Кутова проти полімеру – які відмінності?

01.06.2020
Статті та більше ... 'Кутова проти полімеру – які відмінності?
0 7 мин.

кутовий проти полімеру


Оскільки це стаття, в якій ми порівнюємо переваги використання як Angular, так і Polymer, спершу ми повинні оновити, що таке каркас, і чому ви повинні використовувати його. Кутовий та полімерний – це рамки JavaScript.

Але що таке взагалі рамки? Простіше кажучи, рамки – це робоче середовище. Ви можете використовувати рамку для розробки веб-додатків чи чогось іншого, залежно від вашої сфери знань. Але найголовніше, що рамка дозволяє організувати код таким чином, щоб він відповідав потребам вашого проекту.

Рамки можна розділити на 2 категорії:

 1. Рамки, які більше використовуються як бібліотека. Вони дають вам більш високий рівень свободи в налаштуванні способу роботи і, таким чином, більш персоналізований процес розвитку.
 2. Традиційні рамки. Іншими словами, це тип фреймворку, який має власний спосіб зробити щось. Потрібно навчитися синтаксису, щоб правильно його використовувати, і ви повинні знати основні поняття, на яких будується рамка. Вони не дадуть вам однакового рівня свободи в розробці програми, але якщо ви виберете правильний, це дійсно допоможе вам зробити роботу швидше та ефективніше.

Питання: Чому слід використовувати рамку? Зрештою, якщо ви розробляєте програму JavaScript, весь код можна записати за допомогою простого старого JS без необхідності фреймворку. Причин для використання одного може бути багато, але я дам вам лише 2, які задовольняють більшість розробників:

 • Структура коду. Як веб-розробник, чи подобається вам код, який недостатньо структурований? Звичайно, ні. Щоб бути набагато кращим у тому, що ви робите, у цьому випадку розробляйте веб-додатки, вам потрібно організувати свій код, щоб будь-який інший програміст міг його зрозуміти. Якщо ви вирішите використовувати рамку (для додатків, які потребують такої), ваша робота буде краще зрозуміла вашими колегами-розробниками. У наші дні величезна частина всіх веб-сайтів значною мірою покладається на JS-код, особливо на стороні клієнта. Замість того, щоб використовувати довгі рядки коду JS, ви можете краще організувати свою роботу, використовуючи рамку JS, і завдяки цьому стати більш продуктивними.
 • Коли ви закінчите новий проект, програму потрібно перевірити, перш ніж випустити її для широкого використання. Але як рамки входять у цей аспект? Ну, подумайте. Через те, що рамки структурують ваш код більш зручним способом, тестування програми також набагато простіше. Якщо щось потрібно змінити, ви можете зробити це швидше та ефективніше завдяки добре організованому вихідному коду.

Тепер, коли ми оновили, що таке каркас, як він використовується і для чого його використовувати, давайте продовжимо та поговоримо про кутовий та полімерний, а який найкраще використовувати у вашому випадку. Почнемо з Angular:

Кутовий

Кутовий – це рамка JS, як ви, напевно, вже знаєте. Він був вперше випущений в 2012 році від Google, і вони створили його з урахуванням концепції Model-View-Controller (MVC for short). Основна увага Angular полягає в тому, щоб допомогти розробнику легко створювати дуже багаті та складні односторінкові програми. Що допомагає користувачеві досягти цього, – це можливість створювати власні теги HTML за допомогою фреймворку. Ця функція вперше була запроваджена Angular у 2012 році. Це робиться шляхом кодування відповідної директиви, яка згодом буде оброблена Angular та перетворена у спеціальний тег HTML. Звичайно, щоб це сталося, вам потрібно написати код для тегу самостійно, оскільки це функція на замовлення.

Які є переваги використання Angular? (пізніше ми покриємо їх і для полімеру)

 1. Перший позитив, який я зазначу, – це той факт, що Angular можна використовувати для створення програм для всіх типів платформи. Це вірно! Ви можете використовувати рамки для створення додатків для IOS, Android та Інтернету. Все це упаковано всього в 1 інструмент. Якщо ви шукаєте основу, яка дозволить вам згодом розширити свій робочий домен, Angular може стати найкращим вибором.
 2. Другий професіонал, який поставляється з використанням Angular, – це можливість тестування. Я вже коротко згадував, чому важливо протестувати додаток, перш ніж ви опублікуєте його для публіки. Angular – важливий гравець у цій галузі. Рамка була розроблена для того, щоб програміст міг тестувати додаток як за допомогою тестування блоків, так і для тестування.
 3. Оскільки Angular був досить довгий час, ви можете знайти в Інтернеті безліч функцій та інструментів, які допоможуть вам максимально швидко скористатися рамками. Перед використанням не потрібно багато налаштування. Це дійсно добре, адже у вас буде більше часу, щоб звикнути до його використання.
 4. Підтримка від Google. Якщо ви намагаєтеся знайти рамку JS, яка регулярно оновлюватиметься та підтримується серйозною компанією, то Angular – хороший кандидат. Оскільки Google – це той, хто створив цей інструмент, ви можете сподіватися на велику підтримку від розробників, що стоять за ним. Цей факт робить безпечною ставку для тих, хто шукає рамки, які працюватимуть найближчим часом.
 5. Спільнота. Це може здатися загальним бонусом, який постачається з будь-яким інструментом. Але це не так. У багатьох інтернет-інструментах немає спільноти, або навіть якщо вони є, це не дуже корисно для звичайного користувача. Кутова краще в цій області. У ньому є активне співтовариство, від якого ви можете легко отримати вигоду. Якщо ви натрапите на проблему, яка потребує вирішення, є велика ймовірність, що хтось інший це вже зрозумів. Ви просто повинні знайти свою відповідь. Якщо ніхто не займався вашим конкретним питанням, просто повідомте їх на форумі громади. Ви отримаєте своє рішення досить скоро.

Тепер, коли ми висвітлили деякі переваги використання Angular, чи є в цьому недоліки?

Досить важливим є той факт, що вивчити рамки не дуже просто. Якщо ви вже дуже добре знаєте JS, вам стане легше. Але потрібно багато часу, щоб вивчити всі входи та рамки цього фреймворку, адже це досить складно. Крім цього, не існує набагато більше мінусів у його використанні.

Полімер

Полімер – це структура JS, яка більше нагадує бібліотеку, ніж класичну основу. Це інструмент з відкритим кодом, який означає, що ви маєте повний доступ до всього вихідного коду поза рамкою. Через це Polymer дає вам більше свободи в організації робочого середовища стільки, скільки вам потрібно. Бібліотеку розробили розробники Google, але кожен може зробити свій внесок у проект на GitHub.

Чи є якісь переваги використання полімеру над кутовим? Нижче наведено деякі з них:

 • Потрібен лише один HTML-файл, щоб розробник міг створювати нові користувацькі елементи за допомогою Polymer. Це набагато інтуїтивніше, ніж Angular. Це тому, що вам не потрібно відкривати кілька файлів, щоб зрозуміти компонент, який ви просто створюєте.
 • Якщо ви створюєте нову програму або цілком новий веб-сайт, вам потрібно ввести певний стиль, щоб він виглядав добре для майбутнього користувача. У цій галузі Полімер справді перевершує. Полімер підтримує змінні CSS та користувацькі декларації CSS mixin, що робить процес стилізації набагато більш універсальним. Таким чином ви можете використовувати сучасні функції, які ввів CSS3.
 • Можуть бути випадки, коли проект потребує підтримки й інших бібліотек або фреймворків, а не лише основної, яку ви використовуєте. Якщо це так, полімер може бути дуже корисним у цій галузі. Оскільки у нього немає зайвого шару, ви можете легко обмінюватися даними між ними та іншими сторонніми програмами, необхідними для розробки програми.
 • Звикання до рамки. Коли ви починаєте вивчати щось нове, це надзвичайно важлива частина, яку ви повинні врахувати, перш ніж стрибати. Якщо рамка, яку ви вирішите навчити, має дуже круту криву навчання, це може зайняти занадто багато часу, щоб звикнути до неї . Але як у цьому полімері? Можна з упевненістю сказати, що Polymer має дуже детальну та сучасну документацію, яка містить багато прикладів, щоб допомогти новому підприємцю швидко засвоїти основи. Щоб мати досвід роботи з цим інструментом, документація Polymer допоможе дуже багато. Ви також можете поглянути на швидко зростаючу спільноту, яка стоїть за цим відносно новим інструментом веб-побудови.

Висновок – яка рамка найкраща?

Це лише деякі переваги, якщо ви вирішили перейти з полімером над кутовим.

Залишилося питання: який краще: кутовий або полімерний? Відповідь така: Якщо вам доведеться розробити дуже багатий і складний веб-додаток, тоді може бути краще, якщо ви перейдете з Angular (як ми згадували вище). Але якщо ви новачок у структурах JS та вам потрібна зручна у навчанні та проста у використанні, займіться програмою Polymer. Це може допомогти вам створити серйозні програми більш простим способом.

Зрештою, вибір за вами. Це дуже залежить від ваших конкретних потреб. Враховуйте це при виборі між кутовими та полімерними.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Оцените статью
  Понравилась статья?
  Комментарии (0)
  Комментариев нет, будьте первым кто его оставит

  Комментарии закрыты.

  Adblock
  detector