Як встановити сертифікат SSL на веб-сайт WordPress?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як встановити сертифікат SSL на веб-сайт WordPress?
0 5 мин.

як встановити веб-сайт ssl сертифікату WordPress


Відповідно до нових факторів рейтингу Google та інших пошукових систем, безпека веб-сайту стає все більш пріоритетним сигналом рейтингу. Це означає, що якщо ваш веб-сайт не починається з префіксу “HTTPS:”, пошукові системи оцінюватимуть його вигідніше, ніж веб-сайти, які мають шифрування захищеного шару сокета (SSL)..

Метою встановлення сертифіката SSL є захист цілісності та конфіденційності передачі даних шляхом встановлення зашифрованого зв’язку між веб-сервером та браузером, таким чином, запобігаючи можливим перехопленням злочинних елементів. Крім забезпечення цілісності та конфіденційності даних за допомогою шифрування, HTTPS також забезпечує аутентифікацію сайту, тобто повідомляє відвідувачу, що сайт, який вони відвідують, це дійсно той сайт, який вони мали намір відвідувати.

Якщо ви володієте веб-сайтом WordPress з елементом електронної комерції або веб-сайтом WordPress, який зберігає конфіденційні дані, конфіденційну особисту інформацію або містить дані для завантаження чи завантаження даних, знаючи, як встановити сертифікат SSL на веб-сайт WordPress, все зміниться в посиленні безпеки і навіть консолідуючи рейтинги пошукових систем.

Встановіть сертифікат SSL на веб-сайт WordPress

Хоча для певних типів веб-сайтів сертифікат SSL може бути додатковим доповненням (наприклад, особисті блоги), в інших випадках (наприклад, сайти електронної комерції, банківські сайти, онлайн-платіжні процесори тощо) сертифікат SSL є галузевою вимогою.

Перш ніж ми розберемося з деталями, як додати сертифікат SSL на веб-сайт WordPress, спочатку розглянемо щорічні витрати на сертифікат SSL.

Придбання SSL-сертифіката

Як і у всьому, на вартість сертифіката SSL також впливатимуть деякі фактори, такі як хостинг-провайдер, який його пропонує, кількість сайтів, які потрібно захистити, і характер сайтів, які потрібно захистити (персональний веб-сайт або веб-сайт електронної комерції ). Наприклад, базовий SSL для одного домену коштує 36,75 дол. США на рік у SSL.com, тоді як витрати на багатодоменні пакети SSL коливаються в межах від 140 до 140 дол. / Рік та 320 дол. На рік.

Деякі хостинг-провайдери можуть пропонувати безкоштовні сертифікати SSL з деякими своїми хостинг-планами (наприклад, InMotion Hosting пропонує безкоштовний сертифікат SSL з їхніми бізнес-хостинговими планами), тому перш ніж поспішати купувати сертифікат SSL для вашого сайту WordPress, ви можете перевірити, чи ваш хост ще не налаштував вас на нього.

Якщо ваш веб-хост не надає сертифікат SSL безкоштовно або вам потрібен інший тип сертифіката SSL, ніж те, що пропонується вашим хостом (наприклад, ваш хост може пропонувати безкоштовно перевірений SSL домен, але вам може знадобитися розширену перевірку SSL), ви можете придбати її у стороннього постачальника та імпортувати її.

Ви можете звернутися за допомогою до встановлення сертифіката SSL у вашого веб-хоста, оскільки багато хостів встановлять сертифікат SSL на ваш сервер для вас. Крім того, ви можете використовувати плагін WordPress, щоб допомогти з встановленням сертифіката SSL.

Додавання сертифіката SSL

Якщо у вас є пакет хостингу з кількома доменами, вам потрібно вибрати домен, який отримає сертифікат SSL. Один з найпростіших способів отримати сертифікат SSL, встановлений на вашому сайті WordPress, – це використання плагінів.

Існують різні плагіни SSL, які внесуть необхідні зміни для вас без будь-якого введення з вашого боку. Просто придбайте SSL та активуйте плагін.

Ось кілька плагінів WordPress SSL, які можуть значно спростити встановлення сертифіката SSL:

WP Force SSL

Якщо ви не хочете торкатися жодного коду під час встановлення сертифіката SSL на веб-сайт WordPress, WP Force SSL допоможе перенаправити трафік HTTP на HTTPS. Таким чином, весь трафік вашого веб-сайту буде автоматично перенаправлений через захищену HTTPS.

Дійсно простий SSL

Після встановлення та активації плагіна Really Simple SSL він автоматично виявить ваш SSL на вашому сайті та автоматично внесе необхідні зміни до файлу .htaccess та налаштує ваш веб-сайт на запуск HTTPS.

CTL SSL для Cloudflare

Цей плагін призначений для того, щоб зробити CloudFlare гнучкий SSL готовим до використання з вашим веб-сайтом WordPress та уникнути циклів переадресації. Після встановлення та активації CTW SSL автоматично внесе необхідні зміни для вас.

Зміна налаштувань WordPress

Купуючи сертифікат SSL та встановлюючи та активуючи плагін SSL на ваш вибір, саме час підготувати ваш новий WordPress-сайт для SSL. Для цього перейдіть у Налаштування -> Загальні -> Поля URL-адреси WordPress та URL-адреси веб-сайту та оновіть ваші URL-адреси, щоб переконатися, що вони містять префікс “HTTPS”.

Якщо ви додаєте SSL на існуючий сайт, ви можете вручну змінити .htaccess файл, щоб перенаправити WordPress SSL з HTTP на HTTPS. Для цього ви можете додати наступні рядки до файлу .htaccess:

ПереписатиEngine On
ПерепишітьCond% {SERVER_PORT} 80
RewriteRule ^ (. *) $ Https://www.yoursite.com/$1 [R, L]

Додавання сертифікату SSL на веб-сайт WordPress – це вагома інвестиція, яка підвищить безпеку та надійність вашого сайту як в очах клієнтів, так і в пошукових системах..

Якщо у вас виникли проблеми з установкою сертифікату SSL на веб-сайт WordPress, ви можете звернутися за допомогою до свого постачальника хостингу. Більшість хостів регулярно пропонують допомогу щодо встановлення SSL або допомогу з імпортом сторонніх SSL-сертифікатів в рамках своєї діяльності з обслуговування клієнтів.

Висновок

Оскільки розширення безпеки HTTP є значними, що дає можливість підслуховувачам та викрадачам поставити під загрозу безпеку передачі даних, переключення вашого веб-сайту WordPress на HTTPS – це не лише суттєве покращення безпеки, але також може означати збільшення рейтингів SEO..

Сертифікат SSL забезпечує безпечний протокол для обміну інформацією в Інтернеті, і хоча ви, можливо, ще не захочете встановити його для свого веб-сайту WordPress, директива “HTTPS скрізь” від Google працює над тим, щоб зробити HTTPS важливим для будь-якого веб-сайту, а не лише для банків. та інтернет-магазини.

Встановити SSL-сертифікат на ваш сайт можна лише за кілька кроків, і це може зробити дуже багато для посилення безпеки вашого сайту та відвідувачів, що допоможе вам встановити авторитетну присутність в Інтернеті та уникнути покарання пошуковими системами..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector