Як використовувати WinSCP та Notepad ++ для редагування веб-сайтів

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як використовувати WinSCP та Notepad ++ для редагування веб-сайтів
0 6 мин.

створити веб-сайти для редагування з блокнотом wincp плюс плюс


Існує багато способів створення та налаштування веб-сайту. Якщо ви тільки починаєте програмування, цей підручник допоможе вам на першому веб-сайті. У цій статті я розповім вам про те, як спільно використовувати WinSCP та Notepad ++ для створення та завантаження вашого веб-сайту.

Що таке WinSCP?

WinSCP – це безкоштовний клієнт з відкритим кодом FTP (протокол передачі файлів) для декількох версій Microsoft Windows: XP, Visa, 7, 8, 8.1 та 10, які використовуються для управління файлами з веб-хостингу для створення веб-сайтів. Програмне забезпечення було створено Мартіном Прикрилом у 2000 році, останні стабільні версії були випущені 4 листопада 2015 року і становили 5.7.6, а остання бета-версія: 5.8.1 бета була випущена 20 січня 2016 року, і написано на C ++, маючи всього 5,5 Мб.

WinSCP доступний на 38 мовах і використовує основні функції, такі як файловий менеджер, синхронізація файлів, а також розширені функції, такі як сумісність із SSH (безпечною оболонкою) та SFTP.

Ви можете завантажити WinSCP з веб-сайту розробника: https://winscp.net/eng/download.php де ви також можете побачити додаткову інформацію, таку як функції, як віддалений редактор, портативна версія, функції перетягування, сценарій пакетного файлу, командний рядок, текстовий редактор, підтримка PuTTY, декілька користувальницьких інтерфейсів, схожих на Windows Explorer або Norton Commander, зберігати сесію інформація та можливість завантажувати та зберігати файли.

Що таке блокнот++?

Notepad ++ – це розширений текстовий редактор, але також редактор вихідного коду, який використовується для створення або редагування декількох типів файлів, таких як amx або amxx для плагінів ігрового сервера, HTML, CSS, JS та PHP для файлів веб-сайтів, C, Java, C ++ для програмування і т. д. створена Дон Хо, остання стабільна версія – 6,9 від 22 лютого 2016 року, і ви можете завантажити її з https://notepad-plus-plus.org/download/v6.9.html

Блокнот ++ написаний на C ++, він має 6,6 Мбайт і доступний більш ніж на 50 мовах разом із сотнями плагінів, які є безкоштовними та підтримують редагування вкладок разом із функцією перетягування та перетягування, декількома буферами обміну, автоматично зберігають, розширюють пошук та замінюють використовувані звичайні вирази , вибір квадрата, кодування тексту, розділений екран, перевірка орфографії, порівняння даних, масштабування, синтез мови, браузер FTP, підсвічування синтаксису, макрос і багато іншого.

Notepad ++ підтримує безліч мов програмування, таких як: Ada, Assembly, ASP, Autoit, Batch, C ++, C, C #, Cmake, COBOL, Caml, CoffeeScript, CSS, Diff, D, Flash ActionScript, Fortran, Gui4CLI, HML, Haskell , INNO, Javascript, JSP, Java, KiXtart, Lua, LISP, Matlab, MS-DOS, файл INI, Makefile, Нормальний текстовий файл, NSIS, Objective-C, Perl, PHP, Pascal, PostScript, Властивості, Python, PowerShell, Файл ресурсу, R, Рубін, Схема, SQL, Shell, Smalltalk, TeX, TCL, VHDL, Visual Basic, Verilog, XML та YAML.

Однією з найкращих частин використання Notepad ++, окрім великої кількості функціональних можливостей, є багатомовна, а підтримка мов програмування – це велика кількість плагінів, в даний час це понад 140 сумісних, які використовуються або для перевірки W3C для HTML та CSS, сортування тексту, автоматично економія, автоматичне завершення, перегляд у кількох місцях, закладка, автоматичне виправлення тощо.

Як користуватися WinSCP та Блокнотом++?

Після завантаження та встановлення обох із веб-сайту їх розробника вам просто потрібно запустити WinSCP із ярлика робочого столу та зберегти інформацію про FTP-з’єднання вашого веб-сайту з веб-хостингу, де ви придбали хостинг-пакет або створили обліковий запис хостингу.

Отримавши необхідну інформацію, ви можете використовувати їх для входу в FTP вашого веб-сайту, натискаючи ліворуч на кнопку Новий сайт, а потім праворуч з’явиться протокол файлу, який зазвичай є FTP, ім’я хоста, номер порту, ім’я користувача, пароль, можливість збереження або встановлення за замовчуванням та розширені параметри щодо глобальних уподобань або ведення журналу.

Ви вводите свої облікові дані та натискаєте кнопку Увійти, щоб запустити FTP-з’єднання, де ви можете побачити всі файли на своєму веб-сайті, а також файли пошти у поштовій папці, журнали у файлах журналів. В основному, використовуючи FTP-клієнт, ви маєте доступ до віддаленого сервера з ім’ям, на якому зберігаються файли вашого веб-сайту, електронної пошти та журналів і де ви можете їх редагувати, маючи повний контроль.

Для створення веб-сайту вам зазвичай потрібні бази даних MySQL, створені через cPanel / phpMyAdmin, а потім ви використовуєте облікові дані цієї бази даних для введення їх у файл у FTP. Вам потрібно завантажити файли свого веб-сайту на public_html папка, інакше веб-сайт буде недоступним, а також вам потрібен або файл index.html, або файл index.php.

За допомогою FTP ви можете завантажувати будь-яку систему управління контентом, наприклад WordPress, де є wp-config-sample.PHP, куди ви вводите необхідну інформацію про базу даних, про яку я згадував раніше, і в цьому випадку для WordPress вам потрібно перейменувати файл у wp-config .php після того, як ви скопіювали його в ту саму папку.

WinSCP має багато корисних функцій, і у вас є багато піктограм та меню, щоб ви могли оновити, синхронізувати, переглянути власні документи чи документи з FTP, а також знайти файли та багато іншого.

Якщо ви хочете відредагувати файл, ви можете або скористатися включеним текстовим редактором, або ви можете встановити Блокнот ++ як редактор за замовчуванням, перейшовши в налаштування, а на вкладці «Редактори» ви додасте «Блокнот ++» та перемістіть його в основний редактор тексту та джерела.

Тут у налаштуваннях ви також маєте кілька варіантів щодо середовища: інтерфейс, вікно, командир, провідник, мови; панелі: віддалені, локальні; передача: перетягування, фон, витривалість, мережа, безпека, ведення журналів; інтеграція: програми; команди, зберігання та оновлення.

Щоб відредагувати файл, ви натискаєте правою кнопкою миші на потрібний файл і вибираєте редагування, або ви можете натиснути подвійний клацання лівою кнопкою миші, і файл відкриється в блокноті.

У Блокноті ++ ви можете або відкрити новий файл, зберегти або копіювати його, або навіть використовувати додаткові функції, такі як макрос, параметри безпеки та масштабування тощо. Ви побачите коментарі CSS та HTML зеленим кольором, а теги PHP – червоним, визначте синім, а змінні – сірим, а запити бази – світло-синім. Також в інших мовах програмування кольори змінюються, але вони інтуїтивно зрозумілі, і ви можете сказати, що являє собою кожен колір.

За допомогою цього редактора вихідного коду ви навіть можете побачити кількість рядків та використовувати пошук файлів та функцію заміни, щоб знайти та виправити можливі помилки.

За допомогою додаткових плагінів, таких як тег HTML, ImgTag, Location Navigate, інструменти MIME, конвертер, NppExport, NppFTP, ви навіть можете збільшити написання вихідного коду та використовувати Plugin Manager. Ви навіть можете встановити інші корисні плагіни, такі як плагін ActiveX, AndroidLogger, Сценарії автоматизації, автоматичне збереження та багато іншого.

Підсумуйте це!

Зрештою, поєднання між WinSCP та Notepad ++ є ідеальним, особливо для тих, хто має хоч трохи знання про мови програмування, які використовуються для створення веб-сайтів, таких як: PHP, HTML, CSS та Javascript, а також для тих, у яких немає цей тип знань, але хочу перевірити і експериментувати або навіть працювати з завантаженням або завантаженням файлів з приватного сервера, де вони зберігають особисті дані.

Щоб опублікувати свій веб-сайт в Інтернеті, вам знадобиться хороший сервіс веб-хостингу. Настійно рекомендую спробувати eHost, який пропонує безкоштовне доменне ім’я та дозволяє завантажувати свій сайт через FTP. Щоб дізнатися більше про інших хостинг-провайдерів, рекомендую ознайомитися з нашими відгуками про хостинг.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector