Кращі способи покращити свій блог прямо зараз!

01.06.2020
Статті та більше ... 'Кращі способи покращити свій блог прямо зараз!
0 7 мин.

покращити-блог-зараз


Неважко подумати, що для того, щоб ваш блог мав ефективнішу роботу, знадобиться цілий аудит веб-сайту та тижні чи навіть місяці роботи. Це насправді досить далеко від істини, але це залежить від того, як зараз працює ваш блог. Але більшу частину часу ви можете керувати своїм блогом у набагато кращому напрямку за дуже короткий час та за невеликої роботи. Ви просто повинні робити правильні речі, щоб трапилися правильні речі. Вам не потрібно нічого винаходити або створювати новий вміст, щоб перенести свій блог на новий рівень.

Ви можете отримати набагато кращий показник кліків і більше взаємодії з невеликими інвестиціями. На це насправді потрібно лише 30 хвилин уваги та виконання простих кроків, які я збираюся окреслити тут.

Поліпшення частоти кліків (CTA)

Для отримання хорошого показника кліку для вашого сайту не так багато магічних чи технічних знань. Потрібно лише декілька змін у стратегічних місцях і, можливо, змінити декілька посилань тут чи там.

Включіть примусові дзвінки до дії

Нагадайте собі, що вам завжди потрібні ваші читачі, щоб виконати певну дію, щоб просунути свій блог вперед і допомогти вам заробити більше грошей. Не можна цього зробити без належного заклику до дії, адже дуже мало людей у ​​світі задумаються про те, щоб допомогти вам, якщо не попросять. Майте CTA, які спрямовують ваших читачів на вміст, електронні книги, контрольні списки або вашу сторінку грошей.

Слідкуйте за оновленнями своїх посилань на вміст

Хороший вміст містить безліч внутрішніх посилань та посилань, які ведуть читачів до зовнішніх веб-сторінок, де вони можуть отримати інформацію про відповідну інформацію. Якщо ви тільки що оновлювали вміст свого веб-сайту та не пов’язані з жодними зовнішніми джерелами, йому не вистачає великої цінності як з точки зору SEO, так і з точки зору якості. Переконайтеся, що у вас також багато внутрішніх посилань, які посилаються на інші відповідні сторінки вмісту на вашому сайті.

Додайте посилання на свої веб-сторінки там, де це доречно, і ваші читачі проводять набагато більше часу на вашому веб-сайті та знаходять на ньому набагато більшу цінність. Це займе близько 15 хвилин, і ви побачите набагато кращі результати з часом.

Отримайте більше трафіку від старих повідомлень

Боляче бачити, що ніхто інший не бачить шедевра публікації в блозі, крім вас. Але це лише тому, що ви пропустили оцінку. Насправді ви зможете повернути свій чудовий пост на дорогу, і вам навіть не потрібно занадто багато переробляти. Просто змініть деякі з цих ключових елементів протягом 10 – 15 хвилин і насолоджуйтесь, коли ваш добрий пост буде отримувати кращі результати.

Заголовок

По-перше, назва вашої публікації. Ваш заголовок – це перше враження, яке справляє ваш пост, а часто і останнє. Якщо ваш заголовок здається дурним або не надто переконливим, ви повинні змінити його відразу. Якщо люди не хочуть читати його після перегляду, вони, ймовірно, не шукають його і в Google. Тож приправте його, зробіть його трохи провокаційним, викликайте цікавість, терміновість і зробіть його актуальним, але коротким і солодким. Щоб допомогти вам включити всі ці аспекти у свою посаду, ознайомтесь із цим інструмент аналізатора заголовків, це також чудовий спосіб з’ясувати, як працює заголовок вашої публікації. Ви також можете використовувати значення емоційного маркетингу Аналізатор заголовків.

Ваші ключові слова

Перегляньте вміст фрагментів, щоб побачити, чи націлені ви на найкращі ключові слова. Якщо ключове слово, на яке ви орієнтовані, має труднощі близько 40, то лише ця публікація не підштовхує вас далі. Вам, безумовно, доведеться створити більше вмісту навколо однієї теми та тих самих ключових слів, щоб мати вищий рейтинг.

Звичайно, найкращим сценарієм буде вибір ключового слова з низьким обсягом пошуку для початку. Вам не просто потрібно отримувати багато трафіку, але й багато потенційних клієнтів, а також залишати це на увазі, коли ви вибираєте ключові слова. Скільки намірів купівлі ви бачите за ними?

Зменшіть показник відмов

Коефіцієнт відмов – це кількість уваги, яку користувач приділяє вашому сайту, вимірюється часом. Google відслідковує, скільки часу проводить користувач на вашому сайті, і використовує його як незалежний чинник ранжування. Звичайно, якщо користувач витрачає багато часу на перегляд вашого сайту, то Google сприймає це як знак того, що ви надаєте велику цінність і що ваш сайт є дуже релевантним.

Щоб це сталося, переконайтеся, що ви використовуєте відповідний вміст і чимало внутрішніх посилань. Якщо користувач розвідає решту ваших статей, вони триматимуть їх клацання набагато довше.

Також слід додати відео YouTube. Створіть власну або знайдіть найбільш відповідну для вашої теми. Це займає близько 1 – 15 хвилин, оскільки потрібно лише розвідати відео та скопіювати їх посилання. Якщо користувач перегляне 5-хвилинне відео, він витратить ці додаткові 5 хвилин на ваш сайт і допоможе вам покращити рейтинг.

Отримайте якісні лідери від невеликого трафіку

Якщо ви створили дивовижний вміст, який ідеально підходить вашим читачам, але у вас є дуже мало трафіку на вашому блозі, ніж ви повинні змушувати рахувати кожен шматочок. Ви також повинні отримати набагато більше очей на це. Ось як це зробити.

Розширіть свій доступ

Ви можете дивовижно розширити обсяг своєї публікації, якщо використовуєте платну рекламу у Facebook та Linkedin, тому з розуму з нею з’їжджайте. Ви вже налаштували свою публікацію для отримання потенційних клієнтів, тож якщо ви вкладете трохи грошей у її здійснення, то є велика ймовірність, що ви отримаєте велику рентабельність інвестицій. Завдяки маркетинговим функціям Facebook та LinkedIn настільки ефективними, ви також можете налаштувати свої публікації так, щоб вони відповідали саме тим людям, на яких ви хочете націлити свою увагу. Якщо ваша публікація вийде з набагато більшим охопленням, ви також можете отримати набагато більше підписників для ваших каналів соціальних медіа, що виявиться великою довгостроковою інвестицією.

Завжди рекламуйте свою найвищу конверсію в блозі

Якщо ви створили публікацію, щоб залучити більше потенційних клієнтів, то є велика ймовірність, що вона вже дуже добре виконує цю роботу і може значною мірою сприяти подальшому етапу подорожі покупця. Оскільки у вас є невелика група потенційних клієнтів, є набагато більший шанс, що ці люди знайдуть ваш вміст дуже актуальним. Тому переконайтеся, що ви неодноразово ділитеся цим вмістом та орієнтуєтесь на потрібних людей протягом найважливіших точок року.

Використовуйте маркетинг електронною поштою

Можливо, ви вже зібрали більше кількох адрес електронної пошти з моменту запуску свого блогу. Якщо ви не надто багато працювали над тим, щоб отримувати електронні адреси свого читача, ніж ви повинні незабаром перейти до нього. Люди чомусь кажуть, що “гроші в списку”.

Навіть якщо ви все-таки просували рекламу ваших публікацій у блозі, не всі, хто їх бачив, почнуть стежити за вашими каналами соціальних медіа. Насправді є велика ймовірність, що навіть якщо вони слідкують за вашим каналом соціальних медіа, вони, можливо, ще цього не бачили. Тож вам потрібен спосіб зв’язатися і з тими людьми. Тож захопіть цей добрий старий список електронної пошти та діліться ним з людьми. Якщо ви щось змінили у своєму дописі, нехай це буде інформація або ключові слова, це хороший привід знову поділитися нею з людьми, які вже прочитали її.

Торгуйте свої повідомлення вдвічі довше, ніж ви їх створили

Ви завжди повинні витрачати весь час, необхідний для створення публікації найвищої якості, але не просто публікуйте її та сидіти. Насправді, витрачайте вдвічі більше часу на просування своїх публікацій і висувайте їх на якомога більше каналів. Це дозволить не витратити ні секунди, яку ви витратили на створення дивовижної публікації. Це навіть подвоїть цінність, яку ви отримаєте від них, якщо наполегливо працюватимете над тим, щоб багато людей бачили це.

Висновок

Перегляньте свою сторінку аналітики та встановіть правильну діагностику того, що працює на вашій публікації, а що не допоможе вам максимально використати вміст. Завжди є можливість вдосконалити або змінити вміст, який у вас уже є, тому використовуйте нові формати або додайте їм більше значення кожного разу, коли зможете. Це по-новому залучить вашу аудиторію, набуде нових і допоможе вам швидше досягти поставлених цілей, значно менше роботи. Ці поради допоможуть вам ознайомитись з основами, але завжди проводите більше досліджень!

Я сподіваюся, що вам сподобалось читати цю публікацію і що ви знайшли правильні поради, які допоможуть вам вести кращий блог із значно меншою кількістю роботи.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector