Як знайти найкращого постачальника хостингів Magento?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як знайти найкращого постачальника хостингів Magento?
0 10 мин.

кращий-дешевий-магенто-хостинг


Є багато рішень на вибір, коли справа стосується створення інтернет-магазину. Це можна зробити за допомогою Shopify, WooCommerce (плагін WordPress), BigCommerce, Volusion тощо. Хоча все це чудові платформи, Мадженто також є дуже хорошим рішенням для створення інтернет-магазину.

Magento – це платформа електронної комерції з відкритим кодом, яка надає Торговцям все необхідне для роботи в Інтернет-магазині. Він призначений для людей, які не мають навичок веб-розробки, а також має дуже корисну спільноту, яка дуже допомагає, якщо ви шукаєте рішення чогось.

Власник магазину може перерахувати лише кілька, а то й десятки тисяч продуктів у своєму магазині. Велика кількість тем і плагінів дозволяє користувачам налаштувати свій магазин відповідно до своїх переваг. Magento пропонує дуже надійну систему, з якою ви можете працювати з базовими знаннями на комп’ютері. Ви можете розширити його та додати власну функціональність, хоча це і є момент, коли потрібні знання з кодування. Для цього треба було б найняти розробника, який розуміє, як працює Magento.

Але якщо ви хочете лише створити інтернет-магазин, ви можете це зробити. Завантажити та встановити макети та плагіни, які відповідають вашому магазину, легко. Встановивши його на свій сервер, ви одразу отримаєте доступ до надійного списку функцій. Якщо ви початківець початківець, час від часу стане заплутаним, і це потребує значної кривої навчання.

Magento – це дуже потужне рішення для електронної комерції, яке насправді не можна порівняти з іншими, оскільки воно пропонує нескінченну кількість функцій та можливостей, якщо ви вмієте ним користуватися. З цієї причини керувати сайтом Magento може бути дуже дорого.

Хоча він може бути використаний безкоштовно та має інтерфейс користувача, з яким проміжні користувачі можуть легко працювати, його в основному використовують великі магазини з високим бюджетом. Можна вибрати кілька версій. Ви можете завантажити Community Edition безкоштовно, а також можете використовувати безкоштовну демонстраційну програму Enterprise, якщо ви підписалися на нього.

Коли людина чи група людей мають намір створити великий магазин, вони часто наймають розробника або веб-гуру, щоб обробляти встановлення для них системи. Тож Magento в основному використовують люди, які мають досвід професійного веб-розробки. Якщо у вас немає досвіду веб-розробки та все ще хочете самостійно створити сайт, найкраще, якщо ви знайдете інше рішення.

Створення вашого Інтернет-магазину

Після запуску цієї системи ви можете робити практично все, що стосується створення інтернет-магазину. Спеціальні інструменти дизайну дозволяють користувачам створювати точний дизайн та макет, які вони мають на увазі. Існує також велика кількість заздалегідь створених шаблонів, які ви можете вибрати, як-от такі на ThemeForest.

Magento – це все в одному пакеті електронної комерції, тому вам не потрібно використовувати інші інструменти для обробки маркетингу. Після запуску SEO буде налаштовано автоматично; вам доведеться повозитися з ним лише якщо захочете.

Попередній перегляд & Завантажте тему Кокцинелла Магенто

Звичайно, платежі обробляються з абсолютною легкістю. Magento здійснює платежі одним клацанням миші, доставку по адресах, замовлення гостей та інші речі відповідно до попиту. Він також інтегрує близько 50 онлайн-платіжних систем.

Система має досить потужну безпеку для захисту інформації користувачів та вашої компанії. Magento також пропонує досить дорогий (1000 доларів) сервіс для вирішення будь-якої проблеми, яка може виникнути на вашому сайті.

У вас також є сильна підтримка. На їхньому веб-сайті є всілякі ресурси, які можуть допомогти дуже багато.

Плюси і мінуси використання Magento

Як і будь-яка інша система, нічого не є бездоганним. Magento – це дуже потужне програмне забезпечення для корпоративного рівня, яке чудово, в цьому немає сумнівів. Але є багато інших факторів, які слід врахувати, що може не зробити це привабливим для другої думки. Загальна проблема Magento полягає в тому, що використання його на повну потужність, ймовірно, забирає багато часу та грошей. Важливо переглянути переваги та недоліки, перш ніж стрибати в систему, навіть якщо це дуже перспективно. Але я не повинен вам говорити, ось чому ви тут.

Плюси

 • Гнучкість – Будучи платформою з відкритим кодом, ви можете легко знайти та додати шаблони та плагіни, які допоможуть вам створити веб-сайт, який ви віддаєте перевагу. Ви також можете налаштувати ці шаблони і навіть вихідний код Magento. Бути настільки гнучким – одна з найбільших сильних сторін Magento.
 • Повний функцій – Magento може похвалитися багатьма можливостями, яких інших платформ просто не вистачає. Реалізація мультивалютних, багатопозиційних, багатомовних систем може бути складно зробити з іншими системами, тоді як Magento може це зробити легко.
 • Версія спільноти безкоштовна – Малий та середній бізнес можуть отримати велику користь від цього, оскільки вони можуть скоротити багато своїх витрат.
 • Високо чуйний – Сьогодні оптимізація вашого сайту для мобільних пристроїв є ключовою складовою успіху. Користувачі мобільних телефонів збільшуються з кожним роком, і вони роблять багато покупок зі своїх портативних пристроїв. Magento охоплює вас, оскільки дозволяє легко створювати мобільні веб-сайти, які пропонують вашим користувачам надійний досвід.
 • Сильна та корисна громада – Будучи однією з найбільш використовуваних платформ електронної комерції у світі, Magento має сильну та підтримуючу спільноту, до якої можна звернутися. Завдяки цьому ми маємо швидку підтримку, і така велика спільнота завжди працює над створенням додаткових розширень. Вони також надихнули багато вже існуючих тем та плагінів. Якщо у вас є якісь проблеми або питання, ви завжди можете знайти когось іншого, хто, мабуть, стикався і вирішував це раніше.

Мінуси

 • Дорогий – Як я вже говорив, Magento – це програмне забезпечення для корпоративного рівня. Звичайно, ви можете безкоштовно завантажити версію спільноти, що чудово, але версія Enterprise коштує понад 15 000 доларів на рік. Він орієнтований на великі підприємства, які можуть собі це дозволити. Це, мабуть, найбільший недолік цієї дуже популярної платформи електронної комерції.
 • Високий попит на житло – Magento вимагає спеціалізований сервер, який спеціалізується саме на ньому. Більшість звичайних житлових платформ насправді не можна використовувати для розміщення. У вас також повинен бути налаштований розробник на сервері, що також коштує грошей. Житло Magento має свої обмеження, оскільки воно велике і потребує великої оптимізації. Ви можете легко зламати веб-сайти, якщо це зроблено не правильно.
 • Важко знайти розробників – Розробники Magento досить дефіцитні на ринку, і навіть якщо ви їх знайдете, вони заряджають багато. Є кілька справжніх розробників, які справді розуміють, як функціонує Magento. Система також має надзвичайно велику базу даних, тому їй потрібен хтось, хто може з нею обробляти.
 • Витрата часу – Як би ви не були кваліфікованими, виготовлення налаштувань займає багато часу. Магенто завантажується повільно, що може стати великим відключенням для багатьох. Це лише проблема, якщо ви використовуєте версію спільноти; версія Enterprise Premium має досить великі швидкості завантаження.

Створення вашого магазину з Magento

Створення належного веб-сайту Magento для компанії може зайняти від 50 до 500 годин для розробника. Є кілька важливих питань, на які слід відповісти, перш ніж переходити до дії. Залежно від вашої відповіді, кількість часу, який цей процес потребує, може скоротитися навпіл або може бути подвійним.

 1. Яку тему / макет ви б хотіли мати? Ви хочете реалізувати заздалегідь створений або маєте власну власну тему?
 2. Ви хочете використовувати типову лінійку функцій, яку пропонує Magento, або ви хочете розробити для вас деякі спеціальні?
 3. Чи маєте чітке, чітке уявлення про те, як повинен виглядати і функціонувати ваш веб-сайт?

Відповідаючи на ці три питання, ви поставите на правильний шлях, і ви навіть отримаєте краще уявлення про бюджет, який буде потрібен для створення вашого веб-сайту.

Ще одним ключовим компонентом створення веб-сайту на основі Magento є хостинг. Вам потрібно буде знати, який хостинг потрібен для веб-сайту, який ви маєте на увазі. У веб-хостингу є кілька найкращих гравців, які пропонують потрібні вам послуги, і ми поговоримо про них у наступному розділі.

Як правильно вибрати хостинг-провайдера для Magento

Тепер Мадженто – голодний звір, тому для роботи йому потрібні певні сили, і для цього вам потрібно буде вибрати правильного господаря.

Як і коли ви створюєте веб-сайт, чим краще ви маєте уявлення про те, що ви хочете, і як він повинен працювати, тим простіше вибрати правильний сервіс. Ми написали цей посібник, щоб допомогти вам вибрати правильний хост, а також рекомендуємо наш найкращий вибір для веб-хостингу Magento.

Коли ви шукаєте хоста, пам’ятайте про наступні фактори:

 • Загальна ефективність вашого сайту
 • Скільки продуктів у вас буде
 • Середньомісячний трафік
 • Це буде невеликий магазин чи великий магазин?

Технічні характеристики обладнання також важливі. Вибір сервера для вашого веб-сайту схожий на вибір комп’ютера для себе. Для початківців слід вибрати машину з VPS-сервером, чотирьохядерними процесорами (4 ядра), 8 ГБ оперативної пам’яті (або більше). Жорсткі диски SSD також значно збільшать швидкість завантаження, тому надайте пріоритет машинам, які їх мають.

Види хостингу

Ви можете використовувати керовані сервери або сервери самообслуговування.

Якщо ви виберете хостинг для самообслуговування, вам доведеться робити все самостійно. Вам доведеться запустити сервер, встановити програмне забезпечення та повозитися зі складним адмініструванням. Але ви також можете найняти професіонала, щоб зробити це за вас. Якщо ви віддаєте перевагу мати більше свободи та вирішувати проблеми самостійно, то ви це отримали.

Якщо ви виберете керований хостинг, ваш провайдер веб-хостингу візьме на себе відповідальність за багато речей. Якщо вони знадобляться, вони перенесуть ваш сайт на свій сервер, виправлять будь-які проблеми, пов’язані з хостингом, які можуть виникнути. В основному у вас буде команда професіоналів, які доглядають за своїм веб-сайтом. Наприклад, HostGator прекрасно справляється з цим, і їх сервери мають повну підтримку Magento.

Є багато веб-хостів, які пропонують керований хостинг за низькою ціною. Ви можете використовувати HostGator, BlueHost або InMotion, щоб мати собі надійний хостинг-сервіс, на який можна покластися. HostGator планує підтримувати Magento починаючи з $ 2,95 на місяць. Звичайно, ціни варіюються залежно від того, якого постачальника та які плани ви виберете, але ви легко знайдете той, який вам підходить.

Види хостингу для Magento

Спільний хостинг – Це найдешевший план хостингу, який ви можете знайти. Хоча це чудовий початок для створення вашого магазину електронної комерції Mangeto, але це не буде працювати в довгостроковій перспективі. Magento вимагає великої кількості серверних ресурсів, яких у хостінгу бракує. Безпека також є головним питанням спільного хостингу.

VPS хостинг – Ці сервери коштують набагато дешевше, ніж виділені сервери. Це тому, що ви ділитесь сервером з низкою інших веб-сайтів. Ви можете встановити практично будь-яке програмне забезпечення і встановити його швидкість. Єдина проблема полягає в тому, що швидкість завантаження та загальна продуктивність машини можуть залежати і від сусідніх веб-сайтів.

Виділені сервери – Виділені сервери досить дорогі, але ви отримаєте максимальну продуктивність на своєму сервері. Вам не потрібно ділитися кімнатою з ким-небудь і мати всю машину для себе. Якщо ви хочете, щоб ваші сторінки завантажувались якомога швидше, то це саме те, з чим вам слід працювати.

Рекомендовані хости

 • В русі – Вони пропонують дуже надійний сервіс для користувачів на будь-якому рівні кваліфікації та мають оптимальний вибір для малого бізнесу. Послуга Power отримує 5,39 дол. США на місяць, що ідеально, якщо ви хочете запустити інтернет-магазин. Він пропонує просту установку, жорсткі диски SSD та надійну службу підтримки, яку ви можете зателефонувати, щоб допомогти вам.
 • ХостГатор – Цей постачальник пропонує автоматичний інсталятор Magento, тому ви можете мати його на своєму виділеному сервері одним натисканням кнопки. Ви також можете придбати їх бізнес-план, який надає додаткові переваги.
 • BlueHost – BlueHost також має автоматичний інсталятор Magento, який дозволяє налаштувати його одним натисканням кнопки. Вони мають вашу спину з цілодобовою підтримкою. Понад два мільйони веб-майстрів довіряють своїй службі з поважних причин. Їх місячна ціна починається від 2,95 долара, що дивовижно враховуючи всі товари, які вони пропонують.

Незважаючи на те, що Magento буде спрацьовувати на загальному, дешевому хостинговому плані, після того, як ваш веб-сайт почне відвідувати відвідувачів, вам потрібно буде перейти на план VPS. VPS хостинг дає вам більше гнучкості та більше ресурсів, ніж спільний хостинг.

Висновок

Magento прямо вперед у тому, що він поставив за мету. Компанія прагне запропонувати найкраще рішення для електронної комерції. Вони вже мають більшу частину ринку, і то з дуже вагомих причин. Magento є надійним і надійним, коли справа стосується роботи вашого веб-магазину.

Вже досить зрозуміло, що ця система спрямована на великі підприємства, а не на середніх користувачів. Якщо ви працюєте сольно, вам, мабуть, краще використовувати інший сервіс, наприклад Shopify, WooCommerce або Volusion.

Хоча Magento вимагає багато турботи, зусиль та ресурсів, він буде добре служити вам взамін. Якщо ця платформа електронної комерції звучить як те, що вам потрібно, і що ви будете керувати, то від її використання вам потрібно лише кілька кліків.

Я сподіваюся, що ця стаття допомогла вам мати більш чітке уявлення про те, що таке Magento, і що ви знайшли правильного веб-хостингу для свого веб-сайту!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector