Як запустити веб-сайт з рецептами з WordPress?

як створити веб-сайт рецептів з wordpress


Щоб створити хороший і видатний веб-сайт з рецептами з WordPress, вам потрібно багато праці та творчості. Також у цьому випадку потрібно мати гарне почуття смаку. Створення ідеального веб-сайту з нішею, такого як веб-сайт з рецептами WordPress, вимагає знань у різних областях, таких як:

 • Деякі ІТ-знання
 • Журналістика, навички письма
 • Фотографія
 • Гастрономія

1. Потреба в мінімальних ІТ-знаннях

Для того, щоб створити будь-який веб-сайт, вам потрібні деякі знання з ІТ. У цьому підручнику я покажу вам, як створити веб-сайт рецептів WordPress з відсутністю або мінімальними знаннями про ІТ.

Перш за все, вам потрібно знайти надійну хостинг-компанію та зареєструвати хороше доменне ім’я. Для цього проекту ми будемо використовувати найпопулярнішу систему управління контентом: WordPress. Це дуже просто встановити та почати. Однак якщо вам не зручно в налаштуванні свого сайту, ви можете найняти веб-розробника, який зробить це за вас.

Отримання веб-хостингу та доменного імені

Для початку вам не знадобиться дорогий план хостингу. Ви можете скористатися веб-хостингом бюджету, який пропонує 99,9% часу роботи, велику швидкість веб-сайту та підтримку клієнтів. Ви також зможете зареєструвати свій домен у своєму веб-хості. Деякі хостинг-провайдери пропонують безкоштовний домен, якщо ви купуєте хостинг у них. Трохи креативу потрібно при виборі доменного імені. Ви можете вибрати домен ключових слів, але ви також можете самостійно провести бренд. Якщо тебе звати Денні, ти можеш поїхати з кухні Данні. Таким чином, ви зареєструєте домен dannys-kitchen.com.

Ось 3 надійних та недорогих хостинг-провайдера, які запропонують вам безкоштовний домен:

Компанія
Промо ціна

1кращий хостинг кількох доменів1,99 дол. / Міс
2найкращий хостинг для кількох доменів3,95 дол. / Міс
3найкращий дешевий хостинг для декількох веб-сайтів$ 3,49 / міс

Встановлення та налаштування WordPress

Вибравши належний хостинг та доменне ім’я, потрібно встановити WordPress. Вищезгадані веб-хости пропонують інструмент встановлення WordPress одним клацанням миші, що означає, що вам не потрібно завантажувати файли та створювати базу даних на свій сервер вручну. Кожен крок автоматизований, ви лише надаєте інформацію про вхід та електронну адресу для свого сайту, і система встановить WordPress для вас.

Читайте також: наш докладний посібник про те, як створити веб-сайт за допомогою WordPress та опублікувати свою першу статтю.

Після того, як WordPress буде встановлений на ваш сайт, вам потрібно буде виконати деякі коригування. У вищезгаданій статті ви можете знайти більше інформації про кожне коригування, яке потрібно зробити. В основному вам потрібно буде зайти на панель інструментів вашого WordPress сайту та налаштувати структуру URL-адрес, встановити пару плагінів, змінити тему, налаштувати параметри обговорення та читання тощо.

Встановлення теми та необхідних плагінів

Щоб повністю налаштувати веб-сайт з рецептами, вам потрібна приємна тема та кілька корисних плагінів.

Щоб побачити деякі теми гурманів, перейдіть на офіційний веб-сайт WordPress за адресою https://wordpress.org/themes/search/food/ де ви знайдете тему Рецепти їжі що я рекомендую. Ця тема має належний дизайн веб-сайту для гурманів, а також корисні функції: власний фон, спеціальний заголовок, користувацьке меню, стиль редактора, обрані зображення, макет рідини, шаблон повної ширини, ліва бічна панель, одна колонка, формати публікацій, чуйний макет, праворуч бічна панель, липкий пост, параметри теми, готовий переклад, дві колонки.

Деякі плагіни, необхідні для підвищення продуктивності та кількості користувачів, а отже, приємно відвідувати веб-сайт: Акісмет – блокувати спам, Все в одному пакеті Seo – для SEO, Карта сайту Google Xml – для Google, Jetpack від WordPress.com – для статистики, подібних статей та інших, Останні повідомлення Slider – для слайд-шоу із зображеннями з останніх публікацій, Контактна форма 7 + Фламінго – для контактної форми та контактної книги та Поділитися кнопками від AddToAny для кнопок соціальних медіа.

Якщо у вас більший бюджет на створення вашого сайту, рекомендую використовувати преміальну тему WordPress. Таким чином ви можете бути впевнені, що ви отримаєте правильно закодовану та якісну тему, яка включає безліч функцій. Використовуючи комерційну тему, вам не потрібно буде використовувати велику кількість сторонніх плагінів, оскільки всі функції, необхідні для веб-сайту з рецептами, вже є частиною теми. Ось 3 теми рецептів та страв для WordPress, які мені подобаються та рекомендую:

тема кухаря їжі рецепт wordpress тема

Демо / Завантажити

тема соціальних шеф-кухаря їжі wordpress тема

Демо / Завантажити

тема приготування їжі рецепт їжі wordpress тема

Демо / Завантажити

Як підтримувати свій веб-сайт?

Останнім кроком у цій категорії є підтримка веб-сайту рецептів. Потрібно періодично оновлювати нові функції, а також нові випуски плагінів, тем та WordPress, які у вас вже є. Плагін Wp Updates Notifier повідомляє вас про нові версії тем, плагінів та ядра WordPress через вашу електронну пошту. Технічне обслуговування може виконувати будь-хто, але якщо вам потрібна детальна налаштування, ви можете найняти веб-програміста.

2. Знання журналістики та навички письма

• вміст журналістики та навички написання рецептівДля написання контенту потрібно багато фантазії, спритності та деяких журналістських знань. Ви з часом вдосконалите свої навички письма, створюючи все більше вмісту.

Коли ви пишете статтю, використовуйте прості слова і намагайтеся зробити статтю якомога оригінальнішою. Спробуйте також використовувати ключові слова, які визначають ваш веб-сайт та вашу статтю. Якщо ви пишете про їжу з деякими інгредієнтами, то частіше пишіть про ті інгредієнти, використовуючи їх у різних умовах. Хороша ідея – написати інгредієнти разом із конкретними кількостями, а потім написати рецепти, де ви поясните, як готується їжа.

Вам потрібно бути собою і бути творчим. Спробуйте подумати поза коробкою. Наприклад, використовуйте різні типи статей: путівники, огляди їжі, яку ви їли в різних ресторанах, дієти, як це робити, поради та рекомендації та, звичайно, рецепти. Ідея – бути максимально креативним, щоб ви могли більше писати, і тоді у вас буде набагато більше відвідувачів.

Не забувайте писати правильно, бути доброзичливими та шанобливими. Ви можете пожартувати і використовувати різні вирази та фігури мови. У редакторі WordPress є коректура, і ви можете використовувати її, щоб виправити себе саме так, як у Word.

3. Фотографічні знання

Слово фотографія має за своїм походженням два слова з грецької. Перший: “φῶς (phōs)”, що означає “світло” та “γραφις (graphis)”, що перекладається на дієслово “писати”. Таким чином, повний переклад може бути “писати у світлі”.

За допомогою WordPress ви можете встановити різні плагіни для фотоефектів, таких як Чуйний Lightbox Lite. Також ви можете використовувати параметри галереї, щоб розмістити кілька фотографій у слайді або згруповано в сітці. У кожному дописі ви можете розмістити фотографію як зображене зображення.

• цифровий фотоапарат для фотографування продуктів харчування та рецептів

Вам не потрібна дорога фотокамера, але вам знадобиться гарне джерело світла, щоб можна було знімати чудові зображення. Також вам знадобиться програмне забезпечення для редагування фотографій, щоб змінити розміри та коригувати зображення. Знімки, зроблені за допомогою вашої професійної або напівпрофесійної камери, можуть мати місця між 2 МБ-15 МБ. Ви не хочете завантажувати зображення такого розміру на свій веб-сайт. Не тільки тому, що ці зображення завантажуватимуться назавжди, але ви також будете споживати багато пропускної здатності та ресурсів сервера. Ви також будете дратувати своїх читачів, змушуючи їх чекати завантаження фотографій.

Фотографія – це тисяча слів, особливо якщо ви готуєте надзвичайно смачну їжу, яка також виглядає дивовижно, і тоді ви можете побачити підняття пари.

4. Гастрономічні знання

Гастрономія – це вивчення взаємозв’язку культури та їжі. Часто помиляється, вважаючи, що термін гастрономія стосується виключно мистецтва приготування їжі.

Слово “гастрономія” походить від грецьких слів “γαστήρ (gastér)”, що означає “шлунок” і “νόμος (nómos)” – “знання”.

Якщо ви не пишете відгуки про те, яку їжу ви готуєте, вам не потрібен цей крок. Ще потрібно знати, коли класти сіль, скільки інгредієнтів використовувати тощо. Якщо ви володієте знаннями з гастрономії, ви можете написати докладну статтю та зробити фотографії на все, що ви робите на кухні, по-своєму і оригінально. Не забувайте, що люди прагнуть їсти по-своєму, тому будьте обережні, коли ви готуєте.

Підбивання моїх навчальних посібників зі створення рецептів WordPress

Якщо творчість вас дійсно вражає, то вам слід правильно її використовувати. Таким чином, ви можете поєднувати кулінарію зі співом або з іншими улюбленими захопленнями. Приємна ідея – мати відео на кожній написаній статті разом із фотографіями їжі, про яку ви писали.

Врешті-решт я можу сказати лише приємний апетит!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map