Керований проти некерованого хостингу WordPress – що вибрати?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Керований проти некерованого хостингу WordPress – що вибрати?
0 9 мин.

хостинг керованого vs vs unmanaged-wordpress


WordPress – це найкраща система управління вмістом для тих, хто має мінімальні або передові технічні знання. Це дозволяє швидко, легко запустити веб-сайт і створити його, щоб зробити його видатним присутністю в Інтернеті. Окрім цього, це абсолютно безкоштовне використання, що не є невеликим бонусом, коли ви прагнете розпочати бізнес.

WordPress дозволяє створювати будь-який потрібний вам веб-сайт, починаючи з простих веб-сайтів для портфоліо, до блогів, сайтів соціальних мереж, форумів, каталогів, сайтів електронної комерції тощо. Що б ви не уявляли, ви можете зробити це з невеликим технічним ноу-хау. Але навіть якщо ви не знаєте багато про веб-дизайн, ви все одно можете мати професійний веб-сайт.

Просто знайдіть тему, яка приверне вашу увагу та підходить для вашого бізнесу, встановіть її, і після трохи налаштування ви отримаєте свій професійний веб-сайт.

Звичайно, не кожен аспект роботи веб-сайту безкоштовний. Перша вартість, з якою вам доведеться зіткнутися, – це ціна хостингу.

Що стосується WordPress, у вас є два основні варіанти: один використовує керований хостинг, а другий хостинг без керування. Обидва мають справедливий набір переваг і недоліків. Який із них вибрати, повністю відповідає вашим потребам, тож розберемо це питання та отримаємо відповідь!

Що таке керований хостинг?

Керований хостинг – це хостинг-послуга або план, який може бути розбитий на численні компоненти. Перший – це сервер, який ви використовуєте для запуску свого веб-сайту. Але зазвичай на сервері встановлена ​​операційна система та різні види програмного забезпечення, що робить його роботу безперебійною.

Це основа хостингових хостингових послуг там, але хостинг-компанії пропонують і додаткові послуги. Ви можете мати такі корисні функції, як автоматизоване резервне копіювання, моніторинг стану, сканування та видалення зловмисних програм, перевірки безпеки та багато іншого. Це додаткові послуги з управління, які частково здійснюються адміністраторами серверів.

Отже, в основному керований хостинг має додаткові послуги з управління, які знімають вагу з ваших плечей. Вам доведеться робити моніторинг, сканування зловмисного програмного забезпечення та все інше самостійно, якщо ви користуєтеся некерованим планом хостингу.

Керований хостинг має набагато більше переваг, але це залежить від компанії до компанії. Це дуже корисно мати керований план хостингу, але він також коштує більше, ніж звичайні послуги.

Що таке некерований хостинг?

Некерований хостинг – це хостинговий план, який не пропонує додаткового програмного забезпечення чи послуг. Ви отримаєте сервер лише з встановленою операційною системою, тому вам потрібно буде інсталювати все, що вам потрібно, самостійно. Не лише WordPress та Drupal та подібне програмне забезпечення, але й базове системне програмне забезпечення, наприклад PHP та Apache.

Ось чому його називають некерованим хостингом, оскільки хостинг-компанія не надає жодних послуг, на які можна покластися, коли справа стосується звичайних завдань на сервері. Якщо ви хочете щось зробити, вам доведеться зробити це самостійно, тому це так недорого.

Некерований хостинг – це чудовий варіант, якщо ви хочете запустити програму, яка потребує певних налаштувань сервера. Управління хостингом може перешкоджати тому, що ви намагаєтеся зробити, тож краще мати повний контроль над сервером.

Це також чудовий варіант для тих, хто хоче дізнатися про управління сервером, оскільки це дозволяє їм мати середовище, на якому можна експериментувати. Крім цього, це набагато дешевше, тому ви заощадите багато грошей.

Якщо ви хтось, хто хоча б зацікавлений у керуванні серверами та економією грошових коштів, ніж некерований хостинг, виявиться надійним варіантом.

Вибір правильного хостингу WordPress

Плани керованого хостингу бувають у всіх формах та розмірах. Якщо ви не людина, яка займається технологіями, і хочете, щоб план хостингу був зручним і допомагав вам вільний час, ніж керований хостинг, безумовно, ваш шлях..

Тут ми окреслили трьох керованих постачальників послуг WordPress, які ми вважали найкращими. Ви можете вибрати одну з них, відповідно до вашого бюджету та потреб.

1. Двигун WP

wpengine-керований wordpress-хостинг

WP двигун

WP Engine – популярний хостинг-сервіс VIP WordPress, який знає, як полегшити життя своїх клієнтів. Вони пропонують безпроблемні хостингові послуги з великою кількістю надійних серверів та функцій. Їх сервери та їх персонал можуть працювати майже з будь-чим, тому у них 96% частота вирішення проблем. Крім того, ваш веб-сайт в основному не є хакерським. Це, головним чином, завдяки щоденним резервним копіям, автоматичним оновленням безпеки, точкам відновлення одним клацанням миші, автоматичному кешування, області постановки одним кліком та багато іншого.

Користуватися послугами WP Engine – це як мати армію експертів WordPress на своїй стороні, які мають на увазі ваші найкращі інтереси. Ви можете розраховувати на те, щоб ваш веб-сайт WordPress швидко та добре зберігався протягом усього року.

Їх щомісячні ціни коливаються від 20,42 доларів на місяць до 169,17 доларів на місяць протягом першого року, що цілком справедлива угода.

2. Пресідіум

пресидіум-керований хостинг для wordpress

Пресідіум

Pressidium є одним з менш відомих керуючих постачальників послуг WordPress в галузі, головним чином тому, що вони все ще набирають тягу. Однак вони вже є одними з кращих хостинг-провайдерів, що спеціалізуються на WordPress, на ринку, оскільки вони не могли вислизнути з очей експертів.

Вони зарекомендували себе як видатне рішення для технологічних стартапів, університетів, ЗМІ, цифрових агентств та численних компаній Fortune 500. У Pressidium є сервери по всьому світу. Ви можете розмістити свій веб-сайт у Південно-Східній Азії, Європі, Північній Америці, Японії чи Океанії.

Їх штаб-квартира знаходиться у Лондоні, Великобританія, куди ви можете телефонувати, коли у вас є проблеми зі службою. Але це зазвичай рідко, тому що хостинг-сервіс Pressidium дуже добре поєднаний. У ньому є безліч інструментів та функцій, пов’язаних із безпекою, зручністю у використанні та безпекою, які покращують їх обслуговування, роблячи його швидшим та безпечнішим.

Наразі Pressidium розміщує 25 000+ веб-сайтів, при цьому кількість щодня зростає. Вони пропонують 99,95% тривалості роботи, що є досить привабливою якістю. Незалежно від того, яким веб-сайтом ви користуєтесь на серверах Pressidium, їх команда експертів завжди матиме спину. Ми знайшли безліч відгуків задоволених клієнтів у всьому світі, які дали зелене світло для цієї рекомендації.

Ви можете отримати керовану службу хостингу від Pressidium за ціною до $ 24,90 на місяць. Ви також можете підвищити щось високе, наприклад бізнес-план за 250 доларів на місяць, або вибрати будь-який з інших планів між.

3. Мухомор

хостинг за допомогою маховика

FlyWheel

FlyWheel забезпечує вражаючі швидкості, надійну продуктивність та підтримку клієнтів, щоб ваш сайт WordPress безперебійно працював. Крім того, створити веб-сайт з нуля також дуже просто завдяки його функціям постановки в один клік та безкоштовним демонстраційним сайтам.

На FlyWheel є набагато більше, ніж на очах, адже це хостинг-сервіс, який продається в основному для дизайнерів та творчих агентств. Вони дозволяють творчим людям робити те, що їм найкраще, і керувати сервером тим, хто може з цим краще впоратися. Вони також дуже корисні і підуть вище та далі, щоб допомогти вам вирішити будь-яку проблему.

FlyWheel має надійну мережеву інфраструктуру, оптимізовану для масштабу, швидкості та безпеки. Їх плани багаті такими функціями, як автоматизоване резервне копіювання, вбудований кешування, автоматичні оновлення WordPress, підтримка SSL, вбудована інтеграція CDN та багато іншого. Крім того, вони також безкоштовно перенесуть ваш веб-сайт. Окрім цього, ви можете спробувати їхні послуги протягом 30 днів і повернути гроші, якщо вам це не подобається.

Ви можете отримати план керованого хостингу всього за $ 14,00 на місяць.

Вибір хорошого некерованого хостингу WordPress

Якщо ви хочете запустити простий веб-сайт, який не вимагає занадто багато ресурсів сервера, і ви хочете зробити це якомога дешевше, у вас є три дуже надійні варіанти. Ви можете налаштувати свій веб-сайт і працює на рівні близько 5 доларів на місяць, якщо ви вибрали будь-якого з цих некерованих хостинг-провайдерів.

1. BlueHost

bluehost-unmanaged-wordpress-хостинг

BlueHost

BlueHost є одним з найкращих рекомендованих хостинг-провайдерів WordPress.org, головним чином тому, що він спеціалізується на платформі. BlueHost – головне місце для більшості блогерів там, оскільки це один з найдешевших і найшвидших варіантів для WordPress. Ви можете розпочати роботу протягом години, встановити WordPress, налаштувати свій сайт і працювати швидко протягом усього року.

Людям подобається BlueHost, оскільки його надійні показники та гідна підтримка клієнтів. Хоча нам потрібно було почекати близько 20 хвилин на відповідь, ми її отримали і відповідь теж була корисною. Крім того, представники служби підтримки клієнтів дуже добре знають WordPress і постійно оновлюють свої знання, оскільки знали, які останні оновлення та плагіни платформи пропонуються.

Все, що я згадував, є вагомими причинами для блогерів та власників малого бізнесу перейти на веб-сайт BlueHost. Це дозволяє їм отримати недорогий швидкий старт та інвестувати свої цінні долари в інші підприємства, що допомагають їм розвивати свій бізнес.

Якщо ви шукаєте швидкий, простий і недорогий спосіб підготувати свій блог або веб-сайт професійного бізнесу, ви можете зробити це всього за $ 3,95 на місяць.

2. Хостинг InMotion

inmotion-unmanaged-wordpress-хостинг

Хостинг InMotion

InMotion – це просто одна з найпотужніших некерованих, спільних хостинг-сервісів, до яких можна дістатися. Вони отримали велику популярність за свою нагородну підтримку клієнтів, оскільки люди люблять, коли відповіді своєчасні та суттєві. Так було і в нашому досвіді, адже нам не потрібно було чекати більше 2 хвилин, щоб отримати відповідь на наш запит..

Їх сервери також блискавлять швидко, оскільки веб-сайт, який ми зберігали на одному з них, завантажений менше ніж 500 мілісекунд. Крім того, 99,99% тривалості роботи дозволить будь-кому довірити свій веб-сайт InMotion протягом усього року. Є дуже мало хостинг-провайдерів, які є настільки надійними та надійними. Майже кожна компанія, яку ми перевірили, отримувала якусь скаргу від своїх користувачів на форумах веб-хостингу, але не InMotion. Ми рідко зустрічаємо незадоволеного клієнта InMotion, що є показовим знаком того, що вони щось роблять правильно.

Встановлення WordPress – це легкий вітер, і ви також маєте доступ до 310 корисних програм та інших систем управління контентом. Якщо ви шукаєте хостинг-сервіс, який є справді надійним і надасть вам групу експертів, до яких можна звернутися, InMotion вас охопив. Ви можете підписатися на їх бізнес-план вже за 3,99 доларів на місяць.

3. ХостГатор

hostgator-unmanaged-wordpress-хостинг

ХостГатор

HostGator пропонує найвищі швидкості за найменшу суму готівки. Вони є одним з гігантів на ринку, оскільки вони існують вже 20 років. Послуги, які вони пропонують, є надійними, і їхня підтримка клієнтів є досить пристойною на нашому досвіді. Однак ми читаємо багато скарг на форумах та інших оглядових сайтах, тому краще, якщо ви спробуєте їх службу підтримки протягом 30 днів повернення грошей. HostGator полегшить вам запуск WordPress, оскільки вам потрібно лише запустити налаштування, і все подбає про себе.

Один з найкращих планів на даний момент – це спільний хмарний хостинг, який блискавично працює, завдяки чому ваш сайт завантажується менше ніж за 500 мілісекунд. Це також отримає у вас набагато більше ресурсів, ніж більшість планів хостингу за ту ж ціну. Це безумовно хостинг-сервіс, який варто спробувати, оскільки він коштує лише 2,75 долара на місяць.

Висновок

Коли ви запускаєте великий Інтернет-бізнес, вам знадобиться вся допомога, яку ви можете отримати. Служби керованого хостингу зроблять важку роботу з управління вашим сервером, тому все, що вам потрібно зробити, це запустити свій веб-сайт і розважитися. З іншого боку, некеровані хостингові послуги вимагають, щоб ви оновлювались та обходилися системою обережно, але не обов’язково. Якщо панель управління добре поєднана, ви можете обробляти більшість адміністрацій вашого сервера за допомогою декількох клацань. Зрештою, ваш вибір повинен залежати від того, наскільки ресурс голодний на вашому веб-сайті, чи потрібні вам спеціальні налаштування сервера для програми та скільки грошей ви готові платити.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector