Як знайти веб-хостинг для особистого веб-сайту чи блогу

кращий веб-хостинг для персональних веб-сайтів чи блогу


Пам’ятаю, ще в ті часи сервіс веб-хостингу був дуже дорогим, лише великі корпорації та деякі великі компанії змогли створити та підтримувати веб-сайт. Кожен веб-сайт був створений вручну, з нуля, вимагаючи сотні годин кодування, тестування та усунення несправностей.

На щастя, за останні десять років хостинг-індустрія змінилася і еволюціонувала до рівня, коли кожен може дозволити собі орендувати хостинг-акаунт та створити невеликий веб-сайт всього за кілька доларів на місяць. Деякі компанії спеціалізуються на одному типі хостинг-плану, а інші пропонують широкий спектр послуг. Більшість хостинг-провайдерів пропонують плани все включено, які включають усі основні функції, необхідні для створення простого веб-сайту, без необхідності використання будь-якої мови програмування.

Якщо ви людина, яка хоче придбати обліковий запис хостингу для вашого веб-сайту хобі або особистого блогу, але ви не займаєтесь програмуванням або вивченням коду для написання, вам слід продовжити читання, щоб дізнатися, як вибрати хороший персональний веб-хостинг. Далі я покажу вам, які мінімальні вимоги до персонального веб-сайту та які найважливіші аспекти слід враховувати під час вибору персонального веб-сайту, що розміщує хостинг.

Вимоги до створення персонального веб-сайту

По-перше, вам знадобиться доменне ім’я, яке будуть використовуватися вашими друзями для доступу до веб-сайту. Ім’я домену має бути простим і легким для запам’ятовування, тут ви можете знайти повне керівництво про те, як вибрати хороше доменне ім’я. Наприклад, google.com – це доменне ім’я, побудоване з 3 частин: назва “google”, крапка “.” і розширення “com”, всі домени мають однакову структуру, але кожен домен унікальний і може бути зареєстрований один раз протягом певного періоду часу. Якщо ви хочете дізнатися більше про домени, перегляньте статтю, про яку я згадував раніше.

Маючи доменне ім’я ще недостатньо для налаштування адреси електронної пошти, для цього вам знадобиться хостинг-акаунт, який фактично буде обробляти електронні листи, які ви отримуєте чи надсилаєте. Сервер хостингу – це також місце, де ви будете зберігати файли свого веб-сайту, а інші зможуть отримати доступ до цих файлів у будь-який час у майбутньому.

Після того як ви зареєстрували домен, вам доведеться додати його до свого облікового запису хостингу та внести необхідні зміни сервера імен до домену, щоб синхронізуватися з вашим хостом. Це може здатися складним, але насправді це дуже просто налаштувати, проте якщо ви хочете пропустити цей крок, ви можете вибрати план хостингу, який пропонує вам безкоштовний домен. Крім економії деяких грошей, домен буде присвоєно вашому хостинговому рахунку автоматично та готовий до використання.

Наступні веб-хостингові компанії пропонують великі особисті плани хостингу за дуже доступною ціною, включаючи також безкоштовне доменне ім’я:

№1 BlueHost

починається з $ 3,95 на місяць, включає безкоштовне доменне ім’я та дозволяє розміщення декількох веб-сайтів.

побачити більше… “

№2 iPage

починається з $ 2,25 на місяць, включає безкоштовне доменне ім’я, дозволяє кілька веб-сайтів та хостинг електронної пошти.

побачити більше… “

використовувати wordpress для особистого веб-сайту чи блогу

Отримавши доступ до свого хостинг-акаунта, прийшов час налаштувати свою електронну пошту, наприклад, [email protected] та почати створювати свій веб-сайт. У вас є багато варіантів створення особистого веб-сайту; Я припускаю, що ви не плануєте робити це з нуля, тому, швидше за все, вам потрібен інструмент для створення веб-сайтів. Ви можете використовувати конструктор веб-сайтів або WordPress. Якщо ви не знайомі з WordPress, пропоную переглянути цю статтю; коротше кажучи, WordPress – надзвичайно популярне безкоштовне програмне забезпечення, побудоване на PHP та MySQL та використовується мільйонами веб-сайтів по всьому світу. WordPress потрібно встановити на ваш обліковий запис хостингу, що може стати проблемою для початківця користувача, проте вищезгадані провайдери хостингу пропонують інструмент встановлення одним клацанням, що зробить процес установки надзвичайно простим:

 1. Клацніть встановити WordPress у своєму обліковому записі веб-хостингу
 2. Виберіть ім’я домену, де ви хочете встановити
 3. Установіть ім’я та пароль адміністратора (це буде використано пізніше для доступу до області управління вашим сайтом)
 4. Завершити встановлення – зачекайте, поки файли будуть завантажені та з’єднані з базою даних
 5. Ваш веб-сайт готовий до використання, почніть додавати вміст, завантажувати зображення.

Хоча основним використанням WordPress є публікація статей, система дуже гнучка, і є багато розширень, які можна встановити в систему, щоб розширити її функціональність; наприклад, ви можете змінити дизайн веб-сайту за замовчуванням, додавши нову тему, якщо ви хочете відобразити галерею або створити користувацьку сторінку контактів, або хочете створити приємно виглядає портфоліо або галерею зображень, вам доведеться встановити плагін. Як вже було сказано, кодування немає потреби, просто клацання.

Підсумок про створення вашого особистого веб-сайту

Якщо ви зробили це поки що, ви можете сказати, що у вас є ваш особистий веб-сайт хобі або ваш особистий блог в Інтернеті. Вітаємо! Відтепер ви можете орієнтуватися на додавання вмісту. Інформативні та якісні статті можуть принести вам велику аудиторію, тож пізніше, коли у вас буде достатньо трафіку, ви можете перетворити свій особистий або хобі-сайт на веб-сайт з пасивними грошима.

Що б ви не будували особистий блог або хобі-сайт, де ви хочете залучити читачів з таким же інтересом, як і ви, найважливіше – мати хороший, але недорогий персональний хостинг-акаунт. Як ви вже могли дізнатися, існує багато компаній, і вибрати план хостингу важко, особливо якщо у вас немає досвіду. Наші путівники допоможуть вам вибрати домен і вибрати план хостингу, який вам потрібен, щоб розпочати роботу з вашим веб-сайтом.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map