Як визначити хорошого веб-хостингу?

визначити хорошого веб-хостингу


Сьогодні ми знайдемо характеристики хорошого веб-хостингу. Перегляд усіх служб веб-хостингу, які зараз доступні для всіх, – це трудомісткий процес. Легко плутатись із усіма різними змінними та рекламними оголошеннями, і вони не полегшують вибір. Для більшості людей реклама та пропозиції, які вони бачать, виглядають майже однаковими для кожного хостинг-провайдера.

Звичайно, зовнішність виглядає дуже схоже. Кожен провайдер пропонує надійність, високу швидкість, високий час роботи та видатне, навіть нагородне обслуговування клієнтів. Це кілька основних моментів, які складають хороший хостинг-сервіс. Але подивившись під капот, ти зрозумієш, що все сильно відрізняється від того, що ти бачив на поверхні.

Послуги хостингу пропонуються різними компаніями, якими керують різні люди, з різною політикою. У них різні сервери, різна передача та власний спосіб поводження з клієнтами.

Природно, ви хочете, щоб ваші гроші, ваша увага та ваш веб-сайт були в найбільш здібній та турботливій парі, саме тому ми написали цю статтю. Щоб допомогти вам зрозуміти вузли та поштовхи хостинг-послуг на базовому рівні. Це допоможе вам прийняти освічене та розумне рішення, переглядаючи перспективні послуги хостингу.

Отже, якщо ви хочете визначити хостинг-провайдера, який буде найкращим для вас та вашого веб-сайту, дотримуйтесь мене, і я скажу вам, як це зробити!

Визначення потреб у веб-хостингу

Ви не купите пари штанів, якщо вони вам не підходять, правда? Це та сама угода з веб-хостингом і майже про все, що ви купуєте. Тому для вас важливо зрозуміти потреби в хостингу, перш ніж натиснути кнопку купити. Ось кілька основних питань, які потрібно задати собі.

Який веб-сайт ви будуєте?

Яку мету виконає ваш веб-сайт? Це буде простий веб-сайт з портфоліо, щоб показати свої вміння та досягнення? Чи будете ви робити веб-сайт електронної комерції, де ви можете продемонструвати свої продукти та продати їх? Або це буде веб-сайт чи форум?

Залежно від того, наскільки складною метою буде ваш веб-сайт, ви можете знати, наскільки надмірними будуть ваші хостингові потреби. Якщо ви лише створюєте веб-сайт із портфоліо, ви добре впораєтесь із деякими найпростішими хостинг-пакетами. Якщо ви створюєте великий веб-сайт для електронної комерції, вам знадобиться кращий, оскільки з часом буде більше трафіку та більше запитів на сервер..

По суті, це дійсно просто зводиться до того, скільки трафіку буде отримувати ваш веб-сайт. Чим більше трафіку він отримає, тим більше пропускної здатності та ресурсів сервера йому буде потрібно для того, щоб функціонувати так само добре, як це потрібно.

Майте на увазі, що в сьогоднішньому онлайн-середовищі швидкість має вирішальне значення. На веб-сайті ви виконаєте будь-яке завдання набагато краще, якщо він працюватиме на високій швидкості, і він буде загнати більше 30% користувачів, якщо це повільно. Тож завжди звертайтеся за найшвидшим хостинговим сервісом.

Чи є у вашого веб-сайту надмірні вимоги?

Якщо ви хочете створити власний веб-додаток або прагнете надати Інтернет-сервіс для мільйонів людей, вам, ймовірно, доведеться мати виділений сервер або VPS. Якщо ви використовуєте виділений сервер, вам не потрібно ділитися будь-яким простором з іншими веб-сайтами і мати весь сервер для себе. Хоча це коштує більше, а керування ресурсами сервера вимагає технічних знань. Але якщо ви прагнете побудувати щось складніше, я припускаю, що у вас це є.

Але якщо ви новачок і просто хочете створити веб-сайт, буде достатньо простого спільного хостинг-плану.

Якщо ви прагнете розширити свій веб-сайт у майбутньому, вам обов’язково слід вибрати хостинг-провайдера, який пропонує масштабовані послуги.

Двічі ознайомтесь з пропозиціями “Не обмежено”

Багато послуг хостингу говорять про те, що ви отримуєте необмежену кількість пам’яті та пропускну здатність за гроші, які збираєтесь заплатити. Ви фактично отримуєте необмежену кількість пам’яті, але постачальник поставить деякі жорсткі обмеження щодо кількості використаних ресурсів. Вони можуть навіть закрити ваш веб-сайт, якщо він занадто багато використовує. Тому не забудьте перевірити умови надання послуг, перш ніж потрапляти на таку «дивовижну» угоду.

Чи потрібні інструменти для створення веб-сайтів?

Не потрібно бути веб-розробником, щоб створити веб-сайт. Існує маса інструментів перетягування, які дозволяють вам створити веб-сайт з нуля, досить легко, без будь-яких технічних знань.

Крім того, у більшості хостинг-провайдерів є найпопулярніші системи управління вмістом, якими можна користуватися одним клацанням миші.

Скільки трафіку ви шукаєте?

Як я вже згадував раніше, знаючи приблизно, скільки трафіку має ваш веб-сайт або скільки ви хочете, щоб він мав, є однією з найважливіших змінних.

Звичайно, ви не можете занадто багато знати про те, скільки трафіку ви збираєтеся отримати заздалегідь, це лише здогадка. Але просто для того, щоб переконатися, виберіть хостинг-сервіс, який легко масштабувати, а також переконайтесь, що ви знаєте, скільки додаткової плати вам доведеться заплатити, якщо ви перейдете обмеження пропускної здатності..

Зрозумійте типи серверів

Найдешевшим типом хостингу є спільний хостинг, де ви діляться простором із сотнями чи тисячами інших веб-сайтів. Це також найбільш поширений тип хостинг-плану, з очевидних причин. Це добре, стабільний і надійний протягом року, не забираючи занадто багато грошей з рук. Але спільний хостинг обмежує ваш доступ до ресурсів серверів. Це обмежує кількість веб-сайтів та баз даних, серед іншого.

Для тих, хто хоче мати більше потужності і готовий заплатити трохи додатково, є варіант VPS (Virtual Private Server). На одній машині працює декілька віртуальних серверів. Ви можете використовувати віртуальний сервер так, ніби це фактично виділений сервер. Таким чином у вас буде більше серверних ресурсів і набагато більше сервісів, які ви можете використовувати. Вони чудово підходять для більш вимогливих програм та веб-сайтів. Але вам також доведеться самостійно керувати цим сервером або залучати до нього експерта.

Фактичні виділені сервери – це один з найдорожчих планів, але вони пропонують найбільшу потужність коня, оскільки ви орендуєте весь сервер для себе. Для використання цієї послуги вам знадобиться набір навичок управління системою.

Хмарні сервери та хмарний хостинг – один із найновіших видів хостингу. Дані зберігаються у величезних публічних хмарах, що робить їх швидшими та безпечнішими. Кількість ресурсів сервера, застосованих до одного користувача, змінюється. Їх можна масштабувати без зусиль, що робить її дуже гнучкою.

Він також відмінно підходить для обробки величезних, несподіваних навантажень трафіку, без того, щоб робити що-небудь, щоб масштабувати вашу послугу. Якщо ви хочете вибрати хмарний хостинг, справи йдуть дуже гладко та гнучко.

Огляд якостей веб-хостингу

Тепер ось важливі речі. Якщо ви подивитесь на наступні аспекти хостинг-провайдера та його послуг, ви можете легко вирішити, варто купувати чи ні. Без зайвих прихильників, давайте перевіримо їх!

Репутація компанії веб-хостингу

Одне з перших речей, на яке ми звертаємо увагу, переглядаючи хостинг-провайдера, – яку репутацію вони зібрали за ці роки, якщо вони зібралися. Зазвичай, як і в будь-якій іншій компанії, минулий досвід, який люди мали з ними, – це хороший спосіб сказати, надійні вони чи ні.

Багато хороших веб-хостингових компаній займаються бізнесом вже близько 20 років. Деякі компанії працюють лише кілька років, що не обов’язково означає, що вони не є надійними в будь-якому аспекті. Але багаторічні відгуки клієнтів стоять досить сильно для компанії.

Тож найкращий спосіб зробити це – переглянувши, скільки років компанія працює, читаючи відгуки клієнтів та користувачі, котрі надсилають коментарі. За допомогою них ви можете отримати чітке уявлення про те, що перспективна компанія залишила своїми слідами.

Вартість планів хостингу & Послуги

Ціна хостинг-послуг залежить від кожної компанії. Зазвичай план спільного хостингу коштує близько $ 2 – 3 долари. Деякі коштують від 4 доларів до 1 долара. Завжди варто взяти в руки калькулятор і пройти цифри, щоб знати, скільки ви будете платити протягом року.

Майте на увазі, що ціна, яку ви бачите на рекламі, застосовується лише в тому випадку, якщо ви підписуєте дворічний контракт з компанією. В іншому випадку ціна може піднятися з 2 до 4 доларів або з 3 до 6 доларів. Багато компаній використовують ці прийоми щодо ціноутворення, навіть ті, які надають хороший сервіс. Ви повинні знати про маркетингову тактику.

Вартість відновлення – це теж щось, на що слід добре ознайомитися. Як тільки ви доберетеся до кінця періоду, на який ви зареєструвались, коштуватиме оновлення, яке вам доведеться заплатити, тож слід врахувати цю ціну. Плата за поновлення повинна бути вказана, тому що ви можете заманювати платити грошовими коштами, перш ніж повідомляти про це.

З іншого боку, ви можете легко отримати знижки, якщо зареєструєтесь через інші веб-сайти, які їх пропонують. Таким чином, ви можете легко відрізати долар чи два від щомісячних витрат на хостинг.

Тепер, хороша ціна чи ні, залежить від послуги, яку пропонує перспективна компанія. Якщо ви шукаєте спільний план хостингу, який коштує 4 долари, але він не пропонує занадто багато, ви не будете робити занадто багато угод. Але якщо ви отримаєте послугу хостингу за $ 2 – 3 долари, яка пропонує безкоштовну реєстрацію домену разом з немереженим дисковим простором та пропускною здатністю, ви можете зробити досить непогану угоду.

Щоб забезпечити себе безпечнішим, у вас майже кожен раз є 30-денний гарантійний термін гарантії повернення грошей. Деякі хостинг-провайдери досить впевнені, щоб запропонувати 40-70-денний гарантійний термін повернення грошей.

Якою б послугою ви не стикалися, переконайтеся, що ціна є розумною для послуги, яку ви отримуєте. Хороший план хостингу можна знайти за 5 доларів на місяць, тому у вас не повинно виникнути проблем.

Виконання хорошого веб-хостингу

Звичайно, у вас є якийсь веб-простір для зберігання вашого веб-сайту, але це не все, що потрібно для його безперебійного запуску. Ваш веб-сайт повинен бути швидким і надійним протягом усього року.

Пробіг: А час роботи сервера означає кількість часу, який він перебуває в мережі протягом усього року. Він вимірюється у відсотках, і чим ближче час роботи сервера до 100%, тим надійніше він.

Щоб зробити конкретніші речі, вам точно не слід вибирати хостинг, який має тривалість тривалості роботи нижче 95%. Насправді, вам слід скористатися тими, хто працює в режимі 98% або 99,99%. План хостингу рідко можна зустріти зі 100% часу роботи, але більшість хороших хостинг-провайдерів дійсно наближаються до цього, тому вам слід займатися з ними своїм бізнесом..

Швидкість: The швидкість роботи сервера має вирішальне значення, оскільки він вирішить, наскільки швидко завантажуватиметься ваш веб-сайт. Швидкість завантаження веб-сайту вимірюється в мілісекундах. Якщо ви хочете переконатися, що ваш веб-сайт має швидкість згідно з сьогоднішніми онлайн-стандартами, сервер, на якому ви зберігаєте його, повинен мати швидкість завантаження близько 500 мс. Є хороші плани хостингу, які ще швидші, пропонуючи швидкість завантаження 200 мс, тоді як деякі працюють на 600-800 мс. Ваш веб-сайт працюватиме добре з обома, але вам не слід перевищувати швидкість завантаження 800 мс.

Не кожен огляд пропонує ці вимірювання, тому слід переглянути ті, що роблять. Ми завжди надаємо середню швидкість завантаження хостинг-плану у наших відгуках, тому сміливо перевіряйте їх.

Ви також можете встановити частину програмного забезпечення, щоб зробити це самостійно, але набагато простіше переглянути результати рецензента та порівняти їх.

Підтримка клієнтів: Купувати серверний простір просто, але керування може бути складним на цьому шляху. Ви можете зіткнутися з проблемами та безліччю речей, про які просто не можете загорнути голову. У таких випадках корисно вживати професійну допомогу. Тут грає підтримка клієнтів.

Хороша підтримка клієнтів – один з найважливіших аспектів хорошого веб-хостингу. Ви хочете, щоб на іншому кінці вікна чату та телефонної лінії були кілька корисних людей, які швидко відповідають на ваші запити.

Зазвичай хороший агент із обслуговування клієнтів відповість вам протягом 20-30 хвилин після того, як ви написали їх у чаті або після того, як ви їм зателефонували. Вони повинні бути корисними та зрозуміти, у чому полягає проблема. Вам захочеться вести бізнес з людьми, яким ви можете довіряти і які мають спину без додаткових комісій.

Але ви не знатимете, наскільки хороша підтримка клієнтів компанії, поки ви не спробуєте її самостійно або не проведете якісь дослідження. Люди люблять розповідати про свій досвід, і вони багато говорять про те, що вони відчували з конкретним хостинг-провайдером.

Якщо команда підтримки клієнтів погана, багато людей вже опублікували свої скарги на форумах, соціальних мережах та інших веб-сайтах, тому це дуже легко розглянути. Я пропоную вам ознайомитись із великою кількістю цих даних та побачити, який відгук дала їхня вже активна база користувачів.

Крім того, найкраще мати підтримку 24/7/365, яку можна отримати навіть у святкові дні. Якщо ви вже заплатили за хостинговий план, і ви все ще перебуваєте в пробному періоді, то найкраще перевірити команду підтримки клієнтів кількома дзвінками.

Безкоштовні речі, пропоновані постачальником хостингу

Деякі хостинг-провайдери зачаровують своїх клієнтів якимись непоганими пропозиціями. Деякі з них надають безкоштовну міграцію сайту, яка коштує більше 100 доларів у інших провайдерів. Якщо у вас вже є веб-сайт, який ви хочете перенести, це стане дуже зручним.

Вони надають безкоштовну реєстрацію домену, безкоштовні інструменти та розробники веб-сайтів, а також інші речі, які б перелічувати занадто довго. Коротше кажучи, ви можете отримати свої непогані бонуси, якщо обережно вибрати хостинг-провайдера. Я особисто вважаю, що безкоштовне доменне ім’я та різні безкоштовні інструменти є найбільш корисними. На щастя, саме це пропонує більшість хостинг-провайдерів.

Висновок

Вищеописані речі є найважливішими аспектами, на які слід звернути увагу при виборі хостинг-провайдера. Звичайно, завжди будуть якісь додаткові послуги, але це основні речі, які роблять хорошого хостинг-провайдера.

Тепер, геть! Настав час, коли ви зможете корисно використати свої нові знайдені знання та знайти найкращий пакет хостингу! Ось наші основні рекомендації щодо хорошого веб-хостингу:

Компанія
Промо ціна

1дешевий хороший веб-хостинг1,99 дол. / Міс
2універсальний хороший веб-хостинг3,95 дол. / Міс
3професійний хороший веб-хостинг3,95 дол. / Міс

Сподіваюсь, вам сподобалось читати цю статтю і ви ознайомтеся з нашими відгуками про деякі найбільш широко використовувані хостинг-плани!

Вибране зображення Розроблений Freepik

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map