Коли вам потрібен VPS для веб-сайту вашого малого бізнесу?

vps хостинг для веб-сайтів малого бізнесу


Створення веб-сайту для вашого малого бізнесу може бути складним завданням. Особливо, якщо ви тільки починаєте і ще не маєте плану хостингу. Завжди важко вирішити, якого хостинг-провайдера вибрати та який хостинг-план вам потрібен. У цій статті я поясню, які основні відмінності між спільними та VPS-планами, а також розповім, коли вам потрібен віртуальний сервер для бізнес-веб-сайту.

Безкоштовний хостинг для веб-сайтів бізнесу?

Якщо ви хочете запустити бізнес в Інтернеті, ви можете створити веб-сайт, використовуючи безкоштовний веб-хост на початку, під час тестування різних сценаріїв, систем управління вмістом (CMS), тем, шаблонів, плагінів, розширень, модулів, мов програмування та інших пов’язаних з Інтернетом речі. Однак ніколи не слід використовувати безкоштовний хостинг для виробництва. Вони ненадійні, і у вас буде більше проблем, ніж ви можете отримати від них користь.

Хост жорсткого диска для бізнесу

Після тестування того, як працює безкоштовний хостинг, ви можете придбати спільний веб-хостинг HDD Enterprise, де ви фактично запускаєте свій бізнес-сайт, і ви створюєте дизайн та функції, які використовуються вашими потенційними клієнтами. Веб-хост бізнес-диску на жорсткому диску зазвичай пропонує вам достатньо місця на диску та пропускної здатності, домену додатків, облікових записів електронної пошти POP3 / IMAP, баз даних та субдоменів вартістю декількох доларів щомісяця.

Спільний бізнес-хост SDD

Якщо на вашому веб-сайті з’являється все більше відвідувачів та клієнтів, і якщо ваш веб-хостинг оновлює свої пакети хостингу на SSD з жорсткого диска, вам обов’язково потрібно оновити також пакет хост-пакетів SSD Premium / Business, де ви отримуєте близько 30 Гб простору для зберігання на жорсткому диску, без вимірювання щомісячна пропускна здатність, додаткові домени, акаунти електронної пошти, бази даних, субдомени та навіть безкоштовне доменне ім’я з різними розширеннями, такими як .eu, .com, .org тощо. Цей пакет зазвичай має щоденну резервну копію з R1Soft, SpamExpert Filter, а також спеціалізований IP-пакет, що включає витрати в розмірі 8 доларів на місяць.

Хост для жорсткого диска VPS для бізнесу

Ваш малий бізнес зростає все більше і більше, тому наступним оновленням є хост VPS HDD, який коштує від 6 до 50 доларів, залежно від необхідних ресурсів. Перший хостинг-пакет VPS HDD пропонує вам 1 ГБ оперативної пам’яті, гарантовану оперативну пам’ять 512 МБ, 1 ядро ​​процесора на 2,1 ГГц, 25 місце для зберігання на жорсткому диску, 1 виділений IP, неперемірну місячну пропускну здатність, панель керування, панель управління Webuzo, а останній пропонує 8 ГМ Пам’ять оперативної пам’яті, 4 Гб оперативної пам’яті, гарантована оперативна пам’ять, 8 ядер процесора на 2,1 ГГц, 150 місце для зберігання на жорсткому диску, 2 виділені IP-адреси, невимірена щомісячна пропускна здатність, приладова панель та безкоштовна панель управління Webuzo. На пакетах VPS ви також отримуєте віртуалізацію OpenVZ, повний доступ до кореня, гарантований безперервний час на 99,99% та миттєву активацію.

Хост SSD для бізнесу VPS

The VPS Пакети хостингу SSD – це преміальні пакети VPS, які присвячені малому, але добре розвиненому бізнесу з великим обсягом трафіку та клієнтам, що пропонують на 300% більше швидкості та потужності з витратами, починаючи від 8 доларів до 70 доларів на місяць. Пакети однакові з хостом VPS HDD (жорсткий диск), але всі вони мають SSD (твердотільний диск). Крім того, ви можете придбати ліцензію cPanel, професійну резервну копію R1Soft, додатковий спеціалізований IP, професійну технічну підтримку та послугу моніторингу для вашого VPS.

Хост VPS хост

Кінцевий пакет хостингових програм VPS – це хмарний, який допомагає вам просунути більше інформації щодо ресурсів, тому величезні сплески не є проблемою, ані DDoS-атаками та іншими подібними проблемами. Зазвичай ви платите лише те, що використовуєте щодо хмарового VPS-хостингу.

Коли вам потрібен VPS?

Безумовно, вам потрібно зрозуміти, що спільний хост ділиться з іншими користувачами так само, як і ви, тим часом VPS (Virtual Private Server) – саме ваш, і ви можете використовувати його ресурси за своїм бажанням.

Крім того, у вас є краща безпека з хостом VPS, оскільки ви можете встановити власне програмне забезпечення та параметри безпеки, а тим часом хостинг-компанія також ставить свої.

З хостом VPS ви отримуєте більшу пропускну спроможність, щоб ви могли отримати більше відвідувачів, і вони не розчаровуються від повільного завантаження веб-сайту. Якщо ваш веб-сайт зростає у популярності, а продажі вашого веб-сайту щомісяця зростають, вам потрібен хостинг VPS для управління всім поточним трафіком..

Читайте також: Переваги віртуальних приватних серверів

Віртуальний приватний сервер – це фізичний сервер, розділений на кілька віртуальних серверів, кожен з яких має власну кількість оперативної пам’яті та процесора, дуже популярний для сайту малого бізнесу..

Зазвичай віртуальні приватні сервери ідеально підходять для магазинів електронної комерції, форумів спільнот, зростаючих додатків, інтернет-радіостанцій, маленьких соціальних мереж тощо.

№1 InMotion / Кращий бізнес-хостинг

InMotion хостинг пропонує широкий спектр бізнес-хостинг-планів від загального доступу до VPS до виділених серверів. Enterprise VPS планує починаючи з $ 29,99 на місяць 

перевіряти! »

VPS також пропонує масштабованість, дешеві витрати порівняно з виділеним сервером і це економить ваш час.

Купуючи віртуальний приватний сервер, вам потрібно спершу провести дослідження, щоб знайти належну веб-хостинг-компанію, яка має належні сервери, центри обробки даних, програмне забезпечення, підключення до Інтернету, підтримка та бізнес. Все це допомагає покращити швидкість вашого веб-сайту, час завантаження, пропускну здатність, сховище, масштабованість, доступ, технологію та підтримку. Для дослідження, ще більше, ви можете ознайомитися з детальною статистикою апаратного забезпечення сервера, розташуванням серверів і центрів обробки даних, якщо вони використовують SSD замість HDD, або, принаймні, SSH та якщо у них є мережа доставки вмісту (CDN) . Не забудьте побачити, чи хости використовують LAMP STACK (Linux як операційна система, Apache як веб-сервер, MySQL як базу даних, PHP як додаток), а також вам потрібно придивитися до того, що ви хочете використовувати у своєму VPS такі як ОС, веб-сервери, бази даних та мови програмування.

Хост VPS може допомогти вам у вашій веб-пошті, поштових серверах та електронних листах, не блокуючись, забороняючись чи перебуваючи в чорному списку та маючи можливість надсилати електронні листи, якщо вам це потрібно. VPS підтримує різні протоколи електронної пошти, такі як POP (Протокол поштового зв’язку) та IMAP (Протокол доступу до Інтернет-повідомлень).

Не забувайте, що на свій VPS можна встановити власне програмне забезпечення для виявлення антивірусів та зловмисних програм для протидії хакерам та додатковим зловмисним атакам.

Зрештою, вам слід вибрати рішення VPS для свого веб-сайту для малого бізнесу, або HDD, або SDD, або хмарний, тому що вам потрібно оптимізувати свої доходи та трафік, а також вам потрібно починати ще більше збільшуватись і перейдіть до наступного кроку, купуючи виділений сервер для веб-сайту великого бізнесу!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map