і ви можете використовувати його на свою користь, навіть якщо ви тільки почали свою компанію.

Багато хто з нас досі вважають, що великі дані – це те, що може отримати лише величезний бізнес. Це дійсно може привести вас до великого успіху, якщо ви отримаєте ваші дані про цінні дані, але все, що вам потрібно зробити, це просто прочитати більше про нього і почати зосереджуватися на правильних завданнях у вашому бізнесі.

Коли ми кажемо великі дані, вона включає статистику вашої електронної пошти, дії ваших клієнтів у соціальних мережах, дані про їх покупки та багато іншого. Важливо зібрати їх і почати створювати корисні звіти, які можуть бути корисними для вашого бізнесу.

Великі дані – цінний ресурс

Як компанія, яка має Інтернет, щодня відбувається щось, що залишає вам пристойний обсяг даних, з яким можна працювати з кожним днем. Однак, коли ви додасте їх усе, ви отримаєте таку величезну кількість, що використання деяких інструментів для обробки необроблених даних буде неминучим.

Є десятки програмного забезпечення, які можуть аналізувати, а також сортувати зібрані вами дані. Після того, як ви їх інтерпретуєте, вдосконалення продуктів та послуг у вашій компанії стане набагато простішим.

Наприклад, коли б ви завантажили свій абсолютно новий товар у свій інтернет-магазин? Хіба це не найоптимальніше, коли багато людей в Інтернеті і багато закупок відбувається? Використовуючи Big Data, ви завжди будете знати точний день, коли більшість людей проводять тусу на вашому сайті.

І може бути багато деталей, які можуть принести позитивні зміни у ваш бізнес, якщо ви їх зміните. Давайте тепер покажемо вам деякі важливі секрети бізнесу, які добре працюють як для малого, так і для великого бізнесу, починаючи з наступного пункту.

Знайте своїх конкурентів

конкуренція великих данихОкрім аналізу власного бізнесу, прийом крадіжок у магазини ваших конкурентів або просто перегляд їх веб-сайту може дати вам дорогоцінну інформацію. Але проблема в тому, що це вже не дуже ефективно, ви можете піти набагато далі.

З’явитися своїм замовником в одному з магазинів, щоб перевірити їхні пропозиції та ціни – це досить старий метод. Вам краще звернутися до Інтернету і почати видобувати дані, що містять їх ціни, клієнтів, пропозицій, найпопулярніші товари та багато іншого.

Наприклад, ви можете почати з Google Trends і ознайомтеся з останніми тенденціями на ринку щодо будь-якого виду товару чи марки. Крім того, оскільки більшість підприємств доступні в соціальних мережах, ви можете отримувати актуальні звіти про популярність торгової марки та про те, чи має вона хороші чи погані результати на основі відгуків клієнтів та коментарів..

Це легко помітити, коли компанія має більше лайків, більше спільних публікацій та кращі відгуки. Це означає, що, мабуть, є кілька речей, які потрібно вдосконалити, щоб отримати подібні результати. На щастя, це можна легко проаналізувати, і ви зможете швидко з’ясувати, що не так у вашому підході, і виправити це відразу.

Навчання з поведінки клієнтів

поведінка клієнтів з великими данимиДля бізнесу немає нічого важливішого, ніж залучити якомога більше клієнтів, тримати їх у захваті від вашого бренду та збирати інформацію про їхні потреби постійно. Це ще одна частина, де ви можете використовувати великі дані, щоб допомогти вам у вирішенні завдань, пов’язаних із клієнтом.

Перш за все, вам потрібно задати питання: що робить ваших клієнтів зацікавленими у вашому бренді? Як вони вас знайшли? Мабуть, щось переконало їх, особливо якщо навколо них багато конкурентів. Великі дані можуть відповісти на ці запитання вам прямо з місця.

Ви можете проаналізувати, чому ваші клієнти обрали конкретний товар, і викласти список причин, які змусили його або купувати його, або раптом вибрати інший товар замість цього. Крім того, знайдуться також клієнти, які рекомендують ваш магазин своїм друзям, і якщо ви хочете запустити кращі кампанії в майбутньому, вам обов’язково слід з’ясувати, чому.

Залишити місце на своєму веб-сайті, де відвідувачі можуть залишити свої відгуки, ледве є надійним джерелом. У вашому бізнесі відбувається багато інших дій, які можна розглядати як відгуки, такі як дані про покупки, соціальні мережі, обслуговування клієнтів та журнали браузера, дані перепису тощо..

Однак соціальні мережі часто є основними джерелами, звідки надходить цінна інформація. Ви можете отримати чітку статистику щодо поведінки та відгуків клієнтів, збираючи дані виключно з цих платформ.

Просто виберіть одну з найпопулярніших соціальних мереж, починайте дослідження, і ви точно зможете підібрати свої бізнес-цілі досить точно і відповідно до останніх тенденцій.

Робота з командою професіоналів

робота з великими даними з професійною командоюВести успішний бізнес також має означати, що вся ваша команда готова разом співпрацювати та вдосконалюватись. Це включає спільну роботу над складними завданнями, в той час як кожен є в повній мірі. Якщо ви наймаєте на роботу, ви завжди можете використовувати великі дані для пошуку деяких кандидатів з наборами навичок, які в основному відповідають вашому бізнесу.

Є багато різних компаній, які спеціалізуються на підборі людей, і ви можете знайти найкращі з них за короткий час за допомогою Big Data. Ви обидва наймаєте нових працівників або допомагаєте діючим, показуючи їм, як швидше та з меншими зусиллями працювати над своїми проектами.

Поки ви перебуваєте на ньому, ви також можете зібрати дані, що стосуються завдань, що виконуються у вашій компанії, та оцінити загальну продуктивність та швидкість прогресу для кожного працівника та всієї команди в цілому. Зрештою, ви отримаєте вичерпний звіт про права та несправедливості вашого персоналу.

Слідкуючи за цими процесами у вашому бізнесі, ви можете гарантувати собі робоче місце, де всі безперебійно співпрацюють між собою та ефективно працюють над найвищими пріоритетними завданнями.

Пошук останніх тенденцій

великі дані останні тенденціїЯк ми вже згадували раніше, ви можете зібрати значну кількість інформації про новітні тенденції виключно шляхом збору даних із соціальних мереж. Це перше, що слід пам’ятати, але давайте продовжувати далі.

Прогнозувати майбутнє вашого бізнесу також дуже важливо, і ви можете це зробити, проаналізувавши певні поведінкові моделі. Адже ваша продукція повинна залучати нових клієнтів не тільки зараз, але як можна довше.

Тому вам потрібно скористатися Big Data, щоб визначити майбутні тенденції та як слід змінити свій бренд, щоб бути повністю готовим до наступних хвиль. Ринок постійно змінюється, і багато факторів потрібно враховувати, якщо ви не хочете загубитися.

Час забути методики старої школи

Раніше було багато підприємств, які інтуїтивно підбирали тенденції та досягали великих успіхів у довгостроковій перспективі, але цей метод на сьогодні вже точно застарів. Завдяки сучасній технології ви можете бути набагато точнішими з дуже невеликими зусиллями, лише скориставшись великими даними.

Ми ще безпосередньо не згадували Facebook, але, очевидно, це одна з найпопулярніших платформ, яка може накопичувати смішні обсяги даних. Оскільки це так добре, як слідкувати за інтересами людей, ви завжди можете отримувати актуальну інформацію про останні новини та тенденції.

Інші настійно рекомендуються веб-сайти Twitter і Мисливець на тренди, обоє з величезною і дуже корисною спільнотою. Вони накопичують дані, які в значній мірі можуть бути використані будь-яким бізнесом, що є ще однією причиною забути старі методи, такі як коментування в темах форуму, щоб дізнатися, що люблять люди.

Дійсно немає меж, оскільки можна аналізувати навіть найдрібніші речі. Клієнти йдуть певним шляхом від моменту входу до магазину до виходу, і цю поведінку можна також відстежувати на веб-сайтах. Такі інструменти, як Google Analytics, можуть показувати вам сторінки, куди відвідують ваші відвідувачі, і ті, куди вони вирішили залишити.

Ви можете зануритися у фінансовий стан різних регіонів та проаналізувати свої бізнес-можливості, враховуючи поточну політичну ситуацію, вікові групи, погоду та інші зовнішні фактори. В основному все, що може забезпечити задоволення ваших клієнтів.

Прогнозуйте свої продажі, оптимізуйте свої завдання

великі дані прогнозують завдання оптимізації продажівРаніше ми говорили про Big Data з точки зору вашого персоналу та продуктивності, але є більша картина, яку ви повинні знати. Окрім вдосконалення вашого бізнесу як команди, ви також можете почати працювати над ним у цілому, включаючи всі його функціональні можливості, використовуючи дані в своїх руках.

Проаналізуйте внески та мінуси вашого бізнесу, хід ваших кампаній та продуктів, частоту замовлень клієнтів тощо. Іноді вам може здатися, що під час поновлення продуктів або націлення на певну групу клієнтів не потрібно багато продуманого, але ці завдання не слід вирішувати відразу ж.

Наприклад, закінчуючи великою кількістю непроданих предметів тільки тому, що ви швидко зробили деякі помилкові прогнози, це може призвести лише до зайвих витрат, яких можна було б легко уникнути. Використовуючи Big Data, ви можете приймати правильні рішення на основі цілого ряду різних факторів, які можна аналізувати та комбінувати разом.

Ці ідеї можуть здатися вам дуже очевидними, але керувати бізнесом з часом стає складніше, оскільки він накопичує все більше і більше даних, і з часом вам знадобиться допомога.

Саме тоді ви можете почати впроваджувати Big Data і задати одне з найважливіших питань: Як я можу подальше вдосконалити свій бізнес? І тоді ви починаєте помічати різні візерунки та підказки, які ведуть вас до чудових ідей.

Великі дані можна легко отримати

Інтуїтивно планування своїх бізнес-цілей та співпраця з вашими кишками при використанні ваших ресурсів можуть принести певні непередбачувані відмінності у доходах та популярності вашої компанії в довгостроковій перспективі. Придбання важливих даних або навіть отримання їх безкоштовно може призвести до величезних змін.

Це може зробити рушійні сили вашого бізнесу набагато зрозумілішими, а також додати йому певної впевненості, встановивши його на правильний шлях. Facebook – один з найкращих прикладів, оскільки їхня компанія вклала великі гроші, щоб таємно придбати потрібні їм дані, щоб краще зрозуміти своїх користувачів..

Знання того, чого хочуть ваші користувачі, має вирішальне значення для компанії, яка хоче забезпечити їм найкращий вміст і забезпечити універсальну надійну платформу у будь-який час.

Хоча у вас немає стільки ресурсів, як малий бізнес, є все більше і більше безкоштовного програмного забезпечення та сервісів, які можуть допомогти вам з Big Data безкоштовно. Не кажучи вже про те, що навколо вас, мабуть, є інші підприємства, які, можливо, потребують допомоги в обмін на якісь цінні дані.

Лідери великих та малих компаній у всьому світі відслідковують новітні аналітичні методи, що розвиваються навіть у нас. Навколо нас існує океан інформації, який може бути оброблений різними способами для створення відповідних звітів.

Загалом, Big Data може допомогти вам багатьма способами. Ви можете легко стежити за діями та процесами, що відбуваються у вашому бізнесі, аналізувати клієнтську базу, з’ясовувати нові способи залучення нових клієнтів та багато іншого.

Найголовніше, якщо є щось, що ви робите неправильно, ви можете швидко зрозуміти це за допомогою Big Data і придумати кращий спосіб, перш ніж це завдає реальної шкоди. Поки ти маєш здоровий бізнес, ти на правильному шляху.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map