Як знайти якість постачальника послуг веб-хостингу

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як знайти якість постачальника послуг веб-хостингу
0 6 мин.

знайти якісного постачальника послуг веб-хостингу


Перший крок для пошуку належного сервісу веб-хостингу та реєстру доменних імен для вашого веб-сайту – це проведення досліджень в Інтернеті, щоб ви почали розпитувати друзів та читати інші огляди в Інтернеті про кілька компаній-хостингів та їхні послуги, після чого ви перейдете на хостинг веб-сайт компаній і шукати подальші деталі, такі як ціна, ресурси, підтримка тощо.

Існує щонайменше 5 способів з’ясувати, чи якість конкретної послуги веб-хостингу / компанії є достатньою для вашого онлайн-проекту:

Оригінальність – яку бізнес-модель вони застосовують?

Зазвичай бізнес для успіху повинен бути максимально оригінальним, пропонуючи креативні та геніальні послуги чи продукти, представлені по-іншому і не ідентичні, як інші конкуренти, той самий випадок повинен бути доступний і компаніям, що займаються веб-хостингом, але деякі з них не мають ” t дотримуйтесь першого правила, і вони копіюють весь веб-сайт конкурентів, а також всю їхню інфраструктуру, ціни та пакети послуг, намагаючись навіть обманювати клієнтів та викрадати інформацію про їхні картки та особисту інформацію.

Якщо ви бачите веб-хостинг-компанію, яка має оригінальний веб-сайт із небаченим дизайном, з красивими кольорами, спеціальною анімацією, чудовими меню, віджетами, банерами та цікавими бічними панелями, значками та текстом, ви знайшли приємну веб-хостинг-компанію, яка доводить, наскільки вона професійна є.

Оригінальність – це перший крок, оскільки він показує, чи команда, яка стоїть за компанією, що хостинг хоч і справді знає робити те, що вона повинна знати, крім того, якщо ви також шукаєте веб-розробників, щоб створити ваш веб-сайт, окрім хостингу та додавання доменного імені, їх веб-сайт повинен бути справді професійний та унікальний.

Чому б ви скористалися компанією веб-сервісів, яка не має власних ідей і їй не вистачає оригінальності?

Чи підтримка корисна?

Ви вже вибрали приємну компанію, яка має оригінальний веб-сайт, але вам слід зв’язатися зі службою підтримки щодо отримання додаткової інформації та навіть зробити своє замовлення, лише щоб перевірити, як людина, що стоїть за комп’ютером, реагує на ваші запитання та який тип людини.

Ідеальна команда підтримки повинна відповісти на ваш квиток, електронну пошту чи інший тип запиту майже миттєво, пропонуючи вам повну відповідь, не відпускаючи життєво важливу чи не настільки важливу інформацію, і, звичайно, вони повинні бути дуже ввічливими і, можливо, пропонувати інші канали зв’язку між вам і їм подобається Skype або по телефону.

Іноді ваші проблеми можуть бути справжнім болем у попці, але все ж підтримка повинна зробити свою роботу, оскільки вони оплачуються, а ви також заплатили за продукти чи послуги. У цьому випадку, якщо ви бачите, що член групи підтримки бореться з вашою проблемою, вам слід спробувати вирішити проблему Google і, можливо, запропонувати йому рішення, які ви знайшли через Інтернет, або можете запропонувати йому надіслати вашу проблему своєму начальнику, який нібито краще кваліфікуватися для її вирішення.

Якщо ваша підтримка, здається, не відповідає на ваші проблеми досить швидко або вона навіть не працює в Інтернеті або вона взагалі не відповідає, тоді ви вибрали неправильну компанію, і вам слід шукати іншу, особливо якщо вони не є ввічливими і не знайдіть відповідей на ваші запитання чи рішення своїх проблем.

Ціна, вартість поновлення, приховані збори

Один з найважливіших мотивів вибору хорошого веб-хостингового сервісу / компанії – це ціна, яка іноді навіть є основною причиною. Люди вибирають веб-компанії з поганою командою підтримки та без оригінальності лише тому, що вони дешеві, але вони не усвідомлюють цього їхній власний бізнес буде таким же чином: дешевий, без оригінальності та з поганою підтримкою. Отже, без якості.

У більшості випадків, якщо ціна занадто низька, ви повинні побачити, що щось дивно, і вам слід або дослідити далі, щоб з’ясувати причину ціни, або уникати її, бо вона вам справді не потрібна..

Вам потрібно знайти належну суміш між усіма п’ятьма елементами, які визначають якість, тому вам слід приділитись хоча б тому, що веб-компанія, яка має середню ціну, середню оригінальність та професіоналізм, середня команда підтримки, робить середнє обслуговування серед своїх послуг і має середню якість. Недоцільно, щоб один з них був нижчим за середній, а інший – вищим, ви повинні дотримуватися одного рівня для всіх п’яти елементів.

Чи регулярно вони обслуговують своїх серверів?

Після того як ви встановили бюджет і знайшли компанію з належною та професійною командою підтримки та оригінальністю, ви повинні побачити, як часто обрана компанія робить операції з технічного обслуговування та чи оновлять вони свої сервери та послуги.

Вам потрібно подбати, тому що деякі компанії використовують причину “Технічне обслуговування” кожного разу, коли виникають проблеми, тому технічно їх ресурси не є надто хорошими. У цьому випадку деякі з них пропонують вам кілька безкоштовних функцій, тобто вони хочуть, щоб ви забули про проблеми, які вони мали, але навіть якщо ви приймаєте ці безкоштовні функції, у вас можуть виникнути проблеми з ними через технічні проблеми, і тоді ваш веб-сайт буде офлайн, змушуючи втрачати клієнтів, дохід, відвідувачів тощо.

А як щодо продуктивності & Час роботи?

Останнім елементом є якість послуг, тому вам слід доглянути пінг, відставання, і тривалість роботи, але також ви повинні знати, що оригінальність разом із підтримкою, ціною та обслуговуванням змішані запропонують вам якість. Справжнє питання – який тип якості? Хороший чи поганий? Для цього вам потрібно дотримуватися вищезазначених порад та підказів, і вам потрібно справді зробити дослідження та, врешті-решт, підсумковий звіт стосовно всіх компаній, що займаються веб-хостингом, разом із їхніми цінами, якістю, підтримкою та іншими важливими елементами. Ви навіть можете створити таблицю в Excel або іншому подібному програмному забезпеченні та порівняти кожну компанію та відзначити важливі речі, які ви знайшли для кожної, шляхом напівжирного або змінивши колір шрифту, наприклад, на червоний. Крім того, є хорошою практикою не вибирати веб-хостингову компанію лише за одним оглядом чи порадою, ви правильно оберете мудріший, якщо почули та прочитали кілька оглядів та різних рекомендацій.

Не забувайте про речі, пов’язані з здоровим глуздом, такі як справжні ціни, ввічливе та соціальне спілкування, а гарне рішення для всіх можливих проблем з веб-компанією-господарем – це зареєструвати все, що вони говорять, або копіюючи електронні листи, повідомлення в чаті, Skype та Повідомлення та квитки Yahoo в документі або навіть для запису Skype та телефонних дзвінків. Також слід зберігати накладні, контракти та інші документи, які ви зробили.

Зрештою, якщо у вас справді виникають великі проблеми з обраною компанією, вам слід звернутися до органів влади і спробувати знайти разом найкраще рішення для вас.

Компанія
Промо ціна

1надійний хостинг cpanel2,75 дол. / Міс
2якісний хостинг бюджету1,99 дол. / Міс
3високоякісний бізнес-хостинг-провайдер2,99 дол. / Міс
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector