Який тип веб-хостингу вам потрібен?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Який тип веб-хостингу вам потрібен?
0 6 мин.

який тип веб-хостингу вам потрібен


Веб-хостинг – це необхідність для тих, хто планує володіти веб-сайтом, але оскільки потреби в хостингу веб-сайту електронної комерції сильно відрізняються від потреб невеликого блогу, індустрія хостингу пропонує кілька різних варіантів хостингу, щоб покрити всі типи потреб в хостингу..

Вибір типу хостингу, який не відповідає вимогам вашого веб-сайту, дозволить вам боротися з проблемами продуктивності, повільним завантаженням сторінок, простоями та великим розладом. Багато залежить від того, який тип хостингового плану ви виберете, тому важливо оцінити свої вимоги, а також ви можете з самого початку. Однак, надмірний розмір вашого хостинг-плану може спричинити проблеми з фінансової точки зору – із занадто великою кількістю невикористаних ресурсів ви, по суті, будете викидати гроші у вікно, гроші, які ви зможете легко інвестувати в інші аспекти вашого інтернет-бізнесу..

Перш ніж зупинитися на хостинговому плані, знайдіть час, щоб ознайомитись з різними пропозиціями хостингу в цій галузі та звузити свій вибір до типу плану веб-хостингу, який вам потрібен:

Спільний хостинг

Спільний хостинг – це самий основний тип хостингу, який можна знайти в пропозиціях будь-якого хостинг-провайдера. Насправді спільний хостинг настільки поширений, що декілька хостинг-компаній спеціалізуються на пропонуванні тільки спільних хостинг-планів.

У спільному обліковому записі хостингу ваш веб-сайт ділиться ресурсами певного сервера з іншими веб-сайтами, що перебувають на тому ж сервері. Це потенційно може спричинити проблеми з веб-сайтами, якщо інші сусідні сайти використовують надто багато спільних ресурсів, однак надійні хостингові компанії контролюватимуть використання ресурсів та призупинятимуть чи припинятимуть акаунти, які постійно використовують надто багато ресурсів, визначаючи їх для оновлення до плану, який краще відповідає потребам свого веб-сайту.

Пов’язано: Список 10 найкращих постачальників веб-хостингів

Безлімітні або немереговані хостингові плани – це новий галузевий стандарт для хостинг-компаній і за кількома винятками – наприклад. Маленький помаранчевий, де всі спільні плани обмежені – більшість хостингових компаній пропонують необмежену кількість дискового простору та пропускну здатність, а це означає, що вам не виставляють рахунок, залежно від того, скільки дискового простору або пропускної здатності ви використовуєте. Ресурси цих необмежених планів обмежуються на певному порозі, який приймає хостинг-компанія як звичайне використання. Поки використання вашого веб-сайту не перевищить поріг, навряд чи у вас виникнуть якісь проблеми.

Коли ваш веб-сайт починає використовувати занадто багато пам’яті та ресурсів процесора, це явна ознака того, що ви переросли ваш спільний план хостингу. Спільний хостинг підходить для невеликих та середніх веб-сайтів з низьким трафіком та низьким рівнем споживання процесора та пам’яті.

Віртуальний приватний хостинг

VPS – це відмітний камінь до царини виділених ресурсів. Віртуальний приватний хостинг надає виділені ресурси, призначені лише для вашого сайту, але ваш сайт працюватиме разом з іншими обліковими записами VPS на даному сервері; ці облікові записи зберігаються окремо один від одного і не мають жодного стосунку до ефективності один одного.

План VPS не тільки надасть вам більше ресурсів та енергії, але і більше контролю над вашим сервером з кореневим доступом, можливістю запускати власні сценарії та програми. Плани VPS надходять у керованому та некерованому вигляді. Плани VPS, що керуються, орієнтовані на тих, кому не вистачає ноу-хау для управління серверами, тоді як некеровані плани VPS призначені для тих, кому потрібно запускати спеціалізовані веб-сайти, які не використовують стандартні рішення.

Плани VPS, що управляються, коштують дорожче, ніж некеровані плани, оскільки вони включають підтримку безпеки сервера, оновлення, кілька ліцензій (наприклад, ліцензія cPanel) та багато інших функцій, які не входять до некерованих планів.

Плани VPS підходять тоді, коли вам потрібно більше ресурсів, ніж те, що може запропонувати спільний хостинг-план, але вам не потрібно ще шукати великі гармати (присвячений хостинг), вам потрібен кореневий доступ до вашого сервера або на ваш сайт містяться дані, які заборонено на спільному хостингу.

Напіввиділений хостинг

Напівприсвячений хостинг не настільки популярний, як спільний хостинг або VPS хостинг, але це хороший вибір для тих, кому потрібно трохи більше ресурсів, ніж те, що пропонують типові спільні хостинг-плани, але не готові платити за план VPS.

З напівприсвяченим хостингом ви все ще перебуваєте у царині спільного хостингу, однак у вас є доступ до набагато більших ресурсів, оскільки ресурси сервера розподіляються на значно менше облікових записів.

Якщо вам справді не потрібен додатковий удар, запропонований VPS або спеціалізованими планами, ви можете перейти на напівприсвячений план хостингу і, таким чином, насолоджуватися кращою продуктивністю за низькою вартістю.

Виділені сервери

Виділений сервер – це найефективніший план, який може запропонувати хостинг-індустрія, Святий Грааль хостингу, якщо Ви хочете. Як випливає з назви, виділений сервер – це цілий сервер, присвячений виключно вашому сайту. Тож не дивно, що присвячений хостинг – це також найдорожчий план, який пропонують хостинг-компанії.

Цей тип веб-хостингу вам може знадобитися, якщо ви плануєте запускати складні програми, що використовують багато ресурсів, якщо у вас веб-сайт із високим трафіком або ви хочете розмістити кілька сайтів, якщо ви плануєте зберігати конфіденційні бізнес-дані. або для забезпечення великого обсягу платежів кредитною карткою вам потрібна безпечна середовище хостингу.

Як і у випадку з VPS хостингом, керована / некерована дихотомія застосовується і до виділених серверів, при цьому керовані виділені сервери коштують дорожче, ніж їх некерований аналог.

Хмарний хостинг

Хмарний хостинг – це новий тип хостингу, який не обмежується ресурсами одного сервера, натомість він використовує потужність цілої мережі серверів для масштабованого та гнучкого хостингового середовища, який здатний не відставати від зміни хостингу потреби. Основна перевага хмарного хостингу – надмірність, збалансованість навантажень, безпека та масштабовані ресурси.

Існує чіткий перехід в індустрії хостингу до хмарних служб хостингу, особливо в галузі розробки додатків, де хмарні хостинг-провайдери, такі як Microsoft Azure, AWS та Google Cloud Platform, задають тон інноваційним хостинговим рішенням з величезними обчислювальними повноваженнями.

Хмарний хостинг особливо підходить для підприємств, які хочуть створити складні додатки для корпоративного рівня або потребують платного типу хостингового сервісу, який масштабується за потребою. Хмарні хостингові послуги надають орієнтовану на ефективність хостингову інфраструктуру, яка мінімізує зайві витрати та усуває деякі обмеження традиційних парадигм хостингу..

Спеціалізований хостинг

WordPress хостинг та хостинг WooCommerce – два приклади планів хостингу, оптимізованих під особливості певних платформ.

Керований WordPress хостинг особливо популярний серед власників веб-сайтів, які використовують WordPress як CMS для вибору для своїх веб-сайтів чи блогів. Оптимізовані хостингові плани BlueHost WordPress – це золотий стандарт для тих, хто шукає безпечне та ефективне середовище хостингу WordPress..

Плани хостингу, оптимізовані WooCommerce, пропонують функції, необхідні для особливості сайтів електронної комерції (SSL-сертифікати, спеціальна IP-адреса, відповідність PCI, брандмауэры веб-додатків, автоматичні оновлення тощо)..

Висновок

Ваше рішення обрати один із перерахованих вище хостинг-планів буде формуватися багатьма факторами, включаючи профіль вашого веб-сайту (наприклад, блог / корпоративний сайт / веб-сайт електронної комерції), ресурси, які ваш сайт повинен працювати без проблем, та інші специфічні особливості (наприклад cPanel, резервне копіювання, інтеграція мережі доставки вмісту, кореневий доступ тощо), який потребує ваш сайт. Незалежно від того, якою б хостинг-компанією ви не вирішили скористатися, переконайтеся, що вони пропонують необхідну підтримку або доповнюють ресурси плану, або полегшують вам оновлення, якщо це стане необхідним у майбутньому.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector