Коли НЕ слід використовувати WordPress для свого веб-сайту?

коли не використовувати wordpress для свого сайту


Навіть якщо WordPress є найпопулярнішою системою управління вмістом в Інтернеті і має безліч переваг, вона також має деякі недоліки, які можуть змусити вас задуматися, чи хочете ви використовувати її для свого веб-сайту чи ні.

Кожна CMS має деякі вдосконалення, оновлення та оновлення, випущені вчасно, що дозволяє вирішити старі помилки та поставляється з декількома новими та різними функціями, але деякі помилки залишаються невирішеними протягом дуже тривалого періоду або ніколи не виправляються.

Є кілька Помилки WordPress і недоліки, які потрібно враховувати, коли ви хочете створити веб-сайт за допомогою цієї платформи: переклад, безпека, неправильне програмування, підтримка, неправильна конфігурація за замовчуванням, вихідний код, налаштування, оновлення та ресурси.

Переклад

Однією з найбільших проблем WordPress є волонтери, їх багато, і більшість з них не мають належних навичок для певних галузей, таких як переклад. Будь-хто може бути добровольцем, вам потрібен лише обліковий запис WordPress, і ви можете розпочати переклад з англійської мови на різні мови без будь-яких обмежень.

Я бачив користувачів, які зробили неякісний переклад з англійської на іноземні мови, перетворивши просту панель керування в безглузду адміністраторську область.

У деяких версіях WordPress, особливо в найновішій, переклади є неповними. Оновивши систему, у вас може з’явитися веб-сайт англійською та іншою мовою, якою ви користувалися раніше.

Отже, якщо вам потрібно створити веб-сайт для клієнта, який не розуміє англійської мови, ви скоріше зробите переклад та допоможете спільноті зі своєю роботою, або ви виберете інший метод створення веб-сайту.

Проблеми безпеки

Безпека є головною проблемою веб-сайтів WordPress. Особливо напад грубої сили є однією з головних проблем. Ми говоримо про BFA, коли хтось намагається отримати доступ до інформаційної панелі вашого сайту WordPress або вашого облікового запису FTP, випробувавши різні імена користувачів з різними комбінаціями паролів. Якщо ви вибрали надійний пароль та змінили ім’я користувача адміністратора за замовчуванням, ви можете зменшити шанс зламатись, але немає гарантії, що ви завжди переможете.

Ще один великий проріз у безпеці представлений сторонніми темами та плагінами, які виготовляють як компанії, що займаються професійним розвитком, так і особи або навіть хакери. Ці файли перевірені, але іноді розробники можуть приховати рибний код, який не приверне уваги перевіряючого.

Ці проблеми із безпекою неможливо вирішити лише оновленнями. Їм потрібно приділяти більше уваги темам та плагінам, які оновлюються, і перевірити користувачів, які це роблять. Зайняття висококваліфікованих програмістів та експерта WordPress для перегляду коду може бути ще одним рішенням, але, як я сказав, десь буде дірка.

Погане програмування

У той час як основний WordPress розроблений компанією Automatic Inc, професіональною компанією з веб-розробок, яка приділяє дійсно пильну увагу деталям, більшість сторонніх плагінів і тем створені некваліфікованими особами..

Не оптимізований код може не тільки уповільнити ваш сайт або викликати помилки, але також може стати задньою стороною для проникнення хакера на ваш сайт..

Відсутність підтримки

Хоча громада дуже активна, і ви знайдете відповіді на більшість своїх запитань, бувають випадки, коли вам доведеться самостійно з’ясувати речі. The офіційна підтримка WordPress представлена ​​розробниками волонтерів, плагінів та тем, помічниками WP або людьми з усього світу.

Купуючи комерційну тему або плагін, ви отримаєте рівень підтримки від компанії, яка вам її продала, але, можливо, у вас все ще будуть питання без відповіді в кінці дня. Ви також можете придбати підтримку WordPress у різних компаній або придбати путівники для вивчення цієї системи, але це недешево.

Конфігурація за замовчуванням

Конфігурація WordPress за замовчуванням потребує певного коригування користувачем. В основному, коли ви встановлюєте WordPress на свій сайт, вам доведеться внести деякі корективи.

Наприклад, вам доведеться активувати URL-адреси SEF для кращого SEO, тому пошукові системи, такі як Google, можуть легше знаходити ваші сторінки та вміст. Візуальний редактор також може спричинити проблеми для новачків, оскільки за замовчуванням приховані деякі важливі функції, які користувач повинен з’ясувати.

Вихідний код

Незважаючи на те, що WordPress оновлюється часто, в ядрі все ще є частини, де старі методи PHP використовуються для глобальних змінних, функцій та класів. Названня деяких функцій заплутане і іноді стає неприємним.

WordPress створює роздутий код з його візуальним редактором WYSIWYG, і ви можете це легко побачити, коли ви пишете статтю в редакторі, а потім перемикаєтесь на редактор HTML, де ви можете побачити вихідний код.

Деякі безкоштовні теми та плагіни мають приховані коди та посилання на підозрілі веб-сайти. При видаленні цих кодів тема та весь веб-сайт перестануть працювати. У деяких випадках на панель приладів може також вплинути, відключивши можливість змінити тему або змінити ваш сайт як ви.

Настроювання

Налаштування теми або плагіна WordPress потребує хороших знань PHP, HTML, CSS та JavaScript. Вам також потрібно зрозуміти структуру WordPress, щоб мати змогу змінювати файли та функції для архівації потрібних результатів.

SQL-запити також важко налаштувати, тому що вам потрібні знання MySQL та PHP або вам потрібно найняти веб-програміста, щоб зробити свій веб-сайт у WordPress, тому краще зробити його з нуля, не використовуючи жодної CMS.

Оновлення

Хоча ядро, як правило, оновлюється раз на місяць, деякі плагіни можуть оновлюватись щодня. Оновлення плагінів або теми щодня може бути неприємним. Не потрібно цього робити, але це рекомендується.

Однак якщо ви вже змінили тему чи використовувані вами плагіни, будьте уважні, оскільки оновлення замінить усі ваші змінені файли. Не створить резервну копію чи копію файлів, які ви редагували, тому ви втратите свої модифікації. У цій ситуації вам потрібно буде працювати з постійним повідомленням про оновлення.

Ресурси сервера

Оскільки основні розширення WordPress та сторонні розширення включають велику кількість функцій PHP та SQL запитів, веб-сайти, створені за допомогою цієї CSM, потребуватимуть більших ресурсів сервера.

Існують проблеми щодо використання процесора, і ніхто, здається, не знає рішення або навіть визначити джерело проблеми. Якщо ви купуєте керований хостинг WordPress, деякі плагіни, які є великими споживачами ресурсів, заборонені. Таким чином, ви не зможете встановити необхідні плагіни на свій сайт, оскільки ваш хостинг-провайдер цього не дозволить.

Висновок

Тепер, коли я перерахував стільки недоліків WordPress, ви можете подумати, що це погана CMS. Справа в тому, що це найкраща CMS, і вона працює над 75 мільйонами веб-сайтів у всьому світі. Я завжди рекомендую WordPress для створення веб-сайтів, навіть якщо у нього є деякі проблеми, оскільки він дуже простий у використанні та безкоштовний.

Однак все ж є випадки, коли ви не повинні використовувати WordPress для свого проекту: якщо ви хочете створити простий веб-сайт, який не потребує оновлення. У цьому випадку ви можете створити сайт у простому HTML та CSS. Не слід використовувати WordPress для чутливих проектів, які потребують високої безпеки. Слід уникати використання WordPress, якщо ви не можете дозволити собі надійного веб-хоста.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map