Контрольний список перед покупкою термінів дії домену, що минув

01.06.2020
Статті та більше ... 'Контрольний список перед покупкою термінів дії домену, що минув
0 5 мин.

контрольний список перед покупкою доменних імен, що минули


Існує маса причин, через які люди вирішують придбати використаний або прострочений домен. Може статися так, що домен, який вони хочуть, має бути тим, хто раніше належав кимось іншим. Але в більшості випадків люди вирішують придбати домен з минулим терміном дії, оскільки вони хочуть отримати перевагу від того, що це старший домен, який також може мати деякі переваги SEO.

Купуючи домен з минулим терміном ми маємо на увазі придбання домену, який минув, минулого, а не одного, у якого були 1-2 попередніх власника за останні 5 – 10 років. Часто люди навіть не усвідомлюють, що домен, який вони купують, мав попередній власник.

Купуючи домен з простроченим терміном, має сенс вибрати найкращий в тій ніші, в якій буде запущений новий сайт. Користь від SEO буде мало, якщо хтось захоче запустити новий веб-сайт про приготування їжі та придбає домен, який використовувався для блогу про машини.

Є кілька речей, які можна зробити для того, щоб новий веб-сайт скоро приніс користь новому веб-сайту, а не відмови. Ми склали список речей, на які слід звернути увагу, перш ніж вирішити придбати домен із минулим терміном дії.

Є кілька перевірок, які ви можете зробити, перш ніж купувати їх, можливо, викорінювати найтоксичніші, і є деякі інші перевірки, які ви можете зробити після того, як ви фактично придбали домен, оскільки тоді ви можете довести право власності на нього наприклад, багато служб, як-от Інструменти Google для веб-майстрів.

Контрольний список перед покупкою закінченого доменного імені

Простий пошук у Google може виявити деяку інформацію про попередню історію домену, але є й інші інструменти для дослідження попереднього життя домену. Ось основні речі, які ви повинні перевірити:

1. Перевірте наявність поточних штрафних санкцій Google

Перш ніж купувати домен, ви можете виконати простий пошук у Google (“site: domain.com”). Якщо нічого не відображається, це може бути вказівкою на те, що сайт зазнає покарання від Google, що може бути автоматичним або ручним покаранням. Так чи інакше, це не гарний знак. Звичайно, є ймовірність, що попередній власник вирішив не відображатися, наприклад, у пошуковому індексі Google через robots.txt, але навіть у цьому випадку ви повинні побачити кілька звернень, які згадують цей факт..

2. Перевірте різні показники SEO

перевірити показники seo домену

Існує багато інструментів, які дозволять отримати результати за доменним іменем, і одним із прикладів може бути доменний орган або SEO MOZ Page Authority. Google скасував Page Rank, але є й інші показники, на які можна покластися. Шукайте крайнощів – якщо ПД чи ПА певного сайту незвично високі або низькі, і немає чіткого пояснення чому, стежте і, можливо, копайте трохи глибше.

3. Перевірте тип вмісту, який розміщувався в домені

Ви можете здійснити пошук в Google (“site: domain.com”), і якщо можете, перевірте, чи є в індексі ще якийсь кешований результат пошуку. Навіть якщо кешований вміст не виглядає правильно через відсутність CSS, лише текстова версія все ще може дати вам уявлення про тип веб-сайту, розміщеного під доменним іменем.

Ви також можете використовувати WayBack Machine переглянути старіші версії сайту, ймовірно, ви зможете побачити кілька знімків.

зворотний автомат архів орг

4. Дослідіть профіль зворотної посилання домену

Перевірте тип зворотних посилань, які має домен. Якщо ви бачите багато неякісних типів зворотних посилань або навіть спам-файлів, таких як підроблені профілі соціальних медіа, профілі на форумі або підпис на форумі лише з кількома реальними редакційними посиланнями, пора оцінити, чи варто докладати зусиль та ризику купуючи цей домен. У деяких випадках це може бути, тому що це ідеальне ім’я для вашого бренду, але якщо саме ім’я не так важливо, можливо, краще переглянути наступний домен.

Можливо, ці посилання відключені в GWT, але ви не можете точно знати, якщо ви не купите домен.

Додаткові перевірки після придбання доменного імені

Після придбання вашого домену є кілька додаткових перевірок, які ви можете зробити, перш ніж розмістити на ньому фактичний веб-сайт:

1. Шукайте вхідний трафік

Ви можете дослідити вхідний трафік, встановивши невелику HTML-сторінку з просто кодом аналітики Google і, можливо, найближчим часом повідомленням, або переглянувши журнали веб-сервера. Перевірте реферали, якщо ви бачите, що трафік надходить від випадкових веб-сайтів, що здається законним, але ви не знайдете на них посилання на ваш домен, це може бути ознакою того, що попередній власник був причетний до якогось тінистого бізнесу, як викрадення інших веб-сайтів і перенаправлення трафіку на свій веб-сайт.

2. Інструменти Google для веб-майстрів

Після придбання доменного імені ви можете зареєструватися за допомогою інструментів веб-майстрів Google, оскільки тепер ви можете довести право власності на веб-сайт. Почекайте пару днів або тиждень, щоб побачити, чи щось з’являється в Інструментах для веб-майстрів, як повідомлення про ручне покарання або взагалі будь-яке інше питання. Немає гарантії, що домен чистий, навіть якщо через тиждень або близько того ви не бачите жодного повідомлення від Google, але якщо ви отримуєте повідомлення, ви знаєте, що, можливо, краще не розміщувати ваш новий веб-сайт під цим доменом.

3. Перевірте наявність спаму по електронній пошті

Налаштуйте нову адресу електронної пошти на доменне ім’я та надішліть собі кілька електронних листів, можливо, комусь із своїх друзів із посиланням на веб-сайт. Перевірте, чи надходять електронні листи у папку “Вхідні” чи в папку “Спам”. Це проста перевірка, яку ви можете зробити, і якщо електронні листи потрапляють у папку “Спам”, ви можете вивчити, чому це так.

Існують також інструменти, які дозволяють ідентифікувати доменні імена, які використовуються в спам-кампаніях:

Ці інструменти допоможуть вам перевірити стан чорного списку домену, а також допоможуть порадами, як вилучити / очистити його з певних чорних списків.

Висновок

У цій статті може здатися, що придбання доменного імені – це дуже ризикований бізнес. Це тому, що він зосереджується в основному на проблемах та найгірших сценаріях, які можуть виникнути при купівлі використаних / термінів з минулим терміном, і орієнтований на тих, хто хоче ретельно вивчити історію закінченого домену. Однак у більшості випадків ситуація не така вже й погана, і існує чимало історій успіху, коли мова йде про людей, які купують надзвичайно цінні доменні імена, які мали попереднього власника.

Знайдіть цінні домени, що втратили чинність, на GoDaddy

У розділі Аукціони домену на GoDaddy ви можете вибрати тисячі доменів, що закінчуються, у різних нішах.

Шукати зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector