Яке майбутнє галузі веб-хостингу?

майбутня веб-хостинг-індустрія


Веб-хостинг перетворився на зрілий ринок ІТ з мого часу. Плани на веб-хостинг урізноманітнювались, ресурси та функції стали все більш рясними, тоді як ціни знизилися до найнижчих мінімумів, і з’явилося все більше і більше спеціалізованих хостингових послуг (наприклад, хостинг WordPress, керований хостинг тощо). Веб-хостинг сьогодні залишається конкурентоспроможним бізнесом і обов’язковим сервісом для всіх, хто запускає блог, веб-сайт або інтернет-магазин. Але як справи шукають майбутнє веб-хостингу? Чи продовжиться його розширення? Чи принесуть нові технології кращі та ще доступніші рішення для хостингу, що зробить веб-хостинг таким, яким ми його знаємо сьогодні, застарілими?

Без сумніву, потреба у веб-послугах та службах розміщення додатків буде продовжувати зростати, а в міру появи нових сегментів клієнтів служби продовжуватимуть спеціалізуватися на задоволенні цих потреб..

Веб-хостинг, як ми це знаємо сьогодні

Традиційне поєднання спільних і виділених хостингових рішень було розширено, включаючи керований хостинг, оптимізований хостинг для WordPress, хостинг VPS, а також хмарний хостинг. Хоча ціни на спільний хостинг настільки низькі, як і раніше (можливо, це означає повільне припинення цього виду хостингу на користь нових технологій), присвячений хостинг все ще знаходиться на високому рівні шкали цін. Але як тенденції шукають присвячений та керований хостинг, і чи будуть нові технології закінчувати традиційні хостингові інфраструктурні продукти?

Прогнози на майбутнє – за номерами

А дослідження 451 Research, компанія, що займається інформаційними дослідженнями та консультаційними компаніями, виявила, що динаміка зростання різних веб-хостингових сервісів покаже іншу схему, і фокус буде зміщений від традиційної хостингової інфраструктури до більш спеціалізованих інфраструктурних середовищ, таких як IaaS (інфраструктура як послуга) ) та SaaS (Програмне забезпечення як послуга). Згідно з дослідженням, очікується, що річна ставка збільшення доходу на 15,5% для послуг хостингу, а драйвери доходів будуть керуватися хостингом, який, як очікується, зросте приблизно на 18,7% на рік, а потім спільним хостингом з 10,4% на рік та виділеним хостинг з ростом 5,7% на рік. Що стосується частки ринку, то веб-хостинг та хостинг додатків реєструватимуть спад, а керований хостинг зафіксує дивовижний 71,5%. Далі дослідження підкреслює, що, хоча ринки Північної Америки та ЄМЕА – які також є найбільшими ринками хостингу – продовжуватимуть зростати, їх частка на ринку хостингу зменшиться, а ринки APAC та Латинської Америки будуть зростати значно більшими темпами (12% та 14% складних річних темпів зростання в Північній Америці та ЄМЕА відповідно, на відміну від 29% та 30% складних річних темпів зростання в APAC та Латинській Америці до 2019 року).

Отже, що все це означає для хостингової галузі? Уповільнення загального зростання традиційних ресурсів для веб-хостингу та додатків означає, що навантаження буде рухатися до IaaS та SaaS-сервісів, які ставатимуть все більш спеціалізованими, а інфраструктурні послуги включатимуть керовані сервіси як їх модульну складову. Ця зміна та сегментація клієнтів – це можливість існуючим провайдерам вирішити ці виникаючі вимоги та показати потенційним клієнтам, як хмарні послуги можуть бути корисними для їхнього бізнесу..

Керовані сервіси, розроблені, зокрема, для певних додатків і платформ, сторонніх додатків та публічної хмарної інфраструктури, будуть новими рушійними силами хостинг-ринку.

Підйом хмари

Традиційні віртуалізовані, виділені або спільні інфраструктурні продукти вже починають затьмарені хмарними обчисленнями – доменом, широкий спектр послуг якого відповідає потребам масштабності та гнучкості розробників, користувачів малого бізнесу та великих підприємств.

Найбільші переваги, які користувачі можуть отримати із хмарних обчислень, зосереджені на ідеї, що швидкий та доступний на вимогу надається більшій частині настроюваних обчислювальних ресурсів (сервісів, програм, зберігання, мереж, серверів тощо), що характеризуються швидким забезпеченням, мінімальна взаємодія постачальника послуг та мінімальні зусилля управління. Ще одна характеристика хмарних сервісів, будь то розуміння як SaaS, IaaS або PaaS (Платформа як послуга), – це їх еластичність та здатність реагувати на зміни вимог. Наступною особливістю є їхня оплата в основному, яка дозволяє користувачам купувати послуги на основі споживання.

Три так званих компоненти хмарних обчислень – SaaS (додатки, що постачаються через Інтернет і розроблені для кінцевих користувачів), PaaS (конгломерат інструментів та служб, призначений для швидкого та ефективного кодування та розгортання програм) та IaaS (програмне забезпечення) і обладнання, яке обтяжене живленням усіх інших служб, мереж, операційних систем, сховища, серверів), хоча вони розглядаються як окремі категорії, лінії між ними все більше розмиваються і надалі ставатимуть такими в наступні роки.

У цьому контексті хмарний хостинг буде продовжувати розширюватися, бачачи, як користувачі захочуть усунути обмеження, накладені традиційними хостинговими продуктами, і охопити гнучкість, потужність та надійність, пропоновані переплетеною серверною мережею, що складає хмарне середовище хостингу. Малий бізнес також зможе скористатись хмарним середовищем хостингу та всіма аспектами хмарних послуг, оскільки витрати стануть доступнішими, а підприємства зможуть упорядкувати та завершити малі та середньострокові проекти без зайвих інвестицій. Завдяки послугам хмарних обчислень час, досвід та грошові обмеження вже не будуть вирішальним фактором, оскільки готові компоненти хмарних інфраструктурних сервісів допоможуть подолати ці дорожні блоки.

Хмара, що розуміється як сума її компонентів SaaS, IaaS та PaaS, відкрила шлях для інновацій та технологічних гігантів, таких як Amazon, Microsoft та Google через їхні хмарні сервіси – Веб-сервіси Amazon, Microsoft Azure і Cloud Cloud Platform – вже прокладають шлях до нової зміни, яку хмарні сервіси та хмарні обчислення принесуть у сфері веб-хостингу та додатків.

Висновок

Оскільки споживачі все більше усвідомлюють переваги використання хмарних служб хостингу та хмарних обчислень для свого бізнесу, спосіб ведення бізнесу в Інтернеті та спосіб функціонування клієнтів змінюватимуться. Робочі навантаження, які існували в спеціалізованих середовищах і VPS, будуть рухатися до розширюваного діапазону інфраструктури та типів додатків, охоплених сьогодні рішеннями типу IaaS. Підприємства, які хочуть продовжувати процвітати в цьому новому світі веб-хостингу та додатків, повинні бути спритними на ногах, а розуміння та визначення технологічних тенденцій та тенденцій реагування споживачів буде вирішальною частиною цього процесу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map