Як зробити свій веб-сайт SEO-дружнім?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Як зробити свій веб-сайт SEO-дружнім?
0 9 мин.

зробити веб-сайт seo-дружелюбним


Просто мати добре виглядає веб-сайт недостатньо, щоб залучити багато трафіку. Щоб ваш сайт відображався в результатах пошуку, вам доведеться дотримуватися правил SEO. Якщо ваш веб-сайт відповідає їх стандартам, він буде розміщений вище в списку пошуку. Такі речі, як ключові слова, теги, а також дизайн сайту можуть мати великий вплив на рейтинг SEO на вашому веб-сайті.

У цій статті ми покажемо вам кілька хитрощів, які допоможуть досягти більшої кількості трафіку на вашому веб-сайті. Не те, щоб ці моменти не були відсортовані за важливістю, оскільки всі вони більш-менш однакові.

Використовуйте ключові слова та використання SEO для зображень

Ключові слова є джерелом SEO вашого веб-сайту. Це ваші способи допомогти пошуковій системі визначити, яка ключова інформація на вашому веб-сайті. Одне з ваших ключових слів має бути згадане в першому реченні веб-сторінки, щоб допомогти пошуковій системі визначити, про яку сторінку буде мова.

Ключові слова слід багато використовувати на вашому веб-сайті. Від тегів h1, атрибутів заголовка, навігації, зображень, до метаопису, навіть у назвах папок. Вся ця інформація повинна відповідати загальному сайту. Але не вкладайте занадто багато ключових слів, оскільки це може мати протилежний ефект.

Зазвичай оптимізується лише текст на веб-сайті, але важлива також оптимізація зображень (навіть якщо це робиться не так часто). Зображення на вашому веб-сайті не повинні бути занадто великими і не виходити за межі рядка сторінки. Він повинен бути розміром від 30 до 100 кбіт і з роздільною здатністю 72dpi. Якщо у вас значно більше, веб-сторінка завантажується повільно, і це знизить ваш рейтинг SEO.

Крім того, альт-текст на малюнках повинен відповідати малюнку, і вони не повинні бути занадто довгими. Як ми зазначали, позиціонування зображення також дуже важливе, як і підключення зображення до решти сайту.

Доступний дизайн

Ваш веб-сайт повинен бути доступним, і ми маємо на увазі, що його можна переглядати у всіх браузерах та пристроях. У ньому повинні бути спеціальні теги, які допоможуть йому працювати над новішими та старими версіями браузерів, оскільки люди користуються тими популярними (Mozzila Firefox, Google Chrome або Opera), і навіть тими, які не є загальними, але все ще використовуються (Internet Explorer).

Швидкість веб-сайту також включена в цю точку, оскільки повільніший веб-сайт матиме нижчий рейтинг пошукових систем, і на нього буде сильно впливати. Якщо важко орієнтуватися на веб-сайті, це негативно вплине на трафік та загальний рейтинг. Зображення, про які ми згадували раніше, також можуть доповнити цю тему.

Структура Ваших веб-сторінок важлива, оскільки добре структурований веб-сайт проходить набагато простіше. Тому ви повинні будь-якою ціною уникати осиротілих сторінок (якщо сторінка належним чином не прикріплена до структури веб-сайту).

Ваш веб-сайт також повинен бути чуйним, щоб отримати більш високий рейтинг у пошуковій системі. Якщо все добре, з чуйними макетами для мобільних пристроїв, вам не доведеться дублювати сторінки та матимуть проблеми з низьким рейтингом пошукової системи..

Приємні для користувача URL-адреси

Ваші URL-адреси не можуть бути випадковими та хаотичними, оскільки це не допоможе відвідувачеві чи пошуковій системі дізнатися, про яку сторінку йдеться. Якщо, наприклад, ваша URL-адреса закінчується на yoursite.com/id=243?64943, пошукова система буде заплутана, а ваш веб-сайт буде нижчим, ніж слід..

Повинно бути чіткою назвою для мети поточної веб-сторінки, наприклад .com / movies / action. Таким чином пошукова система матиме життєздатний спосіб класифікувати вашу веб-сторінку і полегшити її пошук (що в цьому і полягає в сенсі SEO). Крім того, занадто дикий з кількома категоріями також може негативно впливати на рейтинг сторінки, тому уникайте їх занадто складних.

Використовуйте одне-два ключові слова в URL-адресі, щоб сторінка була зручною для пошукових систем. Якщо у назві шляху ви маєте два слова для папки, завжди краще використовувати дефіси (-), ніж підкреслення (_), оскільки вони є стандартними для такого типу іменування шляху.

Крім того, будь-які старі та погані URL-адреси повинні бути переспрямовані на 301, щоб вони не створювали плутанини та не створювали цих прикріх помилок 404. Вони також зберігатимуть зароблені цінності до того, як знизилися.

Інтеграція соціальних медіа

Оскільки соціальні медіа сьогодні є скрізь і є надзвичайно популярними майже для кожного демографічного типу, важливо інтегруватися з цими веб-сайтами заради кращих результатів. Вони зроблять ваш веб-сайт значно кращим, оскільки соціальні медіа займають високі рейтинги пошукових систем.

Це не тільки допоможе високим рейтингам пошукової системи, але й забезпечить вам більший трафік на веб-сайті. Це також допомагає з досвідом роботи на сайті, адже якщо ви будете тримати своїх відвідувачів, пошукові системи збільшуватимуть ваш трафік, покращуючи рейтинг у результатах пошуку..

 Обмежте використання JavaScript

Оскільки деякі веб-сайти використовують майже весь код для JavaScript, це зробить роботу в пошукових системах набагато складніше, оскільки у нього виникнуть проблеми з читанням вашого веб-сайту. Навіть незважаючи на те, що JavaScript може бути візуально привабливим для відвідувача веб-сайту, це не допоможе пошуковим системам визначити характер вашої веб-сторінки. Оскільки це сповільнює його, пошукові системи не оцінюють такі сайти як високі.

Крім цього, JavaScript недостатньо інтегрований на кожному мобільному пристрої, і через це ви можете втратити велику частину можливих відвідувачів, обмеживши свій веб-сайт складним і важким для читання безладом. Вам слід допомогти пошуковій системі, обмеживши використання JavaScript певними нормальними межами.

Не надто багато елементів спалаху

Елементи Flash можуть бути цікавою і корисною справою на вашій веб-сторінці, але будьте обережні, оскільки надмірне використання може відволікати відвідувачів, а також знижувати рейтинг вашого веб-сайту. Пошукові системи, як правило, ігнорують Flash або нахмуряються, якщо це робиться у величезних кількостях. Тож якщо ви хочете, щоб ваша сторінка була SEO-дружньою, спробуйте використовувати Flash елементи в рідкісних випадках, коли вони дійсно можуть додати щось чудове на вашу веб-сторінку.

Використання HTML5 та належного CSS

HTML5 це остання версія мови та дуже зручна для пошукових систем. Він пропонує багато описових тегів, які дуже допоможуть SEO розібратися, про що йдеться на цій сторінці. Також його елементи легко читати для пошукової системи, тому вона піде набагато швидше, ніж зазвичай. Тож якщо ви використовуєте старий HTML-код, правильним чином буде оновити його та полегшити життя.

Якщо ви розробник старої школи, пам’ятайте, що кадри HTML – це не такий шлях, який матиме негативний вплив на рейтинг сайту. Те саме стосується таблиць, які тепер застаріли таким чином, оскільки CSS тепер можна використовувати для створення макетів стилів таблиці.

Недійсний CSS-код не обов’язково змінює ваш рейтинг, але може бути шкідливим, якщо веб-сторінка порушиться для відвідувача. Тож це не вплине безпосередньо на ваш рейтинг, але знизить трафік, що може знизити ваш ранг.

Також на замітку коду: Чудова річ, що потрібно зробити, – це створити XML мапа сайту це допоможе двигунам допомогти зрозуміти структуру веб-сайту. За допомогою нього можна визначити, які сторінки вашого сайту важливі, а які – ні.

Унікальні теги заголовків та мета-описи

Кожна сторінка вашого веб-сайту повинна мати власний унікальний тег заголовка. Це допоможе розрізнити кожну сторінку та представлятиме кожну сторінку. Постарайтеся, щоб вона була короткою, приблизно з 30 до 50 символів.

Мета опис схожий на заголовок і для найкращого ефекту має бути написаний власними словами. Цей текст буде показаний у невеликому попередньому перегляді на сторінці пошуку Google. Це не повинно бути занадто довгим, максимум 160 символів більш ніж достатньо, щоб отримати ваше повідомлення про веб-сайт.

Використання шифрування HTTPS

Не так давно шифрування HTTPS використовувалося лише для веб-магазинів та веб-сайтів, де потрібно було захистити конфіденційні дані (наприклад, номери кредитних карток). Але в даний час, оскільки загрози в Інтернеті зростають, зростає і необхідність захисту особистих даних. Ось чому Google наполягає на тому, щоб HTTPS використовувався всюди як додатковий рівень захисту. Це також не повинно знижувати швидкість веб-сайту, використовуючи максимальний результат. Практично всі основні веб-сайти вже реалізували цей крок, оскільки інформація з дня на день стає все більш цінною.

Також, аналогічно цьому, вам слід поновити свої сертифікати безпеки, щоб вони не показували попередження відвідувачам вашого веб-сайту.

Декларування DOCTYPE

Це може здатися мізерною справою, про яку слід попередити, але якщо це зроблено неправильно, це може трохи знизити ваш ранг. Doctype корисний, оскільки допомагає браузеру перекладати веб-сторінки на вашому сайті. Якщо декларації немає, браузер повинен здогадуватися, а це потребує часу, а іноді може пропустити чи помилитися. Це невеликий фрагмент коду, який економить багато часу та клопоту.

Немає дружніх друзів

Це одна із речей старої школи, яка вже не потрібна. Вам не потрібна кнопка “зручна для друку” на вашому веб-сайті, оскільки це робиться в CSS як більш чисте і швидке рішення цієї проблеми. Таким чином, будь-яка така кнопка буде викликати червоні прапори під час пошуку двигуна.

Правильне посилання на сторінку

Оскільки посилання на сайти використовуються майже на кожній сторінці, ви повинні зробити свої посилання чітко видимими. Окрім регулярного підкреслення, посилання мають бути різними інакше, оскільки перегляньте, щоб зрозуміти, чи не є текстовим посилання..

Ці посилання завжди повинні бути абсолютними, навіть якщо відносними з ними легше маніпулювати. Але відносні посилання можна трактувати неправильно або навіть зішкріб. Абсолютних посилань більше, особливо під час навігації по сайту.

Ви повинні знати, що на одній сторінці не повинно бути більше 100 посилань. Контролюйте використання своїх посилань і створюйте їх лише за необхідності.

Позначте сторінки, які не слід перевіряти

Створюючи robots.txt, ви можете керувати тим, до яких частин вашої сторінки не мають доступу роботи пошукових систем.

Це корисно, коли ви володієте веб-магазином і не хочете, щоб роботи Google додавали продукти у свій кошик, оскільки вони перейшли за посиланням. Переважно ці сторінки не відображатимуться в результатах пошуку, якщо десь є сигнали, які б розповіли їм про цінність сторінки.

Збільшити швидкість завантаження сторінки

Цілком логічна річ – підвищити швидкість завантаження сторінок. Спробуйте скоротити і працювати над своїм кодом, щоб він міг бути практичним у використанні. Так чи інакше, мета будь-якого розробника – це зробити його веб-сайт швидше, але досягнувши цього, ви також отримаєте набагато вищий рейтинг із пошуковими системами. Так що це два на один вид угоди.

Орієнтація на структуру

Структура вашого веб-сайту повинна бути зрозумілою і зрозумілою, оскільки це полегшить роботу пошукових систем, які проходять через ваші сторінки. Спробуйте реалізувати структуровані дані навколо ключових елементів. Це також вплине на те, як виглядає ваш сайт, коли він відображається на сторінці результатів пошуку та яку інформацію можна переглянути.

Читання тексту

Це може здатися тривіальним, але тексти на вашій сторінці повинні бути читабельними. Деякі речі, на які слід звернути увагу, це: довжина речення, частота пасивного голосу та кількість складів на слова.

Зміст, який ви викладаєте, повинен бути зрозумілим, без синтаксичних чи граматичних помилок та з належною структурою речень. Залежно від орієнтованої демографічної ситуації ці правила слід застосовувати відповідно.

Підсумок

Як ви вже могли помітити, SEO буде люб’язним до вас, оскільки якість вашого веб-сайту зростатиме. Такі фактори, як дизайн та простота доступу, важливі для пошукової системи, і лише добре зроблені веб-сайти отримають нагороди, які вона може запропонувати. Тож ми сподіваємось, що ця стаття була корисною і що вона дала деяке уявлення про світ пошукових систем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector